Login lub e-mail Hasło   

Losy portalu

...ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie... Dziady A.Mickiewicz
Wyświetlenia: 1.915 Zamieszczono 16/10/2018

Zapytany o przyszłość portalu - Eioby

wieszczę jej dalsze losy na cztery sposoby.

Choć wiadomo, że sposób oparty na kancie

musi wcześniej czy później skończyć na wariancie.

 

Wariant pierwszy jest prosty - wynik nadrzędnością

mieląc w ustach kalumnie, udławisz się kością.

Nic nas nie uratuje gdy styl zbyt wszeteczny,

sam pod pręgierzem stanie się linczem konieczny.

 

Wariant drugi też prosty - wynik oczywisty

nadrzędność zamknie portal werdyktem konkwisty.

Cenzura nie przebiera a czas wiele zmienia

kiedy twórcy bluzgają stylem objawienia.

 

Kiedy tata grafoman chcąc mieć zdolne dzieci

uczy je plagiatować zajdzie wariant trzeci :

tu raczej nie pomogą i wykwintne treści

kiedy pomysł na słowa w głowie się nie mieści.

 

Wariant czwarty z łaciny określany quatro

zajdzie gdy portal spsieje i tworzyć nie warto !

Co mając na uwadze przestrzegam autorów

by tworzyli myśl lotną... unikając sporów !

@JanuszD.

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2847
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1094
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 948
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 995
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 617
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 686
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 839
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1836
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 542
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 631
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 983
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Oto stare chińskie TAO::
- Ludzie mali mówią o ludziach.
- Ludzie przeciętni mówią o sprawach.
- Ludzie wielcy mówią o problemach.
Powiedz mi o czym rozmawiasz, a powiem jakim jesteś człowiekiem.

@Adam Jezierski: ostatni twój komentarz:
"Problemem dzisiejszego świata jest to, że użytkownicy internetowych mediów nie umieją znaleźć źródeł rzetelnej sprawdzonej informacji. Także najmłodsi użytkownicy Internetu, którzy nie umieją szukać informacji gdzie indziej".
To chyba o ludziach .

@Hamilton: To chyba o głupkach, którzy jakiejkolwiek informacji - bo przeważnie stronniczej - zawierzyli.


Wariant piąty z łaciny znany i określany jako quinto
jest wysublimowanie słownictwa które wejdzie im w -pięto-
A celem “by tworzyc myśl lotną.....unikając sporów" !
Jest konieczność używania słów które leżą powyżej -rozporów !!

  Hamilton,  16/10/2018

@zakrawarski: wznieść się ponad rozporki. Co za głębia poetycka i intelektualna panie wysoko inteligentny. Godna nie tylko Kopernika, ale i Adama Mickiewicza, a nawet Micka Adamkiewicza.

@Hamilton: Nie mówiąc o chama tonie, w Hamiltona słowie, który brzytwy się chwyta gdy tonie …

Jeśli całą ideą Twojego działania jest ciągłe wzniecanie pożaru … to cała Polska płonie od takich podpalaczy. A w takim ogniu nienawistnej mowy, rodzina spłonie i dziecko spłonie, którego Ty nawet - w przegadaniu swoim - nie zauważysz, bo chcesz przed wszystkimi błyszczeć .. słowem (co za moraliza

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/10/2018

@podobny:
""srają słowem" wtedy, gdy im to odpowiada … ale nigdy wtedy gdy POLSCE! - Jakiejkolwiek informacja - przeważnie stronnicza. - Co jest w Tobie jeszcze człowiekiem, a co tylko ulotnym słowem? - Nie mówiąc o chama tonie, w Hamiltona słowie, który brzytwy się chwyta gdy tonie … - A w takim ogniu nienawistnej mowy, rodzina spłonie i dziecko spłonie, którego Ty nawet - w przegadaniu sw ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17/10/2018

@podobny: Hahaha - po moim ogniu nienawistnej mowy, rodzina spłonie i dziecko spłonie, ale zaraz się odrodzi jak poczyta ciebie aniołku:

"Żresz i srasz ... co byś jeszcze chciała? ... żeby być szczęśliwą? Talonów do Tesco? Nawet jeśli ktoś ciebie przytuli, to szybko pożałuje. Myślał że znajdzie miłość, a znajdzie zakupy. Myślał, że znajdzie czułość, a usłyszy: dawaj pieniądze. Wy jesteście

...  wyświetl więcej

Dzieki Januszu za rzut kola ratunkowego powoli tonacemu w coraz bardziej brązowiejących otchlaniach portalowi...
A wszystkim skloconym pasazerom zarowno klasy De Luxe jak i tym z klasy 2 czy 3-ej miotajacym sie na jego pokladzie (jak i pod pokladem) dedykuje madre slowa mojego bylego szefa:
"To, ze czujesz sie obrazony nie oznacza, ze masz racje."
Po przeczytaniu niektorych ko ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: niektórzy na eioba nie wyjdą nigdy do toalety, bo siedzą ciągle w sraczu.

@Hamilton:
Drogi Hamiltonie, i ja czasami odnosze podobne wrazenie.
Tylko gdzie sie podziala nasza wspolna odpowiedzialnosc za ten spolecznosciowy Portal?
Jaki sens ma korzystanie z toalety na tonacym statku?

Ha, ha … myśl lotna, kreatywna - którą, trudno zdzierżyć przy kretynach oportunizmu. Nie wiem jaka dokładnie motywacja kierowała Twoją twórczością, ale jest naiwna. Symplifikuje problem do rozdzielnych - choć nakładających się - kategorii zachowań, ale przecież nie w kategorii jest problem, ale w człowieku. Jak myślisz po co ja robię to co robię? Ha, żeby świnić! A jak myślisz po co robią to, co r ...  wyświetl więcej

@podobny: taki Hamilton, Serpico i inni? To świnie …. odpowiedzialne za chaos informacyjny mediów różnej maści ... Na szczęście jest podobny i jego teoria słowa, grawitacji i bakterii, która to definitywnie wyjaśniła. Hahaha - zróbmy co w naszej mocy by eiobę zalały wreszcie pełne artystycznego wyrazu treści typu - Ja dać pożyczka, bo ja mieć i chcieć kopulować dla dobra chcieć i mieć i pożyczkować z pożytkiem dla kopulować. Odwiedzać nas będzie pół Europy.

  seta1212,  17/10/2018

We wszystkich Waszych komentarzach jest niewątpliwie wiele słusznych uwag i uzasadnionego niepokoju..Ale śmieszne i bezradne jest szukanie winy w innych.Tak mi się wydaje .Nie mam zapędów moralizatorskich i staram się raczej relacjonować niż oceniać wydarzenia i ludzi których poznaję na naszym portalu.
Tyle mojego wymądrzania bo nie znoszę permanentnej bezradności.

A na deser taka d

...  wyświetl więcej

@seta1212:
Niechlujność ubierana w szaty cnoty,
To jednak wynik ludzkiej głupoty,
Zdecydowanie wolę grabarza,
Od niechlujnego adwersarza.

  Hamilton,  17/10/2018

@seta1212: nie ty jesteś adresatem tego komentarza. Gdyby nie ty i jeszcze kilku - kilkunastu już nielicznych, nie byłoby po co otwierać tej strony.

  seta1212,  17/10/2018

@Hamilton: :))

  Hamilton,  17/10/2018

@seta1212: no co, ja nie lubię się podlizywać i nie szukam zwolenników. Zawsze walę to co myślę. Wiem, że jesteś kumaty, ale byłoby mi przykro i smutno gdybyś to opacznie zrozumiał.

  seta1212,  17/10/2018

@Hamilton: powiem tak: swoją wartość mniej więcej znam i częściowo się z nią zgadzam. Ale ucieszyła mnie Twoja wiara w tych kilkunastu pozostałych autorów Eioby, bo to oznacza, że portal jest jeszcze do uratowania i pozostaje dopiero we wstępnej fazie kryzysu.W przeciwnym przypadku pozostał by nam jedynie powrót do sztuki epistolarnej z wątkami poezji miłosnej :))

@Hamilton: "Gdyby nie ty i jeszcze kilku - kilkunastu już nielicznych, nie byłoby po co otwierać tej strony". Wszyscy jesteśmy ciekawi tych nielicznych po imieniu (nazwie). A może to są twoi kolesie, którzy głosowali i jeszcze głosują na ciebie: Piotr Stanisław Issel, miro von kässelbach, jotko49, skalgo, koLo, liwa, a odrzucają moje artykuły. Ciekawe?

  Hamilton,  17/10/2018

@Zdzisław Sadowski: napisz skargę do admina, że ociągam się z głosowaniem na ciebie i nie wymieniłem cię z imienia i nazwiska wśród tych kilku-kilkunastu. Napisz też "Apel do admina – czas na zmiany II". Może teraz ciebie wyślą na wczasy zamiast Kostkę. Pozdrów go. Coś małomówny się zrobił chłopina, a taki był wygdakany jak ten farciarz od blyskotki. Mam nadzieję, że żyje i nie wyrwali mu języka z buzi. To byłoby okrutne.

  Hamilton,  17/10/2018

@Zdzisław Sadowski: nie zapomnij też donieść, że Piotr Stanisław Issel, miro von kässelbach, jotko49, skalgo, koLo, liwa zawsze głosują na każdy mój artykuł bez wyjątku. I nie zapomnij przy tym oddychać, bo się nam udusisz.

  Hamilton,  17/10/2018

@Zdzisław Sadowski: kup sobie duży młotek i wbij sobie raz na zawsze do swej ślicznej główki, że jeśli jeszcze raz będziesz mi insynuował, że zlecam komuś odrzucanie twoich i twoim szkapom artykułów to każdy wasz artykuł będzie przez mnie odrzucony. Będziesz to miał jak w banku. Przekaż to swoim lokajom. Zaczynam mieć tego dość. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i zapamiętałeś. To ci pa, gwiazdorku. Twoja ciekawość zostanie w ten sposób zaspokojona na wieki wieków.

  Hamilton,  18/10/2018

@Zdzisław Sadowski: " Wszyscy jesteśmy ciekawi tych nielicznych po imieniu (nazwie)". Zdaje się, że była tam blyskotka, ale nie jestem pewien. Ciebie i Kostki tam nie było. Tego jestem pewien. Zdaje się, że czwarta albo piąta setka. Jeszcze jesteście 'wszyscy' czegoś ciekawi? To dajcie znać.

@Hamilton: Nie żałuję, że nazwałem po imieniu tych niepiśmiennych złodziei odsłon. Ale admin już przesadził, ukarał ofiarę a nie złoczyńców, więc daję sobie spokój z pisaniem w tym upadającym portalu. Do 50 tys. odsłon i 1000 odsłon na artykuł i tak dociągnę jeszcze w tym miesiącu. Oczywiście będę wspierał rodzinę głosami, jeżeli jeszcze będą chcieli tu pisać, chociaż w to wątpię. Cóż Hamiltonie, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/10/2018

@Z. Kostka: skontaktuj się z moim lokajem, a ten cię uprzejmie poinformuje, że przyjaciół i kolegów dobieram sobie sam i nie potrzebuję do tego pomocy lokaja pana Zdzisław von Sadow. A o sraniu, sralniach, gównie i moczu piszą na okrągło ci co głosują na wasze artykuły. Ci mnie unikają i zdecydowanie nie lubią. Jesteś inteligentny i na pewno sam umiesz to sprawdzić więc nie będę ci wklejał linków. ...  wyświetl więcej

  awers,  18/10/2018

Staliście się towarzyskim Etniczno-Idedeologicznym Oldskulowym Blogiem Apatii. Pamiętam jak startowaliście tu z jakimiś rzeczowymi argumentami...A dziś.... nawet seta was nie wyleczy.

  Hamilton,  18/10/2018

@awers: hahaha - nie wyleczy seta to wyleczy awers. Zawsze jest alternatywa.

@Hamilton: Cha cha... Dowcip ci się udał, Hamiltonie ;)

@awers: Ale setka pomaga i inspiruje wielu !

Seta, zgadzam się z Awersem.

Proponuje piąty wariant. Bądźmy tolerancyjni dla innych: pomagajmy w tworzeniu art. innym i nie róbmy " osobistych wycieczek". Pozdrawiam Serdecznie
PS Na wszystko przychodzi właściwy czas. Na kulturalne zachowanie, pisanie może teraz?

@noyes: Panie Marcinie, najpierw trzeba umieć pisać. I zachowywać się jak dorosły człowiek. To, co tu ostatnio za artykuły uchodzi nie powinno w ogóle światła dziennego ujrzeć. Niestety, ze starej gwardii, która dyskutowała wspaniale pod artykułami niewielu zostało. Piszących jeszcze mniej, bo tu już nie ma dla kogo pisać, skoro o niczym normalnie podyskutować nie można bez wojenek na poziomie ryn ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/10/2018

@Piotr Stanisław Issel: niech Pan niczego nie wycofuje. Bieżąca "publicystyka" eioby przekształca się czasem w ściek, ale ja często zaglądam w archiwum i jest tam wiele dobrych i pożytecznych tekstów. Szkoda byłoby oddać to poletko zwane eiobą zafajdanym miłośnikom brzydko pachnących toalet i przydrożnych toi-toi. Wtedy oni wygrają.

@Piotr Stanisław Issel: Nieporozumieniem, to jest przystąpienia pana, do odrzucania artykułów obecnie najlepszych autorów eioby.pl (patrz rankingi). A skomlenie o liczbie odsłon, to wymyślił Hamilton, my tego nigdy nie robiliśmy, bo nasze artykuły, które nawet nie weszły do popularnych i tak mają tysiące odsłon (sam mam ich 20, nie wspominając o tych licznych mających ponad 900, 800, 700 itp. odsł ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/10/2018

@Zdzisław Sadowski: "Dlatego, te wszystkie użyte przez nas nazwy (złodzieje) odrzucających nasze artykuły, uważam za jak najbardziej uzasadnione". Dlaczego nam to mówisz? Powiedz to adminowi i pokaż mu rankingi. W końcu macie najwięcej odsłon na wiadomosci, interia, pudelek, dupelek i pierdu_pierdu.com.pl. Hahaha i nie zapomnij donieść, że to Hamilton skamle o punkty, bo też chce mieć tyle co wy.

@Piotr Stanisław Issel: Piszesz to jako ojciec czy córka ?
Pytanie uzasadnione, bo różnica jest ogromna !
To twój pohejacz H jest najwiekszym producentem
fekalii na tym forum.
Kiedy ktos wskazuje na to
to ty uzywasz imie twojego ojca aby go bronic.
Znasz to ? Nie będziesz brała imienia ojca swego na daremno !

  Hamilton,  21/10/2018

@zakrawarski: te, Mojrzesz eioba, zaproś jom do wachania sfoich odchoduf, to beje taka letka pokóta za jej gżechy. Wszak napisano: Księga Wyjścia 21:17 „Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” To nie ja piszę o sraczach i to nie ja zachwycam się g..... Coś ci się Mojrzeszu pomyliło.

  Hamilton,  21/10/2018

@zakrawarski: co to jest "pohejacz" i czy twój słownik już to "trawersowal i zinfilitrowal" ?
Pytanie uzasadnione, bo różnica jest ogromna ! Zwłaszcza, że córka udaje ojca, a ojciec córkę bez twojej zgody.

A bez sety, ani rusz!

  Hamilton,  20/10/2018

@Zdzisław Sadowski: wpadniesz w kolejny nałóg. Lepiej czytaj setę1212 i się ucz.

Ty pohejaczu nie jestes w stanie tego zrozumiec.
Skalny kwiat rozumi !

  Hamilton,  21/10/2018

@zakrawarski: jak tak zakrawarski gadacie to cheba tak jest, wicie rozumicie. Ja ta nie bedem siem wtrancal. A jak Skalna nie zrozumi to nastepne grochufkie i zrozumi, wicie, rozumicie. Tu mocnych ni ma.

Zobaczcie jak pusto w "oczekujących", do czego doprowadzili niepiśmienni odrzucający artykuły. A admin nie reaguje na mój apel. To już koniec?

  Hamilton,  22/10/2018

@Zdzisław Sadowski: a wystarczyłoby 6 normalnych, ale dobrych dziennikarzy obywatelskich zamiast gwiazdorów i wszystko byłoby w normie. Skąd ich wziąć?

@Hamilton: Może namówisz tych 6-ciu "normalnych", odrzucających nasze artykuły, aby zapełnili artykułami poczekalnię eioby.pl (oczekujące). Przecież są aktywnymi użytkownikami (na razie w odrzucaniu naszych artykułów), niech spożytkują swoją energię, na przedstawienie nam do oceny swoich "dzieł".

  Hamilton,  22/10/2018

@Zdzisław Sadowski: ja też mam artykuły z odrzuceniami (w tym waszych 7) i co z tego. Dobry artykuł sam się obroni i wchodzi tam gdzie powinien. Sam mi to kiedyś tłumaczyłeś. Nigdy do tego nie przywiązywałem wagi, bo i po co. Skoro ta teza o dobrym artykule jest prawdą to dyskusja o odrzuceniach jest jałowa. "Ryży" (wiesz takie tam ble ble ble) miał 7 waszych odrzuceń i został artykułem miesiąca. ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Zdzisław już wcześniej powiedział, że dyskusja z tobą to strata czasu. Nigdy nie odpowiadasz wprost na temat, a twoje wywody i porównania pasują jak "wół do karety" (porównujesz 7 odrzuceń do setek odrzuceń). Lepiej się bierz za pisanie artykułów, to może zapełnisz poczekalnię eioby.pl.

  Hamilton,  22/10/2018

@Z. Kostka: hahahaha - ty się lepiej bierz za rankingi. Społeczność eioba czeka z niecierpliwością na kolejne sukcesy kabaretu "Łowcy odsłon kropka Meeee". Po jaką cholerę się do mnie zwracacie jeśli uważacie dyskusję ze mną za stratę czasu. Nie lepiej policzyć wszystko na eioba co do jednej odsłony i wszystkie odrzucenia.

  Hamilton,  23/10/2018

@Z. Kostka: "Lepiej się bierz za pisanie artykułów, to może zapełnisz poczekalnię eioby.pl." Nie przywykłem do wykonywania dyspozycji wydawanych przez lokajów, kamerdynerów i stangretów.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska