Login lub e-mail Hasło   

Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?

Jest taki pan na youtube. Podaje się za prawdziwego prezydenta Polski i jeśli wczytać się w to co mówi może mieć sporo racji. Twierdzi on, że obecna Polska jest prl - bis...
Wyświetlenia: 429 Zamieszczono 31/05/2018

Jest taki pan na youtube. Podaje się za prawdziwego prezydenta Polski i jeśli wczytać się w to co mówi może mieć sporo racji. Twierdzi on, że obecna Polska jest prl - bis ponieważ nie ma ciągłości konstytucyjnej z konstytucją przedwojenną. Prezydenci na uchodźstwie nie byli konstytucyjni bo nie wypełnili ostatniej woli prezydenta Zaleskiego, który nominował na swojego następcę Juliusza Nowinę - Sokolnickiego. Wszyscy prezydenci począwszy od nieprawnego następcy Zaleskiego czyli począwszy od Ostrowskiego a skończywszy na Kaczorowskim byli niekonstytucyjni bo związani z obozem Andersa, czyli tzw. Radą trzech, która niezgodnie z konstytucją ogłosiła się głową państwa. Anders podobno zdefraudował majątek Polski, pieniądze od aliantów i miał zupełnie inne poglądy na państwo niż Zaleski. Chciał odsunąć Zaleskiego od władzy, dlatego powołał własne ciało, niezgodne z konstytucją. Także Lech Wałęsa przysięgał na konstytucję prl - owską a nie tą z 35 r. Zgodnie z tamtą konstytucją, następcą Zaleskiego został Sokolnicki a ten przekazał prezydenturę Potockiemu. 

Potocki chce stworzyć swoją partię, posiada majątek warty około 60 miliardów euro, ale w testamentach i zostaną dopiero otwarte, kiedy zmaże hańbę z rodziny Potockich związaną z Targowicą. Twierdzi on, że Polska nie może ubiegać się o reparacje wojenne ze strony Niemiec czy Rosji, bo nie mamy ciągłości konstytucyjnej a referendum z 97 r. było uchwalone bez potrzebnej większości głosów. Powołał specjalne kancelarie, które będą ubiegały się o te reparacje, na wszystko co mówi ma stosowne dokumenty. Na moje oko facet mówi prawdę i chce dobrze dla Polski, takich ludzi nam trzeba. Niestety robią z niego wariata, są na niego już wyroki śmierci, bo prawdziwi patrioci którzy widzą jak Polska ma stać się krajem niewolniczym, i chcą temu zapobiec - są wyniszczani albo mordowani. 

Mówi o tym co ma się stać, o tym że Żydzi chcą z naszego kraju zrobić Polin. Ciągle domagają się majątków chociaż w czasie prlu - spłaciliśmy im już wszystko (o czym mówił Leszek Miller) , dostali pieniądze od Niemców, którzy doprowadzili do II wojny światowej ale chcą jeszcze więcej. Niestety mafia żydowska nie zna granic w swojej zachłanności. Potocki jest jednym z nielicznych Polaków który nie kłania się zbrodniczemu Izraelowi i chce dobrze dla Polski. Posiada dokumenty sprzed paru wieków iż Żydzi są nam winni pieniądze, które są kilkunastokrotnie większe niż te, które Żydzi domagają się od nas. 


I nie jest to typowy facet, zacietrzewiony w swojej antypatii do Żydów, który wie że w którymś kościele dzwoni ale nie wie w którym. Dlatego nie ma mu jak nakleić łatki antysemity bo nim nie jest. Mówi o prawdzie, na szczęście coraz więcej ludzi widzi prawdę i to co wyprawiają Żydzi na całym świecie - nie wszyscy, piszę o tych, którzy mają władzę albo wpływy. Żerują oni w paskudny sposób na Holokauście. Do tego swoją działkę dokłada zbrodniczy Izrael eksterminując Palestyńczyków, właścicieli tamtych ziemi, na których Żydzi są gośćmi a stali się katami. 

https://www.youtube.com/watch?v=aHWhwIKBpP4

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1216
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1024
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1098
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 770
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1899
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 584
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1044
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Serpico,  31/05/2018

E tam , ja uważam że Ty powinieneś być prezydentem a nie on.Tak jak czytam, po raz któryś, to co wypisujecie, to jednak z tą medytacją nie szaleje, delikatnie oddech itd :).
"Wyroki śmierci" hahahahahahahhahahahaha .......................................................
Wyrok śmierci wydałeś na swoje szare komórki, chcesz je zabić do końca.
Kamil Twoje oczy, to jak sokoła, z m ...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Ok, ja zostanę królem a ty moim błaznem bo idealnie się nadajesz :-)

  Serpico,  31/05/2018

@kamil30:
Hm , na kresach został majątek, dość spory, mojej rodziny, wujek próbował z tym walczyć, ale dojście kto w ogóle teraz ma zwrócić ten majątek, ciężkie, oprócz dokumentów, ponieważ granice się zmieniały, rozpad ZSRR itd, w skrócie.
Jako błazen nie zawracam sobie tyłka bzdurami, tylko sobą. panie mędrzec.
p.s.
Nie masz o tych rzeczy pojęcia, wiedzę z youtube, jednak zostawię tobie :).

@SerpicoLightVersion: Nie jestem mędrcem błaźnie :-) No widzisz a Żydzi chcą abyśmy zwrócili im majątek, który zniszczyli Niemcy, o tym m.in. piszę. Nic się Żydom nie należy.

  Serpico,  31/05/2018

@kamil30:
Nie widzę żebym cię obrażał ? Chyba że mi umknęło.Zacząć ? Tylko zaboli, pamiętaj.
Bez źródeł ? To są przepychani proszę Króla, trwają od lat, podniecać się nimi mogą ludzie którzy akurat nie mają nic SWOJEGO do roboty :).

@SerpicoLightVersion: A czy ja Cię obrażam? Błazen na dworze króla to była zaszczytna funkcja,nie byle kto błaznem zostawał.

  Serpico,  31/05/2018

@kamil30:
Błagam :) Próbują, za próby nikt nie karze, tak było od lat, książki o tym pisali i to sami Żydzi, co z tego, nic :) , bez przesady. W sumie nawet nie odrzucam za nieprawdziwe informacje. Zawsze się zastanawiam, oprócz śmiania się :), z jakich kosmicznych powodów chce wam się zajmować takimi rzeczami :).

@SerpicoLightVersion: Nie musisz w nic wierzyć. Możesz to wyśmiać. I tak już jesteśmy kolonią żydowsko -niemiecko - amerykańską. Tacy ludzie jak Potocki mają mój szacunek bo nie kłaniają się różnych grupom interesów. To jest człowiek dla którego dobrobyt Polski jest ważny a nie to abyśmy byli czyimś wasalem. Co do samego tekstu to zapoznaj się z wiedzą historii Polski bo Potocki ma prawdopodobnie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  31/05/2018

@kamil30:
Era netu, jak wszystko , on także, chcesz to się tym jaraj, jakbyś odkrył Amerykę, mi by było szkoda na to życia, a na swoje dość ciężko zapracowałem.Skoro jest taki ważny, niech założy jakąś firmę za te pieniądze i zatrudnia sprzątaczki płacąc im po powiedzmy 10 tysięcy miesięcznie.

Możesz klepać i klepać, nigdy nie dostaniemy żadnych repatriacji od Niemiec, a domaganie s

...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Gdybym nie miał poważnych problemów zdrowotnych to na pewno nie traciłbym czasu na głupiego neta. Co do lasek to kobiety są samym nieszczęściem i niejednego faceta zrujnowały, więc jak najdalej od nich.

@kamil30:
Rodzą nas także hm hahaahhaha .........
Przesadzasz, też mam negatywy związane z kobietami, ale co z tego, ja nie pisałem że masz się z nią żenić, tylko że masz wyrwać :D .Najważniejsze w kontaktach z kobietami, jest nie zastanawiać się i wtedy idzie jak ta lalal :D.Szczególnie o co danej pani chodzi, bo ona sama nie wie o co jej chodzi :D.

Nie chodziło mi o net,tyl

...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Nie miałem na myśli matek, matka to matka, kobieta to kobieta. Matki są bezinteresowne i mają do nas uczucia bezwarunkowe. Kobiety nie.

@kamil30:
Przesadzasz :), jeszcze są takie co kochają :P . Nie wszystkie to modliszki :P , poza tym część zostanie matkami :).

@SerpicoLightVersion: Kochają za coś, nie tak jak matka.

@kamil30:
Wygląda na to że źle trafiałeś :P

@SerpicoLightVersion: Napiszę jeszcze, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Żydzi to podły naród, który eksterminuje Palestyńczyków, teraz Trump wprowadził ustawę, która mówi że dopilnuje sprawy mienia żydowskiego w Polsce i jak Żydzi dostaliby to mienie to byliby bardzo potężną grupą wpływów w Polsce. Po prostu by nami rządzili. Oni są narodem bez ziemi, już po II wojnie światowej na mocy traktató ...  wyświetl więcej

@kamil30:
Na eiobie oglądałem antyklerykalnego, co jest akurat proste Żyda, który rzucał tekstami o słowiańskich korzeniach, kłamał co drugie zdanie, ćwierć portalu się jarało jaki jest inteligentny, ale nadal tego nie rozszerzałem na cały naród jak Ty.Pewnie że nie mam bo głupi jestem. Nie czytałem Rotha, czy też jakichś byłych z Mosadu.
Mojego nie przejmą, dla mnie to ważne hahahah ...  wyświetl więcej

@kamil30:
Czekaj, czekaj :) , nawet pokazywałem ci jego pokrętność :), to stwierdziłeś że masz to w dupie :)
http://eiba.pl/3
Na dole masz, moich nie ma , bo tamto konto jest zablokowane, na moje życzenie.

Skoro uważasz jego teksty za sensowne, nawet opatrzone zdjęciami

...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Nie wiem jaki to ma związek z tematem, który jest m.in. o Żydach i majątku jaki chcą odzyskać w Polsce.

  Serpico,  02/06/2018

@kamil30:
Mhm , nie rozumiesz związku między tym że najpierw głosujesz na artykuły o polskim antysemityzmie, nie rozumiesz że są naciągane, Jihad Legia nie ma związku z Żydami, to forma tylko i chodzi o "wojnę" nie o Żydów, to kolejny element który wykorzystał.Na sam koniec nie rozumiesz jak to się ma do tego co piszesz obecnie.No cóż, nie wiem co mam Ci napisać, to od głupoty.

Usta

...  wyświetl więcej

  Serpico,  31/05/2018

Musicie się skontaktować z http://www.eioba.pl/u14383/kitek Znany na świecie ekspert od wędrówek Żydów, także wie gdzie poszli hahahaha .........., poza tym on wie kto jest Masonem, a kto nie, przerabia maile od Illuminantów, nie że to taki zwykły scam, nie, prawdziwe.
Grubo stoi., za tyle kasy, może sobie założyć Sejm, Senat, uformować rząd, j ...  wyświetl więcej

Koziołek Matołek z eioba wita się z Gąską Balbinką z Youtube, która dostanie miliardy euro jak zmaże hańbę, bo Anders podobno zdefraudował majątek Polski. Skąd cię Q wypuścili?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska