Login lub e-mail Hasło   

Młot na marksizm.

Wiecie, na czym polega zasadniczy problem z prawami mniejszości? Otóż zgodnie z założeniami neomarksizmu nie ma być żadnego "zrównania" praw wszystkich ludzi, t yl...
Wyświetlenia: 864 Zamieszczono 03/07/2018
Zdjęcie użytkownika Młot na marksizm.

Wiecie, na czym polega zasadniczy problem z prawami mniejszości? Otóż zgodnie z założeniami neomarksizmu nie ma być żadnego "zrównania" praw wszystkich ludzi, tylko zabranie wolności i godności reprezentantom starego systemu, tj. tradycyjnej cywilizacji europejskiej. Obecnie największa ofensywa jest skierowana na Kościół katolicki oraz te kraje, które pozostają bastionami konserwatyzmu i myśli narodowej. Na celowniku są chociażby Węgry, ale i Polska.

To, o czym się zasadniczo nie mówi, to prawa większości, które od wielu lat są notoryczne łamane i ignorowane.

Mówi się o prawie ludzi z innych kręgów kulturowych do imigracji do Europy. Ale dlaczego nie mówi się o prawie Europejczyków do zachowania spójności etnicznej czy religijnej, a więc do życia wśród swoich? Bo to RASIZM i KSENOFOBIA.

Forsuje się prawa homoseksualistów do adopcji. Ale dlaczego nie wspomina się o tym, że większość takich dzieci będzie heteroseksualna, a więc wychowa się w środowiskach dla nich nienaturalnych? W rodzinach heteroseksualnych, powiedzmy, parę procent dzieci jest innej orientacji i to przysparza nie tylko im, ale i rodzicom czy otoczeniu wielu problemów w sferze wychowania i w okresie dojrzewania. Natomiast w zdecydowanej większości rodzin homoseksualnych dzieci będą heteroseksualne, a więc, załóżmy, ponad 90% procent z nich od razu jest pozbawione prawa do wychowywania się w środowisku im tożsamym. Więc dlaczego nie mówi się o prawach tych dzieci? Bo to HOMOFOBIA i NIETOLERANCJA.

Krzyczy się o prawach kobiet do dokonywania aborcji. Ale dlaczego nie mówi się o prawach tych dopiero co poczętych kobiet do przyjścia na świat? Przecież jakieś 50% ciąż to właśnie dziewczynki. Więc? Bo to PATRIARCHAT i SEKSIZM.

Stale nagłaśnia się przypadki obrażania wyznawców różnych religii i okazywania im wrogości. Ale dlaczego nie trąbi się o tym, że chrześcijanie stanowią najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie (głównie Bliski Wschód i Afryka), a obecnie w RPA Afrykanerzy pod groźbą śmierci są zmuszani do ucieczki z własnych ziem? Bo to ANTYSEMITYZM, ISLAMOFOBIA i NACJONALIZM. No i też EUROCENTRYZM.

Jak tak przyjrzymy się najbardziej promowanym (modnym, że tak powiem) prawom mniejszości, to w zasadzie trudno mi znaleźć sytuację, gdy nie łamią one prawa większości.

W tej sferze przeplata się wiele elementów i ideologii w ramach marksizmu. Swój udział ma nie tylko Szkoła frankfurcka, której główne pisma sprowadzają się do ciągłego krytykowania cywilizacji Zachodu i obarczania chrześcijaństwa za zbrodnie i ludobójstwa. Trzeba również wspomnieć o teorii hegemonii kulturowej Gramsciego, która była rozwijana już u podstaw tworzenia się kulturoznawstwa - tak, tej dziedziny nauki, którą zajmują się obecnie wydziały humanistyczne w całej Europie. Zakłada ona zdominowanie przede wszystkim instytucji opiniotwórczych, a więc szkół, uniwersytetów i mediów, aby za ich pośrednictwem wplywać na masowego odbiocę. Swój wkład miał także rumuński komunista Serge Moscovici, który zajmował się psychologią grupową i opisywał sposoby wpływania zorganizowanych, zdeterminowanych mniejszości na mniej czujną i czującą się bezpiecznie większość. Jak widać, troszkę późno się obudziliśmy w tej naszej sferze komfortu...

Pewnie nie słyszeliście o większości tych faktów, prawda? A to tylko malutkie streszczenie.

Pozycja obowiązkowa do przeczytania: http://www.historiasztuki.com.pl/…/021-00-00-ANTYKULTURA.ht…

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2186
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1217
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1067
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1123
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 543
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 794
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 643
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 679
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 490
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 982
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 622
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  awers,  03/07/2018

Już czas spalić chocby kilka szkodliwych książek!.Czas najwyższy też na selekcję plemienną - kto swój, a kto obcy, bo jak przyjdą ci z Afryki to mentalnie i ideologicznie musimy być jednolici. Badać należy według wrażliwości na doktryny marksizmu i antyklerykalizmu. Kobiety, ktore nie chcą rodzić nawet po gwałtach należy spalic razem z broszuramii o pedofili i mniejszościach seksualnych. Dzieciom ...  wyświetl więcej

@awers: To tak na poważnie, czy to taki sarkazm wskazujący kolejną skrajność ?
https://www.youtube.com/watch?(...)t7Seq50

  awers,  04/07/2018

@awers: No i co jest prawdą?

Bogowie tego systemu stwarzają z niemożliwego możliwe... i na tym polega ich boska mądrość w duraczeniu.

@Remter: duraczeniu nasze stanowcze NIE. A wracając do tej naszej Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej to szanowna pani ją unieważniła tak sama z siebie czy z koleżankami z koła gospodyń wiejskich. Ha ha ha - bo niemożliwe stało się możliwe. Pstryk pani Tereski i była konstytucja i nie ma konstytucji.

Ha ha ha - cała Europa się myli. Rację ma jedynie Kaczyński , Orban i redachtor Lipski.

Lipski - zanosi się na to, że nasz suwerenny premier wraz z cały suwerennym rządem odniesie kolejne przygniatające zwycięstwo w Europie 27:1 i znów z dumą i łzami w oczach wstanie z kolan po wizycie u ojca dyrektora.

  awers,  04/07/2018

Dla Hamiltona, A wiesz kto dołuje ten portal od lat? Mówisz, zę myślisz, atakujesz tych, którzy ci uwierzyl, piszesz, piszesz, bo teraz płacą ci za to , ze stałeś się trolem. Wykasowałeś awnturniczym beztalenciem ambitnym ideę tego miejśca. Ambitne beztalencia tak już mają.

@awers: ha ha ha - jasne, w każdy wtorek koło cmentarza przynoszą mi 30 srebrników. Za zniszczenie ciebie dostałem premię i talon na trabanta. Wszyscy dobrzy odeszli z mojego powodu. A ty nie możesz rozwinąć swego talentu przez moje bestialskie ataki na twoją osobę.

@awers: A płacą mi ci, którzy przeze mnie odeszli, albo ci co teraz weszli. Sam już nie wiem. Tę analizę już zostawię tobie. Brak mi talentu do takich spekulacji.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska