Login lub e-mail Hasło   

Powrót do Natury

Powrót do natury - to tytuł targów Targira Art 2018. Miłośnicy sztuki, a przede wszystkim Malarstwa Tomka Alena Kopery mieli wyjątkową okazję zobaczyć największą j...
Wyświetlenia: 273 Zamieszczono 14 dni temu

Powrót do natury - to tytuł targów Targira Art 2018. Miłośnicy sztuki, a przede wszystkim Malarstwa Tomka Alena Kopery mieli wyjątkową okazję zobaczyć największą jak dotąd kolekcje jego obrazów. Spędziłam cały dzień w świecie sztuki. Poznałam wielu wybitnych Twórców a przede wszystkim ludzi. Tomka i Anię uwielbiam od ponad 15 lat. Ciepli, serdeczni, radośni, szczęśliwi... Roztaczają wkoło aurę, która udziela się wszystkim. Zapomniałam o swoich kłopotach. Nie istotne stały się codzienne stresy, smutki, niepowodzenia. Na cały dzień utonęliśmy w magicznym świecie, w którym pieczę nad nami sprawowała Potężna i Wieczna

Natura...

Podobne artykuły


16
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2554
16
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1430
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1066
15
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2764
15
komentarze: 27 | wyświetlenia: 687
14
komentarze: 44 | wyświetlenia: 2703
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 753
14
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1517
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 781
13
komentarze: 32 | wyświetlenia: 533
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1555
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 775
13
komentarze: 48 | wyświetlenia: 661
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 497
13
komentarze: 45 | wyświetlenia: 739
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

robi wrazenie, super !

  VIVI.,  14 dni temu

@miro von kässelbach: robi robi... na ,,żywo'' te obrazy nie tylko mi odbierają mowę... genialna prezentacja sztuki Alena, ale i niebywali ludzie... No wzruszonam bardzo :)

Świetne. Mam nadzieję, że sadosie i dalajlamy nie odrzucą. Dla takich "koneserów" jak nie ma o oddawaniu moczu ani o goleniu pod pachami to niska jakość.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: Nawet tego nie zauważę:). Wystawa była wyjątkowa, obrazy zachwycające. Piękne chwile zostaną z nami do końca życia

@VIVI.: możesz być pewna, że cieszę się razem z tobą. A obrazy rzeczywiście świetne. Lubię takie klimaty. I dobrze, że się z nami tym dzielisz.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: malarstwo Tomka jest poruszające, jednak nie mniej daje do myślenia spotkanie z nim i Anią. Mimo ogromnego talentu, rzeszy oddanych fanów i uznania na całym świecie - uderzająca jest ich skromność, naturalność... wręcz nieśmiałość... spędzenie z nimi czasu daje wiele do myślenia.

@VIVI.: też lubię tego typu ludzi. Nie znoszę nadętych palantów. Takim moim wzorcem osobowościowym na prywatny rachunek jest ten pan
http://eiba.pl/10
i ta pani
http://eiba.pl/8d
Takie cechy charakteru chciałbym mieć.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: ło matko... niezła postać ten Banach. Karmiciel wszy... a ja w piątek byłam w szpitalu Rudolfa Weigla:). Prawdziwi geniusze są wyjątkowi pod każdym względem i absolutnie nie muszą zabiegać o wejście do popularnych:)

@VIVI.: dla tysięcy ludzi zrobienie doktoratu jest celem życia, a Banach miał głęboko w dupie wszelkie tytuły naukowe. Musieli szukać podstępu by mu je dać. I to jest dla mnie imponujące. Rób to co kochasz najlepiej jak potrafisz, a reszta sama przyjdzie. Jak będziesz zabiegać o tę "resztę" rozmienisz się na drobne.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: dokładnie. A wiesz, że Alen nie skończył ASP? :) nie była mu potrzebna :).

@VIVI.: tym większy szacun dla niego. Musi kochać to co robi do szaleństwa. I niech tak trzyma. To tylko potwierdza to co pisałem wcześniej. W sztuce nadmiar wiedzy i przewodników może skutkować zabiciem indywidualności. A ona jest tym głównym silnikiem.

@VIVI.: sama malujesz? Ja kiedyś próbowałem rysunku, ale to stare dawne czasy.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: nie. jako absolwent asp potrafię, ale nie mam do tego cierpliwości. obrałam kierunek - pisanie. Czas pokaże czy właściwy. Mam też chyba ,,nosa'' do talentów i intuicję estetyczną. Tomka poznałam w 2002 roku...

  Hamilton,  13 dni temu

@VIVI.: pisz, tylko zupełnie nie przejmuj się punktami i odsłonami. To akurat miej głęboko w .. kostce. Rzeczy policzalne są najmniej wartościowe. Tu na eioba znajduję stare perełki, które mają kilka punktów i niewiele odsłon. A uczą, bawią i wzruszają.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: masz racje. ten ranking to niepotrzebna opcja moderatora. wystarczyłyby komentarze

  Hamilton,  13 dni temu

@VIVI.: raczej co innego miałem na myśli. Nie pisz dla poklasku, bo zostaniesz niewolnicą czytelnika. Trzeba być sobą gdy klaskają i gdy buczą.

  VIVI.,  13 dni temu

@Hamilton: oj jasne, że zrozumiałam. Raczej moje wybryki literackie bardziej prowokują niż się podmiziują ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska