Login lub e-mail Hasło   

Nowoczesne meble we włoskim stylu

Włoscy projektanci mają w świecie zasłużoną renomę, a włoskie meble są synonimem jakości i elegancji. Takie właśnie meble możesz znaleźć w ofercie firmy AS Meble.
Wyświetlenia: 39 Zamieszczono 10/12/2018

 

Prosty nie znaczy nudny

Styl nowoczesny w projektowaniu wnętrz opiera się na prostocie. A prostota nie lubi ornamentów, misternych dekoracji i zdobień. Ceni zaś światło i przestrzeń. Wnętrze w nowoczesnym stylu nie powinno być przeładowane, zaś meble powinny tworzyć nieskomplikowane figury geometryczne w kolorach bieli, szarości, beżu lub czerni. Nowoczesność nie oznacza jednak monotonii.

Nowocześnie lecz przytulnie


Jedną z obiegowych opinii o nowoczesnym stylu jest zdanie iż wnętrza w nim tworzone są mało przytulne. Nic bardziej mylnego. Nie musisz rezygnować z nowoczesnego stylu by mieszkać w ciepłym, nastrojowym wnętrzu. Wystarczy, że wybierzesz komplet mebli PERLA i dobierzesz do niego komplet wypoczynkowy PIUMA, a stworzysz w swoim domu bezpieczną przystań dla siebie i domowników, sprzyjającą relaksowi i dobremu nastrojowi.

nowoczesne meble

Dyscyplina i wygoda


Nowoczesny styl nie lubi bibelotów i zbędnych elementów. Dlatego warto wybrać meble z dużą przestrzenią do przechowywania. Duży wybór komód, witryn i szafek pod telewizor z kolekcji PERLA pozwoli znaleźć obszerne miejsce dla wszelkich niezbędnych przedmiotów i sprzętów, a jednocześnie nie pozbawi wnętrza stonowanej i przejrzystej całości. Kolor białego lakierowanego modrzewia rozjaśni, doda przestrzeni i elegancji. Meble Perla są minimalistyczne, ich nowoczesne formy nie rozpraszają nawet uchwyty. Nie stanowi to jednak przeszkody w wygodnym otwieraniu szuflad i drzwiczek dzięki systemowi „push to open”. Komody wsparte są na nóżkach, dzięki którym nabierają lekkości i subtelności. Nowoczesne meble PERLA gwarantują nie tylko cenne miejsce do przechowywania, ale także nowoczesny design, a towarzystwo kompletu wypoczynkowego PIUMA stworzy domownikom sprzyjający relaksowi azyl.

Strefa odpoczynku


Komplet stylowych i komfortowych sof włoskich projektantów PIUMA sprawi, że Twój salon stanie się idealnym meblem do wypoczynku w najlepszym nowoczesnym włoskim stylu.
Sofa modułowa PIUMA jest połączeniem elegancji i prostoty. Dostępna jest w niezwykle bogatej kolorystyce materiałów wykończeniowych. Kolory ziemi, biel i szarość to ponadczasowa kolorystyka. Powściągliwe barwy koją zmysły i relaksują. Mogą też dowolnie łączyć się z innymi, bardziej odważnymi kolorami np. amarantem lub fioletem.

Stylowej całości dopełniają fotele z wysokim, wygodnym siedziskiem i zaokrąglonym, wyprofilowanym, pięknie pikowanym oparciem.
Fotele dostępne są w bogatej palecie materiałów i kolorów, od stonowanych do wyrazistych. Dla zwolenników jeszcze bardziej minimalistycznych form włoscy projektanci dali wybór foteli o niemal futurystycznej sylwetce.

Powściągliwość kolorów, bogactwo materiałów

W kwestii barw styl nowoczesny jest powściągliwy, jednak pod względem struktury materiałów panuje w nim bogactwo. Wskazane jest zestawianie powierzchni matowych i lśniących. Szkło i lakierowane laminaty mebli PERLA będą cudownie współgrały z tkaninami o grubszym splocie wypoczynków PIUMA.

Zgrany duet

Włoskie sofy wypoczynkowe PIUMA niosą za sobą obietnicę doskonałego relaksu. W zestawienie z meblami PERLA zaaranżują wnętrze nowoczesne, w najwyższej jakości wykonania i komforcie użytkowania. Razem stworzą nowoczesne, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb domowników wnętrze.

Podobne artykuły


23
komentarze: 83 | wyświetlenia: 1330
17
komentarze: 109 | wyświetlenia: 2753
15
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1607
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1236
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2561
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 835
14
komentarze: 30 | wyświetlenia: 445
14
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1797
13
komentarze: 134 | wyświetlenia: 1654
13
komentarze: 119 | wyświetlenia: 690
13
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1246
13
komentarze: 33 | wyświetlenia: 610
13
komentarze: 65 | wyświetlenia: 2518
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1372
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 819
 
Autor
Dodał do zasobów: www.asmeble.pl
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska