Login lub e-mail Hasło   

Oto dlaczego nie popieram kandydatów PO z Pomorza. Tych ludzi PiS popieram

Poniżej informacja których kandydatów z województwa pomorskiego popieram, ale na wstępie dlaczego nie popieram radnych PO z sejmiku województwa pomorskiego i rady miasta Gdańska.
Wyświetlenia: 188 Zamieszczono 07/10/2018
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

Uważam, że nasze województwo i miasto rozwija się znacznie wolniej niż mogłoby się rozwijać, choćby znacznie lepsza mogłaby być współpraca z rządem.

Przykładem jest sprzeciw zarządu województwa pomorskiego (wybranego przez radnych PO) wobec Przekopu Mierzei Wiślanej. Jest to tym bardziej dziwne, wręcz niezrozumiałe, że radni PO i PSL w sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego poparli ten projekt. Pod pierwszym linkiem dość miałkie moim zdaniem argumenty zarządu województwa pomorskiego przeciw temu projektowi, a pod drugim linkiem informacja o poparciu tego projektu przez radnych PO i PSL z sąsiedniego województwa. Oczywiście radni rządzącej większości z województwa pomorskiego nie sprzeciwili się stanowisku zarządu województwa pomorskiego.

http://samorzad.pap.pl/depesze/temat_dnia/184672/Przeciw-przekopowi--Zarzad-woj--pomorskiego-negatywnie-o-przekopie-Mierzei

https://olsztyn.tvp.pl/36935768/przekop-z-poparciem-sejmiku-to-klucz-do-rozwoju-gospodarki-regionu

Kandydat PO na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa ściemnia wraz z PO - uderza w republikę deweloperską istniejącą w Gdańsku, a na sali oklaskują go gdańscy radni PO, którzy od X lat uchwalają plany zagospodarowania przestrzennego. Ci radni oczywiście kandydują z list PO i będą stanowili główne zaplecze Wałęsy w przypadku gdyby na nieszczęście nas mieszkańców Gdańska został prezydentem naszego miasta. Likwidacja Republiki deweloperskiej. Za a nawet przeciw. Tylko wybór Kacpra Płażyńskiego może zmienić na lepsze sytuację Gdańska! Kacper Płażyński jest pracowity, kompetentny, wykształcony, rozsądny, energiczny i - co również bardzo ważne – uczciwy. I oczywiście ma bardzo dobry program dla Gdańska - warto się z nim zapoznać. Tu jego program dla Gdańska: http://kacperplazynski.pl/program-dla-gdanska , a tu dla poszczególnych dzielnic: http://kacperplazynski.pl/programy-dla-dzielnic

https://twitter.com/JanKanthak/status/1010564742086262784

Od wielu lat znam kandydata Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni i uważam, że Marcin Horała ma podobne cechy jak Kacper Płażyński, zatem jest to również świetny kandydat. Więcej o nim oczywiście na jego stronie: http://horala.pl

Polecam również osoby do sejmiku województwa pomorskiego z całego województwa (duże okręgi, więc to tylko pięć osób) oraz do rady miasta Gdańska. Oczywiście inni kandydaci Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy też są wartościowi i uczciwi, ale ci moim zdaniem wyróżniają się. Jeśli znają Państwo kandydatów PiS/Zjednoczonej Prawicy do innych samorządów w całej Polsce i uważają ich Państwo za ludzi uczciwych, ale nie wyróżniających się, to również zachęcam do ich poparcia - nie wszyscy radni muszą być wybitni, ważna jest też liczba uczciwych radnych, jeśli uczciwych będzie większość samorząd będzie lepiej działał. Dodam, że miejsce na liście nie jest zbyt istotne, oczywiście poza miejscem numer jeden.

Do sejmiku województwa pomorskiego polecam:

Z okręgu numer 1 (miasto Słupsk, powiaty słupski, lęborski, bytowski, człuchowski i chojnicki) - Sebastian Irzykowski (numer 1 na liście): 42 lata, jest pracownikiem szpitala wojewódzkiego w Słupsku. Żonaty, ma dwójkę dzieci. Zaangażowany w sprawy społeczne.

Z okręgu numer 2 (miasto Gdynia, miasto Sopot, powiaty pucki i wejherowski) - Aleksandra Jankowska (numer 2 na liście): Absolwentka Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku Zarządzanie. Była między innymi radną miasta Sopotu i wicewojewodą pomorskim. Tu link do jej ulotki: https://www.facebook.com/aleksandra.jankowska.5/posts/1895286480536997

Z okręgu numer 3 (miasto Gdańsk) - Wojciech Helmin (numer 3 na liście): 38 lat, żonaty, czwórka dzieci. Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Automatyk. Prywatny przedsiębiorca. Jego program oraz o tym dlaczego kandyduje na jego stronie: http://wojciechhelmin.pl

Z okręgu numer 4 (powiaty kartuski, kościerski, gdański, starogardzki) - Piotr Zwara (numer 4 na liście): 44 lata. Prawnik, specjalista ds. ochrony środowiska oraz funduszy europejskich. Ukończył studia na Wydziale Chemii oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Radny sejmiku wojewódzkiego, były wiceprzewodniczący sejmiku.

Z okręgu numer 5 (powiaty tczewski, nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński) - Arwid Żebrowski (numer 1 na liście): 62 lata. Radny sejmiku wojewódzkiego. Przewodniczący powiatowych struktur PiS w powiecie kwidzyńskim.

Ponieważ mniej z Państwa jest z Gdańska, dlatego do Rady Miasta Gdańska podaję tylko nazwiska, bez opisu:

Z okręgu numer 1 (dzielnice: Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce) - Waldemar Jaroszewicz (numer 1 na liście).

Z okręgu numer 2 (dzielnice: Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice) - Kazimierz Koralewski (numer 2 na liście)

Z okręgu numer 3 (dzielnice: Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień) - Piotr Gwit (numer 3 na liście)

Z okręgu numer 4 (dzielnice: Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo) - Małgorzata Tabaka (numer 6 na liście)

Z okręgu numer 5 (dzielnice: Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe) - Jan Kanthak (numer 1 na liście)

Z okręgu numer 6 (dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki) - Dawid Krupej (numer 1 na liście).

Filip Stankiewicz

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1331
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1185
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 735
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 617
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 778
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 444
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 841
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 747
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

A ile płacą za agitki wyborcze panie Stankiewicz? Oto dlaczego nie popieram takiego chłamu politycznego. Aby było jasne każdej ze stron. Eioba to nie ambona w kościele.

@Hamilton: Akurat ani żadne ugrupowanie ani żadne kandydat nie zapłaciły mi za promowanie - polityka to troska o dobro wspólne, dlatego uważam, że moim obywatelskim obowiązkiem jest popieranie dobrych kandydatów i krytykowanie złych, ponieważ od tego jak będą rządzić zależy (zwłaszcza na przestrzeni kilkunastu czy więcej lat) życie moje i mojej rodziny. Mój tekst zawiera ważne dla obywateli inform ...  wyświetl więcej

@filip_stankiewicz: za długo żyję by dać się nabrać na wyborczą propagandę.

"moim obywatelskim obowiązkiem jest popieranie dobrych kandydatów i krytykowanie złych"
Kto decyduje o tym kto jest dobry, a kto jest zly ?
Robisz polityke na zamowienie.
Niewielu da sie na to nabrac !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska