Login lub e-mail Hasło   

Bardzo proste, czy ogromnie skomplikowane ?

Geneza hejtowania zawodowego ! Rodzaj sztuki ?
Wyświetlenia: 247 Zamieszczono 17/06/2018

Powód dla którego ktoś hejtuje jest albo tak prosty, że nie wymaga wyjaśnień  albo tak zagmatwany, że nie da się tego wogóle wyjaśnić.Podaje przyklady z czasów kiedy dla Hamiltona wszystko bylo proste i jasne.Nie potrzebowal żadnych wyjaśnień.

Przy innej okazji podam przykłady których wyjaśnienie nie jest możliwe.Tym dziwniejsze, że to ta sama osoba.....czy ? 

 Hamilton,  10/02/2018  Pamiętam czasy późnego Gomułki. Wtedy też każdy kto miał inne zdanie niż PZPR był na usługach odwetowców z Bonn, zaplutym karłem reakcji, sługusem amerykańskiego imperializmu. Najśmieszniejsze jest to, że ci co walczą z postkomuną używają z taką lubością dokładnie takich samych prymitywnych mechanizmów rodem z PRL. Wolność słowa jak widać jest zarezerwowana wyłącznie dla nich, a wszyscy inni muszą zamknąć mordy jak prezes kazał, 

..

Na co ja ! zakrawarski,  10/02/2018 @Hamilton Starszy: Tymi slowy ratujesz honor wielu, i dajesz dowod, ze obluda, zawisc, 
chamstwo, antysemityzm, podjudzanie przeciw tym ktorzy daja swiadectwo -niewygodnej prawdzie- 
nie sa jednak w wiekszosci !

...
 Hamilton,  10/02/2018
@jotko49: zapisz się do klubu mikrointeligencji minilorda Lipskiego. On też czerpie inwencje "tfurczom" z tego portalu szowinistycznych oszołomów.I nie stylizuj się na Tuwima, bo takim jak ci blogerzy odpowiadał : 
Próżnoś repliki się spodziewał 
Nie dam ci prztyczka ani klapsa. 
Nie powiem nawet "Pies cię jebał", 
bo to mezalians byłby dla psa.
...
  zakrawarski,  14/02/2018
@Hamilton Starszy: To ja napisalem prawde cytujac:
1.Bije Niemca profesora za to, ze mowi w Polsce swoim jezykiem (fakt dokonany) 
2.Wiesza na szubienicy portrety polskich europarlamentarzystow (fakt dokonany)
3.Pali kukłę Żyda ! Za to utytulowany poeta stworzyl dzielo cyt: skierowane do mnie.
...
Jotko 49....... "odsłoń przyłbicę i okaż swój pysk bym zdążył w onego splunąć" 
...
Kogo bawi spluwanie komus w pysk ? To nie sa slowa normalnego czlowieka i jego giermka ! 
Cytat cytuje cytowanego, a nie caly narod. To jest proste i latwe do zrozumienia dla ludzi normalnych !! 
 ...
Hamilton,  10/02/2018 (slowa o Jotko 49)
@zakrawarski: zaskoczył mnie mocno, bo zawsze uważałem go za bard poukładnego i inteligentnego gościa. Może uległ urokowi Ewci Bugały z TVPartyjna.
...
Zakrawarski: mialem o nim podobne zdanie 
...
  Hamilton,  14/02/2018
@zakrawarski: jak PIS obraża to tylko "wióry lecą", jak oni czują się obrażeni to inni muszą "zamknąć swoje zdradzieckie mordy". Gnostyk podjął jakąś próbę dialogu, a jotko bohatersko spierdolił. Taki kogucik - napluł i ucikł. Wracając do tego nobilitujesz ich w jakiś sposób, a to nie jest warte splunięcia.
...
  gnostyk,  14/02/2018
@Hamilton Starszy: Hamiltonie, bądź obiektywny, ja nie obrażam się na nikogo kto ma 
odmienne poglądy polityczne, żyjesz na świecie nawet dłużej ode mnie, pogrom Kielecki 
miał również inne aspekty i obaj o tym wiemy, nie będę wyszczególniał teraz bo muszę 
wybyć ale możemy później podyskutować. Jotko moim zdaniem zaprotestował 
słusznie i ja się w to włączyłem, opluwanie mojej Ojczyzny obliguje mnie do jej 
obrony, gdyby tamten mord miał jedno oblicze to bym przemilczał, w tamtych 
czasach PiS-u nie było :) Pozdrówka :)
...
  Hamilton,  14/02/2018
@gnostyk: pogrom kielecki miał miejsce i nie da się od tego uciec. Jako najbardziej prawdopodobną hipotezę IPN uznał wersję, że wydarzenia kieleckie z 4 lipca 1946 r. miały charakter spontaniczny i zaistniały wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności natury historycznej i współczesnej. Trudno podejrzewać IPN o nadmiar miłości do Izraela. Bądźmy obiektywni. Jeśli obozy koncentracyjne były niemieckie a nie nazistowskie i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości, że NIEMIECKIE, to nie można twierdzić, że pogrom zrobili Ubecy, a nie Polacy. A kim byli ci ubecy? Marsjanami? Poza tym zakwawarski w swoim arcie nigdzie nie oskarża narodu polskiego o te wydarzenia. Nie dokonuje te żadnej oceny tamtych czasów. Pisze, że Kaczyński próbuje założyć kaganiec i zabronić poruszania tych tematów i widząc wasze plucia trudno się z tym nie zgodzić. 
...
 Hamilton:   "przebacz, w przyszłości napiszę prośbę do ciebie albo 'Juzia' o pozwolenie siedzenia przy kompie. Jak widać nie tylko 'zamieżasz' ale i 'żygasz', no to zamierzaj, rzygaj i pluj innym w mordę. Taka twa poetycko-bolszewicka uroda." do profilu jotko49.  (06/03/2018)
...
@jotko49: Poeta Jotko przejął rolę cenzora. Na razie społecznie. Jak się sprawdzi będzie pluł nam w mordę za dobrą pensję z naszych podatków.
jotko49,  
 
 

 
 
 
@Hamilton Starszy: 
Niestety, brak mi talentu na cenzora, 
gdyż w genach, tobie dano dwoistość jęzora. 
"Naszych podatków"-tu zbawco znów błądzisz, 
gażę Zakrawa podkrada?, dlatego tak sądzisz?. 
Ślinę raczej oszczędzę wiec zbędne uniki, 
sobie w brodę plwać będziesz, za marne srebrniki.
 
 
@Hamilton:jotko49: za papugę też już robisz. Nie wiem co ma piernik do Zdzisława. Nieźle ci się miesza w głowie.
 
 
 
 
 
...

Podobne artykuły


21
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2445
15
komentarze: 136 | wyświetlenia: 2275
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1782
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1018
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2004
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1758
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1162
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1016
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1081
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 997
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 309
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1070
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 928
 
Autor
Artykuł  KoLo,  17/06/2018

No następne wypociny! Po co to komu? To ma być art godny eioby??

  Hamilton,  17/06/2018

Ja w odróżnieniu od ciebie nie muszę szukać popleczników i mogę sobie pozwolić na swoje zdanie. Nie muszę się z wszystkimi zgadzać we wszystkich sprawach. To jest normalne. Ty każdego, który się z tobą nie zgodzi traktujesz jak śmiertelnego wroga. Jeśli się nie zgadzam z kimś w 20 % to pozostaje aż 80 % na przyjaźń. Dla sracza z zatwardzeniem to jest niezrozumiałe. Będziesz stękał i stękał i tworz ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/06/2018

Dość skomplikowane, dawałem ci :
http://natemat.pl/228233,rodzi(...)rodowym
"Ona sama ujawnia na nagraniu, że jest związana z Górnośląskim Stronnictwem Narodowym Białe Orły i to od początku istnienia tej organizacji (na filmiku mówi ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/06/2018

Cytuję A.J.:
" Izraelscy fanatycy znaleźli w Biblii proroczą zapowiedź zwycięstwa izraelskiego w III Wojnie Światowej.

Trudno popierać taką politykę Izraela.

W amerykańskim kompleksie zbrojeniowym dominują żydzi amerykańscy. Amerykanie są najważniejszymi sojusznikami Izraela. W USA dominuje żydowska diaspora. "

Niby ma rację ciężko, ale czy jest to fakt ? Faktem jest

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/06/2018

@SerpicoLightVersion: jak się ma kręgosłup to mówi się to co się myśli bez względu na konsekwencje. Jak go nie ma to szuka się doraźnych kolesi dla swoich malutkich doraźnych korzyści. On o tym usiłuje pisać w tym artykule, tylko jak zwykle niewiele z tego rozumie.

Hejtowanie to prosta sprawa ...
Każdy widzi swój własny świat
Ale HEITERZY myślą, że ich świat jest JEDYNIE SLUSZNY.
.
Dlatego serpico stara się wmówić MI i innym kim ja jestem.
A ham ... Każdemu stara się wmówić jaki to on nie jest mądry z polityki, ekonomii i mnóstwa innych zagadnień
.
Natomiast dużo prostszy jest Dyl.
To typowy egzemplarz ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie jest to prawda, to twoja chora bania, to akurat ty widzisz co chwilę świat takim jakim chcesz, na dodatek co chwilę inaczej, raz myślisz, raz nie myślisz, poza tym niewiele masz do powiedzenia na jakikolwiek temat, idź sobie zobacz rozmowę z Januszem od wczoraj.Nie zgadzam się do końca z jego wizją kryzysu 2008, ale potrafię to argumentować grzecznie i składnie.
Dyl Dyl Dyl Dyl., pół twojego życia to Dyl.

  Hamilton,  17/06/2018

@Koriolan: jasne, to ja każe chodzić w moich butach i wsłuchiwać się w Hamiltona. Ja piszę o swojej wyższości, bom łoś wiecony, to ja pieprzę w koło macieju, że jestem wszystkim i widzę szerzej, a wszyscy inni to nieoświecone głupki.

  Serpico,  17/06/2018

@Koriolan:
"Przeciw Sadowskim" , dobre :). Sadowscy to wykorzystali siebie przeciw sobie, koniec końców poszły bloki, pewnie jakby ich zgłaszali częściej, poszłyby następne, albo jakby admin częściej zajrzał.Następnie wykorzystali treść artykułów przeciw kobietom, no niestety obraz pań w ich artykułach rewelacyjny nie jest, to artykuły zaczęły panie odrzucać, okazało się że to spisek. ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/06/2018

@Koriolan:
Nigdy nie twierdziłem że moje spojrzenie jest jedyne i słuszne, znajdź mi gdzie tak twierdzę.Znajdź jak takim cwaniakiem jesteśmy :). To stwierdzenie po zachowaniu akurat twoim, krzywego, czy tez Zakrawarskiego niewątpliwie jest zabawne :).

Wszyscy trzej jesteście ekstremistami,każdy siedzi ulalany w swoim ekstremum, ja taki nie jestem, daj mi sensowne przesłanki a zmieni

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/06/2018

@Koriolan: "Zosti tylko jego miłośnicy ... Zero, ham gnojstyk jotko i inni ..." Ty nie hejtujesz, ty i twój pokrzywiony koleś jesteście pokrzywdzonymi ofiarami. Szlachetni, mili, przyjaźni, wypełnieni po brzegi pozytywnymi emocjami jak kibole wracający z meczu. Nie lepiej czas poświęcić na naukę pisania doktorancie?

  Hamilton,  18/06/2018

@Koriolan: "A ham ... Każdemu stara się wmówić jaki to on nie jest mądry z polityki, ekonomii i mnóstwa innych zagadnień".
Ty piszesz sążniste artykuły o szczytach ludzkiej egzystencji. Przeczytałem większość i wynika z nich takie oto streszczenie "wszystko to nic, a nic to wszystko, bo życie jest piękne. Po prostu jest". I potrzebowałeś na wyjawienie tej wielkiej tajemnicy kilkudziesięciu ...  wyświetl więcej

@Koriolan: ja staram się pisać o tym na czym się znam. Staram się to weryfikować i robić tak dobrze jak potrafię. Jeden jedyny raz napisałem coś chyba o bakteriach o których mam blade pojęcie. Ktoś znający zagadnienie wypunktował mnie bezlitośnie. Do głowy mi nie przyszło, by go nazywać hejterem. Poczytałem na ten temat więcej i doszedłem do wniosku, że ma rację. Rzeczywiście napisałem wiele bzdur ...  wyświetl więcej

Caly art to tylko originalne cytaty Hamiltona -Byłego-
Za czasow kiedy byl .....normalny !
Jego obecne komentarze pochodza o tego hamida .....nowoczesnego ....skomplikowanego !

  Serpico,  17/06/2018

@zakrawarski:
"Dla człowieka przepływ informacji z Bogiem jest jak możliwość odsiewania fałszu Duchowego od prawdy Duchowej , bez tego przepływu z biegiem czasu zatracamy swoją możliwość podążania właściwymi drogami ... Podobnie jak z GPS co po tym że kupisz najlepszy model jeśli on nie będzie miał kontaktu z satelitami ?"

Czy podążasz właściwą drogą ? Czy posiadasz GPS który ma kon

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: hmm ...
Fajne jest to, że pojawienie się Dyla spowodowało ujawnienie się sympatyków trolloeania.
Serp, Ham... Mogli WRESZCIE wyjść z ukrycia :-))))

@Koriolan: Zgoda ! Wyjezdzam na kilka tygodni ! Trzymajcie sie.....czegokolwiek !

  Serpico,  18/06/2018

@zakrawarski:
Jak wrócisz, zmądrzej ! Jeszcze jest czas !
cytuję Koriolan 18 godzin temu:
"Ale HEITERZY myślą, że ich świat jest JEDYNIE SLUSZNY."
cytuję Koriolan 2 godziny temu:
"Pieprzenie ... Po prostu - MYŚL człowieku ... "

"He he he ...
Ludzie w ogóle nawet NIE SĄ ...
To po prostu rzeka ... Przypływają i odpływają ... Tylko ...
.

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/06/2018

@Koriolan:
Z tym że ja się zachowywałem tu cały czas tak samo, kiedyś był pusty antyklerykał, poniekąd pochodzenia żydowskiego, dobrze mu szło narzekanie na polski antysemityzm, uwypuklanie jak to Polacy klęczą przed klerem.
Jednak równie dobrze mu szło, wykazywanie korzeni żydowskich, ludzi którzy doszli do fortun po upadku ZSRR, czy też oligarchów z Ukrainy, ja takie rzeczy wychwyc ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/06/2018

@zakrawarski: normalny i mądry Hamilton to taki, który potakuje Zakrawarskiemu? Wybieram tego głupiego Hamliltona, bo będę miał pewność, że nawet ten najgłupszy nie napisze tak kiczowatego gniota jak twoje "Sracze".

  Hamilton,  18/06/2018

@Koriolan: ja się 8 lat ukrywałem. No, ty z pokrzywionym ciągniecie ten portal. Bez was by dawno upadł. Ha ha ha ha - napisz jakiś łzawy art powitalny. Chciałeś odejść, ale czytelnicy zaczęli popełniać masowe samobójstwa i wróciłeś, by jak ten twój zapłakany koleś brać na klatę ataki heiterów. Nikt już nie potrafi żyć bez wskazówek Łoś wieconego Łosia. Właśnie wracając widziałem dwóch takich łoświ ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: spoko luzik ...
.
Miłych wakacji ...
Będziemy tu gdy wrócisz :-)))
I może heiterów będzie więcej ?
Serpo o ham ... Ledwo dyszą :-)))

:-)))

  Hamilton,  18/06/2018

@Koriolan: ha ha ha ha - to widać po komentarzach. Same sukcesy. Jesteście uwielbiani z Mańkiem. Jak te mole wylatujące z szafy. Wszyscy na ich widok klaszczą. Boże, ile trzeba mieć pychy w sobie.

  Serpico,  18/06/2018

@Koriolan:
Zobacz to , przypomniało mi się hahahhaha :) :
cytuję W.D.
" zupełnie inaczej to odczytujesz. Trzeba mieć nową wiedzę, aby zrozumieć Prawa Natury, które nie są zbieżne z ewolucją. Antylife to jaszczury, annunaki, wszystkie ciemne siły przeciwstawiające się życiu. Niszczące życie. Widocznie włożyłam u Ciebie kij w mrowisko, bo zaczynasz się budzić i pytać:) "
...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/06/2018

@Koriolan:
Nudny jesteś, jak dojdziesz do Repitalian, Annuaków , Aniołów Stróżów którzy z nimi walczą, to wróć, zajmij się tym RD w pełni, a nie po łebkach, pani wiedziała że się budzę, tak mi pisała, a ty mi wciskasz że nie, dlatego że nie jesteś jeszcze świadomy w pełni.
TRENUJ! Zajmij się sobą a nie mną.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska