Login lub e-mail Hasło   

Pij z głową i ufaj sobie

Jakiś czas temu spotkała mnie naprawdę bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co gorsza, spotkała mnie mimo tego, że w żadnym wypadku nie powinna mieć ona miejsca i w zasadzie, nie mogłe...
Wyświetlenia: 140 Zamieszczono 30/11/2018
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

Jakiś czas temu spotkała mnie naprawdę bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co gorsza, spotkała mnie mimo tego, że w żadnym wypadku nie powinna mieć ona miejsca i w zasadzie, nie mogłem mieć o nią do siebie większych pretensji. Owa sytuacja okazała się być jednak tzw. szczęściem w nieszczęściu, co dało mi bardzo dużo do myślenia na przyszłość.


Piątek poprzedzający feralną sobotę spędziłem na suto zakrapianej alkoholem imprezie. Pracuję bowiem w branży, w której tak naprawdę nie można odmawiać. Nie można odmawiać niczego - a już szczególnie napojów wysokoprocentowych, polewanych na firmowej imprezie. Imprezujemy dość często, bo i często są ku temu okazje. Imprezowy styl życia jest chyba po prostu wpisany w nasz zawód.

Po stresującym tygodniu spędzonym od rana do nocy w biurze, gdy nadchodzi weekend, każdy z nas ma wewnętrzną potrzebę całkowitego wyrzucenia z siebie pokładów stresu. Do tego dochodzi właśnie na naszych firmowych przyjęciach, których czar i cała otoczka bardzo wiele kosztuje nas jednak zazwyczaj dnia następnego. Kłopot polega na tym, że o ile potrafię już sobie radzić z pewnymi nieudogodnieniami w działaniu mojego organizmu w sobotę, o tyle mam tego dnia zazwyczaj trochę obowiązków niezwiązanych z pracą, do których dopilnowania potrzebuję auta.


Na szczęście już dawno zrozumiałem, że prowadząc taki tryb życia, a nie chcąc zarazem narobić sobie niepotrzebnych problemów z prawem, warto zainwestować w urządzenie, który pozwoli mi określić, czy jestem już całkowicie trzeźwy. Alkomaty Warszawa oferuje dosłownie wszędzie, więc ich zakup nie jest żadnym problemem. Ostatnio mój wysłużony, osobisty alkomat wykazał, że jestem całkowicie trzeźwy. Do policyjnej kontroli, do której zostałem wybrany losowo na drodze w naszym mieście podchodziłem więc całkowicie wyluzowany. Jakież było więc moje zdziwienie, gdy policyjna maszynka wykazała, że zaledwie 0.02 promila dzieliło mnie od odebrania mi prawa jazdy. Wizja jego utraty dała mi dużo do myślenia i tego samego dnia wymieniłem moje urządzenie. Pamiętajcie: ważne jest by sprawdzać stan swojego organizmu po imprezie, ale urządzenia też bywają zawodne, więc jeśli nie musicie się nigdzie śpieszyć, to odczekajcie jeszcze kilka godzin.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 718
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1354
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1606
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 928
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1316
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1546
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1322
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 724
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 403
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1107
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 913
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1207
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Minus za tytuł, wydający się zapowiadać coś interesującego i bezwartościową reklamową treść.

Na trzeźwo też reklamujesz te alkomaty? Na flaszkie chyba zarobisz. Dobrze kombinujesz. Jak dobrze pójdzie dostaniesz odszkodowanie za alkoholizm zawodowy i w wieku 40 lat renta plus dodatek kombatanta na pół litra.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska