Login lub e-mail Hasło   

Nieszanowny TVN-ie.

Wielokrotnie zapraszaliście do bardzo wielu swoich programów Dariusza Michalczewskiego. W ,,Dzień dobry TVN" gościł tyle razy, że powinien d ostać własny fotel. W jednym...
Wyświetlenia: 608 Zamieszczono 18/11/2018

Wielokrotnie zapraszaliście do bardzo wielu swoich programów Dariusza Michalczewskiego. W ,,Dzień dobry TVN" gościł tyle razy, że powinien dostać własny fotel. W jednym z odcinków przedstawiliście go jako ,,Tygrysa o gołębim sercu". Stawialiście go za wzór nowoczesnego, postępowego, tolerancyjnego Polaka, uosobienie wszelkich cnót.

Wielokrotnie zapraszaliście do swoich programów Janusza Palikota, również na ocieplającą wizerunek kanapę w ,,Dzień dobry TVN". Jego także sprzedawaliście Polakom jako sympatycznego pańcia, promowaliście nawet jego książkę kucharską.

Wielokrotnie zapraszaliście Nergala, w ,,Dzień dobry TVN" jest waszym stałym gościem. Pomogliście mu w promocji książki. Kochacie go do tego stopnia, że wynajęliście Gessler żeby mu przed kamerami wręczyła tort poziomkowy na urodziny.

W tym samym ,,Dzień dobry TVN" gościliście Mateusza Kijowskiego i dawaliście mu miejsce antenowe na wypromowanie organizacji, którą - jak się wkrótce okazało - założył nie po to, żeby bronić demokracji, lecz po to, żeby golić frajerów z kasy.

W ,,Dzień dobry TVN" gościliście nawet... Jerzego Urbana, czyli Goebbelsa komunistów. Sadzaliście na kanapie (obok Andrzeja Krzywego z De Mono) człowieka, który wypruwał sobie żyły żeby nie dopuścić Polski do niepodległości. I dowcipkowaliście sobie z nim.

Nic dziwnego, skoro zaprosiliście do familijnego ,,Dzień dobry TVN" Gromosława Czempińskiego, wieloletniego funkcjonariusza SB i komunistycznych służb specjalnych, który publicznie wyznał, że należał do inicjatorów utworzenia waszej ukochanej partii - Platformy Obywatelskiej.

Promowany przez was na każdym kroku Michalczewski został później damskim bokserem, skazanym za pobicie kobiety. Własnej żony.

Palikot, wśród wielu bandytów, świrów, komuchów i oszołomów, wprowadził do Sejmu również Romana Kotlińskiego. Człowieka z teczką w SB, który współpracował z Grzegorzem Piotrowskim (mordercą księdza Jerzego Popiełuszki), i który aktualnie czeka na wyrok w sprawie zlecenia... zabójstwa własnej żony, w zamian za 500 tysięcy złotych.

Nergal to lider zespołu popularyzującego satanistyczne ideologie, również wśród młodzieży.

Mateusz Kijowski uchylał się od płacenia alimentów na własne dziecko, a potem został wyrzucony ze swojej własnej organizacji za przekręty finansowe.

Urban w najgorętszym okresie komuny nakręcał spiralę nienawiści pod adresem księdza Popiełuszki i 19 września 1984 roku wysmarował w komunistycznych gadzinówkach wymierzony przeciw niemu paszkwil pod tytułem ,,Seanse nienawiści". Dokładnie miesiąc później ksiądz Jerzy został porwany, torturowany i zamordowany.

Na tej samej, wygodnej kanapie, naprzeciw roześmianych prowadzących, sadzaliście czerwone dupsko człowieka, który podżegał do nienawiści wobec zamordowanego księdza patrioty, człowieka, który w ,,wolnej Polsce" wprowadził do Sejmu współpracownika jego mordercy, i człowieka, który był wtedy członkiem komunistycznych służb specjalnych.

De-mo-kracja. Kon-sty-tucja.

Uświadamiasz Polaków, TVN-ie, o zagrożeniach spowodowanych narastającym nacjonalizmem, i Marsz Niepodległości przestawiacie jako zło.

A bicie kobiet? Nie jest złem?

Komunizm? Nie jest złem? Tak się składa, że pochłonął więcej ludzkich istnień niż nazizm.

Satanizm? Nie jest złem? Bo co, bo satanizm w przeciwieństwie do patriotyzmu, nie jest niczym groźnym i nie trzeba go zwalczać? Na Ukrainie sataniści zgwałcili i zamordowali 15-letnią dziewczynę, pozostawiając na miejscu zbrodni satanistyczne symbole i dwa koguty bez głowy. Na Śląsku dwóch satanistów zamordowało parę nastolatków i poświęciło szatanowi w specjalnym rytuale. W Niemczech sataniści bestialsko zamordowali Czecha. W Brazylii sataniści torturowali i zamordowali 3 mężczyzn i kobietę, a potem pili ich krew - tą ofiarą chcieli przebłagać szatana żeby zapewnił im majątek i dostatnie życie. Na Mazowszu satanistka zadźgała nożem emeryta. Nasze ,,wolne i niezawisłe" sądy, tak bardzo przez was bronione, na mocy unijnych przepisów, kazały wypuścić ją na wolność, bo ,,nie stanowi już zagrożenia". Wymieniać dalej...?

Jeśli więc, nieszanowny TVN-ie, montujesz swoje propagandowe paszkwile przeciwko polskiemu patriotyzmowi, straszysz nim Polaków i przedstawiasz go jako faszyzm, z powodu UŁAMKA przesadnie radykalnych uczestników Marszu Niepodległości - to jeśli stosujemy matematykę odpowiedzialności zbiorowej, w której nawet kropla decyduje o charakterze całego oceanu, to... jak nazwać ciebie, TVN-ie, sądząc po gościach, których zapraszasz, promujesz i ocieplasz ich wizerunek?

Stacją damskich bokserów?

Stacją komunistyczną?

Stacją satanistyczną?

Stacją aborcyjną?

Stacją dla alimenciarzy?

Stacją esbeckich służb specjalnych...?

Nie napiętnowaliście Verhofstadta po jego wypowiedziach sprzed roku, o ,,60 tysiącach faszystów na ulicach Warszawy", nie napiętnowaliście zagranicznych lewackich mediów piszących o polskim święcie w niemal identycznym tonie co Verhofstadt. Staliście z nimi po tej samej stronie barykady. Pucowaliście się ich wypowiedziami.

W zupełnie innym tonie niż Marsz Niepodległości relacjonowaliście Marsz ku czci ,,szarego obywatela", który popełnił samobójstwo z nienawiści do PiSu. Tyle, że - na czele tego marszu szedł Jerzy Nasierowski - prawomocnie skazany za współudział w morderstwie staruszki. ,,Gazeta Wyborcza" nawet z dumą pokazała go na okładce. Organizatorzy nie zadbali o to, żeby nie dopuścić go do udziału w tym marszu. Jak więc powinniśmy nazwać ten marsz, kierując się waszą logiką?

Marszem morderców?

A waszą stację, która nie napiętnowała obecności Nasierowskiego w tym pochodzie, jak nazwiemy w takim układzie?

Telewizją kryminalistów...?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1263
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1101
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 554
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 720
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 366
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 751
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Adolf Hitler był katolikiem a Józef Stalin swoje kwalifikacje zdobył w Seminarium Duchownym.

w telewizji Trwam nie widziałem nigdy nikogo kto nie byłby z PISu. Lipski zmień kanał i będziesz szczęśliwy, a tak udusisz sięz oburzenia i kto będzie nam wciskał kit idiotopodobnym .

@Hamilton:
Dobre hehehe....
Spocisz się ! Wiem artykuł boli ale bez nerwacji.
https://www.youtube.com/watch?(...)7T8cUfg

@milord36: hahahaha - kto tu jest nerwowy? Czy to ja przekopiowałem 1264 artykuły pisanych dla bezmózgowców? I co ma mnie boleć? Te żalosne wypociny ?

@Hamilton:
Bez nerwacji !
Lepsze niż Twoje szambo.

@milord36: Hahahahaha - Lipski ty popatrz jak ta twoja szmira jest tu 'szanowana'. I ty chcesz recenzował i oceniać innych panie ZERO.

@milord36: nerwacja to sieć wiązek przewodzących wychodzących z ogonka liściowego i rozgałęziających się w blaszce liściowej; unerwienie liścia. Pomyliłeś chyba z siecią swoich powiązań z czymś co było kiedyś mózgiem. Wiązka i nazwa ci została, tyle, że już z niczym się nie może połączyć i stąd te twoje nerwowe "nerwacje".

@Hamilton:
Pierdu,pierdu hehehe...dawaj,dawaj Jesteś niezły w tym szambie.

@milord36: ty Lipski masz chyba zaćmę. Zobacz te swoje 'pierdu pierdu osiągi'. Hahahaha - jesteś tu rozchwytywany jak lajla. Znów nauczyłeś się chłoptasiu nowego słówka "szambo" i będziesz tym szpanował przez miesiąc jak glapa ogonem.

@Hamilton:
Suuuuper !
Dawaj,dawaj Towarzyszu hehehe...
Bawisz do łez hehe...

@Hamilton:
Tak ciekawie piszesz jak Twoi znajomi mówią hehehe....
https://www.youtube.com/watch?(...)Xv3etZY

@milord36: już ci mówiłem, że przyjaciół i kolegów potrafię sobie sam dobrać i żaden jełop mi nie jest do tego potrzebny. Widocznie pamięć ci też szwankuje. Nie chorujesz na tzw. sklerozę w galopie? Powtarzasz ciągle te same wyświechtane zwroty. Ty się ciesz, że cię podnoszę na duchu, bo nawet pies z kulawą nogą nie czyta i nie komentuje tych twoich popierdółek.

@Hamilton:
I vice versa. Żaden pacan nie będzie mnie pouczał jakie artykuły wstawiam.

@milord36: hahahaha - to wszyscy wiedzą i dlatego cieszysz się tu takim powodzeniem
Nerwacjo z polskom flagom. Zapisz się na casting "Chłopaki do wzięcia". Ne pewno ci lepiej pójdzie niż tutaj.

@Hamilton:
Taaak? Eeeee !
To jeszcze jakiegoś paszkwila zapodaj ! Hehehe...

@Hamilton:
Wspomnień czar.
Nerwacjo z polskom flagom.Dobre hehehe...

@milord36: największym specem od kopiowania wrednych paszkwili jesteś ty. Umieściłeś ich tu setki na eioba. W końcu pracowałeś w PRLu w firmie Pagart gdzie połowę pracowników stanowili esbecy, a drugą połowę szpicle i kapusie. Nosiłeś tam cymbały za orkiestrą symfoniczną o ile pamiętam. Doświadczenie i ciągotki do prymitywnej propagandy masz. Tak przesiąkłeś tym czarem wspomnień, że do dziś nie znasz innego zwrotu jak "towarzyszu".

@Hamilton:
Towarzyszu ! Boli,boli ?

Lipski, a ile tysięcy afer pedofilskich jest na świecie z udziałem tych co noszą krzyż, monstrancje, różańce, spowiadają i pouczają innych jak nie grzeszyć i drugie tyle tych co ich kryło i zamiatało wyczyny swoich braciszków pod dywan. Wielu tych świętojebliwych płaszczy teraz swoje wypasione dupska na wygodnych kanapach i się śmieje, bo ich wyczyny się przedawniły.

  swistak  (www),  21/11/2018

Skandowano na marszu, by się nie bać, a może jebać TVN

  Hamilton,  21/11/2018

@swistak: gdzieś ty był na tych rekolekcjach? We Wronkach? Idź do biskupa, pokaż swoje komentarze i zostaniesz katechetą w zdeformowanej szkole.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska