Login lub e-mail Hasło   

Kiedy zacznę choć trochę wierzyć w polskich polityków...?

Polska jako kraj zaznała ogromnej tragedii w postaci II wojny światowej. Wymordowano naszych żołnierzy i inteligencję w Katyniu oraz obozach śmierci. W prl -u w czasach stalinow...
Wyświetlenia: 726 Zamieszczono 02/07/2018

Polska jako kraj zaznała ogromnej tragedii w postaci II wojny światowej. Wymordowano naszych żołnierzy i inteligencję w Katyniu oraz obozach śmierci. W prl -u w czasach stalinowskich inteligencja także była katowana i mordowana. To wszystko zawdzięczamy zdradzie ze strony Churchila i Roosvelta, którzy oddali nas Stalinowi.  Tak odwdzięczyli się nam za polskich lotników w Bitwie o Anglię i walkę na różnych frontach z nazistowskimi Niemcami. Warszawę zrównano z ziemią, potem z wielkim trudem została odbudowana. Teraz chociażby Żydzi roszczą sobie prawa do kamienic i swoich majątków. A ja twierdzę, że nic im się ze strony polskiej nie należy.

Odzyskam choć część szacunku do polskich polityków, kiedy wywalczą reparację ze strony Niemiec za straty wojenne, których zrzekł się bodajże zdradziecki rząd Mazowieckiego, gdzie brylowali tacy politycy jak Geremek, na pewno nie żaden patriota. Nie dość, że nas wymordowali, doprowadzili do ruiny nasz kraj, upodlili nasz naród to my mamy jeszcze komukolwiek płacić jakieś rekompensaty.

Niemcy powinni płacić i nam i Żydom.   Jak długo nasz naród będzie narodem niewolniczym? Będzie to trwało dopóki nie zaczniemy się upominać o swoje o to, co nam się słusznie należy. Wtedy odzyskamy swoją godność i dumę oraz szacunek ze strony Niemiec i innych narodów.  Inaczej będziemy małymi pionkami, które będą bały się upominać o swoje racje w imię obaw, że zadrażnimy swoje stosunki z Niemcami. A jakie one są? Żadne. Iluzoryczne. Niemcy nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi i nie będą. Zdradziecka Platforma obywatelska burzy się, że PIS popsuł świetne stosunki z Niemcami. Na prawdę? A na czym one się opierały? Na kurtuazji i na tym, że klapali nas po plecach i wzajemnie się do siebie uśmiechali? Że dobrze o nas mówili. Tak niewiele Polakom potrzeba?  Puste, nic nie znaczące gesty, rozgrabiona Polska, i sprzedane media niemieckim koncernom, po to aby istniała jedynie w naszym kraju niemiecka narracja. Za to Tusk otrzymał rolę kamerdynera w Unii Europejskiej. Szacunek u narodów zdobywa się wtedy, kiedy jest się krajem silnym, pełnym dobrobytu, o silnej gospodarce. Kiedy zarządzający krajem dbają o interesy własnego narodu a nie sprzedają i rozkradają kraj. Wtedy ktoś będzie się z nami liczył. 

Ostatnio oglądałem reportaż o Auschwitz, gdzie sala poświęcona zagładzie Żydów jest piękna i okazała. Wszystkie wycieczki tam przychodzą i dowiadują się jedynie o zagładzie Żydów. Za to sala polska jest w jakimś przeciekającym baraku z neonami rodem z prl -u. Nikt tego miejsca nie odwiedza. Nikt nie dowiaduje się jak rozpętała się wojna i jak nazistowskie Niemcy napadły na nasz kraj.  Za to za pieniądze polskich podatników budowane są piękne muzea, muzeum Żydów Polin. Setki milionów z naszych podatków. Czy nasz rząd jest jeszcze polski czy może już żydowski? W tym muzeum podobno można dowiedzieć się sporo o antysemityzmie Polaków. 

Nasz rząd nie dość, że nie dba o nasze sprawy polskie, funduje za nasze pieniądze muzea żydowskie, to jeszcze dał Ukrainie miliardy złotych. Czy ludzie o tym wiedzą? Ukrainie, na której odradza się nacjonalizm banderowski i antypolonizm? To tak ma marginesie. 

Po co to wszystko? Wracamy do początku. Żydzi pragną odzyskać majątki, dlatego trwa nieustanna nagonka na Polaków i tak często podnoszona jest kwestia naszego antysemityzmu. Chcą nas zmiękczyć abyśmy się pokajali i bez szemrania oddali to co wg nich im się słusznie należy. A kiedy przejmą majątki, staną się elitą w naszym kraju. Będą nami rządzić. W końcu oni mają się za rasę panów a inni dla nich to podludzie - tak mówi ich święta, rasistowska księga. Na prawdę. 

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1216
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1024
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1098
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 770
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1899
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 584
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1044
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@kamil 30 Bardzo dobry artykuł Kamilu, wojna skończyła się w 1945, dodajmy do tego
21 lat, mamy 1966 r. to było pierwsze pokolenie powojenne, dodajmy następne 21
i otrzymamy 1987. 50 lat sowieckiej niewoli zrobiło swoje, ja zamiast bajek o Jasiu
i Małgosi słuchałem relacji Żołnierzy spod Monte Casino, relacji więźniów obozów
koncentracyjnych i ' Chłopców z lasu ". Podrę ...  wyświetl więcej

@gnostyk: Żydzi doświadczyli Holocaustu a po wojnie na mocy różnych traktatów osiedlili się na Ziemi Palestyńskiej. Teraz eksterminują Palestyńczyków, którzy są właścicielami tamtej ziemi. I jak im współczuć, kiedy oni z ofiary zamienili się w kata. Przedziwny i chory to naród. W izraelskim Knesecie jest partia i jej duchowy przywódca, żydowski rabin, który twierdzi, że "Goje jak zwierzęta pociągo ...  wyświetl więcej

@kamil30: Jest jeszcze gorzej Kamil, ich młode pokolenie stworzyło jakieś stowarzyszenia
w których walczą o przypisanie holokaustu tylko Żydom, chodzi oczywiście o kasę, nie
od dzisiaj wiadomo że światowa finansjera jest w rękach Żydów, walczymy z gigantem
a jednak pierwsze efekty są. W 1968 nie było jeszcze takich antagonizmów, patrzyliśmy
na nich ze współczuciem,z czasem wszystko się zmieniło, dla tego piszę że to sprawa
złożona.

@gnostyk: Kto chce przypisać Holocaust tylko Żydom?

@kamil30: Sami Żydzi.

@kamil30:
On nie żyje,także go nie ma.Resztę oczywiście przekłamałeś, wchodziła.Chory, chory, dlatego:
"Rabina potępiły już organizacje żydowskie z USA. - Judaizm naucza czegoś zupełnie innego - oburzał się szef Amerykańskiego Kongresu Żydów David Harris. Od radykała odcinają się też niektórzy ortodoksyjni Żydzi. - Jako ortodoksyjny rabin czułem się zażenowany, słysząc jego ostatnią ...  wyświetl więcej

@kamil30: jak zobaczysz Niemca albo Żyda pluj, kop, machaj rękami i walnij z liścia. Jak na prawdziwego patriotę przystało. I wreszcie wszyscy na świecie zaczną nas szanować.

@Hamilton: Pomyliłeś adresy bo nigdy nie byłem rasistą, na nikogo nie mam i nie miałem ochoty pluć ani kopać. Wypowiadam się na temat reparacji wojennych i zamierzeń pewnych grup żydowskich. Rasizm odnosi się do całych narodów a ja nie mam nienawiści do żadnego narodu. Są różne grupy Żydów np. jak ortodoksyjni, którzy Ciebie i mnie uważają, za podludzi. Ale im też nie miałbym ochoty pluć ani kopać, raczej trzymać się jak najdalej.

@kamil30: ha ha ha - jasne, a całe srebro i złoto świata należy od dawna do Rothschildów . Nic nam już nie zostało.

@Hamilton: Jesteś jak katarynka. Jak już nie wiesz co napisać to znowu śpiewka o Rotchildach ale to nie ten temat.To nie ten temat drogi Hamiltonie. Jesteś jak rzep, jak pies który gryzie po nogawkach a jak człowiek chce tego psa grzesznie odsunąć od siebie to znowu doskakuje i gryzie po kostkach. Byłoby dobrze gdybyś odniósł się do tematu reparacji wojennych a nie gryzł po nogawkach bo to nieładnie :-)

  Serpico,  02/07/2018

@kamil30:
Znów się zakopaliście, zawsze to robicie, Onet to te "twoje" niemieckie media, wyżej stwierdzasz że :
"Przedziwny i chory to naród"
Na koniec nie jesteś rasistą, Żydzi to nie jest rasa.

Byłoby dobrze gdybyś znal temat, a nie pisał "bodajże" , do czego się ma ktokolwiek odnieść ? Do bodajże ?

@kamil30: rasiści lubią na każdym kroku podkreślać, że nie są rasistam. Pewien pan w USA prowadził teleturniej, w którym uczestniczyło dwóch białych i jeden kolorowy. Pierwszy biały odpowiedział na pytanie o stolicę USA, drugi o najwyższy szczyt świata, następnie prowadzący zadeklarował, że nie jest rasistą i zadał kolorowemu pytanie:
- proszę powiedzieć ile osób zginęło w katastrofie Titanica, podać ich imiona, nazwiska, adresy zamieszkania i numery telefonów.

@kamil30: napisałeś kiedyś takie mnóstwo bzdur, że starczyłoby na kilka książek. Podtekst był taki. Żydowska finansjera wszystko nam rozkradła i dalej nas rozkrada. A to jest przyczyną naszej biedy, nędzy itp, itd. Przez 45 lat PRLu żadne rothschildy nie mieli wpływu na nasze banki i gospodarkę. I co osiągnęliśmy? I stąd ta moja "katarynka", bo dalej faflunisz w podobnym tonie.

@kamil30: kiedy cały nasz naród w pocie czoła budował hutę Katowice, Bill Gates z zespołem 20 ludzi otworzył firmę i stworzył system operacyjny dla IBM. Po kilku latach my mieliśmy "wielki przemysł", który gówno produkował, bo sklepy były puściutkie. Huta zatrudniała 30 tys. ludzi, a Microsoft ok. setki i miał obroty i zyski 10 x większe niż ta nasza "chluba". I dlatego klepaliśmy biedę. To tylko ...  wyświetl więcej

@Hamilton: W czym dogania Polska Zachód? W jakich urojeniach Ty żyjesz i co Ty ćpasz Hamilton? Matko Boska, całe moje pisanie na eiobie nie jest głupsze niż to jedno Twoje stwierdzenie. Pensja 3/4 Polaków to 1500 zł a Ty pierdzielisz, że Polska dogania Zachód, kiedy my już żadnego przemysłu nie mamy. Ja pierdolę ale Ty głupi jesteś.

@kamil30:
Mhm , czyli uchodźcy z Ukrainy więcej zarabiają, to tobie coś się pogrzało

@kamil30: ilu kibiców z Polski było na mistrzostwach świata w 1974 roku? A ilu wyjeżdża teraz. To pewnie poprzebierani Niemcy i Zydzi. Mieliśmy wielki przemysł i sklepy pełne pustych półek. Jak byłem pierwszy raz w Niemczech i wymieniłem moją pensję na marki to było to tyle ile kosztowała noc w tanim hotelu. W dupie mam ten twój wielki przemysł produkujący wyroby wyrobopodobne w opakowaniach zastę ...  wyświetl więcej

@kamil30: jedź na Ukrainę. Oni żyli wtedy na porównywalnym poziomie z nami. Sorry, lepiej, bo nie mieli kartek i kolejek. Nic nie szkodzi na przeszkodzie byś się tam pławił w luksusach za ich pensję. Przynajmniej przestaniesz biadolić i wreszcie odżyjesz. I mają wielki ukraiński przemysł.

@kamil30: przypierdoliłeś się do tego zasranego przemysłu i pieprzysz w koło. Po co nam taki przemysł jak muszę stać po byle gówno w kilometrowej kolejce. Mam dwóch krewnych. Obaj zatrudniają po ok. 50 ludzi. Jeden z nich pcha całą swoją produkcję do USA, a drugi do Niemiec. Ten "niemiecki" zabiega o spółkę z niemiecką firmą, bo da mu to możliwość korzystania z jej logo i wejście na rynki azjatyck ...  wyświetl więcej

Mhm , "bodajże", całkiem spoko :) . To albo wiesz jak wygląda ten temat, albo nie, jeśli używasz bodajże, to bodajże możesz się domagać odszkodowania za bodajże. Bodajże Żydzi to nie Niemcy, naprawdę.
Możesz rozszerzyć Niemców na mnie, też nie bylem twoim przyjacielem i nigdy nie będę :).
Majątek mojej rodziny został w Lidzie, to była Polska, potem ZSRR, a teraz to Białoruś, odzyskam ...  wyświetl więcej

  kamil30,  02/07/2018

@gnostyk: Ortodoksyjni Żydzi są obłąkani, przeczytaj to : https://kobieta.onet.pl/wiadom(...)n19p1g9

@kamil30: każda religia ma swoich oszołomów, ale to nie oznacza, że wszyscy wyznawcy danej religii są oszołomami. Nie trzeba daleko szukać. Zakrawarski jest ateistą i pewnie też by nie siadł obok katolickiego księdza. Wolałby cisnąć z buta z Austrii do Szwecji, a Bałtyk przepłynął motylkiem. Byle by zrobić na złość papieżowi.

@Hamilton: Nigdzie tego nie napisałem, że wszyscy wyznawcy danej religii są oszołomami. Coś nie tak doczytałeś. Pisałem o ortodoksyjnych Żydach.

@kamil30: ależ ja też nigdzie nie napisałem, że piszesz, że wszyscy wyznawcy religii są oszołomami. Też czegoś nie doczytałeś.

@kamil30: a jak obłąkany musi być facet który twierdzi, że Rothschildowie przejęli całe złoto i srebro świata. I nie przyjmuje do wiadomości, że może przecież kupić w każdym sklepie jubilerskim tyle złota i srebra na ile go stać bez żadnych ograniczeń. Nie przekonuje go, że ludzie noszą złote obrączki, pierścionki i inną biżuterię. Nałykał się swoich "prawd" jak kaczka prezerwatyw i tupie nóżkami, ...  wyświetl więcej

Znajdź mi w tym Sejmie i Senacie chociaż10 Polaków … i wymień ...

  Serpico,  02/07/2018

@Remter:
O co pani chodzi ? Żeby ich na Żydów wymienić, Amerykanów, czy Niemców ?

@Remter: trudno będzie, bo w Polsce Polakami są tylko Remter, ojciec Tadeusz, Kitek i pewien staruszek pod Wąchockiem, ale nie wiadomo czy żyje. No może jeszcze milord Lipski, ale też się już zangolił.

@Remter: obywatelstwo jest prawnie rozstrzygane przez dane państwo. U nas obywatelem jest się z automatu, jeśli urodzenie nastąpiło na terytorium naszego państwa i rodzice są Polakami. Obywatelstwa można się zrzec, ale państwo nie może go nikomu odebrać wbrew jego woli. Jeśli chodzi o narodowość jest to sprawa deklaratywna. Każdy ma prawo do tego by czuć się Polakiem, Węgrem, Czechem, Żydem (w sen ...  wyświetl więcej

Ech ...
Ale Cię wzielo na tych polityków :-)))
Nie masz się do kogo przytulić ?
Chcesz lubić polityków ? Zostań jednym z nich :-)))
Chociaż siebie też można nie lubić ...
.
W/g mnie to problem narodu, narodów. Po prostu brak nam świadomości. Od samego dołu aż po 'elyty'. Jak Kargul z Pawlakiem bili się o miedze tak Po z Pisem biją się o władzę. Za granicą ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Nie mam :-)

@kamil30:
Nic się martw po tym jak Putin nam odda Krym, sobie wybierzesz coś do tulenia ! hahaahaha.........

Stary błagam cię na kolanach, bo się zaczynam bać ze was jest więcej :), młodzi ludzie, szkoda k... mać haahhah ...

Ta partia tego twojego prezydenta ma status partii :)? To był by ciekawy wałek :), parta o nazwie "II Rzeczypospolita Polska" :) , niech ściągnie z Kana

...  wyświetl więcej

@SerpicoLightVersion: Ja tam Putina lubię i cenię.

@kamil30:
A ja sobie robię jaja, bo nic innego z tych "tematów" nie można robić.
Nie tylko ty :
https://www.youtube.com/watch?(...)QHYv4_8
Poczuj ten bit.
My mieliśmy gorzej:
https://www.youtube.com/watch?(...)dONh6Ww

Kurczę nie pamię

...  wyświetl więcej

@kamil30:
Na pewno spodobały by ci się rosyjskie projekty szeroko pojętej kontroli blogosfery, a następnie dostał byś w papę, powybijaliby ci zęby i zabrali komputer :).
To by mogło cię otrzeźwić, z drugiej strony, ciężko powiedzieć.
Czułbyś się taki wolny , od trosk i uzębienia :).

@kamil30:
A potem podszedłby do ciebie pan z FSB , przytulił i rzekł "Nic się nie martw, to jeszcze nie koniec " i by cię posadzili na wiadro z głodnym szczurem w środku.Tam się nie srają w jakieś niehumanitarne waterboarding.
No , fajnie tam jest , dostałbyś karteczkę i w międzyczasie mógł pisać petycję do komisji praw człowieka, ewentualnie krzyczeć że to nie jest zgodne z twoim su ...  wyświetl więcej

@Koriolan: jak tacy ośfieceni jak ty przejmą władzę w Polsce to hymn będzie się zaczynał od słowa "dlaczego".

  Remter,  04/07/2018

Wyrośnij z wiary w ułomnego człowieka. Szkoda życia aby żyć utopijną nadzieją.... samemu sobie nie można zaufać a co dopiero innym... Bezsiła i biadolenie nad losem znów sprowadza na nas ten sam los... widać to po naszej historii … a powiedzenie Polak głupi przed szkodą i po szkodzie staje się wyrocznią i zagmatwaniem z jakiego nie wyciągamy żadnych wniosków.

uwierzysz kiedy przestaniesz rozumować,rozum i wiara,JAK GARBATY I ŚCIANADodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska