Login lub e-mail Hasło   

Bezkrytyczni.

Dlaczego dziś najlepiej nie mieć własnego zdania?
Wyświetlenia: 875 Zamieszczono 30/10/2018

 Hehehe. Zabawne, czyż nie. Ale cały w tym szkopuł, że to analogia do tego co chcę powiedzieć. Tak. Warto mieć swoje zdanie a nawet powinno tak być.

 Nie wiem jak wy, ale mnie wychowywano, że ... nie powinnam, nie rób, tak nie wypada, posłuchaj starszych, oni lepiej wiedzą. Normą było wychowanie co matka i ojciec powiedzą świętą rzeczą jest, przyznam się, że i ja tak wychowuję swoje dzieci. Z jednym małym wyjątkiem. Pozwalam siebie krytykować za złe wychowanie, za wkraczanie w ich prywatność i poczucie wartości, które milknie przy moim - ja mam zawsze świętą rację. A wiem, że tak nie jest zawsze. Mam troje dzieci, każde z nich jest najmądrzejsze, najładniejsze i w ogóle naj tak jest i tak ma być, hehe zresztą każdy rodzic tak uważa patrząc na swoje dziecko. Ale dość na temat dzieci, to temat rzeka i główna przyczyna kłótni w każdym jej słowa znaczeniu.

 Do sedna, jeśli mi się uda.
Mam swoje zdanie. Mogłabym tu kupę komentarzy pisać na portalu Eioba, lecz kogo to obchodzi. Co wniesie?
Kiedyś byłam dumna, że mam tu konto, ale uwierzcie mi jeśli komuś mówię, że tu bywam to mam ogromną nadzieję, że nie dogrzebie się do komentarzy. Nie obrażając nikogo, ale mało mnie obchodzi ile kto pije, ile ma nienawiści i złości w sobie. Ludzie nie lubią słuchać narzekań bo każdy ma ich tyle, że Sienkiewicz, nie nadążył by z pisaniem. Dla jednych problemem jest śmierć kota, po innych spływa to jak po kaczce a inni martwią się gdzie auto zaparkować. W sumie chodzi o to. Nie narzekać, więcej dowiemy się wtedy o sobie. O tym, że sąsiadka cieszy się, że kwiatek w końcu jej zakwitł a my mamy zieloniutką trawkę w ogródku i choć nas to nie cieszy to powinno. Są tacy przecież, którzy kochają naturę. Ok, nas cieszy auto, poprawka super auto w garażu a mnie cieszy, że go nie mam, nie martwię się o parkingi i takiej kondycji w pokonywaniu kilometrów z ciężkimi zakupami nie ma nikt.

      I........................ !!!
 I jak zawsze, moja córka wybiła mnie z wątku. Jest taką gadułą, że nawet ostatnio zaczęła do mnie mówić Katarzyno by zaznaczyć, że nie reaguję na mamo i jej nie słucham. Każdy kombinuje jak może.
Dlatego, też drodzy czytelnicy wybaczcie mi, że nie piszę często komentarzy a liczę na wsze w formie dokończenia tematu. Z przyjemnością je poczytam i wtrącę swoje pięć groszy.
Jeśli uważacie, że warto mieć swoje zdanie, przedstawcie je.

Zabawmy się jak ludzie ze zdjęcia z netu.


Dziękuję i pozdrawiam.

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 796
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1349
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1095
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1111
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 626
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1223
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1246
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 652
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1059
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1354
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 347
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 729
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 359
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  30/10/2018

Hahaha - nie wiem czy zauważyłaś, ale komentarzy ci tu dostatek: 291.792. Podoba mi się ta twoja córka i jej "Katarzyno". Katarzyno pozdrawiam serdecznie i pozdrów córkę. Zasługuje na to. Będą z niej ludzie. Takie jest moje skromne zdanie i odważę się je tu zaprezentawać mimo wrodzonej nieśmiałości.

  katha,  30/10/2018

@Hamilton: Ze drogi panie Hamiltonie przyznam, że na kogo ale na pana komentarze liczyłam. Doskonale pan podsyca każdą dyskusję. Córkę pozdrowię później bo nie będzie mi dane długo śledzić komentarzy. Córka jak córka ale synkowie... Są naj.... hehehe. Pozdrawiam.

  Hamilton,  30/10/2018

@katha: synków i tatę też pozdrowiam, ale nie rozumiem dlaczego nie można kogoś pozdrowić bez śledzenia komentarzy na eioba.

  KoLo,  30/10/2018

Interpunkcja na "bakier".
He, he, he.
Hehehe.

@koLo: :) . Pan Sienkiewicz? Zgadłem ;)

A ja myślę że swoje zdanie powinno się mieć i dobrze że je tutaj zamieszczasz. Anonimowi, obserwujący powinni dołączyć.

  katha,  01/11/2018

@Henear: Tak. Jednak by nie stali się papierem toaletowym, będącym jakże nieodzowną częścią życia ale oblepianym g..., tylko dlatego, że go po to stworzyli by nie brudzić sobie rąk a dziś jest niczym, wyśmianym i na językach szyderców zawsze wtedy kiedy nadarzy się ku temu okazja.

Techniczny ...
"wsze" - wasze ?

  Hamilton,  01/11/2018

@Koriolan:
"Rozpoczęliśmy III Spotkanie Eioby od Paczków i kawy"
techniczny
"Rozpoczęliśmy III Spotkanie Eioby od pączków i kawy"
i kogo od kwietnia to obchodzi?

@Hamilton: dziękuję za poprawkę ...
Ale nie rozumiem o co Ci chodzi ... To już DAWNO zostało poprawione ...
Dlaczego się tego czepiasz ?

  Hamilton,  01/11/2018

@Koriolan: ty chyba masz zeza :
http://eiba.pl/5

@Hamilton: ok
Już zobaczyłem, chodziło Ci o pączki
..
Sorry ...
Jesteś w połowie niewidomy ...

@Koriolan: ja w połowie jestem ślepy, ale widzę, a ty sokole od kwietnia zezujesz, "Paczkójesz" i upierasz się, "rze cuś poprawiles".. Zaczynam wątpić, czy ty rozumiesz o co chodzi w tym swoim "śfiadomym łóświeceniu".

@Koriolan: gratuluję sprawności intelektualnej. Błąd z którym uporałeś się zaledwie w pół roku. Ron Howard ma zamiar nakręcić "Piękny umysł II" o tobie.

Ogólnie uważam za cenną ... Wolność.
Ktoś chce mieć zdanie to niech ma, ktoś nie chce to nie.
Podobnie widzę wychowanie. Widzę w tym przyczynę takiego obrazu świata jaki widać. A to takie proste ... Poza opieka dzieci potrzebują tylko prawdziwej miłości. Niestety trzeba ją mieć w sobie.
We mnie spłaszcza się hierarchia rodzinna. Moje dzieci nie są niczym innym niż inne.
/ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/11/2018

@Koriolan: papier toaletowy też się rozwija i cieszy z tego powodu.

  katha,  01/11/2018

@Koriolan: Miłość za miłość tak wychowuję dzieci. Dobrze nam z tym.

@katha: trochę dziwne ...
Miłość nie jest za coś ...
Miłość po prostu jest.
Ale każdy ma jak chce :-)))

@katha: Istnieje też świat opowiadany dźwiękami wydobywanymi z czuciem, który jest przesłaniany twardymi brutalnymi dźwiękami z energią przeznaczoną do rąbania drewna.
Posłuchaj tego i uruchom wyobrażenie świata malowanego dźwiękiem, w wykonaniu ziomka z Rybnika ;)
https://www.youtube.com/watch?(...)zOYI33I

  Hamilton,  01/11/2018

@pokrzywiony: oto twarde brutalne dźwięki z energią przeznaczoną do rąbania drewna:
https://www.youtube.com/watch?(...)pRsP1WA
a tu masz materiał do naukowej analizy:
https://www.youtube.com/watch?(...)DBK71kY

  katha,  01/11/2018

@pokrzywiony: Wybacz, że uraziłam Twój gust. Ja osobiści słucham wszystkiego, czasem wrócić do wspomnień tak jak przy słuchaniu poleconego przez Pana kawałka, mi wróciły wspomnienia z dzieciństwa. Podkład do oglądanych przez zemnie bajek Dysneya. Tak już może mam i widzę, że i Pan, nie odbieramy wysyłanych sygnałów.

@katha: W żadnym wypadku nie uraziłaś mojego gustu, słucham dość szeroko. Rap też opowiada o prozie życia, są różne środki wyrazu trafiające w różne gusta, a z nimi się nie dyskutuje. ;)
...
"Podkład do oglądanych przez zemnie bajek Dysneya. "
Też mi się tak to pokojarzyło :)
...
Kiedyś w ruinach starego teatru w Gliwicach słuchałem takiej muzyki ...
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/11/2018

@pokrzywiony: a ja też tam kiedyś czegoś słuchałem i słuchałem (chyba wiertarki u sąsiada co miał remont) i też już na oczy nie widziałem ... nie miałem pojęcia co z tym zrobić i jak słuchać by coś w tym jazgocie dostrzec, ale w końcu też wyluzowałem, zamknołem, zaczołem ale bez podświetlania prozy życia i środków wyrazu, i chyba dlatego nie trafiłem w sedno i w gusta.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska