Login lub e-mail Hasło   

Polscy kibice i media niegodni Orłów Nawałki

Musi to na Rusi!
Wyświetlenia: 452 Zamieszczono 05/07/2018
Jak można było przyznać prawo na organizację Mundialu państwu policyjnemu?
FIFA popełniła niewybaczalny i już (niestety) nienaprawialny błąd sprzedając się represyjnemu reżimowi Putina.
Rosja zasługiwała na takie wyróżnienie tylko w latach 90-ych, kiedy była jeszcze paragonem kwitnącej demokracji i transformacji do gospodarki rynkowej pod rządami powszechnie szanowanego i lubianego przez tzw. "Free World" ówczesnego prezydenta Borysa Jelcyna. 

Tymczasem przeglądając Internet z przerażeniem zuważam niekończącą się lawinę pochwał pod adresem organizatorów Piłkarskiego Mundialu w Putiowskim Imperium Zła.

O ile naiwność gości z Ameryki Południowej i Środkowej, Azji i Afryki zbytnio mnie nie zaskoczyła o tyle prorosyjska propaganda z ust Zachodnich kibiców była prawdziwym szokiem. Szczytem idiotyzmu był widok polskich pseudokibiców skandujących ”Ra-si-ja! Ra-si-ja!” na Placu Czerwonym, na którym jeszcze nie wyschła krew naszych przodków.

https://www.youtube.com/watch?v=Ptv5O29Jghw

Należy bezzwłocznie zidentyfikwać osobników na tym zdjęciu i postawić ich przed sądem za propagowanie totalitarnej/komunistycznej symboliki. Jak ci młodzi ludzie w wieku poborowym - z już wypranymi przez Putina mózgami - mają w przyszłości bronić Polskiego Międzymorza od Krymu do Inflantów? Czy można bez obaw powołać ich do Terenowych Oddziałów Samoobrony do walki z aneksją i zielonymi ludzikami. Zdradziecką postawę tych młodych Polaków odbieram jako kompletną klęskę naszego systemu wychowawczo-edukacyjnego. Nauczyciele historii, katecheci, za co wy bierzecie państwowe pieniądze? 

Dlaczego nikt im nie wyjaśnił, że po podbiciu serc i umysłów, uśpionych "duszeszczypatel’nymi" dźwiękami bałałajki i garmoszki obudzi ich dopiero ryk czołgów z czerwoną gwiazdą.  Ale będzie już za późno!

Warto dodać, że powyższe zdjęcie zostało zrobione w mieście noszącym imię największego tyrana i mordercy w historii ludzkości, Właśnie tam w 1943  bolszewickie hordy podstępnie zatrzymały - zjednoczoną pod przywództwem Niemiec - Europę podczas jej misji cywilizacyjnej na Wschodzie.  


Rodacy, w żadnym wypadku nie wolno nam popierać Rosji!

Każde zwycięstwo Rosji to nasza klęska!

Nasza duma narodowa i bezpieczeństwo są PANAD WSZYSTKO! 

Nie będzie Moskal pierdział nam w twarz swoim gazem z domieszką "Nowiczka"!

Budowa gazociągu "NordStream" to kolejny kacapski "nóż w plecy" porównywalna do Paktu Ribbentrop-Mołotow i do hitlerowskiego eksterytorialnego korytarza. 
Wstrzymajmy wszelkie kontakty z tą stepowo-azjatycką cywilizacją!

Jednocześnie - w imieniu patriotycznych elit naszego Narodu - pragnę przekazać podziękowania i wyrazy najwyższego podziwu dla Naszego selekcjonera i całego jego zespołu za zbojkotowanie tej haniebnej dla całej postępowej ludzkości imprezy.

Dalsze uczestnictwo Polski w Putinowskim Mundialu byłoby nie tylko zdradą narodową ale również zniewagą dla wartości europejskich.

Ostatnie 10 minut w zwycięskim meczu nad Japonią było spektakularną - ale zupełnie nie zrozumianą przez media - demonstracją naszej pogardy dla siepaczy Putina i jego armii pożytecznch idiotów na całym świecie dorastającą swoim symbolizmem - już ikonicznemu - środkowemu palcu Robbiego Williamsa na uroczystości otwarcia tego szkaradowiska.. .


Cieszę się, że Adam Nawałka i jego dzielni, zadbani, świetnie, po europejsku prezenutujący się chłopcy nie dali się nabrać na rosyjską „soft power” i tzw. "people's diplomacy" w postaci chleba z solą, kiczowatych matrioszek, samowarów, czastuszek i poddańczych pokłonów w pas agentek FSB przebranych w ludowe stroje.

Nikt lepiej od Polaków nie doznał rosyjskiej "gościnności"  zwłaszcza w latach 1772-1989.

To rosyjskie, a raczej azjatyckie kłanianie się w pas przed gośćmi to klasyczny przykład zakompleksienia tego niewolniczego narodu przed wyższmi zachodnimi cywilizacjami. Nie wyobrażam sobie poniżającej do takiego stopnia bizantyjskiej czołobitności gospodarzy względem gości na jakiejś znaczącej imprezie sportowej  np. na terenie Niemiec, Holandii, Skandynawii czy Wysp Brytyjskich.

Zdjęcie doskonale ilustrujące postęp cywilizacyjny naszego piłkarstwa od czasu wyzwolenia Polski spod sowieckiej okupacji.

POMUNDIALOWE REKOLEKCJE:

Po patriotycznym bojkocie Putinowskiej pokazówy Orły Nawałki poddani zostali wielkiej próbie nie otrzymując należytego duchowego wsparcia od Rodaków.

Dlaczego PZPN i Episkopat  - szczególnie w atmosferze cynicznej, medialnej nagonki na Naszych Bohaterów - nie przydzielił jeszcze do naszej Drużyny Narodowej kapelana?

Kiedy działacze piłkarscy zrozumieją, że nie tylko skład personalny, wytrzymałość fizyczna, technika wyszkolenia i umiejętności trenerskie ale przygotowanie duchowe czyli ślepe zawierzenie Bogu i Kościołowi oraz pokuta niewdzięcznych kibiców i komentatorów sportowych może zbawić Naszą Drużynę.

Polacy, piłkarze, eksperci, działacze, kibice! Nikt nie może zarzucić Orłom Nawałki braku umiejętności. Naszemu futbolowi oprócz patriotyzmu potrzeba przede wszystkim więcej modlitwy i wiary.    

Pomódlmy się za zbawienie Naszych Orłów, którzy poświęcili się dla ratowania naszej godności na Ziemi Nieludzkiej.

Przed odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego Polska Drużyna wraz z kibicami powinna obowiązkowo odmowiać grupowy pacierz.

Wesprzyjmy Roberta Lewandowskiego i ukrzyżowanego przez dziennikarzy i opinię publiczną Adama Nawałkę - wiernych synów Kościoła - modlitwą.

PZPN i Episkopat wyrażają wdzięczność wielkim, mistrzowskim drużynom Niemiec, Portugalii i Hiszpanii, które w duchu europejskiej i katolickiej solidarności z Polską przyłączyły się do bojktu tej żałosnej, upolitycznionej do groteskowych rozmiarów sportowej farsy.

Materiał fotograficzny: google images

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1285
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 688
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 758
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1729
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 608
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1102
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 558
7
komentarze: 10 | wyświetlenia: 359
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 721
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 266
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 841
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 839
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 746
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105504
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1194225
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ładna kibicka na tym zdjęciu :-)))

@Koriolan:
Korolian, to nie kibicka to photoshop z prawdziwym menadzerem Polskej Druzyny - Robertem Lewandowskim.

Do twoich slusznych postulatow nalezy dodac jeszcze.....
a) Pokropienie druzyny woda przenajswietsza....kilka razy !
b) Ucalowanie pierscienia biskupa w pozycji.....na kolanach !
c) Wizyta calej druzyny oraz calego PZPN na Jasnej Gorze, ostatnie 100 metrow,....na kolanach.
d) Przedstawiciele Episkopatu na trybunach w czasie meczu odmawiajacy rozaniec.
Tylko tak z ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Bóg zapłać, synu
... a może zapłacz. :-) albo :-(
PS
Heja Sverige!...no bo "kacapom" to Ty chyba nie kibicujesz...

@youngcontrarian: Sorry, ale mylisz sie !
Jestem chyba jedynym lub jednym z nie wielu -na eioba- ktory byl w Moskwie kilka razy.
(moj syn gral koncert z moskiewska orkiestra w sali Konserwatorium Czajkowskiego, sala cudo
z widownia na ponad 3.000 osob)
To wspaniali ludzie mowiac krotko, powiedzieli m.in my nie boimy sie Polako, Niemcow, Amerykanow !
My boimy sie ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
No widzisz , mógł zagrać na blokowisku w Moskwie, a nie w centrum.Specnaz był :>? Albo byli koledzy Putina ? :

"Współczesna Rosja. Kulisy tzw. child porn industry i spraw związanych z nadużyciami w stosunku do dzieci. Głośny skandal obejmujący międzynarodowe powiązania biznesowe, wielką politykę, a także emerytowanych agentów KGB."

...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
"Przeciętny" Rosjanin :
cytuję Дмитрий Кузьмин:
"Putin, mimo że przynajmniej o 20 lat jest starszy ode mnie… Ale myślę, że w ćwiczeniach na poprzeczce on nie jest słabszy ode mnie. Niech mu będzie:)
A Ci doradzam jak najprędzej żenić się, by nie zapóźnić.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego:) "
...  wyświetl więcej

Zakrawarski,
Masz racje przecietni Rosjanie tesknia za liberalnymi, "bezsankcyjnymi" czasami "zawsze wesolego" Jelcyna, ktorego bez zenady poklepywali po plecach amerykanscy neokoni, senatorzy, imidzmejkersi i 20-30 letni rosyjscy milionerzy (byli komsomolcy).

osja zasługiwała na organizacje Mundialu tylko w latach 90-ych, kiedy była paragonem kwitnącej demokracji i transformacji do

...  wyświetl więcej

"2 lipca, niedziela rano. Obwód Orłowski, poranna msza święta w cerkwi prawosławnej. Słyszę, jak rozmawiają między sobą dwie strasze kobiety:

— Galina Fiedosiejewna, dzisiaj w cerkwi było tyyylu młodych i starszych mężczyzn. Pewnie zamawiali modlitwę dziękczynną za deszcz. Deszcze w ogóle nie padają!

— Popatrz ty, jacy oni świadomi!

Ale wygląda na to, że panowie modlili się

...  wyświetl więcej

Co tym filmem o tych pseudokibicach ? Pokażesz ? Pokaż, nie bądź taki :). Poza tym wiadomo że Polak, jeśli jest kibicem, to jest pseudokibicem prawda ? Rosjanie nie mają pseudokibiców, zderzenie takie, religijni też nie są:

Дмитрий Кузьмин:
"My, rosyjscy ludzie, dobrze pamiętamy i znamy na własnej skórze, do których bied może udowodnić niewiarę. Na szczęście dla nas, chrześcijańską

...  wyświetl więcej

cytuję youngcontrarian:
"Najsmutniejszm w tej przygodzie Dymitra z polskimi mediami (Forum "Gazety Wyborczej") jest fakt, że przyczyną tych prymitywnych ataków skierowanych przeciwko niemu nie były jego wypowiedzi ale jego pochodzenie. O ile moje antyklerykalene wpisy były regularnie usuwane przez pretorian Pana Michnika rynsztokowe komentarze/posty pod adresem „ Venäläinen’a” były jak najb ...  wyświetl więcej

cytuję
youngcontrarian :
"Wiem, że Dymitra interesuje piłka nożna. Zbliża się data meczu reprezentacji Polski i Rosji w Warszawie ramach Euro 2012. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że niektórzy nasi "mężowie stanu" i określone media upolitycznią ten rewanżystowski mecz-wojnę podnosząc go do rangi „Drugiej Bitwy Warszawskiej 1920 roku” albo kolejnego „Cudu nad Wisłą”. Bardzo chcia ...  wyświetl więcej

Odpadłem heehhe :), powinno Ci się spodobać :), na marginesie, panie Contra, tą propagandą typu ten twój filmik to całe rosyjskie media są zasrane maksymalnie:), ale to jest lepsze :) :

W prezencie na 100 artykuł ;) :
https://sptnkne.ws/hXjN
Mocne, coś się świeci u nas i w Rosji :), oczywiście opis kwiecisty, w końcu to rosyjski portal, a

...  wyświetl więcej

"Dziennikarz i polityk Walentin Jumaszew został mianowany doradcą prezydenta Rosji Władimira Putina, poinformowano na stronie internetowej Kremla."
https://pl.sputniknews.com/pol(...)doradca

To ten sam Jelcyn ? Chyba tak. A ci milionerzy , to nie milionerzy, to miliarderzy:

"Żoną De

...  wyświetl więcej

Akcent religijny :), trochę humoru by się przydało po tych otruciach, piłce nożnej i kłamstwach zachodnich mediów nie ? Ano tak, to lecimy tu ! :

"Matylda": była prokurator Krymu chce kontroli filmu z Michaliną Olszańską w roli głównej
Rosyjska deputowana Natalia Pokłonska, była prokurator Krymu, zwróciła się do prokuratury generalnej o kontrolę filmu "Matylda", opowiadającego o tan

...  wyświetl więcej

Przesłuchanie ludzi z Pussy Riot , po finale MŚ :
https://www.youtube.com/watch?(...)HgXvFJM

Tęskni mu się do 1937.

To samo masz na rosyjskim streamie.
https://rutube.ru/video/24c328(...)7ae07cc

"„Swoim zachowaniem ak

...  wyświetl więcej

https://www.youtube.com/watch?(...)MA64uII

A to jest MAKS i jest mój ulubieniec Żyrinowski, typa prawie obił, zwyzywał Pugaczową hjahahahaha .......
Ale to jest nic człowieku, rosyjska dyskusja przedwyborcza hahahahahah :

...  wyświetl więcej

HA .... Ha .... ha .... ha .....

To jest google images i mistrzostwa świata w piłce nożnej ? ?No nie jest .... misiu :), powycinałeś zdjęcie :), to yandex :)

"Aktor i reżyser Pierre Richard przybył do Błagowieszczeńska. Na lotnisku gościa Amur Autumn powitał gubernator regionu Amur, kierownictwo festiwalu i przedstawiciele mediów. Słynny Francuz weźmie udział w wydarzeniach jubileu

...  wyświetl więcej

Heh... nie pokazuj się tu lepiej :), a jak słowo napiszesz o Polsce.... to będziesz dalej jechany, do końca, jedno słowo o Polsce.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska