Login lub e-mail Hasło   

Spotkanie z królem piłki nożnej.

Czekał na ten moment parę miesięcy, przygotowywał się do niego mentalnie i fizycznie, dieta, treningi, potrafił już wypić na raz 15 piw i zjeść 5 paczek chipsów. Wierzył...
Wyświetlenia: 231 Zamieszczono 18 dni temu

Czekał na ten moment parę miesięcy, przygotowywał się do niego mentalnie i fizycznie, dieta, treningi, potrafił już wypić na raz 15 piw i zjeść 5 paczek chipsów. Wierzył że zwyciężą, w końcu mówili w mediach że są w formie, tak jak wierzył w Boga, o którym mówili nie  tylko w mediach.Teraz siedział i nie wierzył w to co widzi.

"Boże co za wstyd" pomyślał, 20 do zera z Bangladeszem do przerwy, 20 do zera, 3 gole strzelił sędzia, czemu nie korzystają z VAR-a.Czyja to jest wina, że na murawie są sami kontuzjowani gracze i to cała 11-ka, dwóch utyka, trzech chodzi o kulach, bramkarz leży w bramce z niedowładem kończyn dolnych, reszta snuje się po boisku jakby byli nieprzytomni.

Pytania kołatały mu się w głowie, razem z kołatającym się w żołądku szóstym piwem.W końcu nadeszła przerwa, mógł chwilę odpocząć, emocje targały nim, zgniótł puszkę i rzucił nią na stertę, co za wstyd, tak grać, co za wstyd, pomyślał ponownie.

Otworzył następną, miał już się napić, jednak tę błogą chwilę relaksu, przerwał mu dzwoniący telefon.Wstał i podszedł do "Bartka", telefonu z czasów PRL, który zostawił z sentymentu, kojarzył mu się ze zbiorowym samobójstwem oddziału ZOMO, po zmianach ustrojowych.

-Czego ?

Grzecznie spytał.

-Witaj, mówi Diego Maradonna.Pamiętasz mnie ? Byłem królem piłki nożnej.

-Czemu dzwonisz w czasie meczu ? Co nie wiesz że są mistrzostwa świata ? Ty nie wiesz ? Mogłeś się skontaktować ze mną w czasie jak się modlę, przecież zawsze tak robisz !

-Jasiu ... jesteśmy jeźdźcami burzy ....widzę jaszczury ....

-A ja widzę 20 do zera z Bangladeszem ! Jakiej burzy ? Jakie Jaszczury ? Repitalianie ? Każdy ich widzi.

-Drzwi ....drzwi..... pe...r....ce....p..c....j...i

-Jakie drzwi ? Drzwi do recepcji ? Czy ty się czasem znów nie naćpałeś ? Zawsze jak się naćpasz, to ci się przypominają imprezy w hotelach i nie dociera nigdy że jesteś duszą bez ego, w ego to miałeś, a ego umarło wraz ze śmiercią fizyczną ! Ile razy mam ci to wyjaśniać !?

-Pr....z..e...pra...s....za...m Ja...s...iu.....

-Diego, przerwa się kończy, później się pomodlę, to pogadamy, teraz nie mogę, wstydzę się za grę polskiej drużyny, 20 do zera Diego ... 20 do zera .. do przerwy ...

-O ...j..ej... r..z...ecz...ywi....śc.ie ..... du.... ż....oooo...

-Wiem !!! Na razie Diego!!!

Trzasnął z impetem słuchawką "Bartka", przeleciało mu przez głowę, że żaden badziewny smartfon, nie wytrzymałby takiego uderzenia.Spojrzał na ekran telewizora, "moja kochana Unitra" pomyślał , kochał swój telewizor, za brak wszechobecnego promieniowania elektromagnetycznego, Przerwa miała się ku końcowi.

"Spacer .. potrzebuję spaceru ..." "Ale gdzie .... przecież mój kraj istnieje tylko na papierze ...i to e-papierze ...."

https://www.youtube.com/watch?v=EZ963I6BVao

Podobne artykuły


14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1384
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 221
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1393
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1350
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 216
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 309
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1459
12
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1078
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 891
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 778
11
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1082
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

" ... bramkarz leży w bramce z niedowładem kończy dolnych, ... " .... leży czy kończy, kogo kończy, co kończy i jak kończy ?

  Hamilton,  18 dni temu

@pokrzywiony: miało być " bramkarz leży w bramce niemiłosiernie powyginany i pokrzywiony z bólu swej egzystencji".

@Hamilton: może był ... Smutasem ?
:-)))

"Czekał na ten moment parę miesięcy, przygotowywał się do niego mentalnie i fizycznie, dieta, treningi, potrafił już wypić na raz 15 piw i zjeść 5 paczek chipsów."
...
No i wszystko jasne przegrali mecz, bo kibic się słabo przygotował potrafił wypić naraz tylko 15 piw, a powinien umieć wypić 20 piw, bo tyle mieści się w skrzynce. Z tego powodu sponsorzy słabo zapłacili piłkarzom, a ci nie mieli motywacji by wygrać mecz, pomyśleli jaka płaca taka gra. :)

  VIVI.,  18 dni temu

śmieszkowe. głosuję bo jest tu dużo mojego Jimika;)

@VIVI.: Też zauważyłem Twój styl, i troszkę Heneara :)

  VIVI.,  18 dni temu

@pokrzywiony: wspierajmy serpa;) trochę się nakopiował. Brawo!

@VIVI.: Gdyby wystawili taką drużynę to mecz mamy wygrany bez kopnięcia piłki ;)
https://www.youtube.com/watch?(...)t=0m20s

  VIVI.,  18 dni temu

@pokrzywiony: nie mam żadnych argumentów przeciw!

@VIVI.: No bo nie ma, bo w końcu równouprawnienie, koedukacja, gender, itp ... ;)

@VIVI.:
Wspieraj :) , możesz zgłosić plagiat :). to było zamierzone, ciężko się nie domyślić, element kokainy także, obaj ćpali ją, obaj ostro, obu było idolami, tylko jeden miał groupies, artyści rockowi to inny "klimat", niż sportowcy, choć za Diego też pewnie latały i się nim fascynowały jakieś nastolatki.Na temat groupies mogę osobno kiedyś napisać:).

Poza tym "artykuł" wyśmiewa

...  wyświetl więcej

Ale w końcu artykuł napisał ;)

  VIVI.,  18 dni temu

@pokrzywiony: dlatego uuuu brawo brawo https://www.youtube.com/watch?(...)dG1fs2Q

@VIVI.: Proroctwo ?

Chyba fajne ...
Nie doczytałem do końca bo tekst wydawał się jakiś plagiatowy ....
Ale też dałem puncta na zachętę :-)))

  VIVI.,  17 dni temu

@Koriolan: udawaj, że nie zauważyłeś... co tam :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska