Login lub e-mail Hasło   

Wolność i Niepodległość Polski !

DOMAGAMY SIĘ OD PREZYDENTA RZECZ POSPOLITEJ ORAZ RZĄDU POLSKIEGO ZAJĘCIA STANOWCZEGO STWNOWISKA W KWESTJI OBRONY POLSKIEJ SUWERENNOŚCI WOBEC ATAKU UNIJNYCH INST YTUCJI NA POLSKI...
Wyświetlenia: 578 Zamieszczono 26/10/2018
 
 
Obraz może zawierać: tekst
 
DOMAGAMY SIĘ OD PREZYDENTA RZECZ POSPOLITEJ ORAZ RZĄDU POLSKIEGO ZAJĘCIA STANOWCZEGO STWNOWISKA W KWESTJI OBRONY POLSKIEJ SUWERENNOŚCI WOBEC ATAKU UNIJNYCH INSTYTUCJI NA POLSKIE PRAWO DO STANOWIENIA SUWERENNYCH USTAW I PRAW NIE BĘDĄCYCH W JURYZDYKCJI INSTYTUCJI UNIJNYCH.
Walczymy o suwerenność i niepodległość Polski!
Jako suweren i obywatele Polski domagamy się odrzucenia w całości narzuconego stanowiska TSUE w kwestii wstrzymania reformy sądownictwa w naszej ojczyźnie.
W myśl traktatów żadna instytucja unijna nie ma prawa dyktować Polsce jako suwerennemu państwu treści stanowionego w Polsce prawa.
Domagamy się od rządu Polskiego oraz prezydenta odrzucenia w całości stanowiska TSUE!
Przypominamy przy tym że do stwierdzenia zgodności lub jej braku z zapisami konstytucji poszczególnych ustaw w Polsce stosuje się wyroki Polskiego trybunału konstytucyjnego a nie Europejskich instytucji Jest to złamanie konstytucyjnego prawa Polskiego.
Protokół nr 30 do Traktatu Lizbońskiego, znany jako Protokół Brytyjski. Polska przystąpiła do Protokołu Brytyjskiego w 2008 roku. Był to warunek sejmowej ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego postawiony przez PiS.
Artykuł 1
1. Karta nie rozszerza możliwości Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ani żadnego sądu lub trybunału Polski lub Zjednoczonego Królestwa do uznania, że przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub działania administracyjne Polski lub Zjednoczonego Królestwa są niezgodne z podstawowymi prawami, wolnościami i zasadami, które są w niej potwierdzone.
2. W szczególności i w celu uniknięcia wątpliwości nic, co zawarte jest w tytule IV Karty nie stwarza praw, które mogą być dochodzone na drodze sądowej, mających zastosowanie do Polski lub Zjednoczonego Królestwa, z wyjątkiem przypadków gdy Polska lub Zjednoczone Królestwo przewidziały takie prawa w swoim prawie krajowym.
Artykuł 2
Jeśli dane postanowienie Karty odnosi się do krajowych praktyk i praw krajowych, ma ono zastosowanie do Polski lub Zjednoczonego Królestwa wyłącznie w zakresie, w jakim prawa i zasady zawarte w tym postanowieniu są uznawane przez prawo lub praktyki Polski lub Zjednoczonego Królestwa.
Jednym słowem, mamy obecnie do czynienia z manipulacją przez SN RP Doktorowie nauk prawnych owinięci togami sędziów najwyższego sądu w państwie nie wiedzieli, że Protokół Brytyjski wyłącza jurysdykcję TSUE w sprawach, o które pytają?
Jeżeli kiedykolwiek był argument za opcją zerową w polskim SN, to właśnie ten.
Domagamy się więc obrony Polskiej suwerenności!!!

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 959
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1108
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1009
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 652
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1847
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 850
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 547
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 992
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 638
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 506
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Nie chcem ale muszem... przytoczyć ponizszy wiersz dzieńkujonc TW "Bolek" za poetyckom inspiracjem.

"O take Polskem walczyłem"... czyli zamach stanu na "samogłoski nosowe" .

Z "Bolkiem" do zdjeńć jusz nie stanem:
Kreml zastompil Watykanem.
Tworzonc NASZOM demokracje
"Zabolkował" ICH lustracje.

Kibol wzioł jusz Czenstochwe!
Noże, kije bejsbolowe

...  wyświetl więcej

Milordzie, odnosze sie ze zrozumieniem do szlachetnego apelu autora i jego "STWNOWISKA W KWESTJI (...) JURYZDYKCJI" ... ale mimo wszystko nie wypada publikowac tak powaznego manifestu w tej formie ortograficznej... no chyba, ze jest on zainspirowany polszczyzna piewszego postkomunistycznego prezydenta RP.

  Hamilton,  26/10/2018

Łonczcie siem w bulu analfabeci
to bedzie artykół tczeci

Lipski ty ciągle na tych kolanach? Znów dostaniesz wp....ol, bo mamusia ci portek nie dopierze nawet w dosi. W wieku 50 + wstyd jeszcze raczkować.

@Hamilton:
Eee... Pie...lisz !

Instytucje Unijne nie starają się ograniczać naszej wolności, czy niepodległości. To stwierdzenie w tym „arcie”, to Orwellowskie użycie nowomowy, gdzie ministerstwo wojny nazywało się ministerstwem pokoju. Aby nie dyskutować i nie mówić o meritum sprawy, to robi się oburzenie o co innego i wtedy niemyślący samodzielnie nie zauważą, że zostali oszukani. W tym problemie, chodzi o łamanie praw obywat ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: milord jak się puknie w głowę to odpowie mu echo. Tam w środku pusto. To nic nie da.

@Janusz Nitkiewicz: Milord Lipski nie jest prawdopodobnie az tak bezgranicznie glupi
(chociaz tego tez nie mozana calkowicie wykluczyc)
On to robi za .....kase !

@zakrawarski:
Oj grubą.

@milord36: Mocno wierzyć w propagandowy bełkot, tak by go powielać, to trudno sobie uświadomić. Jak działa propaganda. A też myślę, że Milord nie jest głupi i odczuwa to, co czyta, myśli. To łatwiej uwierzyć, że to robi ktoś za kasę. A może, po prostu jest łatwowierny, nie umie zauważyć intencji autorów czytanych tekstów? I bierze wszystko za prawdę? Nie myśląc, że autor może mieć cel, taki sam, j ...  wyświetl więcej

@milord36: wyglądasz mi na takiego małego, taniego ruskiego trolla bez polotu i mózgu ubranego w wyświechtaną kufajkę tępego nacjonalizmu..Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska