Login lub e-mail Hasło   

Ale pamiętaj .Jakby co to przeciwnicy Platformy Obywatelskiej są nieobliczalni.

Laureat pokojowej nagrody Nobla i autorytet PO Lech Wałęsa o rządzących: "Pomożemy wam wyskakiwać przez okna". Schetyna do Błaszczaka: "Zajmą się tobą ci, któ rzy się po...
Wyświetlenia: 102 Zamieszczono 25/10/2018

Laureat pokojowej nagrody Nobla i autorytet PO Lech Wałęsa o rządzących: "Pomożemy wam wyskakiwać przez okna".


Schetyna do Błaszczaka: "Zajmą się tobą ci, którzy się powinni zająć".


Andrzej Wajda o chęci odebrania TVP: "nie będzie litości dla partyjnych prawicowych dziennikarzy. Wystrzelamy jak psy".


Sikorski o konkurentach politycznych z PiS: "dorżniemy watahy"


W teatrze nadzorowanym przez warszawski Ratusz zbiórka na zabójstwo Kaczyńskiego.

Opozycyjne bojówki zakłócające i blokujące legalne marsze i manifestacje. Atakujące słownie i fizycznie policję, dziennikarzy, posłów, rzucające w samochody, dewastujące budynek sejmu.


Na protestach opozycji Kaczyński prezentowany ze sznurem wokół szyi. Dzieci trzymające transparenty z rysunkiem kaczki i wycelowanej w nią strzelby.


Przeciwnicy rządu atakujący biura poselskie. Niektóre zostają podpalone, a inne oblane farbą. W samochodach senatora PiS Zbigniewa Cichonia i jego rodziny zostają odkręcone śruby w kołach oraz przebite opony.


Była posłanka PO i kandydatka Koalicji Obywatelskiej Janina Okrągły uderza wyborcę podczas konwencji.


Pierwszy mord polityczny "wolnej Polski" dziełem byłego członka PO Ryszarda Cyby, który wtargnął do biura PiS i wystrzelał cały magazynek z broni palnej, a następnie rzucił się z nożem. Po zatrzymaniu krzyczy, że chciał zabić Kaczyńskiego.


Kinia Gajewska przesuwająca po szyi kciukiem w sposób przypominający podrzynanie gardła mówi do rządzących: "I bójcie się! I bójcie się! A najbardziej to się bójcie Boga, PiS-owcy"

.
Naczelny Newsweeka Tomasz Lis, Bartosz Kramek z fundacji Otwarty Dialog, Michał Broniatowski z Onetu i publicysta Gazety Wyborczej Wojciech Maziarski piszą o Majdanie i wzywają na barykady.


Tusk banujący dziennikarzy, żeby nie mieli dostępu do jego konta.


Antyrządowy portal Oko próbujący ocenzurować niewygodnego publicystę.


Schetyna na konwencji samorządowej o przeciwnikach politycznych: "Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską SZARAŃCZĘ". Komentatorzy oceniają słowa za bliskie językowi nazistowskiego Der Strumera.

Poseł PO udostępnia niemiecki plakat propagandowy z czasów II Wojny Światowej zatwierdzony przez Goebbelsa, w którym twarze wrogów namalowane przez nazistów zamieniono na polityków partii rządzącej.

Ale pamiętajcie, że jakby co to przeciwnicy Platformy Obywatelskiej są nieobliczalnymi faszystami siedzącymi mentalnie w czasach totalitarnych.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1828
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1127
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 973
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 692
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1039
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

"Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami". Słyszałeś Lipski co powiedział pan prezes? No, to się dostosuj.

@Hamilton:
Ok.Towarzyszu !

@milord36: nie umicie wicie rozumicie żyć bez tego zwrotu Lipski. Nie byłem, nie jestem i nie będę towarzyszem. A już na pewno nie twoim. Musiało cię strasznie boleć odspawanie od żłoba, żeś bardziej towarzyski niż towarzysz Lenin.

@milord36: hahahahaha - A swoją drogą robisz "oszałamiajaca fórorem temi skopiowanemy kopiamy"..Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska