Login lub e-mail Hasło   

Hanka - po konsultacjach z Rafałem.

Hanka - po konsultacjach z Trzaskowskim - wydała oficjalny zakaz organizacji Marszu Niepodległości. Na stulecie Niepodległości. De-mo-kracja. Kon-sty-tucja. Mar sz jest zagrożen...
Wyświetlenia: 228 Zamieszczono 08/11/2018

Hanka - po konsultacjach z Trzaskowskim - wydała oficjalny zakaz organizacji Marszu Niepodległości. Na stulecie Niepodległości.

De-mo-kracja. Kon-sty-tucja.

Marsz jest zagrożeniem, bo wśród kilkudziesięciu tysiecy wspaniałych polskich patriotów kochających swoją ojczyznę i pragnących zamanifestować radość z powodu jej niepodległości, jest kilku lub kilkunastu nazistów.

Ale Hanki nie można wiązać z aferą reprywatyzacyjną, mimo że odpowiadają za to urzędnicy z jej ratusza. Platformy nie można nazywać partią komunistyczną, choć broni esbeków, ma polityków z przeszłością w PZPR, a zakładał ją człowiek z przeszłością w tajnych służbach komunistycznej PRL.

Zasada odpowiedzialności zbiorowej dotyczy tylko polskich patriotów, więc piękny, patriotyczny Marsz Niepodległości można śmiało nazywać nazistowskim, i zakazać go. Bo polskich patriotów Platforma nienawidzi. Nienawidzi, bo nie rozumie. Nienawidzi, bo jest wypłukana z patriotycznych uczuć. Liczy się tylko władza, własna dupa, obrona układu komunistów ze swoimi agentami, i euro. Jedyny patriotyzm, jaki rozumie Platforma, to patriotyzm niemiecki.

Jeszcze raz, gratuluję, stolico. Dałaś ciała wrogom niepodległości.

Dałaś ciała POdległości.

A patriotyzmu i miłości Polaków do swojej ojczyzny nie zakażecie, ani nie zniesiecie żadną ustawą.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1376
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1235
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 522
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 491
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski z miłości do ojczyzny mauczyłbyś się zasad języka polskiego i jego ortografii. zamiast smędzić. Hahaha skopiuj lepiej jakiś tekst jak jak to za czasów 'niemieckiego' PO i PSL umierały miliony polskich dzieci na powikłania po szczepionkach i z głodu. Pokaż te brutalne prawdy calemu "śfiatu", nalepiej na tle polskiej flagi z wikipedii. Bendziesz miał tysionce fanuf, ale przedtem skonsultuj się z psychiatrą.

@Hamilton:
Do budy !

@milord36: hahahaha - to takie komendy słyszysz na co dzień od swojego tresera. Jak jesteś grzeczny daje ci kość albo coś skopiować w nagrodę.

@Hamilton:
Tak tak. Ha ha hi hi. Jakie to śmieszne. Sypnij czymś.

@milord36: ty nie zagaduj tylko kopiuj. Normy nie wyrobisz. Koniec roku blisko, a ty masz zaledwie 1256 pozycji i 1089 zer. I z awansu na stunbangebelsa prymitywnej propagandy nici.

Zadziwiająca jest nagonka medialna na marsz niepodległości. Przyszło mi do głowy, że odwołanie marszu to ustawka pomiędzy PISem a PO. Hanka odwołuje marsz a my jej nie będziemy ciągać za prywtyzację. Ogólnie rządzący POPIS lęka się utraty władzy, aby mu się ktoś trzeci nie władował. POPIS rządzi już blisko 20 lat.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska