Login lub e-mail Hasło   

Szok! Rząd Polski biernie czeka na atak terrorystyczny! Wszyscy jesteśmy zagroże

We wtorek 29 maja 2018 r. na wielu stronach internetowych z terenu Francji około godziny 16. doszło do ataku hakierskiego
Wyświetlenia: 168 Zamieszczono 01/06/2018

We wtorek 29 maja 2018 r. na wielu stronach internetowych z terenu Francji około godziny 16. doszło do ataku hakierskiego: zostało rozmieszczone zdjęcie dżichadzisty oraz flaga Stanów Zjednoczonych i Polski, a także napis w języku arabskim dotyczący amerykańkich wojsk w Polsce.

image

image

Uruchomiono wszelkie dostępne działania naprawne zmierzające do jak najszybszego usunięcia skutków tego cyberataku, lecz w ciągu nastęnj doby napis zagrażający został rozmieszczony ponownie.

image

To tylko udowodniło, że cała cyberobrona polskich portali nie działa.

image

image

Więc duża część tych stron została poprostu zablokowana lub wcale usunięta.

image

Wizerunek dżichadzisty z pasem szachida a również platforma kolejowa z amerykańskim czołgiem na pokładzie podbiła internet. Wizerunek czaszki i napis w języku arabskim nawiązując do zastarszania i groźby, budzi lęk i niepokój wśród obywateli Polski i Niemiec, ponieważ podobny list otrzynały również niemieckie portale i urzędy przy granicy z Polską.
Z pewnością list ten jest ostrzeżeniem dla Polaków, Niemców i Amerykanów z powodu przewozu techniki bojowej, wszyscy znamy metody działania bojowników ISIS, dlatego wszyscy musimy pilnie uważac na te ostrzeżenia i uprzedzić obywateli obu państw, a również żołnierzy USA przed poważnym zagrożeniem.
Dlaczego policja i rząd milczą i nie mają za obowiązek uprzedzić ludzi? Chyba zaczną działać tylko gdy odbędzie się atak terrorystyczny i zginą ludzie! Moim zdaniem trzeba wzmocnić ochronę miast wpobliżu niemieckiej granicy, a szczególnie miasta przewozu techniki bojowej USA.
Musimy zwrócić się do rządu i prosić o obronę naszych rodzin jak policja i wojsko obijają się! Już od kilku lat wojsko USA przynosi Polakom tylko i wyłącznie przykrości: wypadki drogowe, pobicia, alkohol, narkotyki i napięte stosunki z innymi krajami. Musimy otworzyć oczy – przyczyną problemów Polski jest nie Rosja, Ukraina, Niemcy albo kogo tam jeszcze oskarżają. Przyczyną śmiertelnego zagrożenia jest właśnie USA i tym razem z zabójczą bronią przywiozły do Polski śmiertelne niebezpieczeństwo – ISIS.

LeszekM80

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2040
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1765
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1172
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1083
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1026
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1003
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 351
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 934
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 747
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1077
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 603
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska