Login lub e-mail Hasło   

Mściwe ofiary hejterów

Hejter Hamilton, w komentarzu do swojego artykułu: Ryży, nazwał nas "mściwymi durniami"!
Wyświetlenia: 1.452 Zamieszczono 07/06/2018

Jak wygląda nasza mściwość, zobaczmy w poniższym artykule: Tylko pięciu hejterów: koLo, liwa, VIVI., jotko49, Hamilton, odrzuciło nasze (moje, Zdzisława Sadowskiego i Juliusza II) artykuły 297 razy, my odrzuciliśmy artykuły w/w hejterów 19 razy. Niezłe porównanie, oni nas prawie 300 razy, my ich tylko 19 razy. i kto tu jest mściwy, kto jest ofiarą, a kto katem? 

Zobaczmy jak to wygląda po kolei: w/w hejterzy odrzucili artykuły Zdzisława Sadowskiego 197 razy; w tym koLo 55 razy, liwa 56 razy, ViVI. 37 razy, jotko49 36 razy, Hamilton 13 razy. W rewanżu Zdzisław odrzucił tylko 5 artykułów VIVI i 2 artykuły mściwego Hamiltona.  Moje artykuły w/w hejterzy odrzucili 66 razy, w tym: koLo 25 razy, VIVI. 18 razy liwa 16 razy, jotko49 3 razy, Hamilton 4 razy, ja w rewanżu odrzuciłem 7 artykułów VIVI. i 1 artykuł Hamiltona. Z kolei artykuły Juliusza II w/w hejterzy odrzucili 34 razy, w tym: jotko49 19 razy, kolo 8 razy, liwa 3 razy, VIVI. 2 razy, Hamilton 2 razy, a w rewanżu Juliusz II odrzucił 2 artykuły ViVI. i 2 artykuły Hamiltona.

koLo odrzucił seryjnie 55 + 25 + 8 = 88 naszych artykułów

liwa odrzuciła seryjnie 56 + 16 + 3 = 75 naszych artykułów

jotko49 odrzucił seryjnie 36 + 3 + 19 = 58 naszych artykułów                                                                                                             

VIVI. odrzuciła seryjnie 37 + 18 + 2 = 57 naszych artykułów

Hamilton odrzucił  13 + 4 + 2 = 19 naszych artykułów 

---------------------------------------------------------------------------------

ja odrzuciłem 7 +1 = 8 artykułów

Zdzisław odrzucił 5 + 2 = 7 artykułów

Juliusz II odrzucił  2 + 2 = 4 artykuły

Myślę, że z tego w/w porównania wynika jasno, kto jest mściwy, kto jest katem a kto ofiarą. I jak wiele nam brakuje do wyrównania rachunków. Po rozmowie ze Zdzisławem, ustaliliśmy, że na głupotę nie ma rady i podobnie jak "podobny", nie będziemy już odrzucać w rewanżu żadnych artykułów, a nawet na te które nam się spodobają, będziemy wszyscy głosować.

Podobne artykuły


24
komentarze: 41 | wyświetlenia: 103298
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3803
15
komentarze: 138 | wyświetlenia: 2418
11
komentarze: 20 | wyświetlenia: 971
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2212
9
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1106
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1764
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1369
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1427
10
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1201
7
komentarze: 160 | wyświetlenia: 454
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 797
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1352
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1111
 
Autor
ArtykułHa ha ha ha - nie odrzucajcie moich artykułów, bo nie przejdą do popularnych i nie będę miał odsłon, a tak marzę by mieć tyle odsłon co wy macie. Błagam.

  Hamilton,  07/06/2018

Zapomniałeś dodać Kostka, że nie odrzuciłem ani jednego waszego artykułu przez ponad rok. To nie przeszkodziło wam oskarżać mnie, że mam lewe konta i w ten sposób odrzucam wasze artykuły. Zmusiliście mnie by wam pokazać, że nie muszę stosować takich metod. W odróżnieniu od was miałem, mam i będę miał tylko jedno konto. Inne mi są niepotrzebne. Kogo admin zbanował za posiadanie multikont? Mnie?

  Hamilton,  07/06/2018

Kostka biedaku tak cierpisz z powodu porównania do mściwych durniów, ale nie przeszkadza ci to :
@podobny: Ja co prawda porównałem kiedyś Hamiltona do buldoga, ale myślę że twoje porównanie Hamiltona do zwykłego burka, jest bliższe prawdy. Pozdrawiam.

Prawy i wielokrotnie nagradzany Von Sadow napisał damatyczny art, w którym dowodził, jak niszczę 16 letnią Werkę. Na dwa jej artykuły

...  wyświetl więcej

  Serpico,  07/06/2018

Proszę pana, proszę któryś raz o wpisanie mnie na listę hejterów, ile można prosić ? Niech pan się skonsultuje z Koriolanem i Pokrzywionym, oni mają pełną listę, pan nie.
HAHAAHAAH :).

Paru seryjnych, jeden nie masowy, a pisano że mason, a mnie nadal nie ma, przykro mi jest tak po ludzku.

  podobny,  07/06/2018

- Zobacz, co on tak szczeka ... ?
- E .. tam, małe pieski są najbardziej zawzięte ... najlepiej nie zwracać na nie uwagi.
- A jak ugryzie? Nie wiadomo czy jest szczepiony? ... Taki jak ugryzie, to wścieklizna murowana!
- Nie bój się, chyba jest na łańcuchu ...
- Chyba?!
- Chodźmy lepiej na około, nie patrz na niego i nie prowokuj go, niech sobie szczeka ...

  Koriolan,  07/06/2018

@podobny: . proponujesz ... Milczenie owiec ?
.
Jestem przeciwny :-)))
.
Owszem ... Lanie grubym sikiem jest wskazane ... Ale czasem warto dać głos :-)))

  Serpico,  07/06/2018

@Koriolan:
No jak się ma gabaryty to gruby, bawi cię to co ;)? A tyle było gadania że kogoś bawi :). Chwila spokoju była, to twój funfel od wyjazdów, zrobił totalny syf.
Nie przeszkadza ci że mnie nie ma na liście hejterów :)?
No i nie bronisz uciśnionych kobiet :)? Dziwne.

@Koriolan: wróciłeś wypełniony miłością? Podzielisz się swymi odkryciami, że wszystko to nic, a nic to wszystko plus kilka innych pierdół okraszonych błędami ortograficznymi. Idź swoją drogą dalajlamo z Wąchocka i zwiń za sobą asfalt.

@podobny: śliczne opowiadane faceta, który jako jedyny w historii tego portalu był zbanowany za głosowanie na ewidentny spam typu "ja mieć i dać pożyczka na 3 kontakt itp". Ciebie też lepiej omijać z daleka, bo albo o szczekaniu albo o bakteriach. Kontaktujesz ty się czasem z otaczającą cię rzeczywistością? Wystarczy, że przeczytasz "ble ble ble" i jesteś w skowronkach i sru myszką w "głosuj".

  Hamilton,  07/06/2018

Ha ha ha ha - rozumiem atak wściekłości. Odrzucić mój artykuł 6 krotnie i gówno osiągnąć. A mój art jak widać ma się dobrze
http://eiba.pl/1l
Von Sadow dziękuję i jestem wdzięczny za troskę nad moim "wypaleniem". Rozumiem, że tego nie możesz spokojnie znieść. Taki ćwok i hejter Hamilton, który nawet nie uważa się za dziennikarza i tyle wstydu. Żartowałem, ty nie wiesz czym jest wstyd.

@Hamilton: A czyż wstawianie opowiadania sprzed 20 lat, nie potwierdza wypalenia?

@Zdzisław Sadowski: ha ha ha ha - wstawiłeś setkę swoich artykułów z informacją ile milionów odsłon zdobyły na innych portalach przez 30 lat i ci to nie przeszkadza. A przez ten jeden spać nie możesz. Nie dziwię się. W ciągu doby 15 punktów. To musi być dla ciebie cios. Jest wyjście. Zrób sobie jeszcze 10 lewych kont. I głosuj na siebie. Nie krępuj się. Odsłony są najważniejsze.

"Milczenie owiec"
.
Gdy pojawił się Dyl - główny troll i zaczął niszczyć jednostki : samczeruno, Paulę i innych ...
NIKT nie reagował ... Jak owce.
Potem zareagował Wróbel ale zobaczył, że reszta ludzi milczy jak owce to se poszedł.
Potem zrozumiałem to ja i ja zacząłem walczyć z Dylem a reszta ludzi milczka jak owce.
Potem zaczął walczyć Toifel a reszta ...  wyświetl więcej

@Koriolan: takie bajki możesz opowiadać tym co tego nie znają. Odstawiliście największy chamski cyrk w dziejach tego portalu. Twój idol tojfel dostawał wręcz szału chamstwa. Zachowywał się jak menel po dopalaczach. Tworzyliście obleśne rysunki jak zboczki z psychiatryka, a teraz hipokryto znów stajesz "bochatersko" na pierwszej linii walki. Nabluzgaj innym od faszystów i morderców bezbronnych dzieci jak twój pokrzywiony z głupoty koleś. To wam q..wa najlepiej wychodzi.

  Serpico,  07/06/2018

@Koriolan:
Nieśmiało przypominam.że Gnostyka wtedy nie było, oraz równie nieśmiało że Vivi jest trollem, pod czym ty i pokrzywiony się podpisujecie.
A ja nadal nie jestem ujęty w zestawieniach.

Załóż temu lekko trzepniętemu dziadkowi, od świadomości poza ciałem, teraz nowe konto, bo tamte mu załatwiłeś na amen.

Mózg ci wysiadł już całkiem :).

p.s.
Serpico, możesz przestać choć robić non stop tą kretyńską literówkę.

  Serpico,  07/06/2018

@Koriolan:
"Se poszedł" hahahahah..... a Wróbla to zapamiętam, tak pieprzniętego typa, to nie widziałem w życiu hahahaha ..........
Se poszedł tak, że akurat po blokach, nie zostało mu nawet główne konto, jak tobie :), zawsze jedno zostaje, ty miał fart bo ci zostało główne, on mniej :).

Zastanawiam się czemu właściciel ma gdzieś, to że grzebaliście w zabezpieczeniach portalu.Ale w sumie nie mój portal.

  Serpico,  07/06/2018

@Koriolan:
W sumie Wróbel wrócił, założył wtedy jakieś nowe konto, napisał dwa zdania i się zwinął, całkiem możliwe że dotarło do niego, że jako obudzone dobro, zachowuje się powiedzmy, w połowie dobrze hahahaha ..................

@Koriolan:
Przypominam, że w czasie kiedy Piotr Wróbel pisał artykuły na temat Skalnej z jej zdjęciem, gdzie obwiniał ją za zachowanie Dyla,, groził zniszczeniem kariery zawodowej i pisał o jakichś "znajomościach" z poetami.
Vivi na bieżąco pisała "arty" dotyczące "sytuacji" , z grafikami, prześmiewające akurat nie Dyla :) , oraz pod nimi prowadziła słodkie dyskusje z nim :).

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/06/2018

@Koriolan: na pewno ja wywołałem tę awanturę. W życiu nie widziałem tak zakłamanego człowieka jak ty. Ja bym ci nie powierzył nawet paczki zapałek. Ty sprzedaż własną matkę, ojca, braci i siostry. Kręgosłup masz z gówna. "To następna autorka wygoniona z eioba" przez heiterów - Dyla, Hamiltona, serpico (vel End, antyluj). Tak się zaczyna twój art. Co jest w moim przypadku kompletną bzdurą, nie mają ...  wyświetl więcej

  Henear,  07/06/2018

Niezły kabaret.

@Henear: raczej zlot obrażonych klaunów.

@Henear: Starszych Panow ?

  Hamilton,  07/06/2018

Z. Kostka, 10 dni temu ukryj komentarz -3 odpowiedz
@VIVI.: A mógłbym (moglibyśmy) ten dzień i następne ci popsuć, gdybyśmy chcieli odrzucać twoje artykuły [ ] Mamy nadzieję, że teraz tyle razy (dziesiątki razy) co nas odrzuciłaś, zagłosujesz na nasze artykuły, a my te parę razy co ciebie odrzuciliśmy, zagłosujemy na twoje artykuły. Ha ha ha handelek kwitnie. Otwórzcie sobie straganiki. Alb ...  wyświetl więcej

@Hamilton: ten komentarz był gdzieś do mnie, bo kompletnie wypadłam z bieżących cudowności:)

  Hamilton,  07/06/2018

@VIVI.: wiem, że byłaś obiektem negocjacji. Von wysłał do ciebie swojego lokaja, ale mimo gróźb i próśb nic nie załatwił. A byłabyś dziś księżną w Sadolandii i odkurzałabyś odsłony. Ha ha ha - taka szansa kariery przeszła ci koło nosa.

  vivi91,  07/06/2018

@Hamilton: o matko!!!!! dobrze tu już porywa:). Trzeba chyba faktycznie podpatrzeć co się dzieje na odwyku w sali ,,ODSŁONY''. Boję się tylko, że tam może fizycznie siedzieć jeden numer hahahahhaha :)

  Serpico,  07/06/2018

@VIVI.:
Nie męczy cię palenie głupa ? Komentarz masz pod swoim artykułem, tam pisał.
Proponuje przestać zmieniać zdjęcia skoro chcesz tak udowodnić że cię tu "nie ma" :)
Bo ciebie tu "nie ma", wszyscy są ale nie "ty" :).
To że nic nie piszesz, nie znaczy że nie czytasz, ja to lubię pisać jak przeczytam , zdarza się:).

  Hamilton,  07/06/2018

@VIVI.: Bóg jest w 3 osobach, a von Sadoś w 6. I tak cienko przędzie ta nasza gwiazda dziennikarstwa obywatelskiego.

  vivi91,  07/06/2018

@Hamilton: doszedł chyba i jezus i maria... eh... obawiam się, że to się tu nie skończy i portal zdechł:(

  KoLo,  07/06/2018

Cóż za żałośnie masakryczny kociokwik!
:)))

"Hamilton odrzucił 13 + 4 + 2 = 19 naszych artykułów" . Panie Kostka proszę o wybaczenie. Tak mi wstyd za moje lenistwo. Ja mściwy hejter obiecuję poprawę. Będzie ich więcej i w pana rankingu wyjdę na I miejsce. Jestem ambitny i wyprzedzę koLo . Nie zawiodę pana.

@Hamilton: Co z tego że opublikowałeś tu kolejny artykuł napisany 20 lat temu, co z tego że ludzie na niego zagłosowali ?
Skoro Zdzisław Sadowski i Z. Kostka razem z pomocnikami są o wiele sympatyczniejsi i bardziej lubiani od ciebie buraku. A cała reszta nadętych buraków wspierająca się plusami i minusowaniem twojej opozycji niech się wypcha.
A teraz zagadka na twoje możliwości inte ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: ha ha ha ha - wiem, że są lubiani. Ja też ich lubię. Ale tylko lubiani. A ciebie tu wszyscy uwielbiają. Po tej zagadce widać, że przeżywasz eksplozję intelektu.

@Hamilton: Ciągle napis "idiota" na twoim czole jest wyrazisty, nie odróżniasz intelektu od rozeznania sytuacji. Oni są lubiani, ty odwrotnie buraku.
Jak nie masz rozeznania sytuacji, to żaden intelekt nie pomoże idioto.

@pokrzywiony: ha ha ha - znów cię nie wpuścili do Media Markt, nauczyłeś się nowego słówka i chcesz się pochwalić. Dałbym ci link do definicji "idiota", ale szkoda czasu, bo i tak niczego z tego nie zrozumiesz. Wystarczy, że nauczysz się na pamięć. Jak będziesz go wymawiał to zawsze paluszkiem pokazuj na siebie. Będziesz miał zęby na swoim miejscu.

Nie martw się Zdzisław, jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a prze to nie wchodzenia twoich artykułów do "popularnych", masz najwięcej artykułów z ponad tysiącem odsłon i jesteś drugi w rankingu odsłon, to i tak jesteś jak zwykle zawsze i wszędzie najlepszy i nic tego nie zmieni. Gratuluje też Zbigniewowi, który pomimo tylu odrzuceń artykułów jest na ósmej pozycji w rankingach , zostawiając daleko w tyle tych co go odrzucają.

@Juliusz II: ha ha ha - Zdzisławie masz 6 kont, dorobisz sobie jeszcze 10 i dasz sobie radę. Ja w ciebie wierzę. I będziesz jeszcze lepszy. Ja też się o ciebie nie martwię.

"@gnostyk: Ciekawy jestem, czy po tym artykule, komentarzach i liście odrzucających, nadal będziesz uważał Hamiltona za inteligentnego, świetnego faceta. Twoja odpowiedz, powie mi co mam myśleć o tobie samym.

@Zdzisław Sadowski: posiadanie wielu kont jest łamaniem regulaminu, kopiowanie cudzych artykułów (tzw. plagiat) jest łamaniem regulaminu i co najmniej wykroczeniem w świetle prawa autorskiego, odrzucanie artykułów jest prawem każdego użytkownika, w tym waszym (z czego skorzystaliście). Mam więc pytanie : co ma wspólnego z tym moja inteligencja? Ja nie mam kilku kont i nie popełniam plagiatów. I ni ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Wg tych statystyk odrzucono wam 297 artykułów Masz 6 kont czyli głosowałeś na siebie 5 X 129=645 I tak jesteś do przodu 348 odsłon. A masz więcej, bo nie wszystkie twoje odrzucano. Czyli należałoby ci jeszcze odrzucić 348 byś się zrównał szansami z innymi użytkownikami, którzy na siebie nie głosują. A dopiero potem Kostka niech zrobi statystyki i będzie sprawiedliwie. Co ty na ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: zrobiłem swoją statystykę i wychodzi na to, że do popularnych, gdyby odjąć te punkty, które sobie samemu nabiłeś weszłoby 15 artykułów na 129 to 11,6 %.

@Zdzisław Sadowski: mam pytanie - czy mówienie prawdy jest hejtowaniem? Coś zamilkłeś. Jeśli moje posądzenia są niesprawiedliwe zwróć się do admina by sprawdził mnie i ciebie na okoliczność wielu kont. To nie powinno mu sprawić większych kłopotów. Ja się chętnie poddam takiemu zabiegowi. I te minusy niczego nie zmienią. Prawdy nie da się zagłuszyć minusami i dramatycznymi artykułami o "hejtowaniu" ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska