Login lub e-mail Hasło   

Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie...

Kiedyś eioba to było COŚ i mi tego brak.....
Wyświetlenia: 446 Zamieszczono 12/08/2018

Kojarzycie mój spam? Serio zrobiłam to totalnie nieprzytomna.

Długo myślałam co to ma znaczyć. I mnie olśniło.

To co zaproponowałam jest zakazane przez Google coby sobie dzieciaczki opisujące swe dokonania naukowe dorobić na tym nie mogły. Ale możemy to podpiąć pod Eiobę. Jeśli nasz uczeń budujący swą finansową oraz intelektualną przyszłość założy sobie bloga i będzie tam próbował swych sił pisząc mądre artykuły na tematy wszelakie oraz umieści je na Eiobie, gdzie poda do niego linka to tak nakręcany ruch będzie ruchem normalnym.

Będzie można dosłownie wyznaczać naszym uczniom zadania typu: Eiobowy konkurs na rozbiór gramatyczny zdania powyżej ;)

Oficjalnie nikt do klikania zachęcać nie może. To konspiracja.

Co o tym myślicie?

Chodzi o dzieci, ale w praktyce da to tyle że każdy kto ma coś mądrego do powiedzenia też mógłby na swojej wiedzy i chęci dzielenia się nią zacząć zarabiać, być może pozwoli to komuś kto ma wiedzę, kocha się nią dzielić oraz się dokształcać, a nie ma czasu na dokształcanie, bo pracuje od rana do wieczora, w końcu mieć na to czas.  ( powodzenia z tym zdaniem ;) )

( ktoś wie gdzie tam powinny być przecinki, bo się gubię... ?)

Aby zagwarantować sobie normalność ruchu każdy chcący zarabiać na swej naukowej pasji człowiek będzie miał oczywiście swoją grupę blogujących mądrze przyjaciół pilnujących co by za często nie klikać.

Generalnie sądzę że nasi młodzi przyjaciele będą być może bardziej zainteresowani kręceniem filmów, ale o to chodzi, bo ich konta na youtube oraz blogi mają się nawzajem nakręcać.

Przemyślcie, pogadajcie z ludźmi których mogłoby to zainteresować.

Może uda się podnieść poziom polskiego internetu?

Aby wypromować całą akcję będzie trzeba przygotować reklamę : Konkretny artykuł na Eiobie opisujący szczegóły inicjatywy plus równocześnie wrzucenie tego na wykop i na co tam komu się dalej podoba.

No i dopracować szczegóły - ja tego sama nie ogarnę

Pomożecie?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1373
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1232
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 656
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 776
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 814
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 514
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 488
 
Autor
ArtykułTak zapytam ile dzieciaki mają lat ?

  lilith123  (www),  12/08/2018

10 i 8 plus 18 i 21

  Hamilton,  12/08/2018

@lilith123: to jeszcze 3 lata i mogą iść na emeryturę.

@lilith123: Kochanie jesteś genialna, artykuł "Bzdury" może być świetną inspiracją na zabawę dla dzieci powiedzmy w "zabijanie nudy" mogącej uczyć od podstaw logiki myślenia ... ;)

  Hamilton,  12/08/2018

@pokrzywiony: genialny pomysł, bo od dawna wiadomo, że najwięksi logicy to ci co się nudzą z palcem w nosie i na szkołę rzucają kamieniami.

@lilith123: "10 i 8 plus 18 i 21"
Spróbuj spojrzeć tak, masz do dyspozycji 4 różne płaszczyzny widzenia rzeczywistości, obserwuj ich spontaniczność i poszukaj wspólną oś obrotu którą możesz ukierunkować. Kierunkowanie na zarabianie klikaniem w internecie czy też reklamami może dać efekt ale chwilowy który prędko się wyczerpie. Pewnie się zastanawiasz dlaczego tak myślę, ano dlatego że "mody ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/08/2018

Już kiedyś taki jeden krzyknął :
- pomożecie?
- pomożemy! - rozdarła się klasa robotnicza, chłopi i intelygencja pracująca miast i wsi. Na drugi dzień były kartki na cukier. I się zaczęło. Gość w dom a cukier do szafy przez 10 lat. Nawet zwykłego bimbru dla dzieciaków nie było na czym upichcić.

  Kitek,  12/08/2018

"Jeśli nasz uczeń budujący swą finansową oraz intelektualną przyszłość założy sobie bloga i będzie tam próbował swych sił pisząc mądre artykuły na tematy wszelakie oraz umieści je na Eiobie,..." - z wyjątkiem artykułów o żydach, masonach, kościele, polskim rządzie, zakazanej historii, swoim nauczycielu itp., itd.

Hmm ...
Już to pisałem ...
To co proponujesz WBIJA dzieciom system w mózg !
A dzieci wbija w system ...
Nie rób im tego ...
.
Może lepiej pomóż im odkryć w sobie ... Miłość ?

@Koriolan: Miłość jako oś obrotu ?

  Henear,  13/08/2018

Jest paypal, jest youtube, są różne opcje zarabiania na reklamach. Ktoś kto chce w ten sposób zarobić jakieś pieniądze to sobie poradzi z ogarnięciem tego.
Nie widzę powodu by komuś ułatwiać życie tworząc jakieś dziwne systemy. Dzieci motywuj do rozwijania zdolności, samodzielnego szukania informacji o różnych opcjach zarobkowych - młodsze dzieci od twoich robią pieniądze na yt.
I ni ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/08/2018

"Kiedyś eioba to było COŚ i mi tego brak....." Mnie też.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska