Login lub e-mail Hasło   

Firma PlayWay stworzyła grę o przemytnikach Contraband Police

Czołowy polski wydawca i producent gier firma PlayWay szykuje nowy hit grę Contraband Police gdzie wcielamy sie w policjanta zwalczajacego przemytników na granicy.Contraband Police
Wyświetlenia: 622 Zamieszczono 06/06/2018

Czołowy polski wydawca i producent gier firma PlayWay szykuje nowy hit grę Contraband Police. Premiera gry Contraband Police planowana jest na 21 czerwca 2018 r na światowej platformie sprzedaży steam.

tutaj obejrzysz trailer Contraband Police PlayWay

Sugerowałbym przejście tej gry każdemu kandydatowi do pracy na granicy jako funkcjonariusz Celny czy Strażnik Graniczny ale także każdemu graczowi pragnacemu poczuć uroki pracy na granicy i zmagania z przemytnikami.

uop

Wydawcą produkcji i głównym inwestorem gry Contraband Police została firma PlayWay, która wypuściła wcześniej szereg rozmaitych gier, w tym Car Mechanic Simulator 2018, Farm Manager 2018 -zajęła 3 miejsce na steamie w dniu premiery i zwróciła koszty produkcji po pierwszym dniu sprzedaży i największy jej ostatni hit grę House Flipper, która w przeciagu 2 tygodni sprzedała się w ilości 200 tys sztuk.

tutaj obejrzysz kolejny trailer Contraband Police

Gra Contraband Police to symulator policjanta, który został oddelegowany do pracy na jednym z punktów przygranicznych. Co prawda walką z przemytem zajmują się generalnie na całym świecie celnicy i pogranicznicy, ale dzieki przyjeciu takiego tytułu gry, może być bardziej chwytliwa.

ubut

Wracając do gry Contraband Police, zadaniem gracza jest sprawdzanie kierowców, często przewożących nielegalne towary, w tym narkotyki i broń, wyszukiwanie ukrytych skrytek,w których przemytnicy przechowują zakazane towary. Legitymujemy kierowców i w przypadku wykryca kontrabandy karamy mandatami.

tutaj obejrzysz kolejny trailer Contraband Police

Zdarzaja się sytuacje, że kierowcy uciekają nam z miejsca kontroli ,więc musimy udać się za nimi w pogoń i ostrzelać przemytników. Sugerowałbym przejście tej gry każdemu kandydatowi do pracy na granicy jako funkcjonariusz celny czy Strażnik Graniczny ale także każdemu graczowi pragnacemu poczuć uroki pracy na granicy i zmagania z przemytnikami.

ytr

Sama możliwośc wystawienia delkwentowi mandatu karnego może być nie lada atrakcją, nie mówiąc o znalezieniu kontrabandy w wielu naprawdę zmyślnie urządzonych skrytkach.

Contraband Police firmy PlayWay, to gra na platformę PC Windows stworzona przez rodzime studio Crazy Rocks. Firma ta znana jest z prostej gry, atrakcyjnej dla wielu naszych kibiców i miłośników skoków Kamila Stocha i Adama Małysza -Ski Sniper- czyli prosta strzelnaka do szybujących na skoczni naszych ulubieńców, bądź skoczków rywalizujących z naszymi ulubieńcami. Tym razem deweloperzy zabrali się za inny niecodzienny temat – przemyt.

hut
Rozgrywka w Contraband Police PlayWay, oferuje sporo róznych możliwości. Jako stróż prawa musimy zatrzymywać kierowców do rutynowej kontroli . Podczas pełnienia służby należy być czujnym, gdyż wiele osób wjeżdżających do kraju jest przemytnikami. Aby złapać przemytnika na gorącym uczynku, musimy przede wszystkim go wylegitymować oraz sprawdzić listę przewożonych towarów. Następnie trzeba zrewidować pojazd, czy wszystko się zgadza.

uder

Czasami nielegalny towar, np. broń albo narkotyki, może być ukryty w innych częściach pojazdu, chociażby pod maską. Warto więc rozkręcić np. akumulator, by sprawdzić, czy czasem nie ukryto w nim kontrabandy. Jako stróz prawa mamy też obowiązek sprawdzać pojazd pod względem technicznym. Trzeba zwracać uwagę na uszkodzone reflektory, rozbite lusterka itd. W razie znalezienia wad należy wystawić odpowiedni mandat.

Ponadto w Contraband Police PlayWay , każdego dnia otrzymujemy nowe zadania i wytyczne, więc czasami trzeba też np. skontrolować, czy maszyna mieści się w limicie wagowym. Jeżeli wszystko się zgadza, to puszczamy kierowcę wolno.

yti

Natomiast jeśli okaże się przemytnikiem, stajemy przed kolejnym wyborem. Możemy go aresztować albo przyjąć łapówkę i zapomnieć o sprawie.

akum

Należy jednak uważać, gdyż nasze czyny wpływają na respekt innych stróżów prawa. Niepopełnianie błędów i dobre wykonywanie zadań sprawia, że na nasze konto trafiają specjalne punkty, które przeznaczamy na rozmaite ulepszenia, np. zatrudniamy psa policyjnego czy dostajemy inne nowe narzędzia pozwalające dokładniej sprawdzać pojazdy.

tyson

Pozostaje tylko trzymać kciuki za sukces kolejnej polskiej produkcji i życzyć sukcesu producentom jak i wydawcom gry i zwykłym graczom zadowolenia z gry, bo w końcu to dla nas są produkowane te wszyskie gry.

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1391
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 915
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 972
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 1114
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 668
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 622
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1345
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 157
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 929
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1478
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 448
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1443
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1111
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 579
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska