Login lub e-mail Hasło   

Memento mori dla Z. Kostki?

Kostka: Nie wiem czy pamiętasz, że pierwszy mój artykuł: „List otwarty do Chińczyków” napisałem po pijaku, może jak przepiję moją złość na admina, to jeszcze zmienię zdanie.
Wyświetlenia: 2.006 Zamieszczono 02/11/2018

Zbigniew, zapowiedziałeś zakończenie aktywnej działalności w eioba.pl, dlaczego?

 

  1. Kostka: Wkurzyłem się na admina, że zawiesił mnie na kilka dni za usprawiedliwione w tym wypadku użycie słowa Ku__sy, gdy inni użytkownicy jakoś uchodzą uwagi admina, chociaż używają o wiele bardziej nieprzyzwoitych słów. Zresztą nie wiem czy jeszcze pamiętasz, jaki był nasz wstępny plan na eioba.pl: 125 tys. twoich odsłon, 50 tys. moich odsłon i 25 tys. odsłon Joanny Elżbiety S., razem 200 tys.

 

Rzeczywiście, nawet wtedy gdy Hamilton Starszy, nie wróżył nam przekroczenia 50 odsłon na artykuł, robiliśmy swoje i wykonaliśmy nasz założony plan w 103,4 procenta. Zbigniew uzyskałeś 1005,08 odsłon na artykuł, ja 960,9 odsłon/artykuł, a Joanna Elżbieta 917,75 odsłon/artykuł. To chyba nieźle, jak na późnych (od 2017 r) użytkowników eioba.pl. Ale, skąd się wzięły twoje statystyki w eioba.pl?

  1. Kostka: Zmotywował mnie Hamilton Starszy, zapowiadając naszą klęskę w eioba.pl, że ze swoimi „wypocinami”, nie możemy się równać z najlepszymi. Chciałem mu udowodnić, że jest odwrotnie, że ty jesteś jak mówi Joanna Elżbieta S. „zawsze i wszędzie najlepszy”, a my z Joanną, Elżbietą S. jesteśmy w pierwszej dziesiątce, ewentualnie w pierwszej dwunastce autorów uzyskujących najwięcej odsłon.

 

Ciekawy jestem czy jesteś już jak zwykle gotowy i uchylisz nam rąbka statystyk za 10 miesięcy tego roku?

 

  1. Kostka: Cóż użytkownicy eioby.pl przyjęli niezbyt przychylnie moje statystyki, co nie do końca jest prawdą (ale o tym później). Obecnie Zdzisław, jesteś bezsprzecznie najlepszym autorem eioby.pl za 10 miesięcy z 31.766 odsłonami i 934,29 odsłonami na artykuł (umocniłeś się na I miejscu). Ja z 17605 odsłonami zajmuję 7 lokatę w odsłonach, a drugą w ilości odsłon na artykuł (838,3), Joanna Elżbieta S. z 7658 odsłonami zajmuje 11 lokatę w odsłonach, a trzecią w ilości odsłon na artykuł (765,8).

Dlaczego twierdzisz, że nieprzychylne przyjęcie twoich statystyk, nie jest do końca prawdą?

 

  1. Kostka: Na moje 8 artykułów statystycznych, połowa weszła do popularnych, a razem uzyskałem na nich 7351 odsłon, co daje średnią: 918,8 odsłon na artykuł. Tylko artykuły o hejterach, wywiady i rozmowy z tobą, opisy zjazdów Kostków, mają większą średnią odsłon powyżej 1 tys. odsłon, więc średnia odsłon powyżej 900, świadczy jednak o poczytności statystyk. Ps. Na życzenie mogę zamieścić zbiorcze wyniki statystyczne za 10 miesięcy 2018 r.

 

W pewnym momencie w „oczekujących”, były tylko 4 artykuły, myślałem że to już koniec eioby.pl, ale seta1212 (bez sety ani rusz), barkarz i noyes, wyprowadzili portal na prostą, wstawiając po kilka artykułów. Widzę, że właśnie aktywność: wstawianie ciekawych artykułów, jest jedyną szansą na przetrwanie portalu („Losy portalu”), dlatego apeluję do ciebie Zbigniewie, nie opuszczaj nas w potrzebie, tym bardziej, że Hamilton się wypalił (patrz „Memento mori dla Hamiltona”).

 

  1. Kostka: Nie wiem czy pamiętasz, że pierwszy mój artykuł: „List otwarty do Chińczyków” napisałem po pijaku, może jak przepiję moją złość na admina, to jeszcze zmienię zdanie.

Podobne artykuły


23
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2737
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2308
10
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1306
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1423
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 4019
15
komentarze: 138 | wyświetlenia: 2447
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1512
9
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1218
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 920
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 714
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1322
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1553
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1188
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 719
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1534
 
Autor
ArtykułJest czymś zupełnie wyjątkowym, żeby którykolwiek mój artykuł wszedł do popularnych.
Mimo tego zajmuję przeważnie dosyć dobre miejsca w statystykach Z. Kostki.

  Hamilton,  02/11/2018

@Adam Jezierski: nie wiem czy zauważyłeś ale zdolności i rzetelność pana Kostki budzą powszechny podziw.

@Adam Jezierski: To prawda, z 14451 odsłonami mieścisz się w tym roku w pierwszej 10-ce najpoczytniejszych autorów eioby.pl i z 301,06 odsłonami na artykuł w pierwszej 15-ce autorów z najwyższą ilością odsłon na artykuł. Ale za to, w rankingu aktywnych oldbojów z 413,02 odsłonami na dzień zajmujesz zaszczytne 4-te miejsce, przed Hamiltonem z 392,72 odsłonami na dzień. Brawo!

@Z. Kostka: hahahaha - wszystko dlatego, że wypalony Hamilton nie potrafi zdobyć nawet 5 punktów i przejść do popularnych:
http://www.eioba.pl/sting/articles
Zbysiu Kostka z domu Zdzisiu Sadowski ty zostaniesz primabaleronem Głównego Urzędu Statystycznego i jego pierwszym gebelsem.

@Hamilton:
Ja też nie potrafię zdobyć nawet 5 punktów, a te artykuły co mają 5 lub więcej też nie były w popularnych bo punkty uzyskały "po czasie": - http://eiba.pl/j
Staram się pisać evergreeny i w większości przypadków moje wpisy to są evergreeny.

@Z. Kostka: porównaj teraz swoje sukcesy po odliczeniu 5 punktów złapanych od kolesi:
http://www.eioba.pl/zibi3a/articles
Słabiutko to wychodzi.

@Adam Jezierski: aha evergreeny. Jak się na coś zwali winy to zawsze człowiekowi trochę lżej.

@Adam Jezierski: czyli masz tu na eioba 584 szlagiery
https://sjp.pwn.pl/slowniki/ev(...)en.html
łał dostaniesz chyba platynową płytę.

@Hamilton:
Też tak myślę.

  Hamilton,  08/11/2018

@Adam Jezierski: przepraszam za błąd. Napisałem platynową, a miało być plastikową. Hahahaha - ach te literówki. płatają nam tyle figli

Zdzisławie Sadowski z domu Z. Kostka nie odchodź. Hahaha - mam nadzieję, że zagłosujesz na Zdzisława S. Brak twojego głosu może zniszczyć cały dorobek i wywrócić do góry nogami światowe rankingi. Czy jesteś w stanie wziąć na siebie taką odpowiedzialność? Jak piszesz to nie pij, jak pijesz to nie pisz, bo nie trafisz do popularnych i nieszczęście gotowe. Po pijaku pisz listy zamknięte do tych Chińczyków.

"Na życzenie mogę zamieścić zbiorcze wyniki statystyczne za 10 miesięcy 2018 r.".
My użytkownicy eioba.pl zwracamy się z uniżoną prośbą o zamieszczenie takich zbiorczych wyników statystycznych za 10 miesięcy 2018 roku. Zwłaszcza, że połowa weszła do popularnych, a razem uzyskałeś na nich 7351 odsłon, co daje średnią: 918,8 odsłon na artykuł. Moja prośba jest tym bardziej godna uwagi, że Ham ...  wyświetl więcej

Szanowny Panie Kostka vel Zdzisio Sadowski uprzejmię dziękuję za pański głos złożony dla równie szanowengo pana Sadowskiego .

To będzie dramat, bo kto bez rankingów pana Kostki z domu Sadowski dowie się, że pan Zdzisław Sadowski z domu Kostka jest jak zwykle najlepszy z najlepszych? Uważam, że pozbawianie społeczności eioby tej podstawowej informacji jest niedopuszczalne i zwrócę się do admina z protestem, a nawet z prostatą.

Hahahahaha - Zdzisiu fajnie to sobie zaplanowałeś :
"Zresztą nie wiem czy jeszcze pamiętasz, jaki był nasz wstępny plan na eioba.pl: 125 tys. twoich odsłon, 50 tys. moich odsłon i 25 tys. odsłon Joanny Elżbiety S., razem 200 tys".
Prawda jest następująca:
01 - blyskotka 1015 na art
02 - Kostka 1008
03 - Juliuszowa Joanna Elżbieta 960
04 - Zdziś 922
...  wyświetl więcej

"apeluję do ciebie Zbigniewie, nie opuszczaj nas w potrzebie, tym bardziej, że Hamilton się wypalił (patrz „Memento mori dla Hamiltona”). Zamiast to wykorzystać, że Hamilton się wypalił patrz http://www.eioba.pl/sting/articles
to siedzicie i beczycie jak dwa stare barany.

Obecnie Zdzisław, jesteś bezsprzecznie najlepszym autorem eioby.pl za 10 miesięcy z 31.766 odsłonami i 934,29 odsłonami na artykuł (umocniłeś się na I miejscu). Gdy do tego doliczymy 13,5 miliona tych odsłon, które miałbyś gdyby cię nie odrzucano to byś miał 304 523 odsłon i 233 934,2911256 odsłonami na artykuł co dałoby ci też pierwsze miejsce zaraz za blyskotką, która ma 38 772 odsłony i 9 234, ...  wyświetl więcej

@Piotr Stanisław Issel: Jeżeli się odrzuca artykuły najlepszego autora eioby.pl, a głosuje na miernoty, to trzeba się naprawdę samemu dziwić swojej głupocie. Cóż głupich nie sieją! Gratulacje!. Napisz pan wreszcie coś, to z przyjemnością odrzucę pana wypociny, dla odmiany z wyczerpującym uzasadnieniem.

@Z. Kostka: hahahahaha - toś się zemścił. Panu Piotrowi obaj ze Zdziskem do pięt nie dorastacie. Artykuł odrzucony przez was zasługuje na szczególną uwagę. Nie ma chyba lepszej reklamy jak fochy pajaców..

@Hamilton: Chętnie, dla porównania przeczytalibyśmy jakiś nowy (aktualny) artykuł (tekst) pana Piotra, ale obawiam się, że podobnie jak ty pan Piotr się wypalił i nic mądrego już nie napisze. Dlatego, z zazdrości i nienawiści (odrzucanie to m/in nienawiść), tak się angażuje w odrzucanie artykułów najpoczytniejszych obecnie autorów eioba.pl.

@Zdzisław Sadowski: Odnośnie odrzucania twoich artykułów przez niepiśmiennych złodziei odsłon, to Zdzisław gratuluje ci uzyskania wysokich odsłon na artykułach, które nie weszły do "popularnych", tj: 3 tys. odsłon na art: "Szczecińskie morze. Szczecin jednak leży nad morzem", 2.3 tys odsłon na artykule: "Ustawowa granica ubóstwa i bogactwa"i 1700 odsłon na art: "Na deptaku w Ciechocinku. W sanator ...  wyświetl więcej

@Joanna, Elżbieta S.: Nie martw się Joanno Elżbieto Sadowska , jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a prze to nie wchodzenia twoich artykułów do "popularnych", masz najwięcej artykułów z ponad tysiącem odsłon i jesteś druga w rankingu odsłon, to i tak jesteś jak zwykle zawsze i wszędzie najlepsza i nic tego nie zmieni. Gratuluje też Zbigniewowi, który pomimo tylu odrzuceń artykułów jest na ósmej pozycji w rankingach , zostawiając daleko w tyle tych co go odrzucają.

@Joanna, Elżbieta S.: Juliuszu Joanno Elżbieto sprawdź czy nie przeoczyłaś głosowania na jakiś artykuł Zdzisława. To byłoby dużym zaniedbaniem. Mam nadzieję, że zdajesz sobie spraw jakie to ważne.

  Hamilton,  06/11/2018

@Zdzisław Sadowski: nie pomyślałeś Zdzisiu, że lizanie własnej dupci wywołuje efekt dokładnie odwrotny. Jesteś jak taki pajacyk, który wrzeszczy w niebogłosy : "jestem najpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy,njestem najpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy,jestem nnajpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy, jestem najpoczytniejszy, jestem najpocz ...  wyświetl więcej

Dziękuje za głosy, man nadzieję że będę mógł się odwdzięczyć.

@Zdzisław Sadowski: hahaha reklama dzwignią handlu odsłonami. Gdybyście tak na mnie głosowali to by mi arty wchodziły do popularnych, a tak nie chce mi wejść żaden. Chlip, chlip. I jezdem wypalony. I nie będzie mnie w rankingach. Chlip, chlip. Co robić Zdzisławie? Jak tu żyć.bez odsłon i małych odsłoniątek Mam 266 artów i nic nie wchodzi. Hahahahaha i stąd moja zazdrość.

@Zdzisław Sadowski: nie chodzi o wdzięczność :-)))
Fajnie, że dostrzegliśmy zło trolli i hejterow w postaci ...
Dyla Sowizdrzała, serpico. Hamiltona i innych ...
To było pozytywne :-)))

@Zdzisław Sadowski: a gdybyś tak wygrawerował sobie tabliczkę np. miedzianą o następującej treści "Jestem najbardziej poczytnym autorem na eioba.pl (patrz rankingi Kostki), któremu wszyscy zazdroszczą". Kostka przybije ci ją gwoździem na czoło i będziesz miał problem z głowy. Będą ci miejsca ustępować w tramwaju, w kolejce do specjalisty. a kto wie, może nawet ustąpią ci miejsce w ustępie. Jak ci zostanie miejsce to dopisz, że najbardziej zazdrosny jest wypalony do cna Hamilton.

  Hamilton,  09/11/2018

@Koriolan: ty i pokrzywiony Maniek w połączeniu z wróblem i tojfelem to sama pozytywna słodycz.

@Koriolan:
Wypas, co ty znów chcesz ode mnie ? W zasadzie już od dawna cię nie ruszam, bo jesteś nudny do wyrzygania, to też źle. To jak jest dobrze ? hahaaahha ...........
Zróbcie sobie we trójkę ze Zdziśkiem i Kostką, konkurs, bo oni lubią , kto ma największy bęben, od ciężkiego życia hahaaha ...., ty wiesz co, ty bidulko , jesteś moim faworytem ! :))
Zostaw mnie w spokoju s ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska