Login lub e-mail Hasło   

Mafie, neohitlerowcy i bolszewicy razem z Platformą przeciwko Polsce…

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niepoprawni.pl
Czy ktoś mógł sądzić, że przegrana Platformy Obywatelskiej przerodzi się w pasmo ohydnych, odrażających prowokacji dewastujących wizerunek Polski? Czy ktoś mógł pr...
Wyświetlenia: 267 Zamieszczono 19/11/2018

http://www.eioba.pl/files/user80280/a268572/tvn-faszyzm.jpg

Czy ktoś mógł sądzić, że przegrana Platformy Obywatelskiej przerodzi się w pasmo ohydnych, odrażających prowokacji dewastujących wizerunek Polski?

Czy ktoś mógł przewidzieć, że przegrana partia i jej poplecznicy posuną się do plucia na Polskę zagranicą i do fabrykowania „afer” – jak ta z KNF i z inscenizacją „urodzin Hitlera”?Tego nikt nie mógł przewidzieć, gdyż nikt nie zdawał sobie sprawy, że Platforma Obywatelska do spółki z b. ZSL nie tylko zbudowała teoretyczne  państwo, lecz faktycznie oddała Polskie Państwo w ręce mafii. Nie tylko mafii paliwowych i vatowskich, które zarabiały miliardy np. na fikcyjnym  eksporcie z Polski telefonów komórkowych (których w Polsce się nie produkuje!) – lecz także na swobodne działanie piramid finansowych, ogałacających Polaków z ich oszczędności. Z tytułu lokaty w fikcyjne złoto, klienci Amber Gold stracili ponad 500 mln złotych i to w czasie, gdy syn premiera Tuska zatrudniony został w spółce OLT Express – utworzonej z ukradzionych oszczędności klientów „banku” !

O skali skorumpowania mafijnego państwa świadczy fakt, że premier Tusk nie podał się do dymisji – tylko uciekł do Brukseli na stanowisko, przygotowane mu przez kanclerz Angelę Merkel! Premier tego teoretycznego państwa nie nasłał CBA i Prokuratury na mafijny biznes, a dzisiaj przyznaje, że o zatrudnieniu swojego syna dowiedział się z gazety! Takie marionetkowe państwo afrykańskie stworzyła koalicja PO-PSL w samym środku Europy…

Wspomnę tylko o skali złodziejstwa w okresie rządów PO-PSL, gdy Polska objęta została przez UE klauzulą nadmiernego deficytu, a rząd Tuska by się ratować okradł Polaków z funduszy OFE i zwiększył wiek emerytalny do 67 lat. Odchodząc, rząd PO-PSL zostawił deficyt budżetowy w kwocie 50 mld zł - tj. dwukrotnie więcej, niż zakładała ustawa budżetowa za kolejne dwa lata rządów PIS i to mimo tego, że PIS przywrócił dawny wiek emerytalny i  wprowadził program 500+!

Skalę dyletanctwa i tupetu Tuska ujawnił on sam oświadczając, że rząd Platformy odchodząc, „zostawił środki na 500+”. Te „środki” to „ch…,d… i kamieni kupa”, jak wynika z nagrań „u Sowy”… Mafijne rządy koalicji PO-PSL pozostawiły jeszcze coś. To cała spuścizna PRL-u - agentów SB i WSI i „wybitnych ekonomistów”, jak Balcerowicz, Rostowski Rząsa, którzy od trzech lat straszą Polaków kataklizmem ekonomicznym. Te przewidywania są dziś warte funta kłaków: Polska odnotowuje największy wzrost gospodarczy w całej Unii, spadł dług publiczny i deficyt budżetowy. Za październik jest nadwyżka 6 mld złotych! Trzeba więc było coś wymyślić, by obalić rząd PIS-u. Do akcji przystąpiła niezawodna Gazeta Wyborcza i red. Czuchnowski oraz nie mniej zasłużona w propagandzie „postępu” i szumowin po PRLu stacja TVN...

GW ujawniła rzekomą korupcję wraz z ofertą 40 mln zł na podstawie nagrań Leszka Czarneckiego – właściciela Idea Bank, Getin Bank i Getin Holding S.A. Dziś się okazuje, że karteczka z zapisaną łapówką gdzieś gdzieś się biznesmenowi zawieruszyła! Co ciekawe, że wg. GW łapówka miała wynosić 40 mln zł podczas gdy od czasu, gdy mec. Giertych złożył zawiadomienie do Prokuratury – wartość biznesów Czarneckiego spada codziennie o ponad 100 mln złotych! Dziś tylko wartość akcji Getin Bank spadła o -17,50%, Idea Bank -15,77% a Getin Holding SA. -12,50% (wartość akcji 14 groszy!)Trzeba być mocno naiwnym by wierzyć, że właściciel banków zrobi sepuku na podstawie fałszywego zawiadomienia do prokuratury. Były agent SB jest  nadal w rękach swoich mocodawców, dzięki którym z gołodupca, stał się w III RP miliarderem. To oni – przerażeni utratą wpływów- podjęli akcję, która (dzięki wsparciu posłów PO i mediów) miała się zakończyć dymisją rządu. Okazuje się jednak, że "afera" zaszkodziła najbardziej mafii, która wystawiła Czarneckiego do obalenia rządu: esbecja straci te banki, w których TW Ernest pełnił tylko rolę słupa. Co gorsza nie znajdzie się nawet chętny, by je kupić za złotówkę, gdyż trzeba będzie spłacić wierzytelności banków Czarneckiego...

Klienci obu banków w panice likwidują swoje lokaty (ponosząc przy tym straty) i nic nie wskazuje na to, by były miliarder próbował swój biznes uratować. Przeciwnie! Zatrudnienie mec. Giertycha, który planował szantażowanie polskich oligarchów (https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/486987/teksty-roku-tasma-giertycha.html (link is external)) potwierdza, że TW Ernest wykonuje tylko polecenia mafii, która rządziła dotąd Polską…

Równoległym działaniem w wojnie mafii przeciwko PIS była inscenizacja przez stację TVN (gdzie zatrudniona jest Jolanta Pieńkowska – żona Czarneckiego)- „urodzin Adolfa Hitlera”. W inscenizacji wzięli udział pracownicy TVN: Piotr Wacowski wraz z Anną Sobolewską i Bertoldem Kittelem. Za swój „reportaż” już zostali laureatami nagrody Radia ZET, wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 50 tys. zł. Dziś okazuje się, że „reportaż” był ordynarną prowokacją, której celem było przedstawienie rządu PIS, jako rządu faszystowskiego – wspierającego faszystów….

Mam nadzieję, że po ujawnieniu hajlującego na tle portretu Hitlera operatora TVN Piotra Wacowskiego –  stacja TVN, jako propagująca faszyzm – zostanie pozbawiona koncesji. Państwo Polskie nie może bowiem pozwolić na rujnowanie swojego wizerunku przez byłe służby - prowokatorów bolszewickich i neohitlerowców, udających obrońców demokracji.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1263
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1101
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 554
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 720
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 765
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 366
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 751
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 609
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Adolf Hitler był katolikiem.

Nie martw się Lipski, szeryf Ziobro znajdzie winnego. Podobno schwytano już tego co sprzedał dyktafon Czarneckiemu. Hahaha - Lipski coś ty taki nerwowy się zrobił jak "nerwacja z polskom flagom". Wiadomo, że to wina Tuska. Tobie nic nie zrobią. Chociaż cholera wie, zanim się wytłumaczysz mogą ci jaja wyrwać za używanie wulgarnych słów jak "konstytucja" i "demokracja".

  swistak  (www),  21/11/2018

@Hamilton: Tobie też wyrwią jaja jak Ziobro kupi mikroskop i pensetę

@swistak: ty jesteś już po zabiegu? Weź jakiś czopek na uspokojenie, bo ci pobożność i bogobojność spada. Tylko nie do buzi.

@idiotopodobny: napisz "sracze IV" Z tak niebywałym talentem chama - amatora przejdziesz do historii literatury polskiej.

@swistak: ty musisz wykorzystać swoją misję i uczyć religii w szkole. Twoje religijne popierdółki nie różnią się od innych, ale może dzieciaczki będą wiedziały, co powiedzieć księdzu pedofilowi jak zacznie je zbawiać. Jaj już nie masz, ale będziesz mial zasługi w episkopacie, który już zaczął walczyć po wielu latach zgorszony tym zjawiskiem.

@Hamilton:
Taaak ? Eeee... Towarzyszu coś bredzicie !

@milord36: Lipski obudź się. Eioba to portal społecznościowy a nie zebranie partyjne. Tam towarzyszyłeś towarzyszom radzieckim jako czołowy agent agencji towarzyskiej przy PZPR, ale to się już skończyło. To je już kaput. Lipski jak długo można żyć wspomnieniami. Noszenie cymbałów za orkiestrą już nie wróci, teraz musisz duuuuużo kopiować, by zarobić te parę rubli.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska