Login lub e-mail Hasło   

Dzień Dziecka, plac zabaw, ZOO i nie tylko - muzyka i ZAiKS

W najlepsze zaczęła się promocja wydarzeń z okazji Dnia Dziecka. Stowarzyszenia dla dzieci, parki rozrywki, place zabaw i zoo uświetniają to wydarzenie muzyką i występami.
Wyświetlenia: 185 Zamieszczono 16/05/2018

Centra i Parki Zabaw, zamknięte lub otwarte w nowoczesnej przestrzeni, gdzie dzieci pod bacznym okiem opiekunów mogą szaleć cały dzień to nie jedyny przykład miejsc, w których odtwarza się muzykę nie tylko dla najmłodszych. Właściciele dbają o to, aby odtwarzać w nich energetyczne i wesołe utwory, które umilą czas nie tylko najmłodszym. Nie mówimy tutaj tylko o znanych piosenkach dla dzieci, ale także zwykłych nagraniach z YouTube’a. Korzystając z tego rozwiązania trzeba koniecznie pamiętać o tym, że każde utwory dziecięce puszczane z YouTube’a są objęte licencjami i za ich publiczne odtwarzanie obowiązkowe jest płacenie opłat dla ZAiKS, STOART czy ZPAV. Jeżeli tego nie zrobimy to możemy otrzymać srogą karę i zostać zmuszeni do podpisania umowy z ZAiKS-em.

Dzień Dziecka, plac zabaw i muzyka

Dzień Dziecka, plac zabaw i muzyka

Place zabaw, zoo, parki przyrodnicze czy linowe to miejsca, w których także opiekunowie potrzebują swojego kąciku. Przeważnie są nimi znajdujące się na terenie placów kawiarnie i restauracje, gdzie rodzice mogą doznać chwili relaksu i wytchnienia lub porozmawiać ze znajomymi, a tym samym mieć swoją pociechę na oku.To idealne miejsca, w których świadomi swojego biznesu właściciele odtwarzają nastrojową, a przede wszystkim relaksacyjną muzykę. Dlaczego nie radio? Dźwięki bawiących się dzieci dochodzące z placów zabaw są na tyle intensywne, że mieszanie ich z reklamami albo wiadomościami radiowymi spowodują zupełnie odwrotną reakcję niż relaks, a nie o to przecież chodzi. Zagrożeniem stosowania takiego rozwiązania jest nie tylko kara za nielegalne odtwarzanie muzyki, ale także stracenie klienta.

Imprezy, urodziny, zabawy dla dzieci czy też kącik na odpoczynek dla rodziców zorganizowane w spokoju i bez wielkich opłat to marzenie każdego. Skorzystanie z oferty odtwarzania muzyki bez opłat ZAiKS jest na to najlepszym rozwiązaniem. Dzięki ogromnej biblioteki utworów pozbawionych praw autorskich oraz pomocy specjalisty w ich wyborze klient otrzymuje dobraną muzykę do wydarzenia i lokalu. To gwarancje spokojnego i pełnego sukcesu prowadzenia biznesu.

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 342
7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 885
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 72012
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647661
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14855
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21360
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40323
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17275
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13022
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53087
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22413
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17954
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 22976
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska