Login lub e-mail Hasło   

Mała wielka miłość

“Kocham cię…” - te słowa wypowiadane szczerze i z uczuciem przez ukochane osoby niosą ze sobą tak duży ładunek emocjonalny, że wydawałoby się, że już większy być nie może.
Wyświetlenia: 178 Zamieszczono 28/05/2018

A jednak! Istnieje taki rodzaj miłości, którego nawet nie ma potrzeby opisywać słowami. Wystarczy spojrzeć w oczy, popatrzeć na gesty, wsłuchać się w słowa i szepty, a staje się jasne, że mamy do czynienia z małą wielką miłością, która nie zna granic. To miłość matki i dziecka.

Macierzyństwo niesie ze sobą wiele emocji i konsekwencji, które jednak nie zawsze muszą być wyłącznie pozytywne. Na początku tej podróży w nieznane, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, młode matki bywają nieco zdezorientowane, trochę zagubione
i zestresowane, a już na pewno niewyspane i przemęczone, ale za to najszczęśliwsze na świecie. Uruchamiając w sobie nieznane dotychczas moce, pokłady sił, cierpliwości
i bezwarunkowej miłości, mamy są zawsze w gotowości i na posterunku. Choć zapominają często o swoich potrzebach, za to doskonale pamiętają o potrzebach swoich dzieci; są przy tym uważne, czujne i tak szybkie w swoich reakcjach, że czasami postronnym się wydaje, że z prędkością światła reagują na każdy gest, grymas, uśmiech czy łzę ukochanego malucha.

Bycie Mamą to…

Dla każdej kobiety bycie mamą może oznaczać coś innego. Dla jednych to niepowtarzalne szczęście, dla innych radość kształtowania małego człowieka w drodze do dorosłości, dla jeszcze innych przygodą życia pełna niezapomnianych i czułych chwil. Są też panie, które traktują ten stan jako ekstremalną misję!

Z okazji Dnia Matki firma NUK Polska dała kobietom możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat roli mamy. Na portalu społecznościowym Facebook na fanpage’u NUK zorganizowała konkurs - Mała Wielka Miłość. Najciekawsze
i najcelniejsze kontynuacje zdania: “Bycie mamą to…”, ilustrowane zdjęciami udokumentowanych pięknych chwil spędzonych z dzieckiem, zostaną nagrodzone innowacyjnymi i lubianymi przez maluchy produktami z nowej, limitowanej serii NUK Baby Gluck. Zabawa trwa do 30 maja br.

Więcej informacji i regulamin konkursu “Mała Wielka Miłość” można znaleźć tutaj: https://bit.ly/2rQOjjU

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2014
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1760
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1166
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1081
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1017
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 998
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 324
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 930
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 739
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1070
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 598
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 918
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska