Login lub e-mail Hasło   

Apel do admina – czas na zmiany

Jak nazwać seryjne odrzucanie artykułów jakiegoś autora, przez nie piszących użytkowników, jak nie kradzieżą odsłon a odrzucających nie piszących użytkowników: złodziejami odsłon
Wyświetlenia: 1.257 Zamieszczono 07/10/2018

Gdy projektowano program dla eioby.pl, dwustopniowy system weryfikacji tekstów (artykułów) przez czytelników, sprawdzał się  znakomicie, odsiewając „oczekujące” nieciekawe, niskiej jakości, zawierające nieprawdziwe informacje teksty (artykuły), promując (awans do popularnych) ich odwrotność, tzn: artykuły interesujące, wysokiej jakości, zawierające prawdziwe informacje. Ale wtedy portal eioba.pl, był 16 najpopularniejszym serwisem publicystycznym w Polsce i odwiedzało go 1.400.000 osób miesięcznie.

 

Niestety, tamte czasy dawno minęły, z końcem 2012 r typowe dziennikarstwo społecznościowe upadło, wraz ze zmianą największego społecznościowego serwisu informacyjnego wiadomości24.pl na portal blogerski. W 2015 r upadł też drugi z najpopularniejszych portali społecznościowych interia360.pl, a MM Moje Miasto wchłonęła profesjonalna redakcja NaszeMiasto.pl. A niestety, wpisów na Facebooku, Twitterzei i Instagramie, nie można nazwać dziennikarstwem (nawet społecznościowym).

 

Dlatego trzeba podziękować właścicielowi eioby.pl, że portal wciąż istnieje i trwa, jednak nadszedł chyba czas na zmiany. Oczywiście nie na zmiany, które sprowadzą się do likwidacji portalu (przeżyłem 3 likwidacje portali (serwisów) w których pisałem), ale zmiany które spowodują większe zainteresowanie czytelników tekstami (artykułami) wstawianymi na portalu, np.: teksty z serii „z życia wzięte”, opisujące problemy i sukcesy zwykłego, przeciętnego Polaka, no i koniecznie usuniecie systemu dwustopniowej weryfikacji tekstów.

Niestety, tak dobrze sprawdzający się kiedyś system weryfikacji tekstów, służy dzisiaj do promowania swoich tekstów (poprzez grono swoich w większości nie piszących popleczników, którzy głosują na artykuł, aby ten wszedł do „popularnych”) i blokowania tekstów konkurentów (poprzez ich odrzucanie, aby jego artykuł nie wszedł do „popularnych”). I niestety odrzucenia, wcale nie dotyczą niskiej jakości, czy zawierania nieprawdziwych informacji w tekstach, tylko zwykłej złośliwości, mściwości, zazdrości i chęci dowalenia (dokopania) komuś.

 

No bo jak nazwać seryjne odrzucanie tekstów (artykułów) jakiegoś autora, przez w większości nie piszących użytkowników (VIVI., stanowi wyjątek, potwierdzający regułę), jak nie kradzieżą odsłon, a odrzucających nie piszących użytkowników: złodziejami odsłon. Tym bardziej, że nie piszącym użytkownikom, nie ma możliwości odwdzięczyć się tym samym (to jest nieuczciwe). A ponieważ artykuł który wchodzi do „popularnych”, uzyskuje od 100 do 1000 odsłon więcej niż ten który nie przekroczy bramy „oczekujące”, należy nazwać rzecz po imieniu, tzn.: zwykłą kradzieżą odsłon, przez nie piszących użytkowników eioby.pl, którzy seryjnie odrzucają artykuły konkurencyjnych autorów, głosując dla niepoznaki na artykuły swojego promotora.

 

A ponieważ zarobek właściciela portalu (admina), zależy od ilości odsłon, należy zneutralizować odrzucających seryjnie, nie piszących użytkowników, poprzez zlikwidowanie dwustopniowego systemu weryfikacji artykułów, lub uniemożliwić nie piszącym użytkownikom odrzucania artykułów. Wtedy najlepszą weryfikacją artykułów "oczekujących", będzie ilość odsłon (ponad 100, czy 200) uzyskanych przez dany tekst (artykuł) w ciągu tygodnia, które będzie promować artykuł do "popularnych". Jednocześnie poprawiając system promowania artykułów z największą ilością odsłon, można by tą ilość odsłon zwielokrotnić.

.

"Ujawnił/a się 5 niepiśmienny złodziej odsłon. Mamy już więc: koLo, jotko49, Piotr Stanisław Issel, skalgo, miro von kässelbach, liwa. I to jest właśnie opisany problem adminie, który zabiera twoje pieniądze (za odsłony). Musisz zrobić z nimi zaproponowany porządek, bo tak ucieka ci połowa twoich pieniędzy za odsłony (patrz rankingi, kto przynosi ci najwięcej odsłon). Pozdrowienia

Podobne artykuły


9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1365
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3801
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 24929
34
komentarze: 62 | wyświetlenia: 2653
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6171
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2210
30
komentarze: 27 | wyświetlenia: 239102
30
komentarze: 35 | wyświetlenia: 4948
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3673
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21679
 
Autor
ArtykułZdzisławie wzruszyłeś mnie do łez swoją troską o zarobki właściciela portalu. Dołączam do twego apelu i postuluję jednocześnie, by admin wywalał na zbity pysk wszystkich tych co wykorzystują wiele kont dla własnych celów i w ten sposób zwielokrotniają swe punkty. W twoim przypadku i twoich kolesi to aż pięciokrotny zysk i żadne odrzucenia tego nie rekompensują. Jestem głęboko przekonany, że jako uczciwy dziennikarz obywatelski równie zdecydowanie wystąpisz przeciw cwaniakom z wieloma kontami.

Widzę, że pierwszy złodziej odsłon już na posterunku.

  Hamilton,  07/10/2018

@Z. Kostka: radzę ci nie używać słowa "złodziej", bo to cię może zaboleć.

  Hamilton,  07/10/2018

@Z. Kostka: ty weź kolegę Zdzisława za rączkę, idźcie pograć z dziewczynkami w klasy przed blokiem, opowiecie im ile macie odsłon, a ile moglibyście mieć gdyby was nie odrzucali i wam ulży.

  Hamilton,  07/10/2018

Na artykuł zagłosują : Kostka, Zdzisław Juliusz Joanna Elżbieta Sadowska z domu Kostka, Kobranoc Sadowski, blyskotka Sadowska i zgred Sadowski. Tak mi wstyd, że zupełnie bezpodstawnie posądzam was o krzyżowe głosowania.

Brawo, drugi złodziej odsłon się ujawnił.

  jotko49,  07/10/2018

@Z. Kostka:
He he, Łapać złodzieja!
Chcesz być wywyższony? uruchom swe klony...

@jotko49: Złodziej, zawsze pozostanie złodziejem.

@Z. Kostka: uważaj bo wchodzisz w niebezpieczny zakręt. Artykuł 216 kk. Niczego ci nigdy nie ukradłem.

@Hamilton: A więc przyznajesz, że masz lewe konta z których korzystasz do odrzucania konkurentów.

  Serpico,  07/10/2018

@Z. Kostka:
Nie masz większych problemów niż te rankingi ? Nawet nie możesz ich sprzedać na przeszczep włosów, podobno pobierają energię z kosmosu. Nawaliliście z Sadowskim kont i tak palisz głupa i palisz i palisz , najlepsze że wam się wydaje że każdy tak robi i z tego powodu tak postępujecie.
p.s.
Miała piersi jak kokosy , a on miał jądra jak kiwi, takie realia. hahaaha........

Wyszykuj lepiej jacht, skolonizujemy Amerykę, może nie jest too late hahha .....

@Z. Kostka: twoja ynteligencja i logika Zdzisiu powala na kolana. Przestań udawać swojego lokaja pod nickiem Kostka. Bądź wreszcie mężczyzną z jajami i fiutem jak na zdjęciach z plaży. Dobrze, że napisałeś ten art, może wreszcie admin ci się dokładnie przyjrzy i wyciągnie wnioski.

@Serpico: Jak widać problemów z rankingami nie mam, mamy tylko problem ze złodziejami odsłon.

  Serpico,  07/10/2018

@Z. Kostka:
To sobie zostaw same firanki haha ......, nie wierzę że Ty masz człowieku tyle lat , powaga, ciężkie do przełknięcia.

  Hamilton,  07/10/2018

@Z. Kostka: kupcie sobie ze Zdzisiem zestaw "Mały Policjant" w Lidlu na raty. Na plecach naklejcie "Głupi i głupszy" i będziecie postrachem Szczecina i eioby.

@Z. Kostka: moim konkurentem będziesz najwcześniej w 2061 roku. Pod warunkiem, że zachowasz szalone tempo najlepszej eiobowej szkapy z ostatnich 3 kwartałów..

@Z. Kostka: zbyt mocno walisz z tej wściekłości swoją śliczną główką o beton. Stąd chyba twoje omamy wzrokowe. Gdzie ty widzisz te moje odrzucenia z lewych kont.?

Na twoim miejscu Zdzisławie oddałbym sprawę do Trybunału Sprawiedliwości UE i zażądał od tych hejterów 100 odsłon odszkodowania. A może nawet 105. Ja bym się tam na twoim miejscu nie certolił. I zażądałbym by Zdzisia i Zbysia uznano dożywotnio za najlepszych w rankingach. To wam się należy jak świni koryto.

Wtedy najlepszą weryfikacją artykułów, będzie ilość odsłon uzyskanych przez dany tekst (artykuł), a poprawiając system promowania artykułów z największą ilością odsłon, można by tą ilość odsłon zwielokrotnić.

Zgadzam sie i popieram. Vox populi powinien decydowac.
W obecnej sytuacji zawisni zazdrosnicy odrzucaj wszystko kogos na kogo maja "oko"
Art o tragicznej sytuacji Venez

...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Wiesz ... jakbym się obudził rano i w lustrze jak się golę zobaczył Koriolana , na tych pogiętych zasadach że jest innym mną , to owszem osrał bym się na kostki, z frustracji.
A tak to nie , w sumie na luzie :).
Oczywiście że zazdroszczę, jemu 30 kg nadwagi, Sadowskiemu jąder i wspomnień o kolesiach z penisami jak szable czy też miecze, a Kostce uporu w pisaniu n ...  wyświetl więcej

  Serpico,  07/10/2018

@zakrawarski:
Przecież chodziło o to że odnosisz do sytuacji w Polsce , a nie że to Wenezuela, mam takie samo zdanie że to przegięcie i to debilne, tylko po prostu nie odrzucam artykułów

@zakrawarski: a ja jezdem za tem aby premiowac jescs bardzi te artykuly kture nie majo polskich znakuf bo som lepsiejsze od tych co je majo bo Kopernik studiowal w krakowie i napisl to co napisal on i takie mogom zwielokrotnic swe odslony o Venezueli kturom piszemy przaz V co odkryl zakrawarski z domu cheba tysz koperek jak tyn kanonik z Fromborka..

@zakrawarski: "Ci ludzie prezentuja tu tylko swoja niewiedze, frustracje, zawisc i glupote ! Glupcy nie powinni miec takiej mozliwosci". Mój Boże, jak admin spełni te żądania to co ty z sobą zrobisz?

  Hamilton,  07/10/2018

Panie Sadowski - tak już ten świat jest urządzony, że o pieniądzach najwięcej pieprzą ci co groszem nie śmierdzą, o kobietach rogacze i impotenci, a o odsłonach marni dziennikarze.

Panie Sadowski, czyś pan na głowę upadł??? Pan jesteś żebrakiem głosów i kolekcjonerem odsłon, a nie dziennikarzem obywatelskim. ODRZUCAM TEN GŁUPKOWATY "ARTYKUŁ" - hadko już tego biadolenia słuchać.

@Piotr Stanisław Issel: Na hejterów, złodziei odsłon zawsze można liczyć. Dobre wychowanie wymaga, aby odwdzięczyć się tym samym. Mam nadzieję, że wstawi pan wreszcie jakiś marny tekst, abym mógł się odwdzięczyć tym samym. Bo tak, to jest złośliwe, seryjne odrzucanie najpoczytniejszych artykułów na eiobie.pl (patrz rankingi). Mam nadzieję, że admin, wreszcie coś zrobi z niepiszącymi złodziejami odsłon.

@Zdzisław Sadowski: admin śpi, eioba tonie. Wszyscy prawdziwi dziennikarze obywatelscy piszą gdzie indziej, a ja osobiście nic juz nie wstawię. Szkoda mego czasu na wstukiwanie tego co piszę dla publiki, co się chce odwdzięczać odrzuceniami, bo ich nic nie warte artykuły do tego stopnia albo śmieszą albo zniesmaczają mocno okrojoną publikę eioby, iż reaguje z niedowierzaniem, że są jeszcze jakieś ...  wyświetl więcej

@Piotr Stanisław Issel: Może mi pan podpowie, gdzie piszą prawdziwi dziennikarze obywatelscy?. Mówi pan, że szkoda czasu na eiobę.pl, jednak znajduje pan czas, żeby seryjnie odrzucać nasze artykuły. Chyba emerytura, źle wpływa na inteligencje.

  Serpico,  08/10/2018

@Zdzisław Sadowski:
Ja sobie tak z boku oglądam i w zasadzie mi to wieje, ale siedzisz człowieku i ględzisz o tych złośliwościach, już któryś miesiąc, a pomysły coraz lepsze "Mroczna Vivi i jej grupa" hahahhaah ..., mam z tego niezły ubaw, mimo że jesteśmy na noże, bo to już są urojenia, o ile wierzysz że ktoś Ci odrzuca artykuły celowo.
Wstawiasz zdjęcia erotyczne, czego w zasadzie ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski:
Wasza megalomania, upierdliwość, godna fanatyków religijno-politycznych stetryczałych w swoim ego, przyprawia o mdłości. Założyć należy iż doprowadziły wasze poprzednie portale do upadku lub pozbycia się z swych łamów.
Widać to nieomalże w każdej swej wypocinie, począwszy od bezmyślnych peanów na własną chwałę swych podbojów z penisem w garści, po pielgrzymki wokó ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: cheche, nie powiem ci, bo wówczas tam pójdziesz odsłony robić i znowu wszystkich wywieje na inny portal spoza twojego zasięgu... A ja za stary jestem, by się uczyć nowych zasad i poruszania się po nowej przestrzeni ;)

@jotko49: Jak mi się coś (tekst) nie podoba, to po jednym, dwóch tekstach, już nie wchodzę na tego autora, a tym bardziej nie mam czasu na odrzucanie jego artykułów, bo jest mi obojętny. Niestety wy w swojej zawiści i zazrości wchodzicie na wszystkie nasze artykuły, chociaż uważacie je za przyprawiające o mdłości, w jednym celu aby je odrzucić. Gratuluje poświecenia, samozaparcia w seryjnym odrzucaniu naszych artykułów, jak przystało na hejterów i złodziei odsłon.

@Serpico: No właśnie, gdybyś nie stał z boku, tylko był w centrum wydarzeń i po napisaniu swojego tekstu miałbyś od razu 3 odrzucenia, niezależnie czy byłby to interesujący tekst, czy wypociny, byłbyś wkurwiony, bo teraz aby twój tekst wszedł do popularnych musiałbyś otrzymać co najmniej 11 głosów (bo głosy odrzucających liczą się podwójnie 3 x 2 + 5 = 11), patrz artykuł Zdzisława, który z 8 głosa ...  wyświetl więcej

@Z. Kostka: Ja mam nadzieję, że nie wchodzisz "na danego autora", bo sprawy o przemoc seksualną byłyby na niejednej wokandzie ;)

  jotko49,  08/10/2018

@Piotr Stanisław Issel: :-))

@Piotr Stanisław Issel: głosy na te wypociny sam sobie przyznaje, a z pomocą czasem przyjdą mu pokrzywiony Maniek albo zwichrowany Koriolan. Zapomniałbym o "podobnym" któremu się wszystko podoba jak leci.

  Serpico,  08/10/2018

@Z. Kostka:
Nie byłbym wkurzony, ponieważ wiem w jaki sposób ten portal działa , a działa w ten sposób że każdy może odrzucić tekst, ja wolałem komentarze krytyczne, ironiczne , sarkazm, jeśli mi nie odpowiada, ja nie odrzucam, bardzo rzadko to robiłem, ale ten portal działa w ten sposób że od tego jest system odrzuceń, że jeśli komuś nie odpowiada to co czyta, może to zrobić, wałkowanie tego parę miesięcy, nie jest nawet dla dzieci.

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: ty naprawdę sądzisz, że ktoś ci czegoś zazdrości? Te twoje 47 280 wyświetleń jest przedmiotem czyjegoś pożądania. Hahahahahaha. Zbyniu twoje EGO jest wielkości Pałacu Kultury, a w środku dwa malutkie błazny.

  Serpico,  08/10/2018

@Z. Kostka:
Teoretycznie dziennikarstwo społeczne powinno polegać na tym że ludzie opisują to co widzą, bądź to co chcą opisać, nie po rankingi, tylko dlatego że "coś im w duszy gra", w praktyce wygląda to tak jak panowie, kiedyś to już widziałem, osobiście uważam że takie zachowania kładą je, dlatego już do dziennikarstwa społecznego podchodzę od lat z dystansem.
Co by pan chciał ? ...  wyświetl więcej

@Serpico: Może zrobimy eksperyment. Ty napisze jakiś według ciebie interesujący tekst, a my na dzień dobry załatwimy ci 3 odrzucenia. Zobaczymy, czy utrzymasz angielską flegmę?

  Serpico,  08/10/2018

@Z. Kostka:
Nie widzę najmniejszego powodu, żebym miał pisać artykuł, dlatego że oczekujesz czegoś ode mnie, w zasadzie nigdy nie pisałem artykułów.Miałbym się przejąć odrzuceniami na jakimś portalu ? Po co hahaa ?
Jeszcze bym zrozumiał gdybyście byli pisarzami , ewentualnie literatami, a w tle byłoby zarabianie na publikowaniu, gdyby tak było ze mną , może bym się przejął, ale racze ...  wyświetl więcej

  Serpico,  08/10/2018

@Z. Kostka:
Ewentualnie jakbym się przejął poszedłbym do psychologa:
-Dzień dobry, zostałem odrzucony.
-Dzień dobry, przez kogo ? Rodzina ? Kobieta ? Przyjaciele ? Sąsiadka ( także kobieta) ?
-Nie ... odrzucają mi artykuły na eioba.pl

Nie wiem co dalej by było , nie lubię leków, z drugiej strony mógłby dojść do wniosku że jednak trzeba mi podać coś haaahhahha...................

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: przecież załatwiliście sobie ze Zdziskem lewe konta i macie 5 głosów na starcie. Policz sobie statystyku - plus 5 minus te 3 odrzucenia i jesteście zawsze 2 pkt do przodu, a ty dostajesz małpiego rozumu, zamiast się cieszyć jak orangutan z cukierka.

@Hamilton: obawiam się, panowie, że do panów Kostki i Zdzisława w ogóle nie trafia konstruktywna krytyka. Ale grafomani tak mają...

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: a może zrobimy taki eksperyment. Ze Zdziskem piszecie po 10 artykułów, ale pozostała czwórka kolesi nie głosuje. Po 3 miesiącach Zbyś zrobi ranking i opublikuje wyniki. Co ty na to?

@Hamilton: Zawsze udowadniasz, że z liczeniem to jesteś mocno do tyłu. Zapominasz, że odrzucenia liczą się podwójnie 3 x 2 = 6 - 5, to i tak jeden głos na minus więcej (- 1). Wyjaśnienie zobacz wyżej: 8 głosów na powyższy artykuł Zdzisława nie wystarcza, aby wszedł do popularnych. Musiałby dostać 11 głosów (3 X 2 + 5 = 11), aby jego artykuł wszedł do popularnych. Jak widzisz, niepiszący użytkownic ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: rozumiem, że uczciwe są lewe konta, z których płynie zawsze profit w postaci 5 głosów. Pewnie nie byłoby tych odrzuceń gdyby nie wasze dość prostackie cwaniactwo. Zbieracie to co sami zasialiście. Teraz możesz sobie wrzeszczeć nawet "Precz z preczem". Jakoś wcale mi nie jest was żal.

@Hamilton: Ale byś się zdziwił. Zdzisław chciał pokazać ile stracił na tym, że część jego artykułów w ostatnim czasie nie weszła do "popularnych". Zrobił porównanie do artykułów innych uczestników, których artykuły w tej samej dacie weszły do "popularnych". Ale się zdziwił gdyż jego artykuły, które nie weszły do "popularnych", uzyskały więcej odsłon od artykułów innych uczestników, których artykuł ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: jasne. Zadzwoń za 43 lata. Zrównamy się odsłonami i pójdziemy na piwo. Cześć miszczu statystyki. Szkoda mi czasu na dalsze duperele. Jak będę chciał zobaczyć klownów kupię sobie bilet do cyrku.

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: zróbmy tak. Zmień tytuł tego swojego artykułu z rankingiem na : "Grafomani eioba.pl w statystyce. Znowu nasz sukces!". A ja zagłosuję i zarekomenduję z przyjemnością. Możesz dostać najwięcej punktów i odsłon w swoim życiu.

@Hamilton: Szkoda mi czasu, na dalsze duperele.

  Hamilton,  08/10/2018

@Zdzisław Sadowski: hahaha - nic ci nie pozostaje jak przykręcić sobie fajfusa do czoła , walnąć kolejne focie i udawać czołg. Myślę, że możesz dostać 700 - 800 odsłon i wejść w popularesy. Przegonisz blyskotkę i Kostkę i trafisz na pierwsze miejsce w rankingu Kostki na grafomana roku. Jak zrobisz zeza to będziesz wyglądał jak strasznie groźny czołg i nikt się nie odważy cię już odrzucić. Musisz próbować. Nie poddawaj się. Jesteś już przecież duży chłopczyk.

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: no widzisz tak się zaperzyłeś, że zaczynasz się jąkać. Weź coś na uspokojenie albo przynajmniej zjedz kilka ulotek w aptece.

@Z. Kostka: hahahahaha - no to już w ogóle nie rozumiem twojego gdakania. Skoro te wasze genialne teksty się same bronią to po jaką cholerę dostajecie małpiego rozumu i szalejecie jak dwa pijane messerschmitty. Zrobił porównanie, wyszło mu, że jesteście genialne geniusze i rozbeczeliście się jak dwa barany z tego powodu. Wasz geniusz was przerósł czy was swędzi po czaszką i nie ma się jak podrapać?

Zdzislawie ,
Czy wlaczysz sie do komitetu organizacyjnego Wielkiej Rankingowej Rewolucji Październikowej na Eiobie?
http://eiba.pl/5

@youngcontrarian: Young, czy Amerykanie wyrażają zgodę na finansowanie kolejnej rewolucji październikowej ze swoich podatków?

@Piotr Stanisław Issel:
Na rewolucje poza Ameryka Senat zawsze znajdzie forse :-)
Chociaz wg doktryny Trumpa: "Za milosc do USA trzeba placic". I wiesz co Piotrze... znajduja sie chetni...
W przypadku mojego ostatniego artykulu miala byc Eiobowa Wiosna ... ale pory roku sie nie zgadzaja... a ze akurat mamy pazdziernik...
PS
Pozdrowienia dla Kasi i wnuka...

@youngcontrarian: A dziękuje, przekażę, przekażę... Z tymi pieniędzmi na finansowanie różnych przekrętów polityczno-gospodarczych to niestety zawsze się znajdują przez agresorów i hegemonów...

Czwarty niepiszący, "niepiśmienny" złodziej odsłon się ujawnił. Ciekawy jestem ile jeszcze "niepiśmiennych złodziei na eioba.pl, się ujawni?

  Hamilton,  08/10/2018

@Z. Kostka: lepszy niepiśmienny złodziej osłon niż nad piśmienny grafoman. Przynajmniej mniej szkód uczyni i nie nudzi. Nie możesz zrobić sobie jeszcze z 5 kolejnych lewych kont zamiast ciągle pobekiwać z żalu. Admin i tak nie zauważy., a wy podwoicie odsłony.

Ujawnił/a się 5 niepiśmienny złodziej odsłon. Mamy już więc: koLo, jotko49, Piotr Stanisław Issel, skalgo, liwa i to jest właśnie opisany problem adminie, który zabiera twoje pieniądze (za odsłony). Musisz zrobić z nimi porządek, bo tak ucieka ci połowa twoich pieniędzy za odsłony. Pozdrowienia

@Hamilton: A przy okazji okazało się, że wszyscy niepiśmienni złodzieje odsłon, głosują na twoje artykuły. Czy to nie jest podejrzane, czy to nie jest właśnie sytuacja opisana w artykule?. Może twoi poplecznicy, prowadzą tą destrukcyjną działalność na twoje zamówienie, bo zazdrościsz mi mojej poczytności i moich wyników (patrz rankingi).

@Zdzisław Sadowski: całą dobę siedzę przed kompem i zazdroszczę ci twoich sukcesów i tego twojego lokaja Kostki I niczego innego nie robię w życiu, tylko skamlam na eioba o głosy. Podaj namiary, zadzwonię na numer alarmowy 112. Ty q..wa potrzebujesz pomocy zespołu lekarzy specjalistów, a nie odsłon.

@Zdzisław Sadowski: chłopczyku, moje 3 najlepsze artykuły mają ponad 20 tys. więcej wyświetleń niż ty i wszystkie twoje szkapy z twojej stajni razem wzięci, które nazbieraliście przez 1.5 roku. Czego ja ci mogę zazdrościć? Tego debilnego skamlania i żebrania ?

@Zdzisław Sadowski:
Czekaj ja Ci wyjaśnię , bo Ty nie rozumiesz, to cięższe jest , zobacz to :
http://eiba.pl/1h

Wiesz co się stało ? Normalnie człowieku Hamilton wyprał tym ludziom głowy i zrobił z nich swoje avatary i nimi steruje, takie coś, jedynie Vivi, się jakoś broniła, ale jej wypaliło głowę doszczętn

...  wyświetl więcej

@Serpico: steruję Zbysiem, Kobranocką, Juliuszem dwóch imion damskich, błyskotliwą blyskotką i zgredem, bo mi tęskno za komuną. Resztę przekupiłem, szantażuję i zastraszyłem pistoletem na wodę. Mój Boże, gdyby głupota potrafiła latać Zdzisio ze swym lokajem mijaliby dziś o północy Plutona w saniach zaprzęgniętych w cztery pozostałe szkapy..

@Hamilton: Nie ośmieszaj się, ja mam (miałem) 1.485.725 odsłon w w24 + 684.475 odsłon w interia360.pl + mam 1.118.953 odsłony w MM Moje Miasto (obecnie Nasze Miasto.pl) +127.410 odsłon w eiobie.pl + razem 3.416.563. Nie wiem czy za 100 lat osiągniesz mój wynik. Ale wracanie do zamierzchłej przeszłości nic nam już nie da, liczy się teraźniejszość i wyniki tego roku, a tu jesteś nieźle do tyłu, więc ...  wyświetl więcej

  Serpico,  10/10/2018

@Zdzisław Sadowski:
Ta , patrzyłem na te "wasze" moje miasto , tam arty typu 3 zdania i cycki Salmy Hayek , miały więcej odsłon niż twoje 30 artykułów razem wzięte haahahhahaha ............
Jprdl , bardziej upierdliwi niż wy byli tylko chyba kolesia na snookerze starym na gamdedesire , siedzieli po parę godzin grając ze sobą i poddając gry, żeby wejść wyżej w ranking , który miał tak ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/10/2018

@Zdzisław Sadowski: ja nie jestem żadnym dziennikarzem tylko amatorem piszącym dla przyjemności. Moja rodzina dowiedziała się o tym po 5 latach zupełnie przypadkowo. W odróżnieniu od ciebie i tego twojego lokaja nie noszę na czole tabliczki z ilością odsłon by imponować dzieciom na podwórku. Nie mam też zamiaru tobie imponować i do czegoś się zabierać tylko dlatego, że tak chce jakiś mały, tani kr ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: nie uwierzę w te odsłony dopóki nie potwierdzi tego Kostka i nie sprawdzi w przydrożnym toi-toi pani Juliusz Joanna, Elżbieta S robiąc siusiu. A jeśli chodzi o twój poziom to właśnie dałem na mszę, by dobry Bóg uchronił mnie od takiego poziomu jaki ty reprezentujesz. To na wszelki wypadek. Cholera wie czy te twoje żałosne żebranie o punkty i odsłony nie są zaraźliwe po tak gigantycznych "sukcesach".

  Hamilton,  09/10/2018

Jak nazwać seryjne głosowanie na własne artykuły przez Sadosia jak nie wyłudzeniem nienależnych punktów a głosującego ... zwykłym oszustem i małym cwaniaczkiem. Czas na zmiany adminie!!!

  podobny,  10/10/2018

@Hamilton: Czas na wypierdolenie, czepialskich o każde słowo, ponieważ to słowo topi ich prawość doszczętnie!

Widziałeś kiedyś człowieka, błagającego o jałmużnę - to ich możesz zobaczyć tutaj na eioba. Błagają o litość. A ponieważ jej nie znajdują: szczekają jak psy zajadle. Na to że powiedziałeś A, a potem B, a gdy zaczynasz Z, już próbują dopaść gardła, by zagryźć … w furiozie … to psy e

...  wyświetl więcej

@podobny: " pozostaje jedno pytanie: kto tu zostanie?"
Odpowiedź jest prosta:
- Zdzisław Sadowski, Z. Kostka, zgred, blyskotka, Kobranoc, Joanna, Julek Elżbieta Sadowska z domu Kostka, Koriolan, pokrzywiony, podobny i być może zakrawarski z Lajlą. I wreszcie eioba odzyska blask.

Hahahaha - " i to jest właśnie opisany problem adminie, który zabiera twoje pieniądze (za odsłony). Musisz zrobić z nimi zaproponowany porządek, bo tak ucieka ci połowa twoich pieniędzy za odsłony (patrz rankingi, kto przynosi ci najwięcej odsłon)". Hahaha - adminie nie masz wyjścia. Zdzisek i Zbysek zrobią z ciebie miliardera w tydzień.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska