Login lub e-mail Hasło   

Polećmy.

Chciałabym pomóc Ci latać. Nauczyć, jak oderwać się od ziemi. Wysoko, wysoko. Pokaże Ci jak... wszystko maluczkim się staje. Niczym, dokona się góra niezdobyt...
Wyświetlenia: 555 Zamieszczono 12/01/2019

Chciałabym pomóc Ci latać.
Nauczyć, jak oderwać się od ziemi.

Wysoko, wysoko.

Pokaże Ci jak...
wszystko maluczkim się staje.
Niczym, dokona się góra niezdobyta.
I niczym jest wiatr w oczy.
Wiatr naszym sprzymierzeńcem.

Siłę wielką masz.
Z wielką siłą trzymasz moją dłoń.
Na ustach uśmiech,
w oczach nadzieja.
Zaufaj mi kolejny raz.

Zapomnisz o bólu, który czujesz kiedy stąpasz po kamieniach.
Zapomnisz o ciężarze, który w sercu masz.
Przypomnisz czym jest nieskrępowanie, czym jest swoboda.
Zapragniesz odrodzić się na nowo, bo otworem stoi dla wszystkich świat.

To co ciągnie, przytłacza i gasi.
To co dusi i zabrania lekkim być.
Dziś jak balast zrzuć.
Popatrz już nowy dzień

i

dziś na nowo zaczyna się świat.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1449
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 597
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1006
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 874
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 715
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 641
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 943
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 592
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 664
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 481
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 755
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 413
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 428
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 498
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  seta1212,  13/01/2019

wzruszające -delikatne w rozdziale o angelologii Twój wiersz byłby pięknym mottem))

@seta1212: Przykro nam że padło na pana (odwetowe odrzucanie w pierwszej kolejności pańskich tekstów, za odrzucanie naszych artykułów przez miłośników pana twórczości, niepiśmiennych hejterów: jotko49, koLo, liwę), ale nie mamy innego wyjścia by wskazać ten problem i szukać jego rozwiązania na forum eioby.pl. Okazało się, że przyjęcie z determinacji przez nas propozycji Adama Jezierskiego: "Propon ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: społeczność eioba też nie ma innego wyjścia by wskazać problem twoich lewych kont i szukać jego rozwiązania na forum eioby.pl poprzez odrzucanie twoich artykułów celem zachowania elementarnej równowagi. I też nam bardzo przykro, że od ponad roku to nie trafia do pana Zdzicha.

@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu takie negocjacje prowadź sobie z żoną, czy chcesz wałkiem w łepetynę, czy wolisz patelnią między oczy. To jest portal społecznościowy z regulaminem, który jest dla wszystkich i twoje ulizane umizgi są po prostu śmieszne. "Może więc pan wpłynie na swoich "dobroczyńców". Raz pajacu straszysz, a potem żebrzesz, bo miałeś przeboje na wiadomosci. Tam cię wywalili też za lewe konta. Żałosny jesteś.

@Hamilton: Trudno, Zbigniew się pomęczy, policzy i wykaże w następnym artykule, z jakich kont najczęściej są głosowania na poszczególnych najpopularniejszych (patrz rankingi) autorów. Sprawdzając na oko, każdy autor ma kilka lewych (zaprzyjażnionych) knot, w większości niepiśmiennych, które głosują na jego artykuły (teksty), oczywiście nie wyłączając ciebie. Przekonamy się, ile masz zaprzyjażniony ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: coś dla dużego Zdzisia i małego Zbysia:
Drewniane liczydło do nauki liczenia oraz kolorów marki. Nauka przez zabawę!
Oferowane liczydło składa się ze 100 kolorowych koralików rozmieszczonych w 10 rzędach.
Każdy rząd dzieli duża przestrzeń co ułatwia przekładanie koralików.
To doskonała zabawka edukacyjna, która ukształtuje manualne zdolności pana Kos ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ten artykuł ma tylko 33 osłony i może zaraz przejść do popularnych. Hahahaha ty nie czekaj, tylko odrzucaj z kolesiami, bo potem będziesz musiał zrobić kupkę w majty ze złości, że to nie twój.

@Hamilton: Zapomniałem tylko dodać, że nie wiem czy najpoczytniejsi autorzy w eioba.pl, będą ci wdzięczni, jak Zbigniew ogłosi wyniki swojej pracy i okaże się to co dotychczas było skrywane (tajemnica poliszynela).

  Hamilton,  13/01/2019

@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ty pisałeś kiedyś, że masz IQ na poziomie 148. Kont masz 6. A nie myślałeś by zmienić proporcje? Jakbyś założył sobie 148 kont a IQ ograniczył do 6 byłbyś nie do pobicia. Nie mów o tym nikomu, niech to też będzie tajemnica poliszynela.

@Zdzisław Sadowski: i stało się Zdzisiu. Art z 38 odsłonami wszedł do popularnych. Przyjmij kondolencje. Nie przejmuj się, niech Kostka ogłosi cię "Krulem odrzuceń". I znów będziesz błyszczał na 3 pierwszych miejscach jego rankingów. I ujawni się to co było dotychczas ukrywane przez tego Poliszynela.

@Zdzisław Sadowski: najpoczytniejsi autorzy w eioba.pl to przecież duży Zdziś i mały Zbyś. Dziękuję wam za okazaną wdzięczność. Będę dalej się starał i zapewniam was, że będziecie ze mnie dumni. W dziele odrzucania tych co odrzucają postaram się nadrobić zaległości. Wstyd mi, że mam tylko 24 odrzucenia, a wy już tak dużo. Niebawem się z wami zrównam.

@Zdzisław Sadowski: "Przekonamy się, ile masz zaprzyjażnionych (lewych) niepiśmiennych kont". Masz rację. Na mnie powinni głosować tylko Chińczycy, ludność Tobago i Trynidadu, wieśniacy z Nigerii i wieloryby. Tylko oni nie wzbudzą podejrzeń Kostki. Chociaż co do ostatnich pewności nie mam. Z wielorybami chodzę na wycieczki krajoznawcze po Szczecinie i Kostka mógł mnie widzieć ze swojego luksusowego jachtu nawet z kałuży przed Lidlem.

  katha,  13/01/2019

@Hamilton: I się pogubiłam. Wychodzi na to, że mój artykuł jest delikatnie mówić nieciekawy a jego popularność wynika z faktu długotrwałych waśni na eiobie.
Nie wiem czy mam się cieszyć, jak da mnie w ogóle. Wychodzi na to, że gdzie dwóch się bije trzeci korzysta.

  katha,  13/01/2019

@seta1212: Gdy go pisałam, myślałam o dzieciach. O synu, który miał niedawno nieprzyjemny wypadek.

  Serpico,  13/01/2019

@Zdzisław Sadowski:
Byłoby, panie dziennikarz polonista, większość, o ile nie wszystkie z tych kont, są aktywne, bądź były w komentarzach, wasze nie są, są tylko do głosowań.

  Hamilton,  13/01/2019

@katha: pewne elementy samoobrony obywatelskiej przed rozwścieczonymi i sfrustrowanymi dziennikarzami obywatelskimi są widoczne, ale chyba nie dominujące.

  Hamilton,  13/01/2019

@Serpico: albo do wyrażania zachwytu z osiągnięć pana Zdzicha typu :
"tak jestem dumna z naszego Zdzicha oprycha,
że mimo tylu naszych głosów jak zwykle .... kicha".

  Hamilton,  13/01/2019

@Zdzisław Sadowski: " Zbigniew się pomęczy i okaże się to co dotychczas było skrywane (tajemnica poliszynela)". Hahahahaha - Kostka w swej umęczonej i wystękanej pracy niech nie zapomni podać daty i okresu waszego zbanowania za lewe konta. No i o swoim największym sukcesie w życiu - tygodniowy ban dla dzbana za "złodziei odsłon". Pewnie bidul bardzo przeżywał, że nie może głosować na swego najukochańszego Pana.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska