Login lub e-mail Hasło   

Jak prawie zostałem naturystą

Na drugi dzień dowiedzieliśmy się, że kawałek dalej jest plaża naturystów.
Wyświetlenia: 2.284 Zamieszczono 01/09/2018

I Spotkanie z naturą

 

Na początku lat 80-tych pojechałem na obóz w Grall Militz koło Rostoku nad morzem. Po meczącej podróży dojechaliśmy na miejsce wieczorem. Niemcy poczęstowali nas kolacją i piwem do picia. Gdy rano do śniadania, do picia podali nam także piwo, dziewczyny się zbuntowały i powiedziały organizatorom, że do posiłków chcemy do picia coś gorącego, piwo ewentualnie jako napój chłodzący.

 

Obóz był prawie bezpośrednio nad morzem, tak że na plażę chodziliśmy tylko w spodenkach, dziewczyny w strojach. Na drugi dzień dowiedzieliśmy się, że kawałek dalej jest plaża naturystów. Z ciekawości wybraliśmy się z chłopakami na plażę, myśleliśmy że zastaniemy ogrodzenie, a tam na granicy plaż stał słupek z napisem FKK. Po jednej stronie słupka opalali się tekstylni, a po drugiej nagusy (naturyści).

 

Weszliśmy na plażę naturystów, a oni pokazywali nam, żebyśmy zdjęli spodenki. Zdjęliśmy spodenki, rzuciliśmy na krzaki przy słupku i ruszyliśmy brzegiem. Widoki były dla nas szokujące, szczególnie przy grze w siatkówkę, gdy mężczyznom dyndały przyrodzenia, a kobietom piersi.. W każdym bądź razie nie byliśmy przygotowani do takich widoków i musieliśmy co chwilę wchodzić do wody, aby ostudzić podnoszące się „zapały”.

 

Po przejściu plażą kilku kilometrów, zaniepokoiliśmy się, że ktoś mógł nam zabrać lub schować spodenki i do obozu będziemy musieli wracać nago. Na szczęście spodenki były na swoim miejscu, więc wróciliśmy i zaczęliśmy namawiać dziewczyny, aby poszły na plażę naturystów z nami. Dziewczyny poszły ale wodą i wstydziły się wejść na plaże.

 

Jednak po jakimś czasie ciekawość wzięła górę nad wstydem i dziewczyny weszły na plażę, rozebrały się w dołkach i wystawiły gołe tyłki do słońca. Opalaliśmy się , dziewczyny spaliły tyłki, ale nie odchodziły, bo nie mogły się powstrzymać od zerkania na przechodzących mężczyzn. Spodobało się nam opalanie na golasa, porobiliśmy sobie nawet zdjęcia na pamiątkę.

 

Wybory Mis Naturystów 1987

 

Przypadkiem przeczytałem o wyborze Miss Natury 1987 na tzw. dzikiej Plaży Mieleńskiej. Nie mogłem opuścić takiej okazji i wybrałem się na plażę. Takich jak ja ciekawskich panów było sporo (niczym w Chałupach), kobiet i dziewczyn mniej. Do konkursu zgłosiło się kilka niezbyt atrakcyjnych dziewcząt i chciałem już opuścić plażę, gdy od strony plaży tekstylnej obok nadeszła grupa dziewcząt, jak się później okazało z obsługi plaży tekstylnej.

 

Dziewczyny rozebrały się i usiadły na obrzeżu plaży, nie interesując się wyborami Miss. Wypatrzyłem wśród nich jedną ładną dobrze zbudowana dziewczynę z ładnymi piersiami. Jednak te dziewczyny nie zgłaszały się do wyborów, więc podeszłem do nich i poprosiłem wypatrzoną dziewczynę aby podeszła do organizatorów, nie mówiąc jej o co chodzi. Gdy dziewczyna podeszła do organizatorów, ci od razu zapisali ją do konkursu Miss Natury. Oczywiście moja wybranka wygrała łatwo szczeciński konkurs Miss Natury 87 (sam też na nią głosowałem). Później dowiedziałem się z prasy, że została w tym roku także Miss Polski Naturystów.

 

Plaża naturystów w Lubiewie

 

W sierpniu 1997 r pojechaliśmy z kolegą na tydzień nad morze do Międzyzdrojów. Zakwaterowaliśmy się w Rybitwie, po drugiej stronie Międzyzdrojów, bliżej plaży naturystów w Lubiewie. Z ciekawości poszliśmy na plażę naturystów i już tam zostaliśmy się opalać. Dla kolegi to były to nowe doznania, ja już wcześniej w 1982 r byłem na plaży naturystów w Grall Militz koło Rostoku i chociaż to było 15 lat temu, czułem się oblatany. Opalaliśmy się wśród nagusów, widzieliśmy tam opalające się dwie nastoletnie siostry Anię i Małgosię (opalały się w strojach toples), z wartą grzechu mamą naturystką (brązową niczym Mulatka).

Na plaży spotkałem też naturystę, który miał niewyobrażalnie długiego członka wygiętego jak szablę, który mu cały czas stał. Widziałem jak witały się z nim znajome dziewczyny, biorąc do ręki jego członka i potrząsając nim jak ręką. Niestety spotkałem też na plaży znajomego, któremu jajka zwisały prawie do kolan, więc odechciało się nam opalania na plaży naturystów. Wychodząc z plaży naturystów postanowiliśmy sprawdzić dokąd dojdziemy na golasa, idąc brzegiem przez plażę tekstylną. Pobiliśmy wtedy chyba wszelkie rekordy, przeszliśmy na golasa kilka kilometrów, aż do zejścia na plażę przy Gromadzie.        

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 800
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1355
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1095
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1117
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 628
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1227
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1255
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 654
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1060
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1355
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 352
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 732
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 379
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  01/09/2018

Nagi Zdzisław i nikt nie komentuje?
Świat się kończy.

  vivi91,  01/09/2018

@Henear: Dodaje do rekomendowanych... Odważny Zdzisław, że ho ho. Oscar nie dał się namówić na sesję, ale będę nad tym pracować - oczywiście z zazdrości;)

@Hnoss: musisz namówić Oskara by się opalał nago koło ula. Podobno sukces taki, że się w pale nie mieści.

  vivi91,  01/09/2018

@Hamilton: gorzej jak faktycznie się nie zmieści. Co by jednak nie mówić jacy to jesteśmy nowocześni i ,,do przodu'' to jednak genitalia zostawiamy w domowym zaciszu i raczej Zdzicha nie dogonimy w tym zakresie

@Hnoss: bo Zdzisiu lubi się wyróżnić. Wszyscy mężczyźni mają dwie nogi, a Zdzisiu jeden przecinek jeden. Czego się nie zrobi dla kilku odsłon.

  Serpico,  01/09/2018

@Hnoss:
Znaczy się co, jak Oscar wychodzi z domu to zostawia genitalia ? Ty, dobry pomysł, nie wiedziałem że tak się da, jak to świat zap.. do przodu.Lepiej zostawić swoje w domu, na wszelki wypadek hahahaaaahah .......................

@Serpico: a dlaczego nie? Wsadzi się do lodówki i po powrocie przybije na swoje miejsce. Tylko trzeba uważać żeby drzwiami nie przytrzasnąć.

@Henear:
To nie jest "nagi Zdzisław", to komunikacja międzyludzka, niewerbalna:).Całkiem możliwe że to odzew społeczny na Twoje twierdzenie że nie ma jej w Polsce :).

  Henear,  01/09/2018

@Serpico: Mmm, weź ją sobie do serca.

@Hnoss:
Czekaj czekaj :) , jak Dyl był, to coś pisałaś że będziesz robić akty z Oscarem i je wstawisz, to masz teraz zwlekałaś i lipa hahahaha. Poza tym z Ciebie później lał że wstawiasz goły tyłek Oscara na fb :), to dostałaś ciśnienia hahahhaha........ także uściślijmy, tyłek goły ok, jajka już nie haahhaha ............
Poza tym jak z Ciebie lał, to oczywiście okazało się że ma kompleksy haahh ...

@Henear:
Na razie się przejąłem że ojciec nie wstawia nagich zdjęć w net i mnie to tak trochę chwyciło za serce.
Poza tym masz żywy przykład że jednak nie do końca w grzechu i cierpieniu :)

  vivi91,  01/09/2018

@Hamilton: booooożżżżżżżżeee drogi. no człowiek całe życie się uczy:)

@Henear:
Mis Naturystów 1987 hmm ... dziwne, : D

Ha ha ha ha - "Widziałem jak witały się z nim znajome dziewczyny, biorąc do ręki jego członka i potrząsając nim jak ręką". Teraz już wiem dlaczego Polska dominuje w damskich konkurencjach rzutu młotem i pchnięciu kulą. Zdzisiu jesteś niezwykle fotogenicznym fantomasem fantazji. Ty jednak musiałeś do witania używać tradycyjnie dłoni, bo w oczy nie kole i ze spuszczonym łbem pozował do zdjęć. Jednym słowem skromny jak jego pan.

Muszę zadzwonić do kilku moich znajomych pań, będziesz miał mnóstwo odsłon. Z taką maczugą. Nie majstrowałeś ty aby z fotoshopem?.

Zdzisław! Ja mam większego! Ale nie w tym rzecz jaka wielkość jest, ale w tym co można tym zrobić!
A wszystkim paplaczom-podglądaczom, masturbującym się słowem na Twój widok, wybacz - oni nawet nie widzą czy mają coś w gaciach, bo im ... kapelusz przeszkadza!

@podobny: ha ha ha ha - nie podglądasz, ale wiesz, że masz większego. I nie wytrzymałeś by się tym nie pochwalić. Zatrudniłbym cię jako wieszak na mój kapelusz, ale co z rękojmią wzwodu? Bałwany też bywają duże i jednocześnie zupełnie bezużyteczne.

@Hamilton: To co nas różni, to poczucie humoru. Ja potrafię pośmiać się z siebie. Ty - nigdy. Jedyne co potrafisz, to wytykać słabości innym, które - jak słusznie pisze freetime/Marcin - są odzwierciedleniem słabości własnych.

@podobny: jasne. W swoim poprzednim komentarzu i innych rechoczesz z siebie jak amfiteatr na występach Jana Pietrzaka.

Dobry art, ale nie rozumiem co pan chce od tych dziewczyn ? Mi się podobają.A gdzie tyłek Kostki jest się pytam ? hahaahahh................
A nie ma pan może jakiegoś amatorskiego porno ? Albo zdjęcia żony, o, chętnie oglądnę !

  Hamilton,  01/09/2018

@Serpico: Kolega przeprowadza wywiad z tą blondynką z prawej. Widać tylko mikrofon, bo go podobno sparaliżowało od pasa w dół. Dzieciaki miały się na czym huśtać.

  Hamilton,  02/09/2018

Zdzisław biega nago, Kostka i Juliusz II nie głosują, VIVI zachwycona tą plenerową wystawą. Zbliża się koniec świata.

@Hamilton: wybacz Hamiltonie, ale Zdziś zaprezentował się w całej i dosłownie krasie. Raczej pierwszego miejsca mu już nikt nie odbierze. No chyba, że KOstka i JUliusz zostaną misterami orgii z przedstawicielami innych cywilizacji. Czekamy zatem na ich riposte

  Hamilton,  02/09/2018

@Hnoss: o nic cię nie obwiniam. Sam jestem pod ogromnym wrażeniem jego artystycznego wyrazu z jakim się tu zaprezentował. Kariera filmowa stoi przed nim otworem. Riposty chyba nie będzie, bo negocjuje apanaże w Hollywódzie.

  vivi91,  02/09/2018

@Hamilton: o tak. Artystyczny wyraz to jest to czego mi brakowało w komentarzu. Teraz trochę mi się rozjaśnia czemu Zdzisek miał takie powodzenie, a te młode dzierlatki masowo padały przed nim w pokłonach. Chłopak się przyzwyczaił bo i jak widać możliwości są... no może nie ogromne, ale mam nadzieje jakieś nadal. Nie wykluczone, że w tym momencie przy jego udziale króliczki mdleją z wrażenia w rezydencji Hefa:).
ps. ten opis szabli i jajek do kolan to poezja... no hit hitów ten tekst

  Hamilton,  02/09/2018

@Hnoss: nie tylko młode dzierlatki, ale emerytki z Połczyna Zdroju też rwały włosy i zęby na widok banana tego pana.

  vivi91,  02/09/2018

@Hamilton: tylko zazdrościć, same sukcesy. I te literackie, odsłoniowe, poczytnowe i jeszcze prywatne. No zazdrościć i podziwiać ot co!

@Hnoss:
Hefner nie żyje, niewykluczone pisze się razem, korekta nie łapie, literatko.Istnieje takie słowo jak "poczytnowe" ?
Pomogłabyś temu Oscarowi który zap.. nawet w niedziele po 12 godzin, a nie zajmujesz się penisem Zdziśka :).
Z całą resztą, też mogłabyś coś zrobić :)
Wiarygodność przestałaś sprawdzać :)? Czekaj .. czekaj .. jak jest to słowo .. aaaa wiem
...  wyświetl więcej

  Serpico,  02/09/2018

@Hnoss:
Poza tym jeśli chodzi o zasady budowania swojej wartości, w sumie niczym się od Zdziśka nie różnisz, no może tylko tym że nie oglądamy twojego gołego tyłka, reszta, bardzo podobna :), no , to nawet zabawne w sumie hahahha .........

To jest naprawdę dobry artykuł, panie Zdzisławie. I nie jest to kokieteria z mojej strony, bynajmniej. Rekomenduję.

  Hamilton,  20/07/2019

@szubrawiec: nie wiem czy zauważyłeś na ostatnim zdjęciu jak Bałtyk się uspokoił. Jak makiem zasiał. My możemy się jedynie domyślać potęgi pana Zdzisia. Nazajutrz morze wyrzuciło na plażę kilkaset ciał emerytek i rencistek. Od pasa w dół gwiazdor w pełną gębą..

@Hamilton: Nie, skupiłem się na zdjęciu powyżej, gdzie dziewczyny wyeksponowały oryginalnie wyhodowany gąszcz - taki swoisty muppet show. Nie to co teraz, te różne udziwnienia, gdzie piczka wygolona w kształt różnych figur geometrycznych tudzież znaków interpunkcyjnych. To już nie to, co kiedyś.

@szubrawiec: nigdy nie dyskutowałem z kobiecymi gustami. Wolałem korzystać z ich wdzięków. Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci zbytnie przejmowanie się wyglądem narządów rodnych nie sprzyja potencji. Wolę schabowego na talerzu niż oglądać najśliczniejsze blondynki w chlewie. O tej naszej eiobowej i głośno kwiczącej nie wspominając. IDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska