Login lub e-mail Hasło   

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie – 10 najważniejszych korzyści!

Wypożyczalnia samochodów zapewnia swoim klientom usługi wynajmu, które z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością – również w Warszawie.
Wyświetlenia: 145 Zamieszczono 18/06/2018

Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości podróżowania wynajętym pojazdem, a sprzyja temu wiele okoliczności – począwszy od cen, a skończywszy na wysokiej klasy pojazdach, z jakich mogą skorzystać. Aby przybliżyć Ci zalety tego rodzaju usług, postanowiliśmy wymienić 10 najważniejszych korzyści, jakie zyskujesz, wynajmując auto od warszawskiej wypożyczalni. Jeżeli więc wciąż się wahasz, zapraszamy do lektury!

Wynajem samochodów w Warszawie – 10 korzyści

 1. Duży wybór samochodów

Podstawową rolą, jaką pełni nasza warszawska wypożyczalnia samochodów, jest wynajem aut klientom, posiadającym bardzo zróżnicowane potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości potrzeb wynajmujących, dobrze wiemy, że rozbudowana flota pojazdów to absolutna podstawa – dzięki temu każdy klient ma możliwość wynajęcia takiego środka transportu, jaki pozwoli mu podróżować efektywnie, a do tego umożliwi mu realizację celów.

Dlatego też możesz zdecydować się na wynajem samochodów:

 • osobowych,

 • dostawczych,

 • busów,

 • ekskluzywnych,

 • elektrycznych

Pozwoli Ci to zorganizować zarówno wycieczkę dla rodziny, jak również przeprowadzkę czy transport pracowników na szkolenie. Co więcej – poza różnymi rodzajami pojazdów, wypożyczalnia samochodów w Warszawie zapewnia też dostęp do różnych marek pojazdów, takich jak Toyota, Peugeot, Mercedes, Mitsubishi, Nissan czy Lexus. Są wśród nich samochody ekonomiczne, dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach, jak również luksusowe, doskonałe do przewozu klientów VIP. Dzięki temu otrzymujesz bardzo szeroki wybór i możesz postawić na taki pojazd, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

 1. Najwyższa jakość pojazdów

Pomimo bogatej oferty, wypożyczalnia samochodów powinna kierować się przede wszystkim zasadą „jakość nad ilość”. Klient, decydując się na wynajem aut w Warszawie, pragnie podróżować w komforcie i bezpieczeństwie, dlatego wypożyczalnia musi dbać o dostępne pojazdy z największą uwagą.

Jeżeli więc decydujesz się na wynajem samochodów możesz liczyć na to, że będą one w pełni sprawne technicznie, ponieważ są poddawane regularnym przeglądom i pracom serwisowym, a także niezwykle zadbane – czyste, pachnące i przygotowane do natychmiastowej jazdy. Oczywiście wszystkie dostępne w ofercie samochody są też w pełni ubezpieczone, co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa podróży. Jako wypożyczalnia samochodów, chcąca spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dostarczymy Ci samochód, którym podróżowanie będzie niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące.

 1. Wynajem krótko- i długoterminowy

Nasza warszawska wypożyczalnia samochodów kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych, dlatego też warunki wynajmu aut muszą być dostosowane do potrzeb obu tych grup.

Najczęściej wybierana jest opcja wynajmu krótkoterminowego (od 1 do 30 dni), która pozwala między innymi na:

 • zorganizowanie wycieczki,

 • zorganizowanie przeprowadzki,

 • transport większej ilości osób na konkretne wydarzenie,

 • zapewnienie sobie możliwości podróżowania po Warszawie (w celach prywatnych lub biznesowych),

 • wynajem pięknego auta do ślubu.

Wynajem aut długoterminowy to z kolei opcja najchętniej wybierana przez klientów biznesowych – dzięki możliwości skorzystania z danego pojazdu na okres od 1 roku do 5 lat, możliwe jest wzmocnienie firmowej floty pojazdów i tym samym usprawnienie działań przedsiębiorstwa. Jak pokazują liczne statystyki i o czym informują specjaliści, taki długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie, może być dużo bardziej opłacalny od leasingu, co jeszcze bardziej zachęca przedstawicieli firm do korzystania z usługi!

 1. Wysokie limity kilometrów

Każda osoba, decydując się na wynajem samochodów w Warszawie, chce podróżować bez ograniczeń i mieć możliwość przejechania takiej liczby kilometrów, by móc zrealizować swoje prywatne lub zawodowe cele. Dlatego też działamy niemal jak wypożyczalnia samochodów bez limitów, ponieważ dajemy Ci duże możliwości podróżowania i pokonywania takich ilości kilometrów, by przemieszczanie się po stolicy kraju było bezproblemowe oraz w pełni komfortowe. Nie musisz więc obawiać się tego, że limit kilometrów szybko się wyczerpie!

 1. Możliwość skorzystania z fotelika dla dziecka

Dodatkowe akcesoria to podstawa, jaką zapewniać powinna każda wypożyczalnia samochodów w Warszawie. W skład naszej oferty wchodzą foteliki dla dzieci o różnej wadze i wzroście, przeznaczone dla rodziców, pragnących podróżować z maluchem. Oczywiście dbamy o to, by jakość oferowanych fotelików była jak najwyższa – dla bezpieczeństwa i komfortu Twojego dziecka!

 1. Podstawianie samochodów na lotnisko

Według statystyk, nawet połowa wynajmów biznesowych ma miejsce przy lotnisku, a w sezonie letnim, kiedy to na wakacje udaje się większość z nas, wielu podróżujących chce mieć możliwość komfortowego podróżowania tuż po wylądowaniu. Dlatego też nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie zapewnia możliwość podstawienia pojazdu na lotnisko – w terminie dostosowanym do Twoich potrzeb!

 1. Wynajem samochodów zastępczych w Warszawie

Kolizje na drodze zawsze niosą za sobą stres i straty materialne. Jednym z największych problemów jest uszkodzenie prywatnego samochodu z winy innego kierowcy, w związku z czym auto należy oddać do warsztatu. W takiej sytuacji jednak nie trzeba przesiadać się na autobus – wypożyczalnia samochodów oferuje bowiem możliwość skorzystania z auta zastępczego OC sprawcy wypadku, którego wynajem opłacać będzie ubezpieczyciel sprawcy kolizji! Pomożemy Ci przy tym we wszystkich formalnościach

 1. Atrakcyjne ceny

Nasza warszawska wypożyczalnia samochodów świadczy swoje usługi tanio, chcąc spełniać oczekiwania jak największej liczby osób, potrzebujących wysokiej klasy środka transportu. Pragniemy, by ceny były dostosowane do Twoich możliwości i jednocześnie konkurencyjne.

 1. Prosta rezerwacja

Dzięki ogromnym możliwościom, jakie daje nam w dzisiejszych czasach Internet, nie musisz martwić się o to, że wynajem aut będzie problematyczny i czasochłonny. Wystarczy wejść na stronę internetową, ustalić termin korzystania z samochodu i miejsce jego odbioru/zwrotu, a następnie wybrać samochód i dostępne opcje, a na końcu podać dane osobowe. I to wszystko – samochód będzie zarezerwowany! Cały proces rezerwacji zajmie Ci maksymalnie kilka minut.

 1. Profesjonalna obsługa

Wynajem samochodów miejskich w Warszawie jest usługą dostosowaną do potrzeb klienta. Wypożyczalnia pragnie spełnić jego oczekiwania i zapewnić mu wsparcie na każdym etapie współpracy, dlatego możesz liczyć na pomoc i wyjaśnienie wszystkich kwestii. W związku z tym w przypadku pytań – dzwoń lub pisz, a specjalista udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi na pytania.

Podsumowując…

Wynajem samochodów w Warszawie to usługa dopracowana w każdym calu i korzystna dla klienta. Jeżeli więc potrzebujesz pełnej mobilności i bezproblemowego poruszania się po stolicy – zapraszamy do rezerwacji aut i owocnej współpracy!

Więcej informacji znajdziesz na - https://wynajemsamochoduwarszawa.pl/

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1210
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60855
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32626
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31321
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63607
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65030
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23311
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28909
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28570
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23598
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26343
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26714
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska