Login lub e-mail Hasło   

Pij z głową i ufaj sobie

Jakiś czas temu spotkała mnie naprawdę bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co gorsza, spotkała mnie mimo tego, że w żadnym wypadku nie powinna mieć ona miejsca i w zasadzie, nie mogłe...
Wyświetlenia: 81 Zamieszczono 30/11/2018
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

Jakiś czas temu spotkała mnie naprawdę bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co gorsza, spotkała mnie mimo tego, że w żadnym wypadku nie powinna mieć ona miejsca i w zasadzie, nie mogłem mieć o nią do siebie większych pretensji. Owa sytuacja okazała się być jednak tzw. szczęściem w nieszczęściu, co dało mi bardzo dużo do myślenia na przyszłość.


Piątek poprzedzający feralną sobotę spędziłem na suto zakrapianej alkoholem imprezie. Pracuję bowiem w branży, w której tak naprawdę nie można odmawiać. Nie można odmawiać niczego - a już szczególnie napojów wysokoprocentowych, polewanych na firmowej imprezie. Imprezujemy dość często, bo i często są ku temu okazje. Imprezowy styl życia jest chyba po prostu wpisany w nasz zawód.

Po stresującym tygodniu spędzonym od rana do nocy w biurze, gdy nadchodzi weekend, każdy z nas ma wewnętrzną potrzebę całkowitego wyrzucenia z siebie pokładów stresu. Do tego dochodzi właśnie na naszych firmowych przyjęciach, których czar i cała otoczka bardzo wiele kosztuje nas jednak zazwyczaj dnia następnego. Kłopot polega na tym, że o ile potrafię już sobie radzić z pewnymi nieudogodnieniami w działaniu mojego organizmu w sobotę, o tyle mam tego dnia zazwyczaj trochę obowiązków niezwiązanych z pracą, do których dopilnowania potrzebuję auta.


Na szczęście już dawno zrozumiałem, że prowadząc taki tryb życia, a nie chcąc zarazem narobić sobie niepotrzebnych problemów z prawem, warto zainwestować w urządzenie, który pozwoli mi określić, czy jestem już całkowicie trzeźwy. Alkomaty Warszawa oferuje dosłownie wszędzie, więc ich zakup nie jest żadnym problemem. Ostatnio mój wysłużony, osobisty alkomat wykazał, że jestem całkowicie trzeźwy. Do policyjnej kontroli, do której zostałem wybrany losowo na drodze w naszym mieście podchodziłem więc całkowicie wyluzowany. Jakież było więc moje zdziwienie, gdy policyjna maszynka wykazała, że zaledwie 0.02 promila dzieliło mnie od odebrania mi prawa jazdy. Wizja jego utraty dała mi dużo do myślenia i tego samego dnia wymieniłem moje urządzenie. Pamiętajcie: ważne jest by sprawdzać stan swojego organizmu po imprezie, ale urządzenia też bywają zawodne, więc jeśli nie musicie się nigdzie śpieszyć, to odczekajcie jeszcze kilka godzin.

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2065
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1086
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1776
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1463
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 916
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1008
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 810
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 598
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 898
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 297
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 317
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 483
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 884
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 903
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 657
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Minus za tytuł, wydający się zapowiadać coś interesującego i bezwartościową reklamową treść.

Na trzeźwo też reklamujesz te alkomaty? Na flaszkie chyba zarobisz. Dobrze kombinujesz. Jak dobrze pójdzie dostaniesz odszkodowanie za alkoholizm zawodowy i w wieku 40 lat renta plus dodatek kombatanta na pół litra.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska