Login lub e-mail Hasło   

Uratujmy nasz portal eioba.pl

Tylko zgoda i wspólne działania w celu usunięcia kont niepiśmiennych hejterów, mogą doprowadzić do uratowania portalu eioba.pl
Wyświetlenia: 1.215 Zamieszczono 21/01/2019

Portal eioba.pl, jest odbiciem polskiej sceny społeczno politycznej, polskiej rzeczywistości. Tak jak w Polsce, w eioba.pl, są dwie zwalczające się frakcje, jedna nazwijmy ją „rządząca”, bo pisząca i publikującą w eiboa.pl, a więc wnosząca jakieś pozytywne treści, i druga tzw. „opozycja” hejterów, bo nie pisząca nie publikująca, zajmującą się tylko niewybrednymi, obelżywymi komentarzami i odrzucaniem tekstów (artykułów) frakcji „rządzącej”.

Tak jak w Polsce, sytuacja ta nie prowadzi do rozwoju portalu, ale do obniżenia jego poziomu (do „popularnych” dostają się coraz słabsze teksty (artykuły)), które powodują odchodzenie z portalu najbardziej oddanych sympatyków (czytelników). Przed 2013 r z portalu eioba.pl odeszli najlepsi autorzy, a pozostali zamiast zadbać aby portal nie chylił się ku upadkowi, podzielili się, na dwie zwalczające się frakcje.

Wiadomo, liderzy eioby.pl to frakcja „rządząca” przynosząca właścicielowi eioby.pl odsłony (tylko odsłony przynoszą mu dywidendy), a „opozycja”, to jest niepiśmienni hejterzy, poprzez odrzucanie artykułów najpoczytniejszych obecnie autorów, chcą doprowadzić do wyobcowania i upadku portalu eioby.pl. A jak pisałem w artykule: http://www.eioba.pl/a/5rva/niestety-glupota-boli-w-odpowiedzi-na-artykul-j-nitkiewicza   "trzeba dodać, że twórca tego programu, z którego korzysta portal eioba.pl, premiował dodatkowo odrzucających, dając im 1,5 głosu za jeden głos, a więc dwóch odrzucających to jakby trzy odrzucenia".

 

Przykro, że tacy, wydawałoby się zasiedzieli autorzy eioby.pl, jak: Jan Stasica, Piotr Stanisław Issel, Janusz Nitkiewicz, popierają frakcję niepiśmiennych hejterów, nawet gnostyk czy seta1212, nie potrafią się otrząsnąć z wpływu niepiśmiennych hejterów. Być może wszyscy pamiętają Hamiltona Starszego i jotko49 z „dawnych” czasów, nie zdając sobie sprawy, że obecny Hmilton to zupełnie inny człowiek niż Hamilton Starszy, który niestety zmienił się na gorsze (i właściwie nie pisze już tekstów (artykułów). Podobnie jotko49, to obecnie najbardziej zawistny i złośliwy człowiek w portalu.

Przemiana Hamiltona Starszego dokonała się pod wpływem Dyla Sowizdrzała. Nie wiem czy pamiętacie, jak po naszym zarejestrowaniu Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał (admin zablokował mu konto) zalali nas falą niewybrednego, obelżywego hejtu. Rozumiem powody Hamiltona Starszego, bo oto na jego podwórku (gdzie rządził niepodzielnie), pojawiła się mocna konkurencja. Ale my nie zrażeni parszywym przyjęciem, robiliśmy swoje i doprowadziliśmy do tego, że Hamilton Starszy został w tyle za nami. To doprowadziło do wściekłości teraz już Hamiltona (bez Starszego), który wypowiedział nam wojnę, szukając popleczników wśród niepiśmiennych hejterów. I w ten sposób, sam został niepiśmiennym hejterem.

Popierając autsajderów - niepiśmiennych hejterów, doprowadzicie do obniżenia poziomu portalu eioby.pl (gdyż najlepsze teksty (artykuły), są odrzucane przez niepiśmiennych hejterów i nie wchodzą do 'popularnych') i prędzej czy później do upadku portalu eioba.pl. Tylko zgoda i wspólne działania w celu usunięcia kont niepiśmiennych hejterów, mogą doprowadzić do uratowania portalu eioba.pl. Oczywiście apeluję też, do stojących obecnie z boku użytkowników, niemieszających się do walki frakcji "rządzących" (to nie nasza sprawa), o włączenie się do działań, aby doprowadzić do oczyszczenia portalu eioba.pl, ze zbędnego balastu, tj. niepiśmiennych hejterów, bo prędzej czy później i was będzie dotyczyć ten problem, upadek i zamkniecie portalu eioba.pl.

Podobne artykuły


9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1393
34
komentarze: 11 | wyświetlenia: 7505
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2215
21
komentarze: 39 | wyświetlenia: 2022
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91798
41
komentarze: 55 | wyświetlenia: 4689
36
komentarze: 20 | wyświetlenia: 24633
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6173
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3677
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 68006
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21683
26
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2117
26
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3652
 
Autor
Artykuł;-o HA HA HA Zmasowany desant nocny szczurów szczecińskich hahaha, Gratulacje!

@jotko49: To pisze jeden facet i tak uzasadnia fikcyjne konta. Sam na siebie głosuje, bo odsłon na głównej będzie więcej, a potem porównuje się z uczciwymi, że ma więcej odsłon :)))). No uczciwy ;), tak sobie tłumaczy. Tylko jakie podaje samemu sobie argumenty, że teksty są super, że mają wartość? Bo naprawdę niektórych punkty, odsłony, podniecają bardziej niż te kobiety, niestety. A taką kichę pisze, że tylko kobiety.

@Janusz Nitkiewicz: Fakt bez sporny. Mimo że arogancki i toporny. Zamysł i akcja - ja ich dzisiaj wqrwie, pytanie tylko : kiedy ten "dzban" szczeciński wreszcie ucho urwie? ;-))
Ot psikus- jeden klik i z popularnych jak demon znikł ;-))

Cieszę się, że wy ( jotko49, Janusz Nitkiewicz) cieszycie się z odrzucania nas, tylko pomyślcie jak swoim zachowaniem udowadniacie naszą tezę o waszej zawiści, głupocie i nienawiści. Gdybyście szukali usprawiedliwienia, że my was też odrzuciliśmy (to możecie to sprawdzić), my nigdy pierwsi nie zaczynaliśmy (wyjątek potwierdzający regułę, to seta1212), dopiero gdy ktoś nam nieźle dokuczył, odpłaciliśmy się tym samym.

@Zdzisław Sadowski: my też nigdy pierwsi nie zaczynaliśmy głosować na siebie samych z lewych kont. I tak to nam zostało do tej pory. Będą lewe konta Zdzisiu będą odrzucenia. Kostka mówił wyraźnie - odrzucać tym co na ciebie głosują i odrzucać jego artykuły, bo ty na niego głosujesz. Brawo Kostka. Widać, że chłop odpowiedzialny, nie to co ty. Hahaha i minusy kolesi tego nie zmienią.

@Zdzisław Sadowski: Hahahaha Andrzej Marysia Joanna Elżbieta Juliusz Sadowski to ten od honorowego oddawania moczu na pielgrzymkach w damskim toi toi. Do tej pory nie może się zdecydować czy ma siusiaka czy nie. Zdzisiu masz rozdwojenie jaźni i już przestałeś panować nad tymi klonami. A jak sobie jeszcze założysz drugie 5 to cię biurokracja zabije.
http://www.eioba.pl/mazepa

@Zdzisław Sadowski: Kto ci powiedział, że się cieszymy z odrzucania ciebie. Nie ma się z czego cieszyć. Mnie wkurwia prymitywizm i tu zachowania. Głosowanie na siebie z pięciu czy siedmiu „fikcyjnych” kont. Może inni też powinni fałszować wyniki? Tak, tak, obudzili się w nocy, by na ciebie zagłosować ;))), by przepchnąć tekścik na główną. A atakować fikcyjnymi kontami niewinnych, to trzeba mieć ni ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: A prymitywne ataki personalne osób postronnych jako Cię nie "wkurwiają" ?
Tak działa rywalizacja ci co rywalizują gromadzą wokół siebie fanów, by ci swoim aplauzem ich motywowali.
Jednak kiedy rywalizacja wymyka się zdrowemu rozsądkowi dochodzi do popierania autorów tego typu komentarzy:
...  wyświetl więcej

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Co to ma do Kostków ? Usiać screenami jak mnie wyzywają dwa tygodnie i pół portalu z dwudziestu kont ? Nigdy nie byłem święty, ale blokadę za kulturę to miałem do pojawienia się Koriolana jedną.
Synem prlowskiego oficera jest, spasiony jest także, nie widzę aż takiego problemu.

Tatuś nap.. ludzi, on dzieci, właśnie się zacząłem zastanawiać ile jeszcze syfu to by

...  wyświetl więcej

@Serpico: Ja mogę wykopać kopie jak z dyle wywołaliście tu wojnę Wróblową, co myślałeś że nikt się nie zorientuje jaką strategie tu prowadzisz, najpierw spieniacie tu emocje do zenitu jak potem wybuchają admin nieświadomie niszczy ślady przebiegu zdarzeń, a potem tacy jak ty wracają pod innymi kontami i robią to samo, a ludzie głupie dają się ciągle napierać na te same emocjonalne sztuczki. Zreszt ...  wyświetl więcej

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Nie masz co robić łajzo, ja z Dylem, jeśli w ogóle można nas łączyć, nie robiliśmy multikont do wyzywania, jeśli coś pisaliśmy to ze swoich, popłacz się jeszcze o tą Paulę.
Jakie strategie ? Ja nie mam i nie miałem wpływu na niego, on na mnie, wy się zgadywaliście na komunikatorach, łącznie z Vivinstein.
Takiego syfu jak oni tu zrobili wtedy nigdy nie było, to że ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21/01/2019

@pokrzywiony: gdybyś z taką przenikliwą uwagą prześledził swoje komentarze i je obiektywnie ocenił dałbym ci plusa.

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Gdybyś przejawiał jakieś oznaki funkcjonowania mózgu, to jeszcze można by ci było wyjaśniać, a tak ... to jakby klęska z definicji, jeszcze się dołączyłeś i odrzucasz arty Sety.
Głupi się urodziłeś i to ewoluowało, a to że ty się identyfikujesz z takimi jak ty, czyli z ludźmi którzy czego się nie dotknęli w życiu tak wszystko zj.... doszczętnie, to fakt.Faktem jest także że winni temu okazali się wszyscy, ale nie oni.

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Andrzej Maria Sadowski to chyba :
https://en.wikipedia.org/wiki/(...)ari.png

Polska wersja, dobre bo polskie, może zrobią jakąś produkcję dla Mirka HAHAAHAAHAAHAH

@pokrzywiony: ' Ja mogę wykopać kopie jak z dyle wywołaliście'. Kop mule, kop. Jakbyś pokopał w nosie jeszcze głębiej pogrzebaczem to też trafisz na pustkę. Co najwyżej będzie pokrzywiony ze względu na huragan między twoimi uszami. Ty się nie martw tobie nic nie grozi.

  Hamilton,  21/01/2019

@pokrzywiony: ode mnie się odlogarytmuj pierwiasku. Z wroblem nie miałem kompletnie żadnego zatargu. Dla mnie był to nudny facet o osobowości płaskiego naleśnika. I niewiele mnie interesował. Wasze umizgi z Koriolankiem i zaangażowanie w obleśne i zboczone teksty pamiętam ostojo moralności. Właziłeś mu w dupcię bez wazelinki co czynisz dalej za plusika przy komentarzu.

@pokrzywiony: Czemu uważam, że to lewe konta? Ponieważ, styl tekstów (jeśli one są, jest taki sam), cechuje je też takie samo ujęcie tematu (powierzchowne); teksty Kostki i Sadowskiego, mają te same poglądy i ten sam styl i są pisane tak samo (nawet wtedy, gdy są absurdalne), pozostałe konta lizą dupę Sadowskiemu, jaki jest super (w jego artach, też sobie liże, wstawiając linki do wiekopomnych wyp ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Nie podniecaj się tak, bo w spodnie narobisz. Pamiętam jak żeście się tu Dylowym szambem upajali.

@Janusz Nitkiewicz:
"Czemu uważam, że to lewe konta? Ponieważ, styl tekstów (jeśli one są, jest taki sam), cechuje je też takie samo ujęcie tematu (powierzchowne); teksty Kostki i Sadowskiego, mają te same poglądy i ten sam styl i są pisane tak samo (nawet wtedy, gdy są absurdalne), pozostałe konta lizą dupę Sadowskiemu, jaki jest super (w jego artach, też sobie liże, wstawiając linki do wi ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: specjalistą od sraczy i szamb jest zakrawarski. Jak masz ochotę coś chlapnąć z gwinta to się z nim skontaktuj. U mnie są tylko rury kanalizacyjne miejskiej sieci i specjalnie dla ciebie nie będę ich przewiercał mimo, że cię tak lubię i cenię za tę purpurę jaka się za tobą nieprzerwanie ciągnie od początku twojego pobytu na eioba.

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Co ty kurwa chcesz ode mnie w związku z Sadowskimi ? Mimo próśb nie wciągnęli mnie na listę hejterów do tej pory hahaaahha........ czuję się odrzucony chlip.....
Natomiast z tej waszej królowej jest tylko jedna i wyznacznika kto jaki jest na portalu eioba zrobili główną hejterkę, mroczna Vivi hahaahaha ..............
No mroczna nawet biedna aneszka się jej bała h ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz:
"Nie wierzę, że rodzina budzi się nad ranem, by zagłosować."
Ostatnio większość polaków budzi się rano pomiędzy 3, a 4 i ma trudności z powtórnym zaśnięciem.
Ty nigdy nie miewałeś takich okresów w życiu że stresy, niezdrowy tryb życia powodował nieuzasadnione wybudzanie się szczególnie właśnie w tych godzinach ?

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Większość Polaków wygląda tak :
http://www.eioba.org/files/use(...)702.jpg

Albo ma powybijane siekacze jak Wróbel, ewentualnie tak :
http://www.eioba.org/files/use(...)69a.jpg

Jaruzelski Style HAHAAHAAH

Raczej NIE HAHAHHA

  Serpico,  21/01/2019

@pokrzywiony:
Sadowski i Kostka, to typowa postkomuna, 100 odsłon na 100 lecie, a ty jesteś zwykły lumpen proletariat, faktycznie pasujecie do siebie.

@pokrzywiony: większość Polaków pisze 'Polaków' z dużej litery, a óczone świry grawitacja, pączki w środku zdania piszą Grawitacja i Paczki, ale są zawsze w pierwszym szeregu by poprawiać cudzoziemcom błędy. Nie wiem czy to zauważyłeś, ale należysz do bardzo błyskotliwych więc chyba tak. Nie czytasz moich komentarzy więc odpowiedz mi jak najszybciej.

@pokrzywiony: "To co podajesz daje pewne poszlaki jednak nie daje pewności".
Doprawdy fundamencie i ostojo moralności. Nie daje pewności. Patrz, a ty nie masz najmniejszych wątpliwości, że inni są szmatami, złodziejami, mordercami niewinnych dzieci, bandytami, oszustami, faszystami, zasrańcami, gnojami i śmierdzielami, którzy w zaciszu domowego ogniska biją żonę i dzieci. Maniuś większego i ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: te, obrońca pokrzywdzonych. Sadosie odrzucają artykuły tym, którzy w niczym im nie zaszkodzili, a ty swej jamy gębowej nie drzesz. Mało tego mały lizusie, też w tym uczestniczysz jak gnida. I dajesz się ponosić fali oczywistej agresji i nawet tego nie zauważasz. Jesteś tak bystry, że dopiero za 50 lat zauważysz, że nie ma artykułu gdzie by Sadosie na siebie wazjemnie nie głosowali. Ostoja moralności -ślepy Maniek z wazeliny nie widzi i nie słyszy jak nie chce..

@Hamilton:
On dokładnie wie że to multikonta, tylko będzie palił głupa do końca, jak z Wróblem i Koriolanem, Koriolan miał tyle szczęścia że akurat admin zostawił jego główne konto, Wróbel nie miał szczęścia i dostał blok na główne,
Do tego momentu gderał, gdzie dowody.Zresztą później się nawet przyznał że brał w tym udział. I tak będzie mędził, smędził , gderał, od rana jutro ahahaha .......

Wstanie, zje i zacznie znów płakać.

@Serpico: "Ostatnio większość polaków budzi się rano pomiędzy 3, a 4 i ma trudności z powtórnym zaśnięciem". Hahaha nasz 'polak fizolof' się obudzi za 4 godziny i rozpocznie swe występy 'fśrut' nocnej ciszy.

Musi jeszcze jędrność sflaczałego ciała przełożyć się na wała. Tak aby wał tego też chciał. Inaczej miau.

@Hamilton: Pomimo wszystko, woleliśmy ciebie jako autora dowcipnych tekstów (artykułów), niż zgorzkniałego pismaka niewybrednych komentarzy. Jeżeli coś pozostanie, po użytkownikach portalu eioba.pl (np. teksty (artykuły) z wiadomości24.pl, włączono do zasobów NaszeMiasto.pl), to raczej ich teksty (artykuły), nikt nie zachowa komentarzy. Może jednak pomyśl o powrocie do pisania tekstów (artykułów).

@Zdzisław Sadowski: o tym co piszę i jak piszę będzie decydował Hamilton a nie Zdziś. Nie muszę cię pytać o pozwolenie. To sobie zapamiętaj. I G.... mnie obchodzi co ty byś wolał. Poza tym żarty się skończyły. Uważam, że zachowujecie się jak banda skretyniałych debili, a wasze działania mają cechy terroryzmu, bo uderzacie w ludzi, którzy wam w niczym nie zawinili, by wymusić takie działania jakie ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: coś dla ciebie ponętnie sflaczały gwiazdorku ze Szczecina
https://pl.wikipedia.org/wiki/Terroryzm

@Hamilton: Wiem, dlaczego boisz się pisać teksty, bo wiesz że żaden twój tekst już by nie wszedł do "popularnych", bo tak dałeś się we znaki użytkownikom eioby.pl, swoimi niewybrednymi komentarzami.

@Zdzisław Sadowski: hahaha - mylisz się. Najbardziej to ci zazdroszczę tych 158.927 odsłon po dwóch latach skomlenia i żebrania. Udupionych w pocie niskiego czoła za pomocą całej rodziny. Kup se banana i znajdź sobie niewybredne drzewo. Mściwość i zaciekłość takich jak ty 'ponętnych' dupków mi lotto jak widzisz:
http://eiba.pl/1l

@Hamilton: Masz rzeczywiście czego zazdrościć, bo na artykułach od 06.02.2017 r (daty mojego zarejestrowania), uzyskałeś tylko 53.653 odsłon, to jest jedną trzecią moich odsłon. No, ale gdzie ci tam do mistrza!.

@Hamilton: Co tam ja, Zbigniew Kostka, też jest od ciebie lepszy.

@Zdzisław Sadowski: tupnij nóżką. Zdzisek wszyscy jesteście najlepsi z najlepszych i jeszcze lepsi od samych siebie. To po jaką cholerę działacie na szkodę tych, którzy wam w niczym nie zawinili byście byli jeszcze lepsi od najlepsiejszych z najlepsiejszych. Też się ich boicie ? Ja się spełniłem na tym portalu. Mnie nie trzeba już laurek. Ja obdarowałem innych prawie 2200 punktami, ty 203 z czego ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu tu na eioba jest co najmniej setka lepszych ode mnie. W niczym mi to nie przeszkadza. To nie ja się płaszczę, skamlam, błagam i poniżam na kolanach o odsłonki. Jest ci ich u mnie dostatek. Sprzedam ci je po 1 groszu za sztukę.

Zgrabny wierszyk !

@zakrawarski: do twoich "sraczy" mu ociópinkie brakóje, ale ta sama pulka w katgori wsoko yntligentny. Jako rezerezwa morze byc.

Towarzystwo "niskiej jakości", ciągle się powiększa:, mamy: Hamiltona niskiej jakości, jotko49 niskiej jakości, koLo niskiej jakości i Janusza Nitkiewicza niskiej jakości. Panowie może swoimi zgorzkniałymi, zawistnymi komentarzami i odrzuceniami, przestaniecie zaśmiecać ten portal. Tu nie ma miejsca, dla niepiśmiennych hejterów.

@Zdzisław Sadowski: panie Graf von Sadow (od grafoman) zazdroszczą ci sześciu kont i działalności terrorystycznej polegającej na niszczeniu niewinnych ludzi, bo jakimś dwom starym klaunom coś się nie podoba. Napisz odezwę do admina, a Kostka niech walnie list otwarty do Chińczyków jak się nabzdryngoli z okazji tych udupionych przy pomocy całej rodziny 60 odsłon.

@Zdzisław Sadowski: nie ty Zdzisiu jesteś od decydowania dla kogo jest ten portal. Tak samo jak ja jesteś jednym ze 107.587 zarejestrowanych użytkowników. Hahahaha - napisz skargę do admina, że ty im won a oni nie chcą cię słuchać. Mam nadzieję, że wreszcie przychyli się do twej prośby. Na wiadomosciach i interia cię posłuchali i wywalili.

@Zdzisław Sadowski: panowie Sadosie może swoimi zgorzkniałymi, zawistnymi odrzuceniami, przestaniecie zaśmiecać ten portal. Niektórzy w niczym wam nie zawinili. Jedyna ich wina polega na tym, że znaleźli się na tym samym portalu co dwóch idiotów.

Zdzisław Sadowski: Odrzuca artykuł "Gdyby nie było Boga, należałoby go wymyślić"
Zdzisław Sadowski: Odrzuca artykuł Jerzy Harasymowicz i w

...  wyświetl więcej

  Serpico,  21/01/2019

@Zdzisław Sadowski:
Pisałeś ostatnio od kiedy "upadł" ten portal, pojawilibyście się przed "upadkiem" to byście byli odrzuceni 30 razy, wtedy byś się urobił po łokcie kto odrzuca i czemu.
Taki pokrzywiony 6 lat temu pisał jeden komentarz czasem, bo jak coś więcej napisał, to parę osób go merytorycznie deptało.

Chciałbym odrzucić, ale nie ma opcji "brak jakości".

Gomuł

...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: mamy: Hamiltona niskiej jakości i Sadosia żebrzącego na kolanach wysokiej jakości o ćwierć odsłonki. Przestań się już upokarzać, miej troszeczkę szacunku dla samego siebie. Zamiast gwiazdorzyć jak małpa napisz dobry tekst a wtedy chętnie na ciebie zagłosuję.

@Zdzisław Sadowski: Tu masz potwierdzenie, ze miro von kässelbach to drugie -wcielenie Hamiltona
Podobnie -genialna- mysl oraz ortografia !
.....
miro von kässelbach, 26/12/2017 + 2 odpowiedz ....siem hyba wzruszyem, ale czy aby napefno?

@zakrawarski: Zbigniew obliczył, że miro von kässelbac zagłosował w latach 2017, 2018 na 75 procent artykułów (52) Hamiltona. więc to jest prawdopodobne w 75 procentach, dlatego Zbigniew nazwał go zakutym łbem. Do podejrzanych kont które głosowały na Hamiltona należą też:: zzosia - głosowała na 38,5 procent artykułów Hamiltona, kliment, skalgo, koLo, setsuna, ibolya, głosujący na przemian na Hamiltona,

@Zdzisław Sadowski: zgłoś to do admina. Nie może tak być aby jakiś miro w 75 % w ostatnich 52 artach. To skandal. Ty i twoja uczciwość dziennikarska by sobie na to nie pozwoliła. Pięciu twoich pociotów głosuje w 100 % na 147 artach a ty na nich. Niech ci to wiarygodny Kostka wyliczy i też pośle do admina. Niech nie zapomni podliczyć swoich pociotów (100 % na 54 arty) Mnie możesz pocałować w dolną ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: ta ortografia wzorowana jest na tobie prafokrzydlowy Naczlnku w rezrewie.

@zakrawarski: prubowal trawersowac zakrawarskiego ale mu inflitracja nie wyszla. Ale masz racjem to niezbity dowod ze ta miro to Hamilton. Skoro tak napisal to musi byc ono. Co wysoka inteligencja to wysoka inteligencja. Ty miec zelazowom logikem.

@Zdzisław Sadowski: panie Graf von Sadow musisz wasza Wysokość zgłosić do admina żądanie by na Hamiltona mogli głosować jedynie Eskimosi z Alaski i Aborygeni z Australii a na grafomanów ze Szczecina wszyscy obowiązkowo pod karą grzywny, a głosy pociotów liczono podwójnie.. Hahaha - tylko Kostka może mieć kłopoty z tak dużymi liczbami. W podstawówce nie przerabiali.

@Zdzisław Sadowski: a kiedy wiarygodny Zbigniew obliczy, że wszystkie twoje pocioty głosują na ciebie w 100 % od samego początku, a ty na nich w 100 % bez wyjątku? Dokładnie tak samo jest z wiarygodnym Zbysiem i innymi pociotami. A ty i Kostka robicie w majty z oburzenia, że miro coś tam. To przejaw debilnej wręcz hipokryzji.

@Hamilton: :Patrz artykuł Zdzisława: http://eiba.pl/5 " Co do zarzutu p. Janusza o naszych fikcyjnych kontach, to odpowiadam, że nasza rodzina jako nieliczni w eioba.pl, piszemy z „otwartą przyłbicą” pod swoim imieniem i nazwiskiem, w przeciwieństwie do autorów, których wspierają głosami niepiśmien ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Miro jest młodszy od Hamiltona i mieszka w Niemczech, to fan Bachira, panie detektyw.

@Zdzisław Sadowski:
Głosował także na Bachira , bo go lubi, a ciebie chyba nie lubi, to nie głosuje haahhaa

@Zbigniew Kostka: poproś ich aby założyli sobie konta na eioba i będziesz wreszcie KRUL i nie będziesz zawracał dupy tymi swoimi lamentami co ci wlazło a co ci nie wlazło i gdzie. Jesteś już nudny jak flaki z olejem
http://eiba.pl/1g
przy okazji ci ten art odrzuciłem co nie ma wpływu, bo i tak za późno. Cześć

@Zbigniew Kostka: ty sobie załóż kolejne konta:
praprapraprapraprapradziadek Maciej Kostka
prapraprapraprapraprababcia Agnieszka
prapraprapraprapradziadek Adam
praprapraprapraprababcia Zośka
i ich syn Maciej
w końcu też rodzina. Odbijesz się jak glapa na nartach w odsłonach. Gorzej z założeniem im otwartej przyłbicy, ale poprosisz Zdzisia, racjonalizatora produkcji socjalistycznej i coś wymyśli.

@Zbigniew Kostka: aha Juliusz Joanna Elżbieta, kobranoc, blyskotka, zgred to imiona, nazwiska, pesel, adres i nr telefonu w jednym. Transparentni jak włamywacze z odkrytą przyłbicą w nocy.

Młodym być i więcej nic...
https://www.youtube.com/watch?(...)arobmyo

@copypaste: nie wiedziałem, że Zdzisiu i Zbysiu są z tego samego rocznika co Fogg.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska