Login lub e-mail Hasło   

Kiedy Bóg Wszechmogący wiedział, że człowiek zgrzeszy?

Bo wtedy gdy spojrzał Bóg Wszechmogący na wszystko, co stworzył, a było to bardzo dobre, czyli wtedy z pewnością nie wiedział, że stworzony człowiek zgrzeszy, czyli uczyn...
Wyświetlenia: 641 Zamieszczono 01/11/2018
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako spam

Bo wtedy gdy spojrzał Bóg Wszechmogący na wszystko, co stworzył, a było to bardzo dobre, czyli wtedy z pewnością nie wiedział, że stworzony człowiek zgrzeszy, czyli uczyni destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie. To kiedy napewno wiedział, że człowiek zgrzeszy?

Podobne artykuły


20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1622
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122981
77
komentarze: 227 | wyświetlenia: 148392
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42530
32
komentarze: 37 | wyświetlenia: 8929
28
komentarze: 44 | wyświetlenia: 6445
27
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5112
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 562844
23
komentarze: 5 | wyświetlenia: 3966
22
komentarze: 3 | wyświetlenia: 3756
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 34083
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 41673
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3393
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2607
17
komentarze: 16 | wyświetlenia: 2804
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  01/11/2018

Kiedy? Wtedy kiedy człowiek go wymyślił.

  lajla1  (www),  03/11/2018

@Henear: Według ciebie jak zaistniał świat materialny, nazwany umownie?

@lajla1: podobno na podstawie umowy śmieciowej. Inaczej nie byłby umowny. Inna hipoteza mówi, że został wygrzebany ze śmieci bez umowy.

  lajla1  (www),  03/11/2018

@Hamilton: Według współczesnej psychologii, człowiek jest tym, co myśli, mówi, czyni i pisze o śmieciach...

@lajla1: ty studiowałaś chyba na wydziale psychologii religijnej na podstawie zaświadczenia o ukończeniu nauk przedmałżeńskich.
Jak to potwierdzisz to będzie to dowodem na kłamstwo, oskarżenie i bluźnierstwo.
Jak zaprzeczysz to będzie to dowodem na bluźnierstwo, kłamstwo i oskarżenie.

  Hamilton,  01/11/2018

ło matko. Znowu. Dobry Boże zadzwoń do naszej lajli i zapytaj. Tylko wpierw sprawdź czy operator telefonii komórkowej nie uczyni destrukcyjnego falowego zakłócenia w systemie. Jak będzie awaria wtedy wal do krzywego Mańka. On wszystko wie.

@Hamilton: Nienawidzisz ludzi.

@Henear: bo brak mi miłości Koriolana i krzywego Mańka. Jak lajla "jest bozia, jest bozia, jest bozia" są ZA, a jak zakrawarski "nima bozi, nima bozi, nima bozi" to tyż są ZA.

Mam inne zdanie o Bogu ...
W/g mnie wie wszystko :-)))

@Koriolan: no to z krzywym Mańkiem jest już was trzech. Dojdzie zakrawarski i założycie Vatikan nat Visla.

  lajla1  (www),  03/11/2018

@Koriolan: Proszę uzasadnić biblijnymi wersetami, że Bóg Wszechmogący wiedział od początku stwarzania, że człowiek zgrzeszy. Brak odpowiedzi będzie dowodem na kłamstwo, oskarżenie i bluźnierstwo.

@lajla1: Bóg jest bytem wszechmocnym i wszechwiedzącym, ale być może ma zaniki pamięci i zapomniał. Hahahaha - brak odpowiedzi będzie dowodem na ............?

@lajla1: cóż ...
Sama napisałaś ... "Bóg wszechmogący" co oznacza też wszechwiedzący, gdyż gdyby nie był wszechwiedzący tony nie mógł być wszechmogący bo by nie mógł zrobić czegoś o czym nie wie ...
Tak naprawdę to bez znaczenia ...
Logika Boga się nie image ...
Ale możesz myśleć co chcesz :-)))

@Koriolan: Logika Boga się nie image ... par excellence. Widzę, że osiagasz wyżyny i wchodzisz na salony.

  lajla1  (www),  04/11/2018

@Hamilton,@Korolian, @Henear. Czyli ponowne kłamstwo, oskarżenie i bluźnierstwo. Bo wtedy Bóg Wszechmogący wiedział na pewno, że człowiek zgrzeszy, gdy zbuntował się szatan (Iz. 14,14-15; Obj. 12,7-9) Wtedy też będzie negował rzeczywiste fakty i manipulował rzeczywistymi słowami Boga Wszechmogącego, jak wy. Aby człowiek zgrzeszył, czyli uczynił destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie (Rdz 3,1-7) Wtedy też przeznaczył Jezusa Zbawiciela do zbawienia człowieka (Mat. 25,34)

@lajla1: a to nas nabrałaś, że nie wiedziałaś. Spry ciula z ciebie Lajlo. Nabieranie maluczkich to zakłócenie zakłócenia w informacji systemu dezinformacji zwanej umownie grzechem ciężkim na nieboskłonach tunelu uczynków umownie zwanych pierdołami.

@lajla1: hmm ...
Manipulujesz moimi słowami gdyż ja nie twierdzę, że mówię słowami Boga. Ja mówię za siebie ...
A Ty uważasz, że wiesz co mówi Bóg ?
Hi hi ...
Jesteś potomkiem faryzeuszy i uczonych w piśmie :-)))
Tak doskonale znasz Biblię :-)))
No i osądzać innych potrafisz ...
Świetnie siostro :-)))

@lajla1: biedny Chrystus. Jak przeczyta te twoje 329 artykułów to wpadnie w takie wibracjyjno- destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie trawienia i krążenia , że trafi na oddział intensywnej terapii w szpitalu im. Dziesiątka Jezus. A po wyjściu nie spocznie zanim cię nie dorwie i.... zbawi i pozbawi .....dostępu do klawiatury.

@Koriolan: dej se już spokój, wystarczająco się wygłupiłeś głosując na ten artykuł.

  Henear,  04/11/2018

@lajla1: ale z ciebie ciężki przypadek.
Masz, z dedykacją.
https://m.youtube.com/watch?v=(...)Z_QAz0Y

Myślałem, że Lajla zaczyna myśleć i stąd to pytanie w tytule. Nawet ta bzdura „destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie” mnie nie zniechęciła, bo wtedy nie było jeszcze żadnego systemu, a i dziś grzech, to grzech, a nie fala która niszczy świat. To takie psychiczne i czuć lęk tego, kto tak myśli, a podobno Jezus, to miłość, więc wybacza, to nie ma się co bać Lajla i bądź człowiekiem, żyj. Zajmij ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  04/11/2018

@Janusz Nitkiewicz: Według ciebie czym jest grzech? Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, aby człowiek nie poniósł wiecznej śmierci "Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć..." (Rz. 6,23)

@lajla1: "zapłatą za grzech jest śmierć.." na wskutek choroby wibracyjnej co udowodniłaś naukowo zderzając się z Pendolino w tunelu uczynków. Ilość twoich bredni na centymetr kwarat jest wielokrotnie większa niż przewidują bardzo liberalne normy biblijne.

@lajla1: Grzech, to pojęcie religijne, polegający na nie przestrzeganie któregoś z zapisów dekalogu (Pojęcie prawne określające te same czyny, to wykroczenie, przestępstwo. W pojęciu społecznym, określa się to, jako społecznie niewłaściwe zachowanie, szkodzące poszczególnym osobom, czy społeczności, które powinno być ukarane). Jednak wiele drobnych występków nie jest potępianych, czyli karanych, w ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz:
" ... a jest jeszcze coś takiego jak sumienie, taki wewnętrzny kompas,"
Spodobał mi się tekst jaki umieściłeś, fakt jest coś takiego jak sumienie, ale jest też taki fakt że jak kompas można uszkodzić, choćby go przemagnesować, tak by pokazywał zły kierunek, tak i sumienie można uszkodzić jeśli się człowieka w zły sposób będzie kształtować przykładowo pod potrzeby ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: "prawdziwe oczyszczenie następuje kiedy odchodzi się od linii złego postępowania". W ramach tego swojego 'oczyszczania' załóż szkółkę dla powyginanych ze złości damskich bokserków wagi muszej. Podziel się swom doświadczeniem 'dobrego' postępowania i wychowania

@pokrzywiony: „… należy postępować w sposób prawy na drodze do lepszej przyszłości”, no tak, ale bez przesady. Nie da się tak działać bez wyjątków i jeszcze być kulturalnym. Ale w ważnych sprawach, to wskazane dla dobrego samopoczucia, ale tu powinny pomagać uczciwe sądy i rozsądne prawo. Inaczej, taki człowiek jest na starcie przegrany przy realizacji planów życiowych, gdy te plany są większe, niż przyzwoite przyjemne przeżycie życia. A u nas prawo i sądownictwo "nie działa" dla obywatela.

@pokrzywiony:
Mocne :) , jak dobry sex to pokuta , a jak sąsiadka będzie leżeć jak kłoda , to nie ma grzechu tak ? hahahahahhahaa.............
Maniek , ja tu mam takie sąsiadki , że nic by nie pomogło, ani strach przed pokutą, ani sąsiadem :))))
Chyba budzi się we mnie wewnętrzny "Koriolan" , w sumie fakt, około mojego wieku,. zaczął gnić na tych randkach w necie, tylko widzisz ja nie będę robił jego błędów, ja w real idę hahaha ......., te gnicie za dużo czasu zajmuje :)

@Serpico: jak sąsiadka leży jak kłoda to znaczy, że przemagnesowana i znalazła sposób prawy na drodze do lepszej przyszłości.

@pokrzywiony:
Z perspektywy czasu Maniek , tego który nie istnieje, uważam mój sztywny kręgosłup moralny, za błąd , trzeba było korzystać z "sąsiadek" skoro chciały, z prostego względu, pewnie tak naprawdę nie chciały ze mną, tylko z kimś innym niż stały partner hahaahahha,.,,,,,,
Ciesz się Maniek że nie jesteś z Wrocka , za uszy bym Cię wyciągnął na "plac ćwiczebny", przeszło by Ci te wieczne ględzenie :)

  lajla1  (www),  05/11/2018

@Janusz Nitkiewicz: Grzech jest biblijny, która jest instrukcją życia w systemie duchowo - informacyjnym, a każda religia jest na słowo honoru, bez mocnej podbudowy odkryć nauki, jaką ma Biblia.

@lajla1: masz szczęście, że żyjesz we współczesnym świecie. Za te twoje wibracje i zakłócenia w systemie 400 lat temu by cię zamęczyli ci "uczeni" i przerobili na katechetkę wędzoną albo mocno podsuszaną. Teraz co najwyżej odrzucą ci te popierdółki.

  Hamilton,  05/11/2018

@lajla1: Biblia ma mocną podbudowę odkryć naukowych? Jedyną książką jaką przeczytałaś jest chyba książeczka do nabożeństwa albo śpiewnik.

@Serpico: Monogamia nie ogranicza ilości uprawiania seksu, ilość uprawiania seksu jest bardziej zależna od umiejętności dopasowania się do potrzeb partnerki, gdy takie dopasowanie drogą wzajemnego poznawania w ( Miłości ) nastąpi, wtedy seksu nie brakuje. Wielka ilość partnerek raczej świadczy o wykastrowanej z świadomości Miłości i przyjęcie w jej miejscu jakieś chorej rywalizacji, coś poszło nie ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  06/11/2018

@pokrzywiony: Nie bądź ograniczony do rozmnażania i rozradzania się, które nie decyduje o zbawieniu.

@lajla1: Kochana, przeczytaj uważniej co napisałem, to może zrozumiesz że nie pisałem o rozmnażaniu tylko o budowaniu więzi pomiędzy kobietą, a mężczyzną ? Jeśli ta więź będzie źle zbudowana to i wychowywanie przyszłych pokoleń będzie wadliwe, napisałem coś znacznie więcej, ty teraz próbujesz to co napisałem sprawdzić do biologicznego rozmnażania, a mnie chodzi o przekazywanie wartości Duchowych z ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Tak jakby monogamia o czymś świadczyła, kolejny mój monogamiczny kolega się rozwodzi po 20 latach, tak mu podziękowała za monogamię małżonka, że dostał rogi.
Monogamia tak naprawdę jest wykształcona kulturowo i o niczym nie świadczy , tak jak duża ilość partnerów także o niczym.

@pokrzywiony:
Nie jesteś czasem fanem "Złotopolskich" albo "M jak miłość " ? Leci to jeszcze ? Nie wiem bo całkiem olałem tv :). Trochę mi wygląda że tak , otóż Maniek, z mojego doświadczenia i obserwacji , wynika że życie tak nie wygląda hahhahahahah ...............

Ja się nie przechwalałem, po prostu stwierdziłem filozoficznie, że trzeba było pukać, a nie się angażować, puk puk, dobrze że w ogóle do mnie to dotarło hahahah.......

@Serpico: Monogamia świadczy przykładowo o wychowaniu religijnym, lub o świadomości tego że proces wychowania człowieka trwa więcej niż te 3,4 lata kiedy jeszcze para jest sobą zauroczona hormonami ( oglądałeś https://www.filmweb.pl/film/An(...)page=16 ? ... wiesz o czym ten film ?). Świadczy też o świadomości tego ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
O się zaczęło z Bogiem , bazowanie na filmach w ramach ludzkich zachowań i tej twojej miłości , to jest dobre Maniek dla 16 latków.

@Serpico:
"Ja się nie przechwalałem, po prostu stwierdziłem filozoficznie, że trzeba było pukać, a nie się angażować, puk puk, dobrze że w ogóle do mnie to dotarło hahahah......."
Nie rozumie tego zdania ?
Pukać w co czy co, w bramy zrozumienia, czy panienki ?
Masz swoje lata i pewnie już zrozumiałeś że panienki też mają swoją filozofię ( sposób na życie ), jak też zroz ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  06/11/2018

@pokrzywiony: Głoszenie Ewangelii Jezusa Zbawiciela jest troską o innych, a troszcząc się o innych Bóg Wszechmogący zatroszczy się o ciebie, jak troszczy się o mnie.

@lajla1: Dlaczego Pan Jezus nie spisał żadnej Ewangelii przecież umiał pisać, zrobili to dopiero jego uczniowie ? A jeśli je spisał to dlaczego o nich nie ma w Biblii ?
Brak prawidłowej odpowiedzi na te pytania, będzie świadczyć o tym że podążasz za fałszywą religią.

  Serpico,  06/11/2018

@pokrzywiony:
Zgadza się zauważyłem i jest niewątpliwie w większości daleki od twojego ględzenia :) , no właśnie szło o to żeby nie pójść po kosztach hahaah ..........

@Serpico: A chodzi ci o zysk, z panienek ? ... przecież to sutenerstwo.

@pokrzywiony:
Nie, chodziło mi o nie wyzyskiwanie mnie haahaa ....

@Serpico: Czyli postawa obronna, taka asekuracyjna ?
Była kiedyś w tobie zakochana jakaś kobieta, czy kiedyś czułeś w sobie Miłość Kobiety ?
Czy kiedykolwiek obserwowałeś zakochaną czy Kochającą Kobietę ?

  Serpico,  06/11/2018

@pokrzywiony:
Ta, 3 , dwie mnie zaczęły wkurwiać, wyżywaniem się na mnie , jedna chorobliwą zazdrością, jedna chciała nie wiadomo czego, a jeszcze jedna , chciała sobie całe życie ustawić pod siebie i miała zawsze rację i pierdolniętą matkę.
Jeszcze jakieś pytania ? hahaah .......
Widziałem, mam oczy hahaa ...

Dwie "córki taty" , tato ma zawsze rację , nawet jak pierdo

...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  06/11/2018

@pokrzywiony: Ewangelie Jezusa Zbawiciela spisane są przez ewangelistów, czyli przez ludzi dla ludzi, bez podejrzeń o stronniczość, tylko aby były obiektywne.

@lajla1: Nie chodzi o ludzką stronniczość ale raczej ludzką ułomność, można się kierować czystymi intencjami i narobić wiele szkód. Uważam że nie rozumiesz istoty ewangelii którą głosisz, masz dobre intencje jednak brak ci zrozumienia tego co masz robić. Ale spokojnie to tylko takie moje odczucie, wcale nie muszę mieć racji, bo przecież to Twoja droga i Twoje konsekwencje obranej drogi.

@Serpico: Ba jedna w podstawówce z troski walnęła mnie takim drewnianym piórnikiem za błędy ortograficzne, miałem siniaka przez 2 miesiące na ręce. Ale to wszystko wynika z braku zrozumienia tego co się ma robić, Kobieta czująca "misję" idzie jak czołg twardo i ślepo chcąc dotrzeć do celu, ale to nie jest Miłość. Zresztą z facetami jest podobnie jak czuje misję to ślepnie. Sporo by o tym gadać. Muszę wracać do swoich zajęć, jutro wyjazd muszę się przygotować.
To narka. :)

  lajla1  (www),  06/11/2018

@pokrzywiony: Wskaż jak według ciebie należy głosić Ewangelię Jezusa Zbawiciela.

  Serpico,  06/11/2018

@pokrzywiony:
Ok ! To narka :)

@lajla1: Nie muszę ci niczego wskazywać, zrozum tylko dlaczego Pan Jezus osobiście nie napisał ewangelii, i poszukaj odpowiedzi na pytanie dlaczego nie ma w Biblii żadnej ewangelii spisanej przez Pana Jezusa, przecież mógł to zrobić o wiele lepiej niż jego uczniowie. Wtedy, zrozumiesz co masz robić. Zresztą w Biblii wiele jest napisane poczytaj ze zrozumieniem nadanym przez Ducha Bożego. Postaraj się swoją intuicją dotknąć zamysłu Boga.

  lajla1  (www),  06/11/2018

@pokrzywiony: Skoro nie głosisz Ewangelii Jezusa Zbawiciela i nie podajesz wskazówek, to według ciebie w ogóle nie głosić Ewangelii Jezusa Zbawiciela.

@lajla1: Wolę nie głosić ewangelii wcale niż głosić ją źle i ze złym przekazem. Ile artykułów napisałaś objaśniając zapisy Biblijne ? ... czy te twoje artykuły coś wyjaśniają, a może nie wyjaśniają tylko mącą ? Czy wiesz co czynisz ?
Dopóki nie odpowiesz na pytanie: Dlaczego w Biblii nie ma spisanych przez Pana Jezusa Ewangelii to nie mam z Tobą o czym rozmawiać, znajdź odpowiedź na to pyta ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: hahaha 2 miesiące posiniaczone ręce po uderzeniu piórnikiem. I ty chcesz walczyć ze mną w Rybniku. Kończyny ci się ze strachu pourywają. To jak ty będziesz się poruszał bez rąk i nóg. Przemyśl to i znajdź sobie zastępstwo w osobie jakiegoś normalnego faceta.

@Hamilton: Napisz oświadczenie że wiesz co robisz i przyjedź do Rybnika, to ci pokażę co można zrobić chudymi kończynami z spasionym starcem. Pierdolić głupoty to ty potrafisz, a jak co do czego to się wykręcasz.
Oczywiście skutki zajścia w 100% bierzesz na swoja odpowiedzialność, gnido.
Mocny jesteś za klawiaturą, tchórzu. Traktuję cię jak upośledzonego umysłowo starca, inaczej twoj ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: hahaha - już ci mówiłem, że nie chodzimy w tej samej wadze. Miałem na myśli to, że brzydzę się bić damskich bokserków. Podobno wydzielacie bardzo przykre zapachy. Nie było, nie ma adwokatów i nie będzie. Powód jest prosty. Prawdopodobnie masz żółte papiery od dziecka i jedyne co można z tobą zrobić to zamknąć w izolatce dać zastrzyk na uspokojenie i wypuścić. To po co angażować w to ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: "Tak na marginesie zapytam gdzie są twoi adwokaci i sędziowie którymi mnie straszyłeś ?". Odpowiedzałem ci grzecznie mimo, że jesteś człowiekiem z marginesu jak twierdzisz. A co z tą prokuraturą do której biegasz jak Zatopek z tymi groźbami karalnymi. Hahahaha - żyją jeszcze czy już poumierali ze śmiechu?

@Hamilton: Twoje słowa są warte tyle samo co mocz puszczany na wiatr, ty się stara pierdoło zastanów kto będzie chodził koło tej twojej wagi, jak już będziesz leżał jak kłoda bez możliwości samodzielnego podtarcia sobie tyłka.
A to co na tym zdjęciu jest pod kapeluszem już nie jest twarzą, ba nawet dupą już nie jest. Ty już nawet śmieszny nie jesteś, bo jesteś żałosny, wygrażałeś się tak ja ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: mimo twojej niebywałej elokwencji, inteligencji i intelektu którym tu górujesz nad nami pozwolę sobie jednak na obranie innego kursu na "wewnętrzne duchowe oczyszczenie". Twoja metoda zawiera zbyt dużo rycyny i stąd chyba te twoje niekontrolowane już przez mózg i jelita reakcje. Nie wykluczone też, że zjadłeś za dużo opakowań, ulotek, osobistego weterynarza i farmaceutę. Masz objawy smakosza inteligentnego inaczej.

@Hamilton: Rycyna dobry pomysł zażywaj, to dobry sposób na odchudzanie przynajmniej nie będziesz zbyt wielkim ciężarem dla pielęgniarek, jak już będziesz leżał jak kłoda. Na taką gnidę jak ty, to szkoda przyzwoitych słów.

@pokrzywiony: ależ wszyscy wiemy aniołku jak ci szkoda. Szkoda jest wtedy gdy cielę nasra do studni, bo ani wody ani gnojówki. Podobnie jest z tobą i tym portalem.

  Serpico,  06/11/2018

@pokrzywiony:
Maniek daj już spokój , choć zrobimy coś zwariowanego, mam tego typu pomysł , wbijemy się do Vivi do Niemiec , wyżremy jej wszystko z lodówki i będziemy ją torturować. Wiesz jak ? Przywiążemy ją do krzesła, telewizor obrócimy tak żeby nie mogła oglądać Wimbledonu i wychlejemy cały jej zapas Jagercośtam. Wypas uważam, możemy jeszcze jej rąbnąć kartę i zamówić dziwki, w Niemczec ...  wyświetl więcej

@Serpico: "Jagercośtam" ? ... Pewnie o to chodzi https://encrypted-tbn0.gstatic(...)U0SyDZS
... tyś chyba zwariował, wiesz jak po tym się ciężko wymiotuje ?
Lepiej do Hamiltona, chwalił się że ma wisky i jest bogaty, schlejemy go i posłuchamy o wojskowych wyczynach, ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Ta , to , też nie chce tego pić w sumie, ale nie wiem czy coś innego ma hahhaha .........:)

@Serpico: Ze mnie to taki pijak gawędziarz, posmakuje jak coś ciekawego i odstawiam. Były czasy że dużo piłem, ale to było jeszcze przed milenium ok lat 80/90, potem przestało to być zabawne i odeszłam od tego, większość sznapskameradów z tamtych lat już nie żyje. Teraz wolę iść na spacer zamiast do baru. Tak że we mnie kompana do alkoholu nie znajdziesz.
Co wcale nie znaczy że nie możemy się powygłupiać. ;)

@pokrzywiony: "dosadnych określeń też sobie nie żałowali". Pewnie z zapartym tchem czytają twoje komentarze na eioba, bo ty jesteś taki największy cham_pion eioby. I bierzesz na klatę wszystko w obronie tych słabych i wrażliwych. Hahahahahaha. Bałbym ci nawet pokazać butelkę whisky, bo na sam widok etykiety możesz się nabzdryngolić i lecieć z donosem na samego siebie do prokuratury wywijjąc tą swo ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Rzecz w tym że większość tych "dowcipów" jakie tu serwujesz nie są śmieszne, a śmieszny ty jesteś wywlekając stare przebrzmiałe kawały z brodą, jak potrzebujesz błysnąć to szukasz po całym necie tekstów które możesz kopiować i sklejać z nich swoje artykuły, zawsze się naiwni znajdą i będą to brać za twoją elokwencje. To też sposób na zarabianie punktów, niczym się nie różnisz o Zdzisław ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: " potem przestało to być zabawne i odeszłam od tego". Hahahahaha cieszy mnie, że odeszłaś od nałogu. Pokrzywiona w dom - cukier i whisky do szafy. Jak przyjedziesz zadzwonię po teściową, powygłupiacie się i poplotkujecie sobie dziewczęta przy Paczkach i kawie bokserska cham-pionko.

@Hamilton: Idę o zakład że masz mądrzejszą teściową od siebie, pewnie wolałbym z nią gadać niż z tobą nabuzowany bucu.

@pokrzywiona: już cię zaanonsowałem. Przyjmuje w każdy czwartek od 17.00 do 17.15. Kawę i Paczki musisz sobie przynieś sama. Wrzątek, jest, tyle, że zimny. Pokazałem jej twoje selfie. Jest zachwycona urodą i tymi głęboko osadzonymi oczętami na łokciach . Idziesz o zakład? To sobie idź. To ci pa.

@HamskiTon: Bardzo dobrze, dam jej kwiaty i laurkę, za cierpliwość jaką posiada tolerując taką gnidę jak ty w rodzinie.

@pokrzywiona: hahahaha - teściowa naczytała się twoich komentarzy i pyta czy będziesz miała założony kaganiec. Nie wiem co jej odpowiedzieć.

@HamskiTon: Odpowiedz że jak będziesz grzeczny to ci kagańca nie założę, choć powinna ci pożyczyć okulary, bo jak na redaktorka to ci się odmiana sypie, cwelu.
I nie rób z siebie takiej księżniczki, bo za bardzo śmierdzisz tchórzem tego smrodu teraz przez wiele lat się nie pozbędziesz choćbyś się kąpał 24h/dobę cwelu.

  Hamilton,  06/11/2018

@pokrzywiona: cytuję "potem przestało to być zabawne i odeszłam od tego, większość sznapskameradów z tamtych lat już nie żyje". Nic mi się nie pomieszało proszę cioci z tą odmianą. Co ciota napisze to użytkownik przeczyta.

@Hamilton: Ok, miało być "odszedłem" i pewnie teraz dumny jesteś że literówkę wyłapałeś, otrzymasz za to pochwałę w jadłospisie.
Czasem słownik mi psikusa robi, a ja tego nie wychwytuje, to jak robimy z tego aferę czy dajemy spokój ?

@pokrzywiony: "odeszłam" i "odszedłem" - hahahaha literówka. Podaj mi ciociu przynajmniej 77 powodów i kto ci naopowiadał, że będzie ci ze mną lekko.. Złóż na niego donos, że wprowadził cię w błąd. Teściowa nie dała się nabrać i żąda gwarancji, że będziesz miała kaganiec albo wyrwane zęby. Nie odpuści i ma rację. Zaufania nie budzisz. W dodatku ni baba ni chłop. I co ja mam teraz zrobić. Teściowa chce rano iść z donosem za groźby karalne. Groziłeś jej kwiatami i laurką. Są świadkowie.

@Hamilton: https://sjp.pl/odszed%C5%82em ... no i co z tego, cieszysz się tłusta świnio że ktoś ma problemy z literówkami ? Ty masz problemy z charakterkiem.
Staram się nie robić literówek, same się cholery wkradają i to nie jest powód by się nabijać wredny tłuściochu.

@pokrzywiony: Jesteś źle poinformowany, co u ciebie jest normą anorektyku. Mój wskaźnik BMI wynosi: 24.22 Tak ci się już wszystko mąci pod tym deklem z nienawiści, że pomyliłeś mnie ze swoim kolegą od łóświeceń. I nie nazywaj Koriolanka tłuściochem. To nieładnie obrażać przyjaciół. W końcu masz tu tylko jego. Reszta ma cię głęboko w..

@Hamilton: Jak chcesz kogoś uczyć to ucz tak by ten chciał się uczyć, a nie musiał wkurwiać nad tobą, debilu.
Sam nienawiści chciałeś, napisane jest proście o co chcecie, a będzie wam dane prosiłeś o nienawiść to ją nasz.
Więc czego jęczysz ?
Zamiast poprawiać i wskazywać błędy, to prowokujesz do agresji nie do nauki, baranie.
Uważasz się za lepszego bo umiesz ortografi ...  wyświetl więcej

@pokrzywiona: no, fakt, zbieram takie cięgi i zazdroszczę ci tego szalonego poparcia całej społeczności. Gdzie się nie pojawisz tam owacje na czerwono. Czas już chyba na jakiś urlop odchamiający dla ciebie. I nie obdarzaj mnie swoim jękami i szlochem. Ja nie mam najmiejszego powodu by jęczeć. A tak pięknie i z pasją potrafisz pisać o inwektywach, chamstwie i swoim bohaterstwie w zwalczaniu chamstwa. Jak zwykle jesteś w pierwszym szeregu.Hahahahahaha. Brawo.

@Hamilton: O której części społeczności gadasz, o tej co są na twoim poziomie, czy o tych z którymi warto wymieniać poglądy i tych którzy nie czepiają się literówek po to by udowodnić swoja wyższość ? Za dużo generalizujesz ćwoku bez kultury, widzisz tylko to co ci pasuje na resztę jesteś ślepy nawet kiedy ci się to pokazuje i podtyka pod nos to nie umiesz tego zauważyć literówki przy tej twojej ś ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: nie lepiej poświęcić czas na naukę zamiast marnować go na wymądrzanie się na eioba. To pewnie tez moja wina, że nieuku marudzisz, smędzisz, jęczysz i beczysz. To co ty sądzisz tyle mnie obchodzi co poziom Wisły na moście w Zawichoście panie mądrala.Masz ty przynajmnie deko samokrytycyzmu, czy winny jest tylko ten świat, żeś tłuk i nawet głupi słownik robi cię w jajo.. ?

@Hamilton: Jak się prześledzi twój czas jaki tu ostatnio spędzasz to wyraźnie widać, że to co mi zarzucasz dotyczy ciebie popaprańcu, nie było mnie tu ponad miesiąc, jakoś przez ten czas niczym nie błysnąłeś tylko szukałeś zawady stary ciulu.
"To co ty sądzisz tyle mnie obchodzi co poziom Wisły na moście w Zawichoście panie mądrala."
A skoro już tak piszesz to się odpierdol, ale nie ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  06/11/2018

@pokrzywiona: napisz skargę w jadłospisie i zrób sobie prelekcję przed gęsiami. To cię dowartościuje. Jak tak będziesz śledził to zostaniesz śledziem. Cześć cioteczko.

@Hamilton: Nie muszę pisać skargi ty się skarż stary śmierdzielu. Bohater się znalazł piszący: Jak nie napiszesz poprawnie to sto razy wpierdolę, tobie twojej babci i dziadkowi, nawet śwince morskiej nie przepuszczę, a jak nie pomoże to do sądu podam ciebie i wszystkich co robią błędy każę przypiekać i torturować sarkazmem i szczotką do zębów, a potem jeszcze naślę swoich adwokatów.

@pokrzywiony: kto ci tak napisał aniołku.? To niedopuszczalne tak straszyć damskich bokserków. Poinformuj admina, że Hamilton używa brutalnych inwektyw mimo, że cały czas, nieprzerwanie usiłujesz tłumaczy w sposób kurturarrny (jak to masz w zwyczaju) i nie odnosi to pożądanego skutku. Dodaj do tego donos, że popełniłem plagiat i plagiatuję żarty i dowcipy które nie są śmieszne i ich nie rozumiesz. ...  wyświetl więcej

@pokrzywiona: hahaha i nie zapomnij poinformować admina, że kurturarnie próbujesz wychować starego śmierdziela, gnoja, debila i kabotyna a ta pierdolona szmata się jeszcze stawia i "nie che ciem pszeprosić mimo wielu kurtularnych nalegań z tfojej strony "..

@pokrzywiony: " tak se tylko gadam". Wygadany jesteś. Gadał 3233 razy krzywy do obrazu, a obraz do niego ani razu.

@pokrzywiony:
Ja nie piję alk w ogóle Maniek, to nawet nie postanowienie jakieś , po prostu nie mam ochoty, ale Jagermajstera Vivinstein , wychlałbym mimo braku chęci, żeby jej zrobić na złość hahaah ..., chodziłaby i narzekała , że nie ma :))))
Maniek daj już żyć z tym wyzywaniem :P
p.s
Poświęciłbym się w imię emocji :)

@Hamilton: Cześć obrazie starej pizdy, tobie co się stało, znów cię konik polny wyruchał ?
Wciągnij se krechę swoim wielgachnym nosem stary narkomanie i wyluzuj.
Nazywasz mnie damskim bokserem, bo jebie taką starą pizdę jak ty śmierdzielu.

@Serpico: Gotów jesteś poświęcić swój układ trawienny w imię złośliwostki ?
... etam, chyba masz lepsze rzeczy do roboty i tak se jaja robisz :)))))
Jak przestane wyzwać gamonia to mu smutno będzie, nie mogę mu takiej przykrości zrobić, bo jeszcze się obrazi. ;)

@pokrzywiona: zawsze byłem pod ogromnym wrażeniem twojej kultury, wysokich walorów umysłowych, wdzięku i kręgosłupa moralnego. Nie sądziłem jednak ciociu, że jesteś taka lubieżna i wyuzdana, seksowna, bezwstydna i uwodzicielska. Taki Rudolph Valentino, Pola Negri i Jaś Fasola w jednym. Zgłoś się na casting "Chłopaków do wzięcia". Wyjdziesz Maniek za mąż i wyjdziesz jeszcze na ludzi..

  KoLo,  07/11/2018

@pokrzywiony: pokrzywiony - Wyrozumiałość i cierpliwość niektórych uczestników eioby, właśnie się kończy.
Ostrzeżenie pierwsze i ostatnie. 5..4..3..2..1..

  Serpico,  07/11/2018

@pokrzywiony:
Tak , żartuję :) , Maniek, na serio serio weź już już wyluzuj :P

  Hamilton,  07/11/2018

@Serpico: ależ panowie, dajcie mu rozwinąć skrzydła. Jest w swoim żywiole i nareszcie sobą. Chyba miał 'posiad' z tojflem u wróbla.

@koLo: I co zesrałeś się stara pizdo ? Jak jesteś najebany to się do korygowania ludzi nie zabieraj, stary pojebańcu.
Pisz do admina by usunął moje konto, albo wezwij odział specjalny na pomoc stary ciulu.

@Serpico: Ok, przez pewny czas mnie nie będzie ( wyjazd i trochę roboty ). Tak to już jest jak stare ciule biorą się za wprowadzanie kultury, ale najpierw narozrabiają, narobią gnoju, a potem jęczą jak stare cioty i szukają naiwnych do obwinienia potem wykonania ich roboty.
Stare cwaniaki aparatczyki, trzeba uważać. Pozornie to wyglądają na miłych starszych gości, ale lepiej nie odwracać się do takich tyłem i dobrze obserwować co robią.

@Hamilton: Mnie w przeciwieństwie do ciebie stara pizdo, fatalne związki nie interesują.

@pokrzywiony: hahahaha nasza droga cioteczka ma jak zwykle rację. Za to żeś tępy cham i życiowa pokraka odpowiadają inni, bo nie chcą tak postępować abyś chciał się uczyć. Przed tobą wyjazd i trochę roboty. Pewnie pierwszy raz w życiu. Tylko się tam nie spoć ze strachu. Jakie ty możesz mieć związki. Kup sobie starą ruską książkę o związku radzieckim. I tak tego nie zrozumiesz, ale zawsze coś. To ci pa, ciotuniu. Będę tęsknił.

@pokrzywiony: I nie bij się z chłopakami, jak już chcesz wyładować złość to z liścia jakiejś staruszce i .....uciekaj. Wiesz starsze panie to wyglądają na niedołężne, ale lepiej nie odwracać się do takich tyłem i dobrze je śledź. Najlepiej przebierz się za śledzia, albo za paprykarz szczeciński. Wystarczy, że naciągniesz na łeb starą konserwę.

@pokrzywiony: skąd się u ciebie bierze ta uroda, intelekt, takt i szaleńcza odwaga. Pokrzywiony Maniek kontra oddział specjalny. Ze szpitala dla nerwowo chorych w Rybniku chyba. Hahahahahahaha. Tam ostatnio odnotowano 6 podejrzanych zgonów. Przypadek? Nie sądzę. Hahahaha to krzywy Maniek sieje postrach wokół.

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
Maniek ... , nie lubię Koriolana i nie polubię, dla mnie to kłamca, manipulator i .. i tu zawieszę, bo mi się nie chce denerwować :), nawrzucałem mu konkretnie parę razy , ale nie wymyślałem jak Ty czegoś co nie ma przełożenia, ja analizowałem co on pisze, aparatczykiem , to był akurat szanowny stary Koriolana, zwykły trep z PRL z czego on jeszcze korzystał, do czego się przyz ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/11/2018

@Serpico: zostaw go. Wpada we własne sidełka. Otwiera się nam chłopina i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Pokrzywiona wiwisekcja.

@Serpico: Ok, na razie zawszę wyzywanie skoro tak mnie przekonujesz :)
Może od czasu do czasu go zwyzywam, tak by nie czuł się ignorowany, nich dziadzio ma jakąś radość ;)
Z dzisiejszych 50/60/70/80 latków jest niewiele osób którzy gdzieś w czymś nie byli ubabrani, rozpijanie było na porządku dziennym, im starsi tym bardziej siedzieli w g....,
Dla władz bezpieczniejszy był alk ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/11/2018

@pokrzywiony: hahahaha - łaskawco, nie wiem jak ci dziękować. Dobra ciota z ciebie. Powiedziałaś tylko 'spierdalaj', a przecież mogłaś kopnąć albo nawet zabić.

@pokrzywiony: "Ok, na razie zawszę wyzywanie ..." => zawieszę

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
To masz dziwny węch, szczególnie jeśli chodzi o nauczycieli cwaniaczków, dla mnie osobiście kimś takim jest pan od "odkwaszeń mózgu " bez jaj .. no ale twój opis pasuje, niby taki miły pan, zawsze i wszędzie tam gdzie było coś negatywnego o Polakach i Polsce. Po co wracasz do Dyla ? Dyl to Dyl , ja to ja.
Maniek, na te wasze wyjazdy, dla mnie, jeździsz z pajacami, akura ...  wyświetl więcej

@Serpico: Lubiłeś z nim ubliżać, to cecha ciekawe czy się jej pozbyłeś ?
Pomagało Ci wyzywanie ludzi ?
http://www.eioba.pl/nightwatcher ... on też jest po wypadku, ale nie wyzywał ludzi pomimo że przechodził bolesną rehabilitacje.
Ludzie w różny sposób odreagowują jak im coś doskwiera.

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
Komu ubliżałem ? Koriolanowi i temu walniętemu buddyście ? Oni zaczęli, oni obrażali mnie więcej, poza tym widziałem wtedy tylko połowę, dwóch pajacy wsiąkniętych w net dokładnie łącznie z grubym tyłkiem Koriolana i czakrami Pitera, także kiciarza.
Chcesz mi wyjaśnić z jakiego powodu na tym forum laickiej , są w zasadzie tylko ich komentarze głównie do pewnego momentu ? ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/11/2018

@pokrzywiony: hahahahaha - za wszę to ty tu robisz od roku i nawet o tym nie wiesz pajacu. I nikt ci tego nie zawiesi. I zawszę ci to trzeba przypominać.

@Serpico: Tak na marginesie mi taż ubliżałeś, ale ok ja takie rzeczy szybko zapominam no chyba że chcesz wszystko znowu wywlekać i na nowo się babrać w przeszłości ?
Pod jednym względem Cię podziwiam, udało Ci się admina zmusić parę razy do usunięcia konta, ja go proszę ale jakoś nie reaguje, jesteś wielki.
Napiszcie na mnie jakąś skargę że wyzywam, że niska kultura wypowiedzi, że ob ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: masz powody by ci nie wyciągać przeszłości, bo przecież w nic aniołku nie jesteś umoczony. Inni są umoczeni i inni są zawsze winni kryształku bez skazy.

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
Owszem , Ty mi też , jakoś potrafię to olać.Zagląda pewnie co jakiś czas.Sam na siebie Maniek naskarż hahaha :)))
Ale tak ostro to nie jechałem z nikim , jak Ty teraz, daj już spokój :P

@Hamilton: Twoje sumienie, twój problem ..., robiłeś źle i jeszcze się tym próbujesz chwalić. Nie będę cie nazywał po imieniu, bo już wiesz jak się nazywasz :)

@Serpico: Przecież daje nie widzisz, nie czujesz ?
Jadę trochę mniej biorąc pod uwagę ilościowo i jakościowo, tylko nieco bardziej to skoncentrowałem do kilku osób ( właściwie do jednej )i trochę przez krótszy czas jade, wyście jechali szeroko i długo, ja dopiero parę dni tak robię. :) Piszesz do mnie jak człowiek więc sobie odpuszczam, nie lubię wyzywać to tak z konieczności. ;)

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
Maniek nie przekłamuj, Piter z Koriolanem nawalili 20 nicków, a co robili z nich, widziałem tylko połowę. Mi by się przede wszystkim nie chciało , słabo to normalne. Ja bardziej z nich szydziłem niż wyzywałem, to Koriolan ma analizy mnie, nie ja jego, mi się nie chce go analizować, bo w sumie nie ma czego hahaha ......:)

@Serpico: Ja to ja, a Koriolan to Koriolan, Piter to Piter, tak jak Ty to Ty, a Dyl to Dyl, Hamilton to Hamilton, itd ... :)
Właściwie nie ma o czym gadać, idę trochę podłubać w swoich drutach, one chociaż nie wyzywają. ;)
Narka :)

  Serpico,  08/11/2018

@pokrzywiony:
No ta :), no ja zaraz zmykam na ćwiczonka, w sport idę proszę Mańka , póki jeszcze się da , na tyle na ile się da :).W sumie nawet już truchtem biegam i tak jak biegnę truchtem i porozciągam się, to nawet w sumie Vivi nie wydaje się taka okropna hhahahahaha :)))
Ostatnio się na ćwicznokach zastanawiałem co bym zrobił jakbym ją spotkał na ulicy, chyba bym uciekł, się nie będę szarpał z atakującą panią hahahahah :)
Narka :) , dzięki :P :)

  Hamilton,  08/11/2018

@pokrzywiony: na jakiej podstawie jesteś w stanie wydać wyrok, kto co robił źle lub dobrze w swoim życiu. To świadczy jedynie o twojej niebywałej tępocie umysłowej . Chyba zeżarłeś już wszystkie rozumy i kwiatki na youtubie. Idź podłubać sobie tymi drutami w nosie pajacu. Wyskoczą ci dwa gile i będziesz przynajmniej mądrzej wyglądał.

  Hamilton,  08/11/2018

@pokrzywiony: hahaha - niech cię admin nie usuwa, bo ogłosisz się naczelnym męczennikiem eioby, który został usunięty za walkę z chamstwem. Będziesz beczał głośniej niż całe stado koziołków matołków w wędrówce po rozumek.

  Koriolan,  07/11/2018

Wielka biblistyko laila ...
Ale jeszcze Ci chciałem pokazać, że nie bardzo znasz się na biblii. To tak, żebyś może popracowała nad swoją pychą ...
.
A więc 1 list sw Piotra.
"Wprawdzie był On [Chrystus] przeznaczony do tego już przed założeniem świata ..."
.
Czyli sw Piotr uważa jak ja, że Bóg wiedział o grzechu ludzi czy Adama i Ewy od początku, w skróci ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  07/11/2018

@Koriolan: Królestwo, przygotowane dla was od założenia świata, czyli nowy system przygotowany dla zbawionych od założenia świata, od czasu buntu szatana (Mat. 25,34) Jezus Zbawiciel pierwszy doskonały, stworzony przed założeniem świata, i przeznaczony pierwszy doskonały, stworzony wzór przeznaczony do zbawienia człowieka (1P. 1,20)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska