Login lub e-mail Hasło   

„Miszczowie” komentarzy

Poziom korespondencji wewnętrznej (komentarze) w eioba.pl, zadziwia profesjonalizmem i intelektem
Wyświetlenia: 1.152 Zamieszczono 16/06/2018

6 osób zdominowało korespondencję wewnętrzną (komentarze) w eioba.pl.  Większość komentarzy to dzieło SerpicoLightVersion (37 procent), 25 procent komentarzy jest autorstwa Hamiltona, 15 procent to komentarze Adama Jezierskiego, 8 procent to komentarze pokrzywionego, 7 procent to komentarze zakrawarskiego, 6 procent to komentarze Koriolana, 2 procenty komentarzy to reszta użytkowników eioby.pl.

 

SerpicoLightVersion najczęściej koresponduje  (pisze komentarze) do: pokrzywionego, Koriolana, zakrawarskiego i Adama Jezierskiego. Hamilton najczęściej koresponduje z: Adamem Jezierskim, pokrzywionym, zakrawarskim, Koriolanem. Adam Jeziereeski najczęściej koresponduje z: pokrzywionym, Hamiltonem, zakrawarskim, Januszem Nitkiewiczem. Pokrzywiony najczęściej koresponduje z: Adamem Jezierskim, SerpicoLightVersion, Hamiltonem i Seta1212. Zakrawarski najczęściej koresponduje z: Hamiltonem, Adamem Jezierskim i Koriolanem. Koriolan najczęściej koresponduje z::zakrawarskim, Hamiltonem i SerpicoLightVersion. 

 

Komentarze z natury rzeczy, powinny opisywać (opiniować) twórczość komentowanego, lub być luźną rozmową pomiędzy komentującymi. W naszym wypadku dwóch z komentujących: SerpicoLightVersion i pokrzywiony, poprzestaje tylko na komentarzach, pozostali wstawiają swoje teksty do eioby.pl. Jak w rzeczywistości wygląda korespondencja wewnętrzna (komentarze) pomiędzy komentującymi, zobaczmy sami na poniższych przykładach:

 

Hamilton:   "@Koriolan: ty się nie śmiej z krzywym, tylko najwyżsy czas kupić sobie kagańce. Udowodniłem wam, że szczekacie 4 razy intensywniej niż średnia przewiduje. Gdybyście jeszcze mieli coś mądrzejszego do powiedzenia. Ale jesteście największymi producentami ślinotoku w historii eioba." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (3 dni temu)

 

Hamilton:   "@zakrawarski: zapomniałeś o dowcipie 'W srodku....Sadowski.....burek-hamilt ciągnie go za ogon. Kundelki jotko-gnostyk-serpic .....ujadaja.....jeden/jedna wyje ! Kto ? Pytanie....padnie Sadowski czy się ostoi ?' Niech awers i inni też umierają ze śmichu jak umisz 'pszypisać' śmiszne cechy ludziom. sorry - Hejterom.I pochwal się jak dzielnie walczysz z 'hamstfem'." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (2 dni temu)

 

pokrzywiony:   "@Hamilton: Gdyby za każde świństewko jakie zrobiłeś wypłacono ci jednym splunięciem w twarz to tak byś wyglądał https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/df/26/ 594e14324c270_o,size,969x565,q,71,h,9677d7.jpg . Masz mnie przestać zaczepiać, nie życzę sobie tego !" do artykułu Włosy....  (2 dni temu)

 

SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Trzeba było wyzywać i grozić panie odważny, pod imieniem i nazwiskiem, to by była transparentność. Z jakich powodów ostatnimi osobami które dostały blokady za słownictwo jesteś ty i Krzywy ? Cud ? Admin mało zagląda, ale jak już zaglądnął, dostaliście bloki. Cudem ? " do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (dzień temu)

 

Hamilton:   "@pokrzywiony: ( ewentualnie zlecą badania czyś zdrowy na umyśle ? ). Ha ha ha ha - znasz to z doświadczenia? Prokurator cię wysłał do Tworek z tymi pierdołami o groźbach. Wiem, bo mi pisał. Napisz prośbę do admina by dołożył okienko 'Najgłupszy komentarz dnia'. Będziesz miał tu stałą rubrykę i swój kawałek podłogi. Od rana do wieczora będziesz smędził amatorsko, a w nocy możesz dla odmiany straszyć zawodowo , by inne barany się tu nie logowały." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (dzień temu)

 

Hamilton:   "@Koriolan: Ha ha ha - fiut z klasą może być obiektem pożądania, a nadęci intelektualnie, duchowo i moralnie impotenci? Toż to nawet prezerwatywa z was 'śleci' panie Łoś świecony latarką z przeceny. Lem a szczególnie ta jego pozycja jest adresowana dla ludzi, którzy mają mózgi. " do artykułu Refleksje na temat "Cień idei" Heneara..  (dzień temu)

 

Hamilton:   "@Adam Jezierski: ha ha ha ha - jak przepiszesz swoje artykuły w komentarzach sto razy przyznam ci rację. I jak tu ci nie wierzyć, że miałeś samych idiotów nauczycieli. Takie artykuły jakie młodzieży chowanie. Coś im zrobił, że się tak na tobie zemścili. Dobrze, że ci nie przyszło do głowy przekopiować wszystkich 569 swoich artykułów w komentarz. " do artykułu Bilans.  (dzień temu)

 

Adam Jezierski:   " Cała rodzina Hamiltona była owrzodzona." do artykułu Jak walczyć z populizmen i nowymi formami autorytaryzmu?.  (dzień temu)

 

pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Hamiltona w dzieciństwie koń w głowę kopnął w stajni, w której jego dziadek był stajennym.' To wyjaśnia dlaczego on nie wie gdzie składować odchody i składa je tutaj, pewnie środowisko własnego gnoju sprawia że czuje się teraz jak u siebie w oborze. Szkoda że stajenny ma to w nosie, ale my mamy wybór nie musimy spędzać swojego życia w oborze. Pozdawiam Ma ..."do artykułu Włosy....  (dzień temu)

 

Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Myślę, że Hamiltona należy ignorować. Traktować chama jak powietrze." do artykułu Włosy....  (dzień temu)

 

SerpicoLightVersion:   "@zakrawarski: Czyli rozumiem ustaliliście gremialnie że to już koniec i trolle będą mogły się wypowiadać, do waszych często gęsto dyrdymał ? A wy razem, będziecie mieć pozamykane ryje ? Piszę ryje, ponieważ uczę się kultury od was. Czy to się tyczy tylko 'Chamiltona' czy jak sobie tam jeszcze stara pierdoło ( dalej się uczę) złożysz jego nick ?" do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (21 godz. Temu)

Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha - w pełni podzielam panowie Jezierski i pokrzywiony wasze cenne uwagi. Dajecie tu niezłe popisy prymitywnego chamstwa. Szczególnie ten drugi z wymienionych, znany eiobowy amant zwracający się do kobiety - 'Ty pierd..... szmato', a dalej prymitywne i chamskie uwagi na temat seksu ze zwierzętami. To nie przeszkadza mu kreować się kryształowego i pierwszego bojownika o kulturę ..." do artykułu Włosy....(18 godz. temu)

 

SerpicoLightVersion:   "@Adam Jezierski: D E B I L " do artykułu Bilans.  (16 godz. temu)

 

Hamilton:   "@zakrawarski: ha ha ha ha - oznajmij światu, że ci zazdroszczę twoich sukcesów na eioba i zostałem trollem. Odrzucam ci artykuły i nie możesz rozwinąć swych literackich skrzydeł. Boże ty naprawdę masz coś nie tak pod sufitem." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (15 godz. temu)

 

zakrawarski:   "@Hamilton: ''Ja nie mam Alzheimera. '' To ty przeslales mi pozdrowienia od niego, a wiec on ci je dal ! Z tego juz sie nie wykrecisz ! Te 20 glosow za Ryzego jest warte uznania ! ALE to napisal ten H Starszy, a ty sie tylko podszyles pod niego ! Czyli znow ...Hamilstwo ! Rada....przepisz 100 razy !!! Moze wrocisz do starej formy ! Odstaw flaszki....wszystkie !!" do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (14 godz. temu)

 

Hamilton:   "@Koriolan: - robisz kardynalny błąd. Szukasz tu na eioba jeleni, a to portal dla ludzi inteligentnych. Trudno tu o baranów. Ty powineneś działać w bardziej przychylnym środowisku. Polecam knajpy i mordownie. Wchodzicie z Krzywym. On w zależności czy barman czy barmanka wrzaśnie:'Pierd... na szmato nawet pies cie du...ć nie chce', a jak za barem chłop to : 'Ty faszysto, mordujący niewinne dzieci'. ..." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (3 dni temu)

 

Hamilton:   "@pokrzywiony: Stękanie, narzekanie, chamstwo, głupota - oto twój wkład. Jesteś zerem. I dalej będziesz smędził i udowadniał sobie, że jest inaczej. Pogadajcie sobie z koriolankiem jak zero z zerem. On jest większy, niech cię weźmie na barana i będziecie udawać ósemkę. Jak znajdziecie trzeciego oświeconego dostaniecie tytuł Bałwana Roku. " do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (3 dni temu)

pokrzywiony:   "@Hamilton: 'jestem faszystą mordującym niewinne dzieci' Przez grzeczność nie zaprzeczę, przecież z wielkim Hamiltonem nie wypada się spierać. :) Tak sobie powtarzaj, a w końcu w to uwierzysz. Potrzebujesz psychologa." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (3 dni temu)

 

zakrawarski:   "@pokrzywiony: ' Potrzebujesz psychologa.' Za późno !" do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (3 dni temu)

Koriolan:   "@Hamilton: he he he ... Ale jesteś fiut :-)))) " do artykułu Refleksje na temat "Cień idei" Heneara..  (5 dni temu)
 
 
Koriolan:   "@zakrawarski: he he he ... Nie przejmuj się ... To stare truposze ... Chcą mieć Dyla za przyjaciela :-)))) . Niech mają, niedługo tu wróci :-))) Do dupki ... " do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (5 dni temu)

Specjalnie, nie zamieściłem tu najbardziej typowych (patrz: obraźliwych) komentarzy, które są niestety codziennością na eioba.pl. Gdzie te nieodległe czasy, gdy wstawiałem artykuły z serii: Artykuł z komentarzy, czy Zdzisław z serii: Komentarze, to też dzieła sztuki . A SerpicoLightVersion twierdzi, że to komentarze napędzają odsłony. 

 

Podobne artykuły


15
komentarze: 134 | wyświetlenia: 2181
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1108
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3412
71
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17416
9
komentarze: 30 | wyświetlenia: 734
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5921
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3550
28
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5389
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 10884
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 66808
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21498
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27562
24
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3304
 
Autor
ArtykułDaj spokój z tymi odsłonami.Czemu nie umieściłeś obraźliwych ? To do tych odpisywałem.
Koriolan narobił więcej kont niż ty z Sadowskim, tylko do czego innego i został zablokowany nie jak wy czasowo, ale na stałe.

Najlepszym sposobem na hejterów jest ignorowanie ich wygłupów.

  Serpico,  16/06/2018

@Adam Jezierski:
Tak cię strasznie hejtuje, że raz na jakiś czas napiszę komentarz pod twoim artem.Ostatnio więcej, a parę lat to nawet nie czytałem co ty tam piszesz.
Oczywiście się okaże że to ja cię wyzywam prawda ? A jak jest ?
Raz wczoraj napisałem "debil" RAZ.

  Hamilton,  17/06/2018

@Adam Jezierski: szanowny panie Jezierski, jak wytknąłem panu błędy argumentacji nazwał mnie pan chamem i kazał mi pan sp...dać z eioba stwierdzając, że cała moja rodzina jest owrzodzona. Przeraził mnie pan i poddałem siebie wraz z rodziną oględzinom lekarskim. Lekarz co prawda nie był tak wybitny jak pan hrabia, co wydaje się być zrozumiałe, ale jednak specjalista dermatolog. Pańska wybitna diagn ...  wyświetl więcej

Jako statystyk znowu nie popisałeś się.
Mam na koncie 1160 komentarzy tzn. 193 komentarze na rok udziału w eioba,pl.
Np. Zdzisław Sadowski ma 218 komentarzy za okres nieco ponad roku.
Wcale nie jestem w czołówce komentatorów.
Dane z kilku dni, to nie jest materiał z którego statystyk ma prawo wyciągnąć wniosek, że 15% komentarzy jest Adama Jezierskiego.

Szczególnie intelektem!

  Serpico,  16/06/2018

@Kobranoc:
To ty jesteś od psucia dni co ? Z tych multikont waszych, jacyś tacy lakoniczni jesteście.

@Kobranoc: zgadza się z tym intelektem. Trzeba nieć intelekt zdechłej gęsi by ze zwykłej mściwości odrzucić tekst Tuwima.
http://eiba.pl/ft
To już nawet Tuwim jest hejterem,? Zagłosuj na "- Sracze-" koneserze literatury.
W sam raz dla ciebie i twojego intelektu panie von sadoś.

  Serpico,  16/06/2018

Panie Kostka nie bądź pan taki Kostka.:)
cytuję Z.Kostka:
.: A mógłbym (moglibyśmy) ten dzień i następne ci popsuć, gdybyśmy chcieli odrzucać twoje artykuły tyle razy co ty nam odrzuciłaś (a jeszcze więcej, tyle co konta głosujące na twoje artykuły, a odrzucające nasze), ale mądrzejszy powinien ustąpić pierwszy. Mamy nadzieję, że teraz tyle razy (dziesiątki razy) co nas odrzuciłaś, z ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16/06/2018

cytuję Z.Kostka:
"może jednak pozostaniesz na kolanach, bo to nie Zdzisław żebrze o punkty i głosy (gdyż on rzadko dochodzi do 5 głosów, więc jego apel nie dotyczy jego). Przyjrzałem się, kto oddał głosy na twoje ostatnie 10 artykułów i wygląda, że to ty kupczysz głosami. Od 8 uczestników, zalogowanych tylko do oddawania głosów (którzy nie napisali żadnego artykułu) dostałeś 28 głosów, od D ...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Ten komentarz jest odpowiedzią do Hamiltona w sprawie zarzutów, że to my ciągle głosujemy na swoje artykuły. Okazało się, że Hamilton też ma stałych głosujących, podobnie jak później okazało się, że tak samo jest z VIVI. i prawdopodobnie z innymi użytkownikami (pomęcz się i sprawdź kto najczęściej głosuje na kogo, będziesz miał odpowiedź).

  Serpico,  17/06/2018

@Z. Kostka:
Do czego mi to męczenie jest potrzebne ? Widziałem akurat jak mieliście blokadę za multikonta, pierwsza jaką widziałem czasowa, pewnie przez miejsce w rankingu,a miejsce w rankingu jest przez głosy z multikont waszych.
Także mógłby pan włączyć, odrobinę obiektywności.

A jakim cudem może nie mieć jak tu jest mało osób aktywnych ? Różnica jest taka, że to osoby.

@Z. Kostka: panie Sadowski vel Kostka vel blyskotka vel kobranoc vel zgred vel JuliuszII.
Sadowski - 130, Kostka - 42, blyskotka - 5 , Juliusz II - 20, Kobranoc - 2, zgred - 6
Razem artykułów 205. Nie znalazłem ani jednego artykułu, by wasza szóstka wzajemnie na siebie nie głosowała. Gdybyś Sadowski skończył studia na politechnice, jak twierdzisz, to z łatwością byś obliczył, że praw ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/06/2018

@Z. Kostka: "Okazało się, że Hamilton też ma stałych głosujących" Gdzie zauważyłeś takie zjawisko "najuczciwszy" z dziennikarzy. To, że ktoś na kogoś głosuje jest nie do uniknięcia. To, że każdy z waszej szóstki głosuje krzyżowo na siebie jest faktem i zwykłym, tanim o s z u s t w e m. I dlatego tak nienawidzisz tzw. "hejterów", bo ci mówią o tym od początku. Masz szczęście, że admin to toleruje i ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16/06/2018

cytuję
Z.Kostka:
"Widzę że nie przeczytał pan mojego artykułu, pod którym pisze pan komentarz, a więc przypomnę: "Do podłego rodzaju hejtu zaliczyłem uczestników: koLo, liwę, VIVI. i jotko49, odrzucających seryjnie artykuły, chociaż nieraz po kilkadziesiąt osób dodało je do rekomendowanych. Aby nie być gołosłownym, podam że na 284 nasze artykuły (Zdzisława, moje i Juliusza II) w/w he ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16/06/2018

Zdecydowana większość panie Kostka, pańskich komentarzy jest o niczym, albo z narzekaniem że ktoś pana artykuł odrzucił, ewentualnie artykuł pańskiego "kolegi od pióra". a to może każdy użytkownik.
Oraz słynne odsłony, to samo pański kolega. Pokazać ? Czy sam pan znajdzie ?

Będąc dzieckiem liczyłem wagony przejeżdżających pociągów, grupując na poszczególne rodzaje,sumując, etc.
W młodości byłem zagorzałym dyskutantem.
Ciekawe,czy na starość stanę się statystykiem, ideowym dyskutantem, czy umrę zgorzkniały jak Zbysław.

@copypaste:
To zależy od tego czy Ciebie zasłonią.

@copypaste: Możesz też być lubianym staruszkiem, wokół którego będą się gromadziły dzieciaki i wsłuchiwały co "społeczny dziadzio opowie" ... ?? Miałem takiego sąsiada który wysiadywał na ławeczce i pilnował dzieciaki na placu zabaw, by im się krzywda nie stała, w tym roku odszedł pozostawiając po sobie puste miejsce.

@Adam Jezierski: Szanowny panie hrabio Adaśku najbardziej podobały mi się te pańskie zasłony:
"@Ham: Nie obrażaj pokrzywionego. Ćwoku."
"@Hamilton: Spadaj. Tępaku."
"@Hamilton: Won. Chamie."
"@Hamilton: Twój dziadek miał duchowość na poziomie jaki ma każdy wrzód na dupie."
"@pokrzywiony: Hamiltona w dzieciństwie koń w głowę kopnął w stajni, w której jego dziadek ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Tatuś szanownego pana hrabiego zapewne również hrabia posyłał pana hrabiego zamiast do szkoły po piwo do baru. Stąd te maniery.

@pokrzywiony: nie dziwię się. Komu by nie pękło serce na twój widok. A co z dziećmi - przeżyły jak cię zobaczyły?

Kolejny niezwykle "obiektywny" tekst naszego "miszcza" statystyki. Wyrwane z kontekstu zdania, tak by pasowały do założonej tezy uczciwego i prawego dziennikarza obywatelskiego. Manipulując wyrwanymi z kontekstu zdaniami z Jana Pawła II można zrobić zbrodniarza, a z Hitlera świętego. I ta "rzetelnie" policzona statystyka komentarzy.
Pokrzywiony_od: 04/09/2017 komentarzy: 2525/285 dni śr/dob ...  wyświetl więcej

Widzę, że skalgo, robi wszystko abym dołączył go do zgranej grupy hejterów. A przy okazji panowie: koLo, skalgo, SerpicoLightVersion, widzę że podoba wam się poziom korespondencji (komentarzy) w eioba.pl, jeżeli odrzucacie ten artykuł. Gratuluję poziomu intelektu.

@Z. Kostka: pozwolisz, że przyłączę się i też ci pogratuluję twojego poziomu i wracam na powierzchnię.

@Z. Kostka:
Cytuję Z.Kostka :
"Szkoda, że dowództwo wojsk polskich i litewskich, nie było zorientowane (przygotowane) na podboje terytorialne, gdyby zamiast oblegać Malbork, wyruszyło na podbój Europy, miałoby wielkie szanse na ekspansję polskiej nacji w zachodniej Europie, a później na skolonizowanie Ameryki."
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/06/2018

@Z. Kostka: chłopie jaki ty jesteś śmieszny z tymi groźbami dołączania do grupy hejterów. Q..wa wszyscy mdleją ze strachu przed tobą i tą twoją listą. Powieś sobie ją w kiblu i rozpaczaj w trakcie wydalania.

  KoLo,  17/06/2018

@Hamilton: Hamiltonie, to chory człowiek, ma fobie i urojenia. Rekomendujesz te bzdury? :))

@koLo: wszyscy na eioba umierają ze strachu przed von sadosiami. A jak von sadosie powiedzą won z eioba moc truchleje. Cymbalistów było tu kilku, ale takich nie pamiętam. Mnożą się jak króliki.

Też chcę dołączyć do hejterów, jakie muszę spełnić warunki? Nikt mnie nie zauważa, proszę o wytyczne.

  Hamilton,  17/06/2018

@wianeczek: wystarczy powiedzieć im prawdę i masz przechlapane.

@wianeczek: możesz też zaczepić serpico i powiedzieć mu że jest chłopcem :-)))
Ham... Że jest nadęty bufon itd ...
Mi faktycznie wystarczy twoja prawda :-)))
.
A poważnie pisz ty co myślisz to i do Ciebie będą pisać ... Proste jak drut ...

@Koriolan:
Ale ona chciała być w gronie hejterów, a hejter to niby ja, a nie z tobą.,czyli w gronie walczących z hejtem, już nie czytasz nic ze zrozumieniem.
p.s.
Dodałbym myśl co piszesz,w czasie jak piszesz co myślisz.No ale to jest dla myślących, ci z obudzonymi świadomościami, twierdzą że nie myślą, twierdzili, teraz znów jest zmiana.Czyli jak wygodnie, jak zwykle.

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
W sumie wygląda na to że się przyznałeś że jesteś hejterem.Zdecydowałeś w końcu że twoje dziamdzianie w kółko tego samego to hejt.
Gratulacje, zawsze lepiej późno niż wcale. O to ci idzie tak ? Przy założeniu że akurat masz dzień bycia uczciwym, a w to ciężko trafić :).
Czy tez znów się okaże, że tak naprawdę to ty nie wiesz o co ci chodzi ?

@wianeczek: "Nikt mnie nie zauważa, proszę o wytyczne." Z tym "nikt nie zauważa", to przesadzasz, czy by być zauważonym to trzeba stać się hejterem ? , a może wystarczy być sobą ? ... wtedy zawsze znajdzie się ktoś komu się to nie spodoba i zacznie na Ciebie bluzgać. Hejterzy to są ci którzy nie mają odwagi na bycie sobą, nie mają żadnych własnych pomysłów, a chcąc być postrzegani jako oryginalni, ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
O się zaczęło hahahahahah, wzięła sobie zażartowała,a ty dorobiłeś ideologię hahahahhahah .....................
Za to nie można cię kochać hahhahaah :). Popłakałem się :).

Twój kolega od zwiedzania świadomości, pisze bez sensu, jak zwykle , ty dorobiłeś ideologie hahhaahha .........

Cieszy że ty masz :) A jaki miałeś ostatnio swój pomysł :)?

@pokrzywiony:
Podkreślam słowo swój, bez ingerencji.... wiesz kogo ? Ty wiesz :P hahahha :).

@pokrzywiony: Ha ha ha ha - "Hejterzy to są ci którzy nie mają odwagi na bycie sobą, nie mają żadnych własnych pomysłów, a chcąc być postrzegani jako oryginalni, wszystko opluwają, przez co stają się pospolitymi wandalami"
Nie to co ty. Masz oryginalne pomysły jak "Pierd..na szmato nawet pies cię nie chce d..ć". Ty umiesz być sobą jak mało kto na tym portalu. Wszyscy ci zazdrościmy oryginal ...  wyświetl więcej

@wianeczek: takie chamstwo z ciebie wyszło. Nie raczyłaś zapytać "łoś wieconego" i powyginanego o zgodę na zabranie głosu. To niedopuszczalne. Uważaj byś nie została kolejną szmatą. Pokrzywiony jet oryginalny i niezwykle odważny wobec kobiet. To taki Papkin eioby.

@wianeczek: bez dorobku pokrzywionego ten portal dawno by upadł. On to wszystko ciągnie swoimi artykułami i czerwonymi komentarzami. Poświęca się jak może i nikt tego nie docenia, a ma chłopina wszelkie kwalifikacje by wyznaczać nowe trendy w kulturze wypowiedzi. Takiego "miszcza komentaża" jeszcze na eioba nie było. Warto by mu poświęcić duży artykuł. Zasługuje jak mało kto. .

@Hamilton:
https://i.ytimg.com/vi/u_yxBVy(...)ult.jpg
Jesteś jak ta mucha gnojówka, mi kiedyś na wskutek natarczywej prowokacji coś się wymknęło, a ty się teraz tym rozkoszujesz i powielasz. Lubisz gnój i dlatego tak do niego lgniesz. Ja twoich sztandarowych tekstów nie powielam i nie podsuwam tego pod oczy czytelnikó ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: no jak się mieszka na co dzień w takich "luksusach" to nic dziwnego, że wchodząc między ludzi dostajesz małpiego rozumu. Kup mydło, jakiś tani proszek, umyj to co masz na sobie, posprzątaj i będziesz innym człowiekiem. Ty może chorujesz już na chorobę wściekłych krów. Pierwsze objawy masz. Zaczyna się niewinnie od chamskich i wściekłych komentarzy a kończy śmiercią. Nie wiem czy NFZ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/06/2018

@pokrzywiony: - ty napisz do admina prośbę by zrobił tu dodatkowe okienko "Najgłupszy komentarz dnia". Będziesz miał tu swój kawałek podłogi, a twoje osiągnięcia będą bardziej widoczne. I taka moja prośba. Nie posyłaj mi już więcej swoich zdjęć. Nie jesteś w moim typie. To nie jest portal randkowy. Umów się z Koriolanem w jakimś przytulnym hoteliku w Słupsku jak już tak bardzo potrzebujesz towarzystwa..

Nooo ...
Nie zamieściłeś moich komentarzy ...
Czekałem aż do samego końca artykułu ... I nic ...
Dobrze chociaż że zmieściłem się w rankingu procentowym :-)))

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"w/g mnie Dyl na eioba spuszcza swoje napięcie. Życie go wali po ... Orzechach to przychodzi tu i wypluwa swoje napięcie ...
Gdy wypluje, znika. Potem znowu dostaje w ... Żołędzie i znowu tu przychodzi i się spuszcza.
Dlatego napisałem, że wróci tu by się spuścić.
Jego poplecznicy serpo, ham i inni TEZ lubią się spuszczać, wiec lubią D ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/06/2018

Panie Kostka - ble ble ble, a 146 odsłon w 2 dni się nazbierało. I cała piątka Sadowskich w komplecie zagłosowała jak zwykle. To się nazywa organizacja pracy dobrze zorganizowanego gangu łowców odsłon. Widzisz pan - zanim wymyślisz swoje ble ble ble to 5 punktów już masz pewne. I tak każdy z was. Przyjmuję zakłady bleblanie przejdzie do popularesów czy nie przejdzie? Jak sobie narobicie jeszcze pi ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/06/2018

Panie Kostka za to, że znowu was bezpardonowo "hejtuję" umieszczaj mnie na pozycji 1000 000 w swoich rankingach. Ha ha ha ha - będę w samotności rozpaczał i obgryzał paznokcie, że nie ma mnie wśród najlepszych orłów i sokołów.

  Hamilton,  18/06/2018

Panie Kostka tak się martwiliście, że się wypaliłem. Zemściliście się i było 7 odrzuceń. A mój art nie tylko wszedł do popularnych, ale osiągnął tam szczyt. Ty masz do pomocy całą swoją piątkę, trzech kolesi i ... kicha. Koniecznie musicie zrobić sobie jeszcze dodatkowo 20 lewych kont, bo nie wyrabiacie orły, sokoły dziennikarstwa obywatelskiego. Nic wam nie pozostaje jak pyskować o hejterach i ich komentarzach "miszczowie odsłon" . Coś mówiłeś o profesjonaliźmie i intelekcie ?

@Hamilton: Szczyt z 382 odsłonami, gratulacje!. A mój artykuł: http://eiba.pl/5 pomimo 5 odrzuceń wszedł do popularnych z 17 głosami i 1303 odsłonami (niespełna 3,5 raza więcej odsłon).

  Serpico,  19/06/2018

@Z. Kostka:
http://www.eioba.pl/ronaldinjo
Konto stworzone na jeden dzień z linkiem do rankingu pożyczek online.
http://www.eioba.pl/melisa
Następne z linkiem do dziweczek online hahaha
http://www.eioba.pl/fredryk
Następne konto jednodniowe

@Z. Kostka: bardzo się cieszę z twojego sukcesu. Tak #maj. Masz dobre tempo i jak je utrzymasz dogonisz mnie tymi odsłonami już za 54 lata.

@SerpicoLightVersion: ha ha ha ha - najuczciwsi z uczciwych dziennikarze obywatelscy. Zdzisio i Zbysio. Kostka "miszczu odsłon" złóż donos do admina na tych "hejterów" .

@SerpicoLightVersion: Podejrzewam, że te konta potworzył Hamilton Starszy. My na pewno nie mamy z nimi nic wspólnego. Gdybyśmy to my je utworzyli, to na pewno nie na jeden dzień (jeden dzień, nic by nam nie dał).

@Z. Kostka:
On na pewno nie, wy też akurat, ktoś inny od zabaw kontami, akurat głosuje na twoje arty też w sumie, bynajmniej na część.Na 99 %.
Wiesz, nie zmienia to faktu, że te konta są "fake", a miały wpływ na wejście.
Swoją drogą nie możesz po prostu pisać artów nie zastanawiając się nad tymi rankingami i statystykami ? Dobrze by ci to zrobiło :).

A tak to funkcjonujesz tylko jako element do przepychania i to dla kogoś.

@SerpicoLightVersion: "On na pewno nie", skąd to wiesz, czyżbyś był drugim kontem Hamiltona?

@Z. Kostka:
Wiem, nie jestem drugim kontem Hamiltona.Przeważnie wiem, to działa ludziom na nerwy, mrocznym kobietom także, z tego co widzę :).
Pewnie nie wiesz do końca o co mi chodzi w komentarzu, ale ja wiem :).
To jest grajdołek, zapomniany portal, odsłony to głównie automaty internetowe, nie ma się specjalnie czym jarać.
Wypromować się tu już nic kompletnie nie da : ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: tyle razy was namawiam sadosie o zwrócenie się do admina o dokładne sprawdzenie na okoliczność lewych kont mnie i waszą całą grupę. Ja "hejter" nie mam się czego bać, a wy aniołeczki? Oszukujecie bezczelnie i na dodatek rzucacie podłe oskarżenia. "Miszczowie moralności". Kupcie sobie świecące aureolki. Jestem za tym by admin wreszcie coś z tym zrobił. Jeśli miałem albo mam lewe konta m ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: chętnie rozdajesz klapsy na prawo i lewo. Ciekawe czy zgłosicie moją propozycję do admina.? Tak by nakazywała uczciwość i sprawiedliwość o którą tak zaciekle tu walczycie.

@Z. Kostka: "A mój artykuł pomimo 5 odrzuceń wszedł do popularnych z 17 głosami i 1303 odsłonami". Bo ty jesteś "miszcz". Wystarczy, że napiszesz "ala ma kota" i 5 punktów od strzału. Ja nie umiem tak ja wy. O s z u k i w a ć. Bo nie muszę.

@Z. Kostka: " Podejrzewam, że te konta potworzył Hamilton Starszy".
ha ha ha Hamilton każe wam też na siebie głosować. Stworzył blyskotkę, zgreda, kobranockę i juliusza. Co za świnia i hejter. Nic nie wiedzieliście, że na was głosują. Przeuczciwy Sadowski też po 28 dniach przyznał, że ma 2 plagiaty, ale był zmęczony i nie zauważył, że zżyna cudze teksty. Kostka nie chodź do Media Markt jak ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: najuczciwszy z dziennikarzy. Ja hejter cofnąłbym swój głos na artykuł, wiedząc, że jest plagiatem bez względu na okoliczności, a ty wulkanie moralności wolisz biadolić o swej i Zdziska nieposzlakowanej uczciwości. Wystukajcie w google hasło "hipokryta". Dowiecie się czegoś o sobie.

@SerpicoLightVersion: To prawda, że to zapomniany przez Boga i ludzi portal. 12 najaktywniejszych autorów przynosi dziennie 5044,35 odsłon (jak wynika z wyliczeń w moim ostatnim artykule statystycznym), przyjmijmy że reszta uczestników daje drugie tyle, tj. razem 1088,7 odsłon dziennie x 30 dni tj. miesięcznie 302661 odsłon. Dziwi jednak, dlaczego z takim poświeceniem (idąc po trupach), Hamilton walczy o swoje przewodnictwo w tym grajdole?. Czyżby miał z tego jakieś niewiadome korzyści?

@Z. Kostka:
To że ktoś tu o coś "walczy" to są dziwne dla mnie pomysły, obojętnie o kogo chodzi.

@Z. Kostka: jasne ja po trupach idę. O czym ty chłopie ględisz. Zdzisek i Zbynio wy razem wzięci dogonicie mnie swymi żałosnymi odsłonami za 12 lat. Pod warunkiem, że przestanę pisać. Taki rachunek statystyku od 7 boleści powinien ci zająć 30 sekund. Ja wam narobiłem blyskotek i innych kobranocników, bo jestem zazdrosny. o co? O wasze króciutkie rozumki. W d.... mam te wszystkie odsłony, za które ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: ileż można czytać te wasze "gdyby weszło, to miałbym, a nie mam, bo nie weszło, a nie weszło, bo hejter Hamilton jest podobny do buldoga, a gdyby był podobny do kundla, to by weszło i z sadosiów powietrze by zeszło, że do odsłoniętej sraczki u nich doszło". Dwa stare chłopy, z sieczką pod czaszką. Weźcie sobie czopek, albo jeden drugiemu lewatywę z szarego mydła. Ileż można w kółko o t ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: ha ha ha - a kimże ty jesteś, że tworzysz jakieś listy "hejterów" i straszysz pajacu innych użytkowników jakimiś konsekwencjami, szantażujesz i będziesz ich zdejmował z tej listy za głosy na wasze artykuły. Wam już wali w te wasze stare dekle jak Wezuwiusz w Pompeje.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska