Login lub e-mail Hasło   

Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie.

który powstał w tej stacji. -Ukradziono nam część materiału zgromadzonego na etapie dokumentacji produkcji,ten materiał jest daleki od tego,co ostatecznie poszłoby do emi...
Wyświetlenia: 289 Zamieszczono 02/12/2018

który powstał w tej stacji.

-Ukradziono nam część materiału zgromadzonego na etapie dokumentacji produkcji,ten materiał jest daleki od tego,co ostatecznie

poszłoby do emisji.Ktoś to rąbnął ze stołu montażowego - mówi '' Gazecie '' rzecznik TVN Karol Smoląg.

Chodzi o film,który pod tytułem '' Tajne spec.znaczenia '' znalazł się we wtorek na kilku portalach internetowych z dopiskiem, że

TVN nie chce go wyemitować,bo potwierdza,że pierwszy przywódca '' Solidarności '' współpracował z SB.

Po południu stacja zablokowała film na większości portali,ale wczoraj można go było oglądać m.in na zagranicznych serwerach.

https://m.youtube.com/watch?v=gFn3itSS1-Y

Jesień 2010, rządy Platformy, ,,złote czasy" polskiej de-mo-kracji. TVN zleca produkcję filmu o Wałęsie. Troje dziennikarzy przygotowuje znakomity materiał, kawał porządnego dziennikarstwa śledczego, demaskatorski dokument.

Jeden z wysoko postawionych esbeków opowiada dziennikarzom: ,,Na drugim piętrze gabinet zastępcy naczelnika – tam była prowadzona rozmowa z Lechem Wałęsą. Do prowadzenia tej rozmowy zostali wytypowani koledzy, którzy przyjechali w ramach pomocy z Olsztyna, kapitan Rapczyński i kapitan Graczyk. W pewnym momencie wchodzi Rapczyński, zaciera ręce mówi: „mamy go”. Wałęsa przysięgał na krzyżyk, że nigdy nie zdradzi, że będzie współpracował, że będzie realizował to, co od niego chcemy. A w kontaktach ze Służbą występował będzie jako Bolek".

Inny uzupełniał: ,,To, że Graczyk zwerbował Wałęsę, było wiedzą powszechnie znaną, kiedy on coś zaczął znaczyć. Wszyscy o tym mówili, każdy o tym wiedział. Graczyk o tym paplał. To pijaczyna był, on powinien za to siedzieć, bo zdradził tajemnicę państwową".

Wymowa filmu i przedstawione w nim fakty komuś się najwyraźniej bardzo nie podobają. TVN, stacja założona przez dwóch biznesmenów mających teczki Tajnych Współpracowników w komunistycznej Służbie Bezpieczeństwa, nagle... wstrzymuje emisję filmu. Film przecieka do internetu (można go obejrzeć do dziś, pod tytułem ,,Tajne specjalnego znaczenia").

Stacja dostaje wścieklizny. Rozpoczyna zmasowaną akcję polegającą na blokowaniu jego emisji i usuwaniu go ze wszystkich portali. Co ciekawe, o tym fakcie wspomina nawet - jak widzicie na zdjęciu - ,,Wyborcza", której na przestrzeni lat zdarzało się prowadzić z TVN wewnętrzne małe wojenki. Możliwe, że była to zemsta za wyemitowanie w TVN filmu o zatrudnieniu przez ,,Wyborczą" Lesława Maleszki - komunistycznego szpicla gorliwie sprzedającego esbekom własnych przyjaciół, mimo pełnej świadomości, że jego donosy zagrażają ich życiu. Zamordowany przez SB student Pyjas należał do bliskich przyjaciół Maleszki, późniejszego dziennikarza ,,Wyborczej" - gazety założonej przez syna żydowskich działaczy komunistycznych.

Jako powód swojej gwałtownej reakcji, TVN podawał, że w internecie wyemitowano niepełną, tendencyjną wersję filmu, przedstawiającego Wałęsę wyłącznie w złym świetle. Rzecznik TVN zapewniał: ,,Prace nad filmem będą kontynuowane. Na razie nie sposób określić terminu ich zakończenia".

Powiedział to w 2010 roku.

Za chwilę mamy 2019.

Film nadal nie został wyemitowany.

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1008
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1196
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 750
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1077
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1886
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 578
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 605
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 890
9
komentarze: 106 | wyświetlenia: 488
 
Autor
ArtykułNo tawariszcz Lipski jak jeden z wysoko postawionych esbeków jest dla was autorytetem to jezdeście wielki jak dwa bałwany.

@Hamilton:
A Ty jako PAJAC nie ?

  Hamilton,  03/12/2018

@milord36: jak ci się uda sprzedać swoje jaja po 50 groszy to chyba zrobisz lepszy interes niż na tym kopiowaniu wypocin. Spróbuj. Stań pod jakimś sklepem, albo na targowisku. Walcz o swoje.

  Hamilton,  03/12/2018

@milord36: hahahaha i nie zapomnij odprowadzić vat, by dobra zmiana miała na premie, które się im należą jak świni koryto za to, że są już skłóceni ze wszystkimi.

@Hamilton: Zabawniejszy jest fakt, że nie masz już co sprzedać, bo pozostały ci, jedynie wydmuszki których nikt nie chce. Przykro mi Hamski_tonku, ale takie są fakty. Z którymi ciężko ci się pogodzić, ale spoko ja to rozumie i chętnie umieszczę cię w krainie wiecznego zapomnienia. :)

  Hamilton,  03/12/2018

@pokrzywiony: podlizałeś się? To ładnie. Umyj rączki i pomóż milordzikowi. Nieszczęścia chodzą parami, będzie wam razem raźniej i weselej.

  Hamilton,  03/12/2018

@pokrzywiony: tylko nie biegnij z donosem na milordzika, że nie ma kasy fiskalnej, bo on ma kolegów w ONR. Jak ci zrobią pogadankę to swoje wydmuszki i klejnoty będziesz nosił pod każdym okiem. Na pewno twoja uroda na tym skorzysta, ale możesz być nieco obolały.

@Hamilton:
Taaak ? Ale jaja ! Eeee..... Do prawdy ?

@Hamilton:
Towarzyszu !
Niewygodny artykulik co ? Boli,boli ? Cenzurki by się chciało nie ?
Sypnij szambem. Zapodaj jakiś rynsztok. Hehehe...

  Serpico,  03/12/2018

@milord36:
https://sjp.pl/doprawdy
A teraz wypieprzaj postkomunistyczna kreaturo.Kiedy ty w końcu zdechniesz ? Nie masz jakichś chorób ?

@Serpico:
Czerwony wrzodzie na Dupie !
Lewaku postkomucha szukaj w lustrze.Dobrze,dobrze kontroluj pisownię do tego się nadajesz.

@Serpico:
Zdechnę. Jak Ciebie czerwona zarazo wytrują.

@Serpico:
https://kultura.onet.pl/film/w(...)6jjx0kd
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)itaryzm
Jest to możliwe do osiągnięcia, czy kolejna utopia ?

  Serpico,  04/12/2018

@milord36:
Nie wiem, musisz dopytać Koriolana, on próbuję zrobić jakąś "grupę" :
http://eiba.pl/5
Taki meneluch w sumie, stary jego był trepem w PRL, powinieneś się z nim dogadać jako były pracownik PAGART, będzie przyjaźń, czuję to.

Czemu mi dajesz jakieś linki ? Mi chodziło o ciebie "niuniek".

  Serpico,  04/12/2018

@pokrzywiony:
Nie jest. Protestująca Pamela, to jak protestująca Reinfrivi, mężowie ćpunki i alkoholicy, 4ech, Reinfrivi doszła do 3ech hahah ....
Ona akurat rozumie o co chodzi, też alk, drugi, wygląda już jak przez okno.Tylko czemu mi dajesz te linki ?

  vivi91,  04/12/2018

@pokrzywiony: hmmm... wyglada jak przez okno? To jakiś slang wybrańców ??!!! Aktualnie zrobiłam 4 mkną bieżni i wchodzę na sale trx. Chyba faktycznie dragi i alko mi sluza. Badania z wczoraj - wiek biologiczny 29. Zastanawia. Się czy od kilku lat non stop oczernia mnie kłamstwami ten pomarszczony żółw z debilnych filmików? Nie. No chyba tslicj aż idiotów nie ma :). Wracam do ćwiczeń. Pozdrowienia. Aaaa pewnie nawadnianiam się jegemajstrem a w kiblu kreski z amfy.

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
HAHAAHAHH ... no proszę proszę ! HAHAAHAHH mam ubaw, a jak byś wyglądała po 2 operacjach z zagrożeniem życia ? Przeszczepie skóry gdzie na przyjęcie są szanse 30 % ? Ale to od ciężkiego życia takie wyniki olimpijskie ? HAHAAHAHAAH.....

O Pamelę chodziło niiuniek, o Pamelę.Badania na wiek biologiczny hahahaha ...... mocne mocne. A że tak się dopytam już strasznie nie wal

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Życzę przyjemnych ćwiczeń ! hahaah .... KRETYNKA.Idź na tomograf lepiej, albo zrób symulację, zobaczysz co będzie, proszę pani zbliżonej do dwubiegunowej.
Słyszałaś kiedyś o rozchwianiu emocjonalnym ? Tak tak "niunieK" to są te twoje "emocje" hahahha ..........
Ale się uśmiałem :)
https://unsee.cc/32ce49ac

Tyl

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Czemu debilne ? Nie podobała ci się przemoc wobec rodziców ? Bić mocniej ? Wkopię cię tam gdzie twoje miejsce.
Obrażam ? A może kłamie ? Niee .... i ty dobrze suko wiesz że nie.
Ja za ciebie piszę że pijesz non stop ? Raczej nie.Na uzależnienie od smartfonu i netu mi wygląda hahhahaah ....
Ale ile sil .. to ten projekt ? hahahahaa .........Nie przepracowana ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Jeden przykład oczerniania ? Jeden, z góry dzięki. Badania na zużycie pochwy bym wprowadził i ust od głębokiego.
Wiem wiem, chamstwo i to ostre, właśnie za kurwa oczernianie, za wyzywanie od kalek itd.
Służyć to ci służy, wożenie się na pleckach facetów, to ci służy, taki masz potencjał, dobrze choć tyle.I git luz, blues , bdę, bdę na gitarce, tym razem.

T

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Zmarszczony żółw hahaha .. dobre, ci powiem że ty nawet jakiegoś interesującego pojazdu nie umiesz wymyślić, jak cała reszta tej waszej grupy pół debili, a to dziwne, taki brak weny twórczej, jak nie o seksie, to jakieś płaskie skojarzenia, wyjazdy do Płaskiej, skojarzenia płaskie, a jeśli chodzi o ocenę mojego wyglądu, dzięki, ale wiesz ... skoro ty chodzisz po "mieście" z tak ...  wyświetl więcej

@Serpico: Chodziło mi czy pogląd "Egalitaryzm" jako pewna idea jest do osiągnięcia, nie czy Pamela jest do osiągnięcia. Nie zrozumiałeś pytania. Pamela jako osoba która uzyskała pewną popularność jest tylko nośnikiem głoszącym pewne poglądy na które samodzielnie raczej by nie wpadła. Pytanie dotyczy poglądów, a nie osób je głoszące.

@Vivi srivi: Jegermajstra to w Niedziele piłem z kumplem, po obejrzeniu sztuki "orkiestra"
https://www.teatr.legnica.pl/s(...)kiestra
w wykonaniu teatru im "Helany Modrzejewskiej" https://www.teatr.legnica.pl/t(...)ktorzy, bardzo nam się przedstaw ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@pokrzywiony:
Przecież napisałem że nie jest, chodziło o egalitaryzm."Nie jest" było do pytania o egalitaryzm, a dalej już się śmiałem z Pameli.

@Serpico: Lepiej gdybyś napisał dlaczego uważasz "Egalitaryzm" jako nieosiągalny, podaj jakieś powody, bo cycki i takie tam Pameli to raczej nie powody nieosiągalności pewnej równości społecznej. A dlaczego idee komunizmu nie zostały osiągnięte jak myślisz ?

  Hamilton,  04/12/2018

@milord36: od kopiowania szamba ty tu jesteś pomiocie esbeków z Pagartu. Lipski o czym ty mówisz, kiedyś im lizałeś dupska, a teraz kreujesz się na prawicowca i legendę opozycji, a jesteś malutki cymbał zrzynający debilne teksty z internetu. Samodzielnie zdania ośle nie sklecisz po polsku - takiś q..wa gieroj i polski patriota. Jeśli tyle lat pracowałeś w Pagarcie to jesteś albo byłym tępym esbekiem albo byłym podłym szpiclem.

  Serpico,  04/12/2018

@pokrzywiony:
Maniek zadajesz głupie pytania, naprawdę głupie.Z podobnych powodów istniał ktoś taki jak:
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)h%C3%A9
Czy była "władza ludu",czy monarchia, on trwał, jedna z moich "ulubionych" postaci, tylko znów czegoś źle nie zrozum, to że jest "ulubiona" nie znaczy że jest zbliżona ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@pokrzywiony: założę się, że był to teatrzyk dla dzieci, bo nareszcie coś zrozumiałeś i ci się podobało. A kumpel do jakiego śląskiego przedszkola uczęszcza? Pamiętaj, że podawanie dzieciom alkoholu stanowi przestępstwo i zagrożone jest karą wyższą niż groźby karalne.

@Serpico: Czyli nie wszystkie ludzkie idee da się osiągnąć, więc co je ogranicza co takiego jest silniejszego od ludzkich przekonań i wiary ? Skąd bierze się determinacja poznawania praw w świecie mikro i makro na którym wisi nasza bytność ?

@Hamilton: "założę się, że był to teatrzyk dla dzieci" ... i znów przegrałeś safanduło. :)

  Hamilton,  04/12/2018

@pokrzywiony: szanowny kolega ma rację. Nasza bytność zawieszona na szyi świata mikro niewiele widzi, bo małe to to jest, takie tyci tyci. A jak się uwiesi na szyi świata makro to też gówno widzi, bo za daleko to to jest. Determinacja się wówczas wq... na wiarę i przekonania, wiara przekona się, że nic tu po niej i mniejsza o to, bo i tak nie ma za co. Ale dobrze, że kolega zwrócił na to swą przen ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@pokrzywiony: już się gamoniu przyzwyczaiłem, że wygrywasz ze mną sromotnie jak ciocia Beatka w Brukseli. Też dostaniesz białe "rurze".. Milordzik niczego nie napisał. Wszystko zrzyna z netu. Ty tak bardzo gardzisz takimi ludźmi. I przestałeś? Przepraszam, zapomniałem, że masz kręgosłup moralny z gówna i wazeliny. Dobra, dobra, to cię w zupełności usprawiedliwia.

@Hamilton: Domyślam się, że chcesz zatańczyć dla mnie na rurze, ale spokojnie nie trzeba odpuść to sobie lepiej, a fuj ! Niczego od ciebie nie potrzebuje ani nie oczekuje, gamoniu.

  Hamilton,  04/12/2018

@pokrzywiony: twoja domyślność jest tu powszechnie znana, a jej szybkość budzi salwy śmiechu. Skojarzenia z rurą masz już prawidłowe, bo twoja tzw. domyślność 'zaskakuje' już po 10 uderzeniu rurą w twoją czaszkę. Nie załamuj się, było gorzej i też tu dokazywałeś.

  vivi91,  04/12/2018

@pokrzywiony: dawno nie byłam w teatrze. Nadrabiam zaległości kinowe, galeriowe i towarzyskie. Swoją droga czytając komentarze dziwie się, że nikt nie reaguje na niewyobrażalne chamstwo i prostactwo i dyskutuje z osobami, które poza wyzwiskami i lżeniem nie reprezentują sobą nic. Zdecydowanie świadczy to o poziomie portalu, a szkoda, bo było to miejsce zmagań literackich - cokolwiek to znaczy

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Podobny do ciebie :
"Ciekawe ... i pomyśleć, że ja, onanista z dziada, pradziada, który jest w tej sztuce mistrzem, miałem na maturze same piątki (z fizyki i matematyki) i czwórki (z jęz. polskiego i angielskiego). A było to w czasach, gdy pożywką onanizmu, były tzw. świerszczyki - trudno dostępne! Teraz, gdy jestem w tym zajęciu profesjonalistą i rozróżniam japońskie po ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: ależ Vivi, ja reaguję na niewyobrażalne chamstwo i prostactwo krzywego Mańka i dyskutuję czasem z nim co nie sprawia mi przyjemności, raczej przyprawia o mdłości . Nie zauważyłaś?

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Super, ciesze się ! Hm ... to miałaś jakieś ? Parę lat piszesz o tym jaki filmy oglądasz i ile czasu nie spędzasz w galeriach. udało ci się zrobić jakieś zaległości ? Podziwiam ! hahaahha
Po co robiłaś te badania, no po co, teraz będziesz musiała nadrobić zaległości z melanżami haaahha

Szkoda, szkoda, kiedyś była taka pani która z córką i jej "miłością " zwyzywał

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Twoja love czyli M44 od "ważnych dni" , ma 2 strony komentarzy, w tym najbardziej treściwe to wyzywanie Zakrawarskiego, w sumie nie wiem nawet dlaczego hahahaa , ale nie chce mi się już nawet zastanawiać haahaha ..............
Aaa czekaj wiem .. bo on biedny nie ma kiedy pójść do galerii hahaahhaha .............
Od tego ? hahah
Reformować, ty do zapierdolu ...  wyświetl więcej

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton: Zauważam wiele rzeczy. Przede wszystkim potęgującą się patologie i ciche przyzwolenie na wyładowywanie swoich frustracji jedynie z powodu samotności oraz wyimaginowanych nieszczęść. To nie jest portal - ,, jestem idealny a reszta to frajerzy, kretyni i dziwki''. Nie. To było miejsce gdzie warto było pisać. Miło było prezentować swoje przemyślenia. Jakie znaczen ie ma w tym to czy miałam ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
"Kotek" nie odpuszczę ci tym razem, możesz tylko o tym marzyć. Nie interesuje ? Oo ... poważnie ?
cytuję Vivi :
"Ty skalna. pokazałaś dzisiaj kim jesteś. mało ci?
nie obrażaj dalej. już masz szlaban na lżenie ludzi . idz sie połóż i przytul do ukochanego"

"nie wypatrujesz. nie życzysz dobrze. i nie wierzę ci w ani jedno słowo. ja spędzę noc w umięśn

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Nie tym razem, nie zrobisz z siebie "świętej męczenniczki " ;) oj nie nie :).
cytuję Vivi :
"uuuuuu boje się, że skalna poleci na skargę do admina z usmarkanym noskiem :) - już straszy - no pacz, znowu nas wywali:)"
http://eiba.pl/4
A ja się nie boję, jak najbardziej jest to twoja OPCJA, pisz ska ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Zdążyłaś sobie zaprzeczyć, kogo interesuje czy ktoś sypia z 100 ką czy z 1000 , potem wróć na górę wyoowiedzi i zdaj sobie sprawę że sama sobie zaprzeczasz.
A potem cała reszta, czyli to co ty pisałaś do ludzi, to co robiłaś, 2 strony komentarzy M44 , czyli obecnego faceta, nie tamtego z którym się "spełniałaś " wyzywając całą w zasadzie eiobę, po tym jak was zablokowali ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Żeby rozładować emocje i napiętą atmosferę i twój festiwal kłamstw, opowiem Ci kawał:
Gdzieś w Niemczech, w kraju gdzie ludzie żyją bez stresu, wszyscy sobie pomagają itd, oraz się bawią, do domu wraca koleś po 12 godzinach pracy w Niedzielę, patrzy żona leży, nózie wyciągnięte, w rękach drink, ogląda Wimbledon i mówi :
-Witaj kochanie! Jak dzień ? Wiesz .. ja dzi ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@milord36: normalna reakcja obronna małej gnidy z Pagartu. Tam istniały dwa zawody esbek albo szpicel, jak we wszystkich firmach w PRL mających związki z zagranicą. Ludzie przyzwoici byli tam bezużyteczni. Iluś podkablował, że tak się teraz chcesz wybielić. Teraz wszyscy są dla ciebie komunistami. Może ci to ciąży na sumieniu pociotku Breżniewa. Chociaż wątpię. Ty masz mentalność takiego małego, podłego donosiciela.

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: no to popatrz moja damo:
http://eiba.pl/5
ten tekst uważam za niesmaczny, dość ordynarny i nie zagłosuję na niego. A teraz popatrz na to:
http://eiba.pl/5
to też takie samo chamskie badziewie, ale dla ciebie na tyle interesujące, że głosowałaś. Coś m ...  wyświetl więcej

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton: lubię Podobnego. Nie nie. Nie wmawiaj mi 2 miar. Podobny ma swoje ,, fisie''. Też mnie denerwował i nie raz mnie drażni jak pisze . Głos na SRACZE to już też kpina z tego co się tutaj dzieje. ps. mam wielki szacunek do niego i wielkie zrozumienie niektórych również gierek. Bardzo mu dziękuję za pomoc w postaniu Potęgi Pozorów - a to już na serio

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
A tak na serio, jakby wpadał pod twoje artykuły i pisał jak do Skalnej, "rozszerz nogi będę cię ruchał" też byś go lubiła ?
"Lubisz go" bo ci włazi w tyłek, stosujesz podwójne standardy moralne, jak Ci napisałem pod twoim artykułem, czy tam artykułem M44. Wzbudziłby Twój szacunek ?

Za coś takiego też ? :
"To co piszesz nieprawdą jest, a hipokryzji efektem

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
To jest alkoholik i to rozchwiany alkoholik, teraz coś przycichł.Dużo ma do powiedzenia o hejcie, jak Koriolan i Maniek.
To że stosujesz podwójne standardy, nie podlega nawet dyskusji. Czemu wałkujesz i wałkowałaś czy ktoś z kimś sypia ? Jakie ma znaczenie czy Ty z kimś sypiasz i kogo to interesuje ?

Więcej, jeśli chodzi o związki stosujesz podwójne standardy w p

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: głosowanie na art to kpina, nie przyzwolenie.? Przynajmniej nie ściemniaj jak nie musisz.

@Vivi srivi: Dziękuję!

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton: ogarnij się Hamiltonie bo od dawna zgubiłeś swoją klasę , a przede wszystkim poziom. Ja nie jestem głupeczkiem za jakiego czasem wolę tu uchodzić. Serp tylko pokazuje wam jacy niektórzy są słabi, że dają się aż tak nabierać :). To dobranoc i może przemyśl co tu robisz. Tak sam. pod kołdrą. Nikt się nie dowie

  vivi91,  04/12/2018

@podobny: nie zapominam. Razem wymyślaliśmy spis treści:)

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Nie mogę znaleźć wydawnictwa książki, proszę o pomoc, chciałem kupić hahhaaha .. skąd ja to wiedziałem.
Wiesz czemu ? Dlatego że to KNOT hahaha..............
"Wydawnictwo" istniało zdaje się po jedną książkę i już nie istnieje ? Chciałem kupić, chyba 10 zł ostatnio kosztowała i to papierowa wersja, miałem zacząć składać kasę a tu bryndza.
Ile razy miałem Ci ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
To praca zbiorowa była ? UUUU..... a taki fail haahaa , przecież ja to wiedziałem haahaha ..............

Potężnej kariery to ta książka nie zrobiła. Okay , jest coś jeszcze czy idziemy spać ? hahahhahahaha

Przed lulu w umięśnionych ramionach, sobie przypomnij 'słonko" że brałaś sama udział z Piterem i Koriolanem w cyrku ze zmianami nicków i pisałaś artykuły o "S

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: na szczęście mogę brać przykład z klasy jaką ty reprezentujesz, Koriolan, krzywy Maniuś i ten podobny do onanisty, któremu się wszystko podoba. Zapewniam cię, że moje szczęście już nie zna granic. Hahaha - jutro kolejny raz usuń art a Koriolanek napisze łzawy i ckliwy tekst jak hejter Hamilton wygonił biedną VIVI z eioba, Maniek się rozbeczy, a idiotopodobny napisze sracze4 wlasną krwią, ale ze światowym rozmachem i klasą właściwą dla waszej czwórki.

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton: słabe, słaaabeeeeee. idę spać. Miałam Cie na serio za mądrego gościa. mój błąd

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: nie pierwszy i nie ostatni.

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Słodkich senków, dalej ganiaj z żulią pod Renomami i zajmuj się pierdołami.Skąd wiedziałem że to będzie "fail" ?

Ahaahah ....

"Autorka prowadziła jedną z pierwszych galerii internetowych w kraju pt. "Between The Senses". "Gra pozorów" to jej debiut literacki."
http://lubimyczytac.pl/ksiazka(...)row#buy

"Pomyliła tytuł" o mamo jaka wiocha ... hahahaha......

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton: pewnie. popełniasz identyczną ilość błędów, ale, że poziom serpa??,.. mojego ostatniego męża poznałam 25 lat temu i do dziś sobie pomagamy. dasz wiarę?

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Ja dam, miałem z tym też pojechać, ale sobie odpuściłem ahahaaha .... no wiem wiem jak sobie "pomagacie" :)))))
Ja bym na Twoim miejscu zaczął liczyć lata składkowe zamiast % zużycia organizmu, bo może się "ciapko" zdarzyć tak że nie kiedyś nie będziesz mieć komu "pomagać" moja ty cudowna pomocna kobieto, a nie , nie moja , pomyłka haahha.............

No tak czyl

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
I tak się miss bujania, buja, zamiast nerwów za te teksty na mój temat, także te sprzed lat, mam UBAW.
Wiesz .. problem polega na bogatej i rozwiniętej wyobraźni, oraz na malej ilości elementów by sobie coś wyobrazić. no .. tak mam. Zdarza się hahahaa...........
Czekaj, podniosę Cię bo chyba K.O. ahahaha ... albo niech Oscar Cię ściąga z podłogi, o tak, tak lepiej ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Aa co do mężów myślałem że dobijesz do Elisabeth Taylor , pewne elementy są w sumie, bo z Burtonem była żonata zdaje się 2 razy hahahhahhaaha......................
Ale chyba nie zdążysz :(((
Denna jesteś Ci powiem, bo tak sama ... to .. czapka BP i obok Koriolana. Niby nie mam prawa tak oceniać, bo co mnie to obchodzi w końcu.Ale oceniam, dla siebie, każdą taką panią jak TY .

  Hamilton,  04/12/2018

@Vivi srivi: cieszę się, że ci mąż pomaga, Oskar, Koriolan, Maniuś i podobny. Mam nadzieję, że ten ostatni pomaga dopiero po akcie. Chociaż u podobnego akt wygląda mi na przewlekły i nieustający, bo ma bardzo wysoką klasę. Na oko szóstą, albo nawet siódmą.

  vivi91,  04/12/2018

@Hamilton:POMAGAMY SOBIE - reszty nie skomentuje. Serp pierdoli ściemki sprzed 25 lat:). baw się nimi dobrze :). muszę uciekać i tak gupio się zasiedziałam :) papa

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Nic nie szkodzi, dobrej nocy, dogadujesz się z Koriolanem bo jesteś taka jak on, ludzie istnieją dopóki możesz ich wykorzystać. A z pomocy Twojej mężowi, uwaga >HAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

DOBRANOC! Maks maks, z drugiej strony przeważnie wiem :).

Też robił testy na zużycie ? hahahaha............

  Serpico,  04/12/2018

@Vivi srivi:
Ta ta, wspomagasz go finansowo, a on Ciebie wspiera mentalnie.Co za dno LOL z angielska :), no akurat bez niego to by było krucho nie ? Oj krucho hahahaha ............
Szczęście szczęście, bo tak można mieć projekty i projektować, oraz emocje i te no życiowe rady dla ludzi, przeżywajmy ... wpadłem w stan Zen.
Thnx for fun Lady Gu GA .

Aaa tak fakt , przepr

...  wyświetl więcej

  milord36,  04/12/2018

@Hamilton:
Taak,serio ? Czerwona zarazo.Popatrz na siebie sbecka szczujnio.Jak masz o kimś coś pisać spójrz najpierw w lustro
chodząca kreaturo.

  Hamilton,  04/12/2018

@milord36: Eeeee.....Serio ? ty analfabeto jesteś niepiśmienny to lustra nie potrzebujesz. Mózgu też. Pełny luzik. Przekopiujesz, mamę w siusiu i do do spanka.

  Serpico,  04/12/2018

@milord36:
Lipski atakuj Vivi, kiedyś miałeś z nią robić biznesy, jest w Niemczech, także pisz do niej.Oboje jesteście jak najbardziej "biznesowi".Teraz łatwiej będzie. Jak tam twoje treningi komandosów ? Składałeś jej jakieś propozycje około erotyczne, wredny chrześcijaninie, posiadaczu broni białej i pozwolenia na nią, a ona teraz ma takiego koksa człowieku że uuuu ...także będziesz musiał się o nią bić. Chcesz ?

@Serpico:
A mi chodzi o Twoje towarzystwo w , którym się tak wspieracie.

  Hamilton,  04/12/2018

@milord36: i kogo to obchodzi o co ci chodzi ? Jak za dużo będziesz wiedział to zaczniesz przed gęsiami opowiadać. Lepiej kopiuj. Plotek we wsi nie narobisz.

  Serpico,  04/12/2018

@milord36:
Ciężko powiedzieć o co ci chodzi, czekam na te sądy za te groźby czy coś tam i nic. Chyba mi się na noc nie chce myśleć jaką jesteś wszą, a że jesteś wszą to akurat nie podlega dyskusji.
Jakaś prywatna vendetta, albo ktoś cię opłaca.

Tak czy inaczej nigdy już nie wjedziesz do Polski,także nie wiem w sumie.Zastanawiające ale nie na noc :P

@Hamilton:
Noo...Serio.

@Hamilton:
Tępa kreaturo do lustra !

@milord36: Eeeeeeeeeeeee.....Serio ? Eeeeeeeeeeeee.... Szambo. Eeeeeeeeeeeee...,

@Serpico:
Gnido te swoje domysły zostaw dla siebie.Z tym wjazdem do Polski ? Lipski ? Kto to jest hehe...

@Hamilton:
Nooo... mówię Ci !

  Hamilton,  04/12/2018

@milord36: nie wiesz kto to, bo lustra nie masz. Kup sobie takie dla analfabetów. Są tańsze. I się dowiesz jak wygląda szpicel i kreatura. Zrób focie i wrzuć na eioba.

@milord36: Nooo... muf Mi. Eeeeeeee tam. serio? Meeeeeeeeeee!

  Serpico,  05/12/2018

@Vivi srivi:
Coś Ci się zmiksowało, 25 lat temu, to ja miałem 21 lat i akurat ten który był wtedy Twoim mężem, nie był ostatni, już wszystko Ci się sra, nie zwróciłem uwagi. Mówiłem nie chlać ? 23 lata miałem jak był wypadek, 3 ci raz się ożeniłaś jakoś w czasie jak byłem z Patrycją, albo przed tym, chyba przed, ale jakoś niedługo przed, a ja ją poznałem po wypadku i to 3 lata jakoś po.
...  wyświetl więcej

  Serpico,  05/12/2018

@Vivi srivi:
Pomyliłaś na pewno haha .. oj nie koniec misiek, nie będę Ci chronologii mężów robił, ja mam swoje chronologie i nimi jestem zajęty ! O tak ! Dość ! hahaa ...
Na 99 % masz na myśli Piotra, jedyny sensowny w zasadzie, a jego żoną nie byłaś na 100 % 25 lat temu.
Chyba że leciałaś poligamię, albo próbujesz mnie podejść żeby mi wcisnąć że jestem psycholem hahaha ...:P ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  05/12/2018

@milord36: codziennie staję przed lustrem, spoglądam sobie w oczy i nie mam się czego wstydzić. Do partii nie należałem, nikogo nie zakapowałem i nie pracowałem w Pagarcie z szujami i szpiclami. A wy tawariszcz Lipski lustra nie macie. I wszyscy wiemy dlaczego.

  Serpico,  05/12/2018

@Vivi srivi:
Teraz to ja pogrzałem, ale do mnie doszło że kompletnie, przecież Ty miałaś 4ech mężów, nie wiem czemu mi siadło 3ech, jeden mi się "zgubił" ahaahaha ..., na pewno ostatni nie był 25 lat temu i coś Ci się ostro pomyliło bo akurat ostatni to raczej Ci nie "pomógł" ? Teraz to jasne czemu powtarzasz Oscar, Oscar , żeby zapamiętać jak ma na imię ! Też bym tak zrobił. Fakt faktem ja ...  wyświetl więcej

@Vivi srivi: Może u Ciebie zbliża się moment, rozpoczęcia obcowania z żywą sztuką gdzie Artysta od Widza nie jest oddzielony "klatką czasu" utrwaloną na płótnie, rzeźbie, taśmie filmowej, papierze, itp ... ? Oczywiście owa "klatka czasu" istnieje tylko została przeniesiona do żywej pamięci Aktorów odtwarzających sztukę na scenie. Szczerze polecam obcowanie z Teatrem, Operą, Filharmonią ... :)

  vivi91,  05/12/2018

@pokrzywiony: uwielbiam Filharmonię. Szczególnie duży sentyment mam do naszej wrocławskiej, która jest perełką miasta. Jako, że jestem z tym miastem związana znam jej najbardziej oddanych Mistrzów. Polecam przy okazji odwiedzin miasta nawet zwiedzić jej wnętrze. jak tylko mam okazję zabieram mamę na klasykę, albo korzystam z oferty koncertowej. rewelacyjna sala, odsłuch, WSZYSTKO!!! Opera - no to ...  wyświetl więcej

@Vivi srivi: Kiedyś to zdążyła tyle ślubów zawrzeć ( żartuje ) ? , w sumie fajnie że postanowiliście dać sobie nawzajem szanse. Jednak akurat takimi szczególikami niech się Oskar interesuje mi nic do nich, my sobie możemy pogadać o tym w jaki sposób w nas ewoluował odbiór sztuki z którą obcujemy na przestrzeni czasu. ;)

  vivi91,  05/12/2018

@pokrzywiony: ależ ja przed nim nie mam żadnych tajemnic :). Jesteśmy całkowicie szczerzy. Dobrze się razem bawimy. Kochamy też pieska i żadne takie głupotki nie mają znaczenia ani wpływu na nas :)

  Serpico,  05/12/2018

@Vivi srivi:
Sure jasne że głupotki, w zasadzie tych ala Oscar, że tak ujmę nielegalizowanych było więcej hahahahhaha ,..... olać ile tam mężów hahaaha ....
Szkoda że usunęłaś to o tej starszej parze.Dotknął jej siwych włosów, ona .... zastanawiała się .. kiedy właściwie się poznali...5 ...30..... 100....a może 25 lat temu .....? Jednak ... nie miało ... to znaczenia .... starość zam ...  wyświetl więcej

  Serpico,  05/12/2018

@Vivi srivi:
Ściągaj pory za te wieloletnie kiciarstwo i jakieś doczepy do mojego prywatnego życia.Będziesz miała "S" wykonane moim wiedźmińskim mieczem na cellulicie, nie minie Cię to ! Ja kłamie z czym ?
Nadal nie widzę odpowiedzi na pytanie gdzie ja CIĘ OCZERNIAŁEM ?

W tym co napisałem nie ma ani jednego kłamstwa.

  Serpico,  05/12/2018

@pokrzywiony:
Coś Ci Maniek wyjaśnię, lubisz rozważania na temat czasu. Czas .. to wszystko wymagało czasu.Ja napierdalałem na wózku i kulach i starłem się o powrót do życia, ona się się żeniła hahaaha ... no ... a potem ktoś tego pokroju, razem z córką i nawet nie mężem, miał mnie rozliczać z czasu. Nie chce się za bardzo Ciebie czepiać, ale to rozliczanie przeszłoby tylko w jednym przypad ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: też ci szczerze polecam obcowanie ze slownikiem ortograficznym, bo wydajesz się być rozpaczliwie wyalienowany w zakresie słowa pisanego panie "kurtularny"..

@Serpico: "Coś Ci Maniek wyjaśnię, lubisz rozważania na temat czasu. " ... apropos czasu, kiedy to było, a ty ciągle jesteś przybity do starej urazy którą widać prawie w każdym Twoim komentarzu, tak Ci się z tą urazą dobrze żyje ?
Co z niej wyciągniesz, a może to ta uraza ssie Twoją energię i koncentracje ? Może tak bardzo uzależniłeś się od adrenaliny że teraz bez porządnej zwady nie jeste ...  wyświetl więcej

  vivi91,  08/12/2018

@pokrzywiony: urokliwa jest a i tekst pozytywny. Miłego dnia. Ciepły dzień, słońce, w powietrzu dobre emocje:)

@pokrzywiony: linkujesz, linkujesz i nie czujesz pogardy do siebie ? Dziwne. A innych tak ochoczo obdarzasz całym oceanem pogardy.

  Serpico,  08/12/2018

@Vivi srivi:
Na eiobie też, zaraz będzie Sajgon mieszany z Heyzel, znów mnie cymbały zdenerwowały, kretyńskim mieszaniem tematów.Potrzebuje chwili relaksu.Gdzie jest kolejny odcinek "Z kamerą u Vivinsteinów " ? Co ? Poszło na płatny kanał czy co ?

@Vivi srivi: Na tyle pozytywna, że dziś skusiłem się na dobrego pączka i kawkę, oj pójdzie mi to w oponkę ... ;)

@Hamilton: "A innych tak ochoczo obdarzasz całym oceanem pogardy."
Staruszku znów coś mylisz, nie "innych", tylko ciebie łachudro i tobie podobnych. Lubisz generalizować i uogólniać w kwestiach kiedy idzie wyłącznie o twoje cechy osobowościowe.

@pokrzywiony: dobrze kombinujesz, z dętki przekształcisz się w oponę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska