Login lub e-mail Hasło   

Nowy Dyrektor Zarządzający Jobhouse

Leszek Kurycyn 1 września objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Jobhouse. Od tego momentu jest odpowiedzialny wraz z zespołem za realizację strategii dalszego rozwoju firmy.
Wyświetlenia: 94 Zamieszczono 04/09/2018Utworzenie nowej funkcji w strukturach Jobhouse jest odpowiedzią na jej dynamiczny rozwój w ostatnich latach. Leszek Kurycyn ma wieloletnie doświadczenie w największych międzynarodowych firmach rekrutacyjnych. W latach 2004-2011 zajmował stanowiska managerskie w ManpowerGroup. Od roku 2007 do 2011 pełnił rolę Dyrektora Operacyjnego Manpower Professional na Polskę i Rumunię, a w 2011 roku stanął na czele nowopowstałej marki Experis. W latach 2012-2017 był natomiast Dyrektorem Operacyjnym Randstad Professionals i członkiem ścisłego kierownictwa Randstad Polska.

– Realizując nową strategię, będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości i dostarczaniu udoskonalonych rozwiązań HR, dzięki którym nasi klienci otrzymają nowe możliwości osiągania przewagi konkurencyjnej. Konsekwentnie będziemy rozwijać i szerzej udostępniać, zarówno naszym klientom, jak i kandydatom, nowoczesne technologie i platformy mobilne, tak aby realizowane procesy, były jeszcze bardziej efektywne i przyjazne. Znaczną część uwagi poświecimy na wzrost przychodów, realizowany głównie poprzez sukcesywną ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym. – mówi Leszek Kurycyn, Dyrektor Zarządzający Jobhouse. Dodaje: Jobhouse to firma z ogromnym potencjałem rozwoju, która nieustannie rozszerza swoją działalność o nowe usługi i rynki. To dla mnie ekscytujące wyzwanie, do którego podchodzę z dużym entuzjazmem i licznymi pomysłami. Cieszę się, że będę miał możliwość pracować z tak profesjonalnym i zgranym zespołem.


Jobhouse to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego o międzynarodowym zasięgu ze 100% polskim kapitałem.  Firma w 2017 roku znalazła się na 5. miejscu w Polsce wśród agencji zatrudnienia w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu, otrzymała także wyróżnienie w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR, a jej właścicielka i Prezes Zarządu – Natalia Bogdan – zdobyła tytuł Bizneswoman Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Olgę Kozierowską i Sukces Pisany Szminką.

Wierzę, że odpowiedni ludzie pojawiają się w naszym życiu, gdy jesteśmy na to gotowi. Od dłuższego czasu myślałam o podjęciu współpracy z osobą, która pomoże mi w zarządzaniu i dalszym rozwoju firmy. Leszek ujął mnie podobną do mojej historią, pozytywnym nastawieniem i ogromnym profesjonalizmem. Dobrze odebrał go także mój zespół, a opinia moich współpracowników jest dla mnie bardzo ważna. Wierzę, że razem przeniesiemy Jobhouse i cały sektor usług HR na jeszcze wyższy poziom. – mówi Natalia Bogdan, Prezes Jobhouse. Dodaje: Jestem przekonana, że bogate doświadczenie, a także innowacyjne pomysły Leszka przyczynią się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju firmy i umacniania jej pozycji w Polsce i na świecie.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1763
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1704
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1120
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 960
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1044
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 967
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1032
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 681
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 876
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 570
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 876
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 570
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Też się ciszę, że przyczyni się to do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju firmy i umacniania jej pozycji w Polsce i na świecie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska