Login lub e-mail Hasło   

Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie

Wśród wielu pytań, jakie by można zadać, proponuję takie dwa, które sięgają zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość... Czy znasz na nie odpowiedź?!
Wyświetlenia: 222 Zamieszczono 05/12/2018

Kim jest dla ciebie Jezus Chrystus?


   Zwykle padają odpowiedzi: Panem - Zbawicielem - Przyjacielem.
Jest On również: „Drogą, Prawdą i Życiem” (Ewangelia Jana 14,6). To wszystko prawda, ale aby się nie powtarzać, odpowiadam, że Jezus Chrystus jest dla mnie - PRZYSZŁOŚCIĄ!
Dlaczego? Ponieważ TYLKO ON, dzięki temu Kim jest i co uczynił, obdarza mnie darem wiecznego zbawienia, czyli ratunkiem od należnego mi potępienia spowodowanego całą moją grzesznością!
I to jest TA PRZYSZŁOŚĆ, jakiej potrzebuję!
Czy myślisz, że z Tobą jest inaczej?!


Uwierz, to znaczy zaufaj Jezusowi i ciesz się PRZYSZŁOŚCIĄ obejmującą wieczność!
To jest możliwe, ponieważ „Bóg tak bardzo ukochał świat, że dał swego Jedynego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał ŻYCIE WIECZNE” (Ewangelia Jana 3,16), a Jezus Chrystus to „Baranek Boży, który gładzi grzech świata” (Ewangelia Jana 1,29).
Uwierz więc, że: „Zbawienie nasze dzięki Bogu zasiadającemu na tronie i dzięki Barankowi!” (Apokalipsa 7,10), a będziesz z Bogiem WIECZNIE ŻYŁ!

Poniżej odpowiedź na drugie, ważne pytanie.

 

Dlaczego potrzebujesz ZBAWIENIA i czym ono jest?

  1. Zbawienie jest Bożą ODPOWIEDZIĄ na Twoje grzeszne życie! Właśnie dlatego go potrzebujesz bo jesteś grzesznikiem.
  2. Zbawienie jest RATUNKIEM od nieuchronnej wiecznej śmierci! Wyobraź sobie, że wpadłeś do wody, nie umiesz pływać, potrzebujesz ratownika bo toniesz - śmierć już nadchodzi...
  3. Zbawienie jest DAREM od Boga! Nigdy nie osiągniesz go swoim dobrym życiem i zasługami. Jest ono dostępne wyłącznie poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa: w to Kim On jest i co uczynił.

Jak zatem możesz być zbawiony?

  • ZROZUM swoje beznadziejne położenie! Toniesz.
  • ZAWOŁAJ: Jezu ratuj mnie! Nikt inny nie jest Ratownikiem!
  • PRZYJMIJ wiarą ratunek: dar zbawienia. Tego potrzebujesz!

Zawierzając siebie Bożemu miłosierdziu, uznając swoją winę, wyznaj Bogu swoje grzechy i uwierz w ich przebaczenie, a potem ŻYJ nowym życiem: zbawionego, czyli uratowanego, dziecka Bożego!

------
Masz pytania, uwagi? Śmiało je stawiaj.
Polecam też Portal biblijny

Podobne artykuły


72
komentarze: 75 | wyświetlenia: 27621
51
komentarze: 57 | wyświetlenia: 39007
37
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6203
53
komentarze: 63 | wyświetlenia: 26861
25
komentarze: 48 | wyświetlenia: 2516
31
komentarze: 13 | wyświetlenia: 7037
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6585
7
komentarze: 74 | wyświetlenia: 655
32
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3113
30
komentarze: 23 | wyświetlenia: 4079
28
komentarze: 10 | wyświetlenia: 8172
28
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2709
31
komentarze: 168 | wyświetlenia: 7517
18
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5842
25
komentarze: 4 | wyświetlenia: 4825
 
Autor
Artykuł  Henear,  05/12/2018

Jakby Bóg tak bardzo ukochał świat, jak mówisz to nie dałby nam Jezusa a święty spokój.
Promujesz ideologię ofiar życiowych.

  Zbyszekg4  (www),  05/12/2018

@Henear: ale za tym świętym spokojem to co masz KONKRETNIE na myśli?

  Henear,  05/12/2018

@Zbyszekg4: Uważam że cała ta chrześcijańska mitologia nie jest żadną drogą do zbawienia a szkodliwym systemem wierzeń, uniemożliwiającym pełniejsze życie. Gdyby nikt nie napchał nam w dzieciństwie do głów konceptu grzeszności - nie byłoby trzeba teraz nikogo zbawiać.
Te około-chrześcijańskie wierzenia kreują problem na który następnie wymyślają "rozwiązanie" - zbieżne z przyjętą filozofią. Jak dla mnie to choroba psychiczna.

@Henear: Wypowiadasz slowa prawdy bo....!
...
""Przede wszystkim Jezus nie pochodził z Nazaretu ani z Betlejem. W momencie gdy się urodził, a więc około szóstego–siódmego roku przed naszą erą (przed narodzeniem Chrystusa?), tereny dzisiejszego Betlejem i Nazaretu nie były zasiedlone. Te miejscowości pojawiają się po to, by można było dopasować postać Jezusa do proroctw zawartych w St ...  wyświetl więcej

@Henear:
Nie ma nic ciekawszego do roboty niż pisanie do Zbyszka że jest chory psychicznie ? A ja uważam że narkotyki są czymś negatywny, ty zobacz mój znajomy komendant z wojewódzkiej , akurat z tego wydziału, uważa to samo.
A ty ? Lubię go, facet z zasadami. Masz jakieś ? Może byś zaczął od obiektywności ?

  geb  (www),  05/12/2018

Szczęść Boże!
Piękny artykuł. Kiedyś ja wołałam: "Jezu, Jezu, przyjdź do mnie, a będę uzdrowiona!" I co poczułam, silne przyciąganie magnetyczne. Dalsze skutki to było "przebóstwienie".

Serdecznie pozdrawiam "MAT ka".
I mam pytanie: "Czy i Ty zostałeś już "przebóstwiny" ?
Co sądzisz o moim dzisiejszym artykule "Boskie Państwo Polskie" ?

@geb: może stałaś zbyt blisko transformatora. To by tłumaczyło to przyciąganie magnetyczne. Pałac prezydencki będzie w Licheniu czy w Toruniu?

  geb  (www),  05/12/2018

@Hamilton:
Szczęść Boże!
Mieszkamy w KOSMICZNYM JAJKU i wszechświat jest elektomagnetyczny.
Proszę zapoznaj się z http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf
Częścią VI "Budowa Wszechświata" i " Elektryczny Kosmos".
Marnujesz swoją nieprzeciętną inteligencję, na udawanie "nieuka".

Nie będzie pałacu, ani w Lich

...  wyświetl więcej

Są dwa rodzaje miłości. Miłość niedojrzała. Kocham, bo ciebie potrzebuję, tu np. obiektem miłości jest diler narkotykowy i mu się oddaje kobieta dla dragów, facet z forsą, ktoś kto daje jej prestiż. I drugi rodzaj miłości, ta prawdziwa. Potrzebuję ciebie, bo kocham ciebie. Wtedy kocha się tę osobę z jej wadami, poznaje się ją i jest ona ważna dla tego kogoś, ale nie dlatego, że coś tej osobie daje ...  wyświetl więcej

  Zbyszekg4  (www),  05/12/2018

@Janusz Nitkiewicz: - tekst za za krótki, aby rozwijać temat miłości, ale nie za coś ja kocham Jezusa, ale dla Niego samego.
On mnie pierwszy umiłował, więc ja mogę tylko na tę Jego miłość odpowiedzieć.

@Zbyszekg4: Pozdrawiam wierzącego w Jakąś ideę. Obecnie propagowany neoliberalizm, każe wierzyć we wszystko, co jest możliwe np. mama On i tata On. Jednoznaczność Twojej wiary przynosi otuchę i nadzieję w prawość człowieka, w zasady moralne a nie zdziwaczenia typu przeszczep mózgu. Człowiek współczesny zrobi wszystko, żeby żyć dłużej - nawet zabije, by tylko mieć na to pieniądze … Wartość jego mor ...  wyświetl więcej

@podobny: Człowiek współczesny zrobi wszystko. Napisze nawet "sracze4" jak się nabzdryngoli.

@Hamilton: Dokładnie! alkohol powoduje słów rozwolnienie … które czasami jest lepsze, bo oczyszcza niż słów zatwardzenie.

  Serpico,  05/12/2018

@podobny:
To pokaż Zbyszkowi w ramach podziękowań:

cytuję Podobny aka mirek1957 ;
"Ciekawe ... i pomyśleć, że ja, onanista z dziada, pradziada, który jest w tej sztuce mistrzem, miałem na maturze same piątki (z fizyki i matematyki) i czwórki (z jęz. polskiego i angielskiego). A było to w czasach, gdy pożywką onanizmu, były tzw. świerszczyki - trudno dostępne! Teraz, gdy jeste

...  wyświetl więcej

  Serpico,  05/12/2018

@podobny:
Opowiedz, opowiedz, jeszcze o swoich przebłyskach religijnych w czasie onanizowania się przy japońskim porno możesz, w końcu lubisz o tym pisać, a tak fakt jeszcze do tego alk.
Przestał ci się podobać neoiliberalizm i wizje seksu grupowego ? Czemu ? Nie mogłeś chętnych znaleźć i się nawróciłeś ? hahaahhaha...........

kolesie po 60 lat .... brak pytań. Zróbcie sobie jakiś team i idźcie razem do psychiatry, psycholog nie da rady.

@podobny: dokładnie, oddziały odwykowe są pełne takich oczyszczonych z toksyn bez zatwardzeń w dupie, ale z zabetonowanym mózgiem.

Zbyszek musisz odejść ! Blokujesz ludziom samorealizację, czują się grzeszni, zaraz połowa dostanie depresji i się okaże ze w Polsce nic nie mogą zrobić ponieważ jesteśmy krajem katolickim, jeszcze Ty jesteś adwentystą, to jest jak double impact . Przykro mi Zbyszek, nara.
No oprócz mnie, ja się czuje ok haahhaah .. dla mnie możesz zostać, ale jak widzisz reszta jest nastawiona tak sobie hahaah ...

Nie mam nic do Zbyszka i jego przekonań. Niech pisze, ale może optymistyczniej? Bo tak, samo straszenie i proste rozwiązanie (którego nikt nie zweryfikował), to jak w reklamie skierowanej do kobiet, to mnie razi. Wiem, jak tłumaczono słowo święte na przestrzeni historii. To to współczesne tłumaczenie też mnie razi: jesteśmy wszyscy grzeszni, czujmy poczucie winy i prośmy o wybaczenie i chwalmy Bog ...  wyświetl więcej

  geb  (www),  08/12/2018

Bóg zapłać za inspirujący artykuł!
Ale mam pytanie: Dlaczego wszystkie zorganizowane religie, mówią o sądzie albo o przebóstwieniu, dopiero po śmierci?
Dla mnie Chrystus Jezus jest przebóstwionym Świętym Słońcem, czyli obecnie w niebie Bogiem Słońcem.
Ale swoi nie rozpoznali Go!
Piszę o tym w mojej KRONICE PRZEBÓSTWIENIA h ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska