Login lub e-mail Hasło   

Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów

Mistrzem odrzuceń okazał się jotko49, który w IV kwartale 2018 r, odrzucił 66 artykułów a zagłosował na 35 artykułów.
Wyświetlenia: 1.409 Zamieszczono 09/01/2019

Dotychczas nie wiedzieliśmy, jak się odwdzięczyć niepiśmiennym hejterom za odrzucanie naszych artykułów. Aż wpadłem na doskonały pomysł. Teraz za niepiśmiennych hejterów, będziemy się odwdzięczać autorom, na których głosują ci hejterzy, którzy odrzucają nasze artykuły. Może autorzy, na których glosują niepiśmienni hejterzy, wpłyną jakoś na swoich dobroczyńców. Musi być jakaś sprawiedliwość na tym portalu.

 

Do konkurencji o mistrzostwo odrzuceń za okres IV kwartału 2018 r, plus 8 dni tego roku stanęli niepiśmienni hejterzy: jotko49, miro von kässelbach, koLo, liwa i skalgo. Okazało się, zgodnie z przewidywaniami, że niepiśmienni hejterzy albo odrzucają hurtem wybranego autora, albo głosują hurtem na wybranego autora, nigdy nie głosują i nie odrzucają tego samego autora (znamienne).

 

Mistrzem odrzuceń okazał się jotko49, który w IV kwartale 2018 r, odrzucił 66 artykułów a zagłosował na 35 artykułów. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści (a może zawiści), aby marnotrawić swój czas na hurtowe odrzucanie wybranych autorów: 20 razy artykuły Z. Kostki, 15 razy artykuły zakrawarskiego, 12 razy artykuły Adama Jezierskiego, 8 razy artykuły Zdzisława Sadowskiego itp. Z kolei na głosy jotko49 mogli liczyć: seta1212 – 16 głosów, barkarz - 7 głosów, Hamilton – 3 głosy (ostatnio mało pisał). 

 

Wicemistrzem odrzuceń okazał się miro von kässelbach z 46 odrzuceniami artykułów i 9 głosowaniami na artykuły. 40 razy miro von kässelbach odrzucił artykuły milorda36, 3 razy Zdzisława Sadowskiego, a głosował najwięcej na Hamiltona i Heneara. Miejsce na pudle zapewnił też sobie koLo z 41 odrzuceniami artykułów i 13 głosowaniami na artykuły. koLo najwięcej razy odrzucał artykuły: Zdzisława Sadowskiego – 9 razy, zakrawarskiego – 7 razy i mnie 5 razy. Najwięcej głosów od koLo otrzymał seta1212, alodia 1949 i jotko49 (na stare artykuły – stąd podejrzenie, że jotko49 i koLo to dwa konta tej samej osoby).

 

Na czwartym miejscu uplasowała się liwa (ostatnio mniej aktywna) z 14 odrzuceniami artykułów i 11 głosowaniami na artykuły. Liwa odrzucała 4 razy zakrawarskiego, 3 razy Zdzisława Sadowskiego, 2 razy Joannę Elżbietę S., a głosowała najwięcej na setę1212 i Hamiltona. skalgo odrzucił 6 artykułów a zagłosował na 18 artykułów (zapisujemy to na jego korzyść). skalgo odrzucił 3 artykuły Zdzisława Sadowskiego, 2 artkuły  lajla1, 1 mój artykuł. Zagłosował 5 razy na kathę, 3 razy na milorda36 itp.  

 

Jak z powyższego wynika zgodnie z moim najnowszym pomysłem, w przypadku nowych odrzuceń  naszych artykułów przez jotko49, będziemy w odwecie odrzucać artykuły w pierwszej kolejności sety1212, w drugiej kolejności barkarza., w trzeciej kolejności Hamiltona (w zależności od tego kogo z w/w artykuł będzie w "oczekujących"). W przypadku nowych odrzuceń naszych artykułów przez miro von kässelbach, będziemy w odwecie odrzucać artykuły w pierwszej kolejności Hamiltona, w drugiej Heneara. Podobnie z nowymi odrzuceniami naszych artykułów przez koLo, będziemy w odwecie odrzucać w pierwszej kolejności artykuły sety1212, w drugiej kolejności alodii 1949. W przypadku nowych odrzuceń naszych artykułów przez liwę, w odwecie będziemy odrzucać w pierwszej kolejności artykuły sety1212, w drugiej kolejności artykuły Hamiltona. W przypadku nowych odrzuceń naszych artykułów przez skalgo, w odwecie będziemy odrzucać w pierwszej kolejności artykuły kathy, w drugiej kolejności milorda36.

 

Myślę, że to będzie dobry pomysł, na zaangażowanie większej ilości użytkowników w doprowadzeniu do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów (złodziei odsłon), bo dotychczas reszta użytkowników, usprawiedliwiała siebie: „to mnie nie dotyczy”, a jednak załatwienie tej sprawy, to sprawa wszystkich użytkowników eioby.pl (łącznie z adminem).

12.01.2019 r Więcej szczegółów dotyczących tego tematu w artykule Zdzisława Sadowskiego:http://www.eioba.pl/a/5rva/niestety-glupota-boli-w-odpowiedzi-na-artykul-j-nitkiewicza 

Podobne artykuły


48
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6567
39
komentarze: 16 | wyświetlenia: 5984
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 7646
32
komentarze: 94 | wyświetlenia: 4684
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1241
12
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2319
8
komentarze: 54 | wyświetlenia: 904
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 4026
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2316
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 393
9
komentarze: 147 | wyświetlenia: 587
8
komentarze: 12 | wyświetlenia: 603
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1425
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  09/01/2019

Słusznie Kostka. Masz rad przekonywania. Dość pobłażania odwetowcom z Bonn. W pierwszej kolejności odrzucał będę artykuły pomysłodawcy i gwiazdy dziennikarstwa obywatelskiego Kostki, w drugiej kolejności arcymistrza rankingów von Sadowskiego i wszystkich waszych klonów. Apeluję też do wszystkich tu wymienionych :
jotko49, sety1212, Heneara, skalgo, barkarza, miro von kässelbach, koLo, kath ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Oczekuję iż kolejnym "apelem" stetryczałych megalomanów będzie totalne odrzucanie na ślepo, wszystkich którzy mają czelność (mimo obowiązku), nie zagłosować na ich wypierdy... Takie bajdurzenia i "Opowieści z mchu i paproci" zazwyczaj lądują tam gdzie ich miejsce...Inne portale tak uczyniły czyniąc podobnie również z "autorami". Eioba jest ich ostatnią deską ratunku. Gdyby przyśniło się ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  09/01/2019

@jotko49: Hahaha - działalność hurtowników idiotopodobnych:
http://www.eioba.pl/u112833/podobny
Ten akurat nie ma żadnego w tym interesu, ale zagryź kogoś dla przyjemności. Czemu nie. Poziom mu chyba spadł poniżej 2 promili, albo nie potrafi zapłodnić pożyczki.

  Hamilton,  09/01/2019

@jotko49: część druga małych i wściekłych ludzików:
Z. Kostka: Odrzuca artykuł Kiedyś (5 dni temu)
Z. Kostka: Odrzuca artykuł Skuszony (5 dni temu)
Z. Kostka: Odrzuca artykuł Jak łatwo. (5 dni temu)
Z. Kostka: Odrzuca artykuł Zwątpienie (5 dni temu)
Z. Kostka: Odrzuca artykuł W oparach absurdu (5 dni temu)
Z. Kostka: Odrzuca artykuł Wspomnienie (5 dni temu ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  09/01/2019

@jotko49: Część 3 wścieklizny:
http://eiba.pl/1l
Mali, wściekli i ubodzy w rozumek.

  jotko49,  09/01/2019

@Hamilton: Widziałem i doceniam. Jednakże rzecz oczywista mnie to Lotto.. Sami wystawiają sobie cenzurkę podważając oceny kilkudziesięciu czytelników jak i ich kilkaset komentarzy, oni są ponad...Ich narcyzm wraz z wybujałym bezczelnym ego nie zasługuje na jakikolwiek koment, gdyż w ZOO aktualnie jest zastój i pora drzemki.

  Hamilton,  09/01/2019

@jotko49: dwóch dziadków 60+ z mózgiem 6 latków. Sorry, zagalopowałem się. Przepraszam wszystkie dzieci.

  Hamilton,  09/01/2019

Panie Kostka na tym zdjęciu w środku w okularach to chyba siedzi ta miss Szczecina co miała 150 cm wzrostu i nogi długie na 190 cm. Ma ładną fryzurę. Tylko chyba grzywka jej się zsunęła pod nos. Tak czy inaczej wygląda jakby wróciła z Kataru, albo jest chora na ospę albo ma za ciasną gumkę w majtkach, bo jej oczy wyszły na wierzch..

Propozycja wydaje się sprawiedliwa - spróbuję dołączyć do osób przestrzegających tej zasady. Pozdrawiam!

  Hamilton,  09/01/2019

@podobny: coś dla ciebie andersson
Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 1000 € i 250 000 €, ponieważ kapitał wynosi 6.500.000 €; do zrobienia pożyczki między osobami prywatnymi pozwolą mi na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Moje oprocentowanie wynosi 2% w zależności od kwoty pytaj, ponieważ będąc konkretnym, nie chcę naruszać prawa lichwy. Pozdrawiam.

  Hamilton,  09/01/2019

@podobny: hahahaha - spróbuj dołączyć do jego zasady, która pozwoli ci na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Bądź wreszcie zasadniczy. Uwielbiasz taki poziom merytoryczny i artystyczny.

@Z. Kostka: Zbigniew nie dopisałeś, że niepiśmienni hejterzy, odrzucają artykuły z nieprawdziwych powodów, na przykład mój ostatni artykuł jako "spam", nie mając zielonego pojęcia co to jest "spam". Z tego wynika, że nie robią tego w dobrej wierze (aby nie dopuścić, słabych jakościowo i kłamliwych tekstów), ale ze zwykłej złośliwości i zawiści, że sami nie są już w stanie nic mądrego napisać.

  Hamilton,  09/01/2019

@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu na twoim miejscu bym się tak nie mądrował z tym spamem, bo wychodzisz na durnia:
Odrzucili
Z. Kostka Nie nadaje się
Zdzisław Sadowski Spam
blyskotka Spam
zgred Spam
Kobranoc Spam
Joanna, Elżbieta S. Nie nadaje się
http://eiba.pl/1l
hahahahaha - chyba, że odrzuciłeś ze zwykłej złośliwości i zawiści, bo sam nie jesteś już w stanie nic mądrego napisać.

Ogólnie to zasada odrzucania jest zbyt skomplikowana. Dodatkowy problem to mała aktywność wymienionych autorów Ham-iltona, serpico, a nawet i Henear.
Dla mnie eioba to już koniec .... Ściek.
Tak naprawdę to nie ma już z kim pogadać. Ostatnie podrygiwać rozmowy z podobnym ...
Nie ma już Vivi Henear rzadko tu zagląda. Gadają głównie heiterzy ham-iltona serpico i ew ktoś jeden. ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  09/01/2019

@Koriolan: żegnaj, ale nie płacz. Jutro wraca z urlopu odchamiającego krzywy Maniek. Pogadacie jak gentlemenel z gentelmenelem.

  Hamilton,  09/01/2019

@Koriolan: hahahahaha - " Ostatnie podrygiwać rozmowy z podobnym ... Obaj podrygujecie jak mój z moją. Weźcie sobie pożyczkę u andersona by zapładniać kapitał.

  Serpico,  09/01/2019

@Koriolan:
Bracia ci powariowali, podobny zwariował i zamiast hurtem głosować, hurtem odrzuca. Kostka tym :
"Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko zbytnią pasywność w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę ...  wyświetl więcej

  Serpico,  09/01/2019

@Koriolan:
Przypominam ci chroniczne intelektualne beztalencie, że twój brat zrobił z Vivi głównego hejtera eioby, używając jeszcze form"Mroczna Vivi". Do takiej miłej pani w ten sposób ? To siadła jej psyche i teraz musi po niemiecku gdzieś pisać co gotuje na obiad.

  Hamilton,  09/01/2019

@Serpico: podobnemu poziom spadł do 1,5 promila, 'paczy' ile ja tych głosów dałem, jak głupi i teraz odreagowuje i odrzuca. Wszystko się dobrze skończy. Z Koriolankiem wezmą pożyczkę u anderssona i przy krzynce piwa będą się nią zapładniać. Każdy znajdzie swoje ulubione klimaty.

  Hamilton,  09/01/2019

No cóż Kostka czas na odrzucenia. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. Nie darowałbym sobie gdybym nie odpowiedział na twój słuszny apel.

  Hamilton,  09/01/2019

Przepraszam cię Zbigniewie. Teraz dopiero przy dziennym świetle rozpoznałem cię na tym zdjęciu. To nie miss Szczecina a mister Szczecina - nasz Kostka. Tak czy inaczej wyglądasz na chorego. Chyba z nienawiści, bo twarz masz taką purpurową ze złości. Dobrze, że masz tyle koleżanek. Szczerzą zęby. Jest więc szansa, że cię zagryzą i nie będziesz się musiał zbyt długo męczyć na eioba.

  Hamilton,  09/01/2019

"załatwienie tej sprawy, to sprawa wszystkich użytkowników eioby.pl (łącznie z adminem)". Kostka z tym adminem to bardzo dobry pomysł. Prześlij mu wasze lewe konta do analizy:
http://www.eioba.pl/gregorys
http://www.eioba.pl/blyskotka
http://www.eioba.pl/kobranoc
http://www.eioba.pl/mazepa

  KoLo,  10/01/2019

KOSTKA co ty masz w tym łysym baniaku, który siedzi ci na karku??
ty jesteś chory psychicznie, przestałeś brać leki i efekt widoczny. Może jednak wróć do "niemcowa"

  Hamilton,  10/01/2019

@koLo: admin musi wprowadzić wysokie kary pieniężne za brak głosów na Zdzisia i Zbysia. Musimy jako społeczność eioba poprzeć ich postulaty. Hahahaha - musi być jakaś elementarna sprawiedliwość na tym portalu.

Jeżeli chcecie zrozumieć do czego prowadzi takie bezsensowne odrzucanie ciekawych artykułów przez niepiśmiennych hejterów, zobaczcie w "oczekujących" shejtowany artykuł Zdzisława: http://eiba.pl/5 z 200 odsłonami. Tyle odsłon nie ma większość artykułów (tekstów) z pierwszej strony "popularnych". Co z tego wynika, dopowiedzcie sobie sami!.

  Hamilton,  10/01/2019

@Z. Kostka: hahahahaha - o kuźwa gdybym miał jakiś art z 200 odsłon to bym został analfabetą wtórnym na własne życzenie, a ty znów ogłosiłeś Zdzisiu nieprawdopodobny sukces. Stawiasz sobie coraz wyżej poprzeczkę. Niebawem przy 50 odsłonach odgryziesz sobie z radości pośladki, fiutka, jajka, wyrwiesz włosy z głowy i wszystkie zęby. Nie rób z siebie kretyna Zdzisiu - błagam. Miej choć trochę litości dla samego siebie.

  Hamilton,  10/01/2019

@Z. Kostka: to najbardziej idiotyczny tekst jaki w życiu napisałem, a odsłon niewiele mniej niż to wielkie dzieło Zdzisia.
http://eiba.pl/5
W sumie 3-1 odrzucenie = 2 punkty, a wielki Zdziś 7-4 od kolesi - 4 odrzucenia = minus 1 punkt. I co z tego wynika Zdzisiu odpowiedz sobie sam.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska