Login lub e-mail Hasło   

Wybory 2019

Wybory na Ukrainie mają odbyć się 31 marca, wybory w Izraelu 9 kwietnia, wybory do polskiego Sejmu ???
Wyświetlenia: 279 Zamieszczono 28/12/2018

2019 będzie rokiem wyborczym.

Wybory na Ukrainie mają odbyć się 31 marca, wybory w Izraelu 9 kwietnia, wybory do Parlamentu Europejskiego 23-36 maja.

Jeśli chodzi o Ukrainę to druga kadencja Poroszenki jest wysoce nieprawdopodobna. Wszyscy Ukraińcy na pytanie - kto wygra wybory? - odpowiadają - z pewnością nie Poroszenko. Jest bardzo prawdopodobne, że w przypadku przegranych wyborów naród podziękuje Poroszence tak jak Gruzini Saakaszwillemu + konfiskata mienia.

Niektórzy Ukraińcy są bardziej radykalni w prognozach dotyczących losów zdetronizowanego Poroszenki. Wydaje się, że Poroszenko zdaje sobie sprawę z tego jakimi uczuciami jest obdarzany przez rodaków. Być może zdecyduje się na wprowadzenie stanu wyjątkowego i zablokowanie demokracji.

Może zdecydować się na krwawą wojnę. Śmierć wielu Ukraińców na froncie walki z Rosją uratowałaby życie Poroszenki. 

Izraelski premier Netanjahu dla utrzymania się przy władzy wielokrotnie stosował metodę masakrowania Palestyńczyków. Teraz znowu jego sytuacja jest niepewna. W wypadku przegrania wyborów trafi do więzienia za udowodnione malwersacje. Nie wiadomo, czy Izraelczycy, po raz kolejny, dadzą się nabrać na przedwyborcze krwawe prowokacje.

Inna sprawa, że jest już za późno. Na skutek polityki Netanjahu, nienawiść do Izraela jest tak wielka, że tragedia Królestwa Jerozolimskiego musi się powtórzyć, czyli mówiąc językiem współczesnym: -  Izrael wcześniej czy później zostanie zepchnięty do morza.

Wyniki wyborów na Ukrainie i w Izraelu są trudne do przewidzenia, natomiast można mieć pewność, że będą miały wielki wpływ na sytuację Polski. W szczególności na najbliższe wybory do Sejmu i Senatu. 

Jeśli na Ukrainie wygra spadkobierca Bandery i OUN, to wojna przybliży się do granic Polski.

Wśród polityków izraelskich są tacy, którzy uważają, że wojna NATO z Rosją mogłaby przedłużyć życie państwa Izrael. Wojna NATO z Rosją prowadzona na terenie Polski. - Po wyborach w Izraelu wszystko jest możliwe.

Kolejne pogorszenie międzynarodowej sytuacji niemal na pewno poskutkowałoby porażką PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego i w konsekwencji w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu. 

Kaczyński i jego doradcy zdają sobie sprawę z ryzyka związanego z niepewną sytuacją w krajach kluczowych dla polskiego bezpieczeństwa. Dodatkowo. - Słabość programowa i rozbicie opozycji sprzyja PiS. Dlatego przyspieszenie wyborów do Sejmu i Senatu wydaje się bardzo prawdopodobne.

Zawsze były argumenty, że wybory jesienne zmuszają nowy rząd do realizowania budżetu przygotowanego przez poprzedników i lepsze byłyby wybory na wiosnę. Nigdy to nie przeszło, ale w obecnej sytuacji Kaczyński może przepchnąć przyspieszenie wyborów.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2256
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1136
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1080
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 805
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 593
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 631
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 999
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 691
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 655
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 504
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 724
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 408
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Wśród polityków izraelskich są tacy, którzy uważają, że wojna NATO z Rosją mogłaby przedłużyć życie państwa Izrael. Wojna NATO z Rosją prowadzona na terenie Polski. - Po wyborach w Izraelu wszystko jest możliwe. "

HAHAHAH , ty jesteś pieprznięty, weź już wstydu dzieciom i wnukowi nie rób hahahahahaaa ....................
Na terenie Polski, wojna Nato z Rosją , chyba na deptanie sob

...  wyświetl więcej

To nie byłoby takie zabawne, gdybyś ty nie pisał poważnie, a tak jest hahaha ... Koriolan nawet nie rozróżnia NATO i UE . W sumie Adaś, niech będzie ta wojna, zrobimy Adaś u ciebie w antykwariacie, sztab partyzantów.
Wchodzę w ciemno, jak się któryś nauczy choć kanapki robić, nie będę was kurwa niańczył hahahah.......

Co chce dać na luz z eiobą i komentowaniem tu , wchodzę i ponowni

...  wyświetl więcej

@Serpico: "Ale nie lepiej zrobić mi numer i zacząć pisać sensownie ? "
Pisać sensownie według twojego widzimisię, oznacza pisać całkiem bez sensu.
Wiedzę jaką posiadasz zmontowałeś sobie w głowie z internetowych śmieci, więc nie masz jak ocenić co jest sensowne, nawet w tym ci ta matura o ile ją masz nie pomoże, boś ją zapewne z litości dostał, a wywyższasz się tu jakbyś miał być co ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: a ty już byłeś w tej utylizacji? I co? Nawet tam nie chcą z tobą gadać. Spróbuj u myśliwych. Oni nie są wybredni.

@Hamilton: Jasne, przez komin wylazłem taki zawzięty jestem, lepiej uważaj. :))))))))

@pokrzywiony: to teraz musisz przecisnąć się przez jakąś rurę kanalizacyjną. Nic podobno tak nie regeneruje ich ścianek jak sadza. Tylko potem unikaj pierza, bo będziesz głupio wyglądał. Chociaż jak cię myśliwi poczęstują śrutem jako przedstawiciela drobiu to cię ulylizacja taniej wyjdzie.

@pokrzywiony:
Aha i to mówi koleś który bez internetu nie miałby żadnej tak ? "Chciałeś' napisać zwyczajny, ale oczywiście ty "tego" nie wiesz, będziesz musiał użyć google. Przemyślę, coraz większe cierpienie wywołuje życie wśród idiotów, tyle lat ewolucji i taka kicha.

W ciągu pierwszych 8 godzin weszło na ten artykuł 7 osób a był na czele oczekujących.

@Adam Jezierski: łał jaki sukces! Poziom taki, że niebawem z jednym punktem evergreeny będą na czele rozkładówki w popularesach. Wreszcie otwierają się szanse dla gigantów dziennikarstwa obywatelskiego.

@Adam Jezierski: hahahahaha - jak to było, aha :

@Hamilton:
Twoje komentarze ostatnio dotyczą wyłącznie odsłoniów i niczego nie wnoszą do dyskusji dotyczących moich artykułów

@Hamilton:
Nie ma czytelników, nie ma komentarzy, bardzo mało ludzi publikuje na eiobie..
Takie są efekty twojego hejtu...-:(((
Na moje stare artykuły (evergreeny) jest więcej wejść niż na świeżo opublikowane.
http://eiba.pl/1n

@Adam Jezierski: Kiedy brak sukcesów .
1) Rozpoczyna się szukanie winnych.
Najczęściej poza sobą. To ja nie pozwalam im na czytanie twoich ever i to już od kilku lat.
http://eiba.pl/e
Przyznaję, że podkradam ci czytelników równie mądrymi tekstami
http://eiba.pl/5

@Adam Jezierski: a te 1430 w półtora roku to ma być sukces czy grymas niezadowolenia? Mój Boże. Współczuję.

@Hamilton:
Masz odsłoniów tyle co Zdzisław (prawie).
http://eiba.pl/1l

@Adam Jezierski: hahahahaha - podajcie sobie ze Zdziskiem ręce. On będzie ci opowiadał o tych miliardach odśłóń na innych portalach, a ty o swoich ever, którymi zasypujesz portale całego świata. Nie będę uczestniczył w tych bratobójczych walkach o odsłony. Mam ich dostatek. Wystarczy hrabio dla mnie i całej mojej owrzodzonej rodziny. Po jałmużnę do was nie przyjdziemy. Z litości.

@Hamilton:
Uważaj żebyś się nie udławił tym chichotem.

Nie liczy się ilość komentarzy. Liczy się jakość komentarzy.
Nie liczy się ilość odsłoniów. Liczy się jakość czytelników.

@Adam Jezierski: właśnie przeglądałem artykuły tygodnia. I wiesz co? Masz tam jednego evegreena. Ale masz rację - nic się nie liczy. Na eioba liczy się tylko to co ustali Adaś albo Kostka. A swoją drogą z tego wynika, że czytelnicy eioba to sami idioci skoro cię nie czytają. K**wa wybitny pisarz Adaś i banda idiotów czytelników dookoła.

@Hamilton:
Jesteś czytelnikiem o bardzo niskiej jakości.

@Adam Jezierski: w zderzeniu z takim wulkanem inteligencji i intelektu jak ty każdy jest czytelnikiem do dupy, poza podobnymi do ciebie fizolofamy jak Koriolan i krzywy Maniek. Pogodziłem się już z tym.

@Adam Jezierski: hahahaha - przeglądam artykuły miesiąca i zero twoich evercuśtam. Mea culpa, mea maxima culpa. To wszystko przez mój hejt i niską jakość czytelnika. Błagam o wybaczenie.

@Hamilton:
Twoich jest więcej, czy Zdzisława?

@Adam Jezierski: nie myślałeś by dalej rozwijać swoje niezaprzeczalne talenty tutaj:
https://www.pudelek.pl
portal w sam raz dla ciebie i czytelnicy wyrobieni. Same blond-intelektualistki. Będziesz rozchwytywany.

@Adam Jezierski: wybitny fizyk nie pyta, wybitny fizyk wie, bo potrafi liczyć. Jak masz kłopoty zwróć się do Kostki, on ma dwa kalulatory walizkowe, jeden dodaje i odejmuje a drugi mnoży i dzieli. Pokrzywiony też ma wykałaczki logarytmiczne i jest chętny do pomocy. Ja nie mam kwalifikacji na stanowisko asystenta takiego geniusza.

"Wszyscy Ukraińcy na pytanie - kto wygra wybory? - odpowiadają - z pewnością nie Poroszenko".
Wszyscy!. Wszystko wskazuje na to, że ty Adaś już w przedszkolu uczyłeś Henry Kissingera niuansów polityki i wykładałeś politologię na Harvard University ściągając tłumy. Takie opinie powodują, że dalej cię już nikt rozsądny czytać nie chce i pozostaje ci jedynie pieprzenie o evergreenach.

@Hamilton:
Czasem warto wrocic do starych artykulow.

  Hamilton,  01/05/2019

@Adam Jezierski: no jak widzisz hrabio - NIE WSZYSCY. Warto o tym pamiętać jak się coś pisze. Nie ma takiego kraju i takiej społeczności w którym - WSZYSCY.

@Hamilton:
Punkciki sa, a zawistnikow krew zalewa.

  Hamilton,  01/05/2019

@Adam Jezierski: no, strasznie ci zazdroszczę tych sukcesów. Kup sobie okulary..
http://eiba.pl/0
http://www.eioba.pl/sting/articles

Dokad ucieknie Poroszenko guy za miesac przestanie byc prezydentem Ukrainy?

Adamie, jednak przewidywania/oczekiwania Ukraincow spelnily sie... Chociaz o smierci politycznej Poroszenki chyba jeszcze za wczesnie mowic.
http://eiba.pl/5

@jotko49 Zoologicznym antysemitom artykul nie podoba sie.

Siła grawitacji na karuzeli zsunęła fizykowi "scerbki" rozumu w spodnie, odświeża więc trupa co na eiobie wśród "awtorów eposów" nekromancko i modnie.
Choć do orgazmu nad Motławą konieczne sandacze, fizyk oko zmruży, orła odwinie i sobie poskacze. By ego podkręcić trza truchło poświęcić, jako cel co wsio uświęca dobra i szprota z NY co ją Adaś wkręca...Gdy jednak ktosik szwindel uczyni odkryty wnet filozof z Danzig określi mianem ..zoo-antysemity ;-(Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska