Login lub e-mail Hasło   

O wartości, zawiści - o tym i owym...

Motto: Marny jest los trawy na łące, na której walczą słonie - Janusz Głowacki
Wyświetlenia: 1.149 Zamieszczono 23/01/2019

obrazek z zasobów netu

Wartość jest środkiem tarczy - chybiona wzbudza nienawiść i złość.

Wartość jest sumą poświęconej uwagi.

Uniwersalność wartości jest w jej akceptacji. Ona nie musi być skazana ani na dobro ani na zło, ale musi być niezaprzeczalnie przydatna.

Ludzie potrzebują wzoru - wartości constans i dlatego często poświęcając swój czas piszemy z nadzieją takiej przydatności.

Brak wartości poznaje się po tym, kiedy nasza pozycja staje się solą w cudzym oku. Ten przypadek u właściciela oka ma przyczynę - nazwijmy ją syndromem krótkiego pióra.

I z takich przypadków mnożą się szeregi publicystycznych destruktów, orędowników obecnych wydarzeń, mistrzów tematycznej pustki - internetowych zombi.

STOP !

Nie chcę, żeby i mój głos zabrzmiał hejtem.

Także nie mam inklinacji być następnym kaznodzieją, ale od intencji błędu do intencji korekty jest mały krok. Zawsze warto go zrobić.

Intencje to sprawa osobista, cokolwiek mamy na uwadze i z natury rzeczy powinny być skutkiem pozytywnym.

Jeżeli nasze zasady służą jedynie rewanżyzmowi, pozostanie już tylko ciągła arogancja, eskalacja napięć i co najgorsze - ostateczna monotematyczna nuda, nuda, nuda..

Jeśli by drążyć dalej, już nie szukajmy usprawiedliwień, dochodzimy wtedy jedynie do zapiekłości i absurdu. A od absurdu następny krok do niekontrolowanej nienawiści, tłoczonej wokół, wszędzie, bez przerwy i umiaru.

Cały świat staje się naszym wrogiem.

Nie chcę się rozpisywać bo i temat rzeka, już niemal na miarę ogólnopolskiej epidemii.

Przychodzi mi na myśl tylko jedno skojarzenie: nasze błyskotliwe rozmowy na portalu obecnie wyglądają, jakby personel knajpy pluł regularnie gościom do zupy za karę i w zemście za małą frekwencję i fakt, że nawet głodni omijają knajpę łukiem.

Tyle moich przemyśleń o tym i owym i doprawdy nie wiem czemu ma służyć tolerowanie napastliwości różnorakich osobników - komentatorów zaciekle hejtujących, z pozostawianiem im wolnej ręki w obrażaniu autorów tworzących portal.

Jeżeli kogoś nie stać na formę - po co zajmuje się treścią...

Czy komuś coś się nie pomyliło, czy ja nie zrozumiałem regulaminu?

Czasy tolerancji i aroganckiego wymuszania stanowiska dawno już minęły.

Uzurpowanie sobie prawa do interpretacji zasad na miarę własnego widzimisię dawno odeszło do lamusa historii. Jeżeli komuś nie podobają się zasady przyjęte przez większość - nikt tu nikogo nie trzyma.

Tym, którzy nie piszą w ogóle, bądź pisząc byle co, woląc zajadle atakować, lecząc w ten sposób swoje kompleksy i nerwice, schlebiając swoim niewybrednym gustom, proponuję, żeby realizowali się raczej w jakimś wolontariacie resocjalizacji niepełnosprawnych.

Może tam wasz prestiż pójdzie w górę z większą korzyścią dla was i dla potrzebujących. Ale jeżeli was i na to nie stać - darujcie sobie złośliwe, tandetne zagrywki, bo właśnie wasza twórcza indolencja jest przyczyną nieustającej agresji i zwrotnego hejtu.

Tylko należy pamiętać, że kiedy się innym pluje w twarz trudno udawać i mieć pretensje, że deszcz pada...

Obecna sytuacja wygląda kiepsko.

Nie odnieśliście żadnego sukcesu natomiast przyznaję, ośmieszacie dosyć skutecznie firmę zarządzającą portalem, degradując w swoim domniemanym rewanżu jej zasady, regulamin i wizerunek.

Kto wam dał prawo obniżać klasę portalu i jego społeczną przydatność?.

Pozostaje jedno przypuszczenie albo - firma zarządzająca jest niekompetentna albo całkowicie się pogubiła.

I tu pytanie do firmy Eioba: Sygnalizujecie szanowni administratorzy, że prowadzicie również inną działalność, więc czemu ma służyć aktualna tolerancja bezkarności w wymuszaniu zmian i zasad. Chyba już nie waszej reklamie.

Ludzie obserwujący portale bywają dociekliwi, tym bardziej, jeśli firma nimi zarządzająca mieni się być ambitną i przydatną. Ale wtedy ona już nie jest anonimowa. Ludzie chcą zadawać pytania i poznać odpowiedzi bo oczekują tam jasnych zasad.

Jeśli i to jest bez znaczenia dla pomysłodawców, pozostawiam sprawę bez komentarza.

Chciałbym tylko przypomnieć że wielu z wartościowych zawodowych pisarzy, poetów i publicystów zostawiło tu przez lata swoją twórczość nie pytając o korzyści. Poznałem kilku osobiście - to naprawdę wspaniali ludzie.

Szkoda, że ci, którzy nie otrzymali jasnych zasad i zachęt, którzy mieli wątpliwości – zniknęli.

Zachęcam administratorów Eioby do bardziej deklaratywnej wykładni stanowiska co do regulaminu.

A inicjatorów tej demolki zachęcam do opamiętania.

Zasłaniacie się swoją krzywdą, ośmieszając portal w poczuciu bezkarności, odgrażając się na lewo i prawo; to stara zasada wszelkiej maści cwaniaków i każdego przekrętu, polegająca na tym, że kiedy złodziej ucieka z łupem wie, że najbezpieczniej wtedy krzyczeć - Łapaj złodzieja!

     > > > > >

Piszę ten felieton , żebyśmy nie wpadli w sidła własnego egocentryzmu, braku wyobraźni, głupoty, niszcząc i rozwalając portal do reszty.

Będzie to w tym przypadku oznaczało, że tak szumnie i dumnie pojmowane dziennikarstwo obywatelskie nie jest i nie będzie warte funta kłaków i tyle ma wspólnego z logiką i zasadami, ile my z chińskim baletem.

A dla wielu obserwujących i oceniających z boku będzie oznaczało, że to jeszcze jedna kiepska inicjatywa, gdzie wygrywają gówniane przyzwolenia na małostkowość, schlebianie prostackim gustom, całkowity brak klasy.

Miejsce gdzie chamski i bezpardonowy spór okazuje się nadal atrakcyjniejszy od zaproponowanej rywalizacji.

To sygnał dla wszelkiej maści pismaków, że można tu bezkarnie jechać na hejcie jak na łysej kobyle, skoro opinia i poziom portalu nie ma znaczenia, jest dla kogokolwiek kompletnie obojętny i mało istotny.

To nie moja bajka.

Nie uzurpuję sobie prawa do moralizowania i oceny, ale nie zgadzam na tolerowanie aktualnej sytuacji i przymykanie oka. Wymiana zobowiązań i usług obowiązuje zarówno was-panowie administratorzy, jak i nas piszących.

Ta umowa musi działać w dwie strony. W przeciwnym wypadku nie mamy tu czego szukać.

A tak już na marginesie, moja rada dla panów pokrzywionych, podobnych, Sadowskich et consortes:  przestańcie skomleć nad swoim losem odmieniając swoje domniemane krzywdy przez wszystkie przypadki, tracąc resztę godności - bo to staje się po prostu nudne i żałosne

Weźcie się panowie za dobre arty, dowcipne pojednawcze komentarze sądzę że wielu z nas zmieni nastawienie a ja postaram się być pierwszym który was zaskoczy :))

pozostaję in spe ...@JanuszD. (seta1212)

Podobne artykuły


13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 642
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1150
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1420
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1109
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 825
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1333
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 668
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1405
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1244
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1116
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 365
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 663
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1214
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  23/01/2019

Nic dodać, nic ująć

  ibolya,  23/01/2019

Obawiam się, że ten felieton wróci za chwilę do oczekujących ;(

@ibolya: nie wykluczone. Dwa małe, wściekłe i mściwe grafomany 'ratują' portal, a admin śpi.

@seta1212: Nie chce mi się komentować pana subiektywnego tekstu, bo widzę że pan dalej nic nie rozumie (myli ofiary z oprawcami). powtórzę więc tylko poprzedni komentarz. Widzę, że jest pan załamany po nie wejściu do "popularnych" dwóch pana tekstów (artykułów), a co by pan powiedział, gdyby pana artykuły odrzucano metodycznie, seryjnie cały czas, jak nasze (przez pana koleżków). My to powinniśmy ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Nie zabierajmy secie1212 jego zabawek, bo się popłacze, jak również wszyscy, uwielbiający achy-i-ochy! - gdy czytają jego wiersze.

  Hamilton,  24/01/2019

@Zdzisław Sadowski: gdzie ty byłeś tym dziennikarzem miesiąca? Na tak 'gównianym' portalu jak twierdzisz jakim jest eioba nie masz ani jednego swego gniota w dziale 'Artykuł miesiąca' mimo wściekłej pomocy licznej rodziny Sadowskich i Kostków. Seta1212 ma tam 12 artów bez niczyjej pomocy. Pokaż wpierw coś a potem udzielaj cennych wskazówek pięciokrotnie nadęty grafomanie.

  Hamilton,  24/01/2019

@Zdzisław Sadowski: Zdziś zostawił setę w spokoju, a mógł kopnąć albo nawet zabić. Dobry ten nasz Zdziś jest dziś.

  Hamilton,  24/01/2019

@podobny: jak nie ma "ja pożyczka mieć i dać, bo ja zapładniać" to żadna poezja. Przy takiej idiotopodobnej poezji i aktach onanizmu wspomaganych grawitacją i bakteriami Ecoli przed japońskimi fotkami to dopiero są achy-i-ochy!. Na drugi dzień na oczy nie widzisz z tego wzruszenia i .... głosujesz jak leci. Mógłbyś nawet na śmieci.

@Hamilton: Widzisz biedaku … ponieważ jestem normalnym zwykłym człowiekiem, który potrafi mówić o swoich słabych i silnych stronach, a nie napuszoną, nadmuchaną ludzką hipokryzją. Czego ty chcesz ludzi uczyć? Kpiny na każdy temat, po to by ukryć pustkę w środku? Udawaj dalej, kogoś kim nie jesteś - seta swoim wzniosłym pustosłowiem na pewno da ci schronienie.

@podobny: nie trać czasu na pierdoły. Weź pożyczkę i zapładniaj. Takiej okazji już może nie być.

@podobny: " ponieważ jestem normalnym zwykłym człowiekiem". Z tą normalnością u ciebie to chyba delikatnie mówiąc spora przesada. Co nie przekreśla twojej wyjątkowości.

  Remter,  25/01/2019

Weszliśmy w trzeci i ostatni okres upodlenia, czyli pojawiła się tzw sztuczna inteligencja, a ją będzie trudno przebudzić do myślenia , bo ona nie posiada jego zdolności. Czarne kolory widzi za białe i odwrotnie. Jest bezsilna w skalaniu tych , których atakuje. Nie w drukowano w nią programu, który dałby odczucie tego, że jest się tym , co się wypowiada. Nie to co wchodzi w nas, ale to co wychodzi ...  wyświetl więcej

@Remter: "Prawa Żyia są nieubłagalne ;co siejemy to sami zbierzemy."
Teresa, Jesli to jest prawda to znaczy, ze Polacy zasiali druga wojne, i po tem zebrali jej owoce ??????????

  Remter,  25/01/2019

@zakrawarski: Prawo Życia dotyczy jednostki... a nie masy ludzkiej. Wojny wywołują chłopcy w krótkich spodenkach .

@Remter: "Prawo Życia dotyczy jednostki... a nie masy ludzkiej"
Masa ludzi sklada sie z jednostek !

  Remter,  25/01/2019

@zakrawarski: I tak myśląc wrzucasz wszystkich do jednego wora , osądzając jednako... a człowiek jest każdy inny ,jest indywidualistą . Polecam ; https://www.youtube.com/watch?(...)bs&t=1s

@Remter: " wrzucasz wszystkich do jednego wora "
Nikogo nie wrzucam ! Stwierdzam tylko niezaprzeczalny fakt !
Nawet najwieksza masa ludzi sklada sie z poszczegolnych jednostek.
A ze one posiadaja zroznicowane indywidualnosci to fakt nr dwa !!

  Hamilton,  25/01/2019

@zakrawarski: a każda jednostka składa się z miliardów komórek i bakterii. To fakt 3, a każda komórka i bakteria z atomów to fakt 4, a każdy atom z jądra i elektronów to fakt 5, a każde jądro z ...... I wszystko jest zróżnicowane.

  Remter,  25/01/2019

@zakrawarski: No to inaczej … przyjmuję , że masy ludzkiej nie ma … bo nie może zaistnieć jedność w zróżnicowaniu, jedynie zrozumienie siebie nawzajem. Wojnę wywołują jednostki, natomiast rozkaz wykonują "niewolnicy " , którzy nie rozumieją tych jednostek. Wojny służą jednostkom , a nie ogółowi. Dlaczego zatem ogół ma być karcony ? Czy istnieje odpowiedzialność zbiorowa ?

@Remter: "Czy istnieje odpowiedzialność zbiorowa ?". Była nieodłącznym elementem faszyzmu i komunizmu. Dziś stosowana na eioba przez Sadosiów i popierana przez Koriolanka, pokrzywionego, podobnego i zakrawarskiego - którzy są tu 'jedyną ostoją' czystych jak łza norm moralnych.

Powinien Pan się wstydzić Panie seta! Schlebianie człowiekowi, pozbawionemu zasad moralnych, mieści się w percepcji ars poetica?

Cytat: seta1212 do Hamiltona: "Ale nie pozbawiaj nas Hamiltonie całkowicie swoich celnych i dowcipnych komentarzy bo Eioba zajdzie pleśnią i szronem))"*

Chodzi Panu o te "celne i dowcipne" jak Pan pisze komentarze, kiedy Hamilton poniża swoich rozmówców,

...  wyświetl więcej

@podobny: Masz racje ! To jest takie skomlenie na zasadzie: pluj na tamtych ale nie na mnie !!
Umiescilem nawet slowa seta wsrod tych:
http://eiba.pl/ed

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: słusznie drogi kolego. Kto nie popiera podobnego, zakrawarskiego, Koriolianka i pokrzywionego jest faszystą, gnojem, śmierdzielem, mordercą niewinnych dzieci, złodziejem, oszustem i szmatą. Twój kolega, charyzmatyczny Sokrates eioby krzywy Maniek wielokrotnie już zwracał na to uwagę. I ta prawda nie może się przebić mimo, że zwracał się ogólnie, grzecznie i nie urażąjąc nikogo, podobnie jak niejaki podobny .

@zakrawarski: Trzymam za Ciebie kciuki! Trzeba wskazywać na kołtuństwo tej wyższej rasy panów eioba!

Sam też nie jestem bez winy. Ktoś słusznie mógłby przytoczyć moją agresję i hejt z przeszłości - byłem taki i czasami (szczególnie gdy widzę niesprawiedliwość) - jestem. Ale spotkało się to - i spotyka - z potępieniem i odrzuceniem, co uważam za reakcje słuszną! Żałuje tego i jeśli komuś sp

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: bardzo sie cieszymy , że ty nas trawersujasz inflilitrujac i cytujac. To za szczyt.

@podobny: jak się nie ma merytorycznych argumentów to sięga się do skrajnej podłości i oskarża o faszyzm. To cecha idiotopodobnych. Do psa nie podchodź z przodu, do konia z tyłu, a do idioty wcale. Cześć naprawiaczu eioba.

@podobny: Nie ma prawdziwej rasy panow, ci co tak sie okreslali nie mieli ku temu podstaw.
Wielcy tego swiata, jak nasz Chopin mieli dystans do swojej tworczosci.
Kochanka Chopina (1838-1847) Aurora Dupi piszaca i znana pod pseudonimemem George Sand
napisla w swoich pamietnikach, ze kiedy Chopin napisal utwor to natychmiaqst zaczynal dokonywac
poprawki, przerobki, dodat ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: twoja wrodzona skromność powoduje, że z uporem maniaka będziesz udowadniał, że to ty masz rację, a nie słowniki języka polskiego, które są przeżytkiem minionej epoki, bo niebawem będzie na świecie tylko 10 języków, a Kopernik pisząc po łacinie był zdecydowanie po twojej stronie, bo też te znaki olewał. To samo Tołstoj. I dlatego jesteś Leff Zakrawarski, który badzo intensywnie myśli zanim cuś opublikuje.

  Serpico,  25/01/2019

@podobny:
cytuję podobny:
"No cóż, jeśli ona ma tłuste, leniwe dupsko, to trudno żeby mu wzrok na widok tego dupska do góry się podnosił!"
http://eiba.pl/u0bf6

To nie pierwszy twój występ tego typu, ty masz jakaś zadrę do kobiet jako do ogółu, tylko ... co mnie to obchodzi ? Za co

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: masz rację ...
Na tym polega Rzeczpospolita kolesi.
Ech ...
My też jesteśmy kolesiami :-)))
.
Ech Skalny Kwiat zwiał stąd gdy tylko gówno przeniosłem pod JEJ artykuły. Przekonała się jak to pachnie ...
Bo wcześniej zachwycała się Dylem ...
Ciekawy jestem jak wrażliwy jest seta :-))))

  Serpico,  25/01/2019

@Koriolan:
Dylem zachwycała się Vivi nie Skalna i prowadzili słodkie rozmowy i to długie rozmowy, nikt się do niej o to nie czepiał.
Bardziej niż prowokowanie wkurza twoje kombinatorstwo, łysa, spasiona, tłusta, karykaturo człowieka, idź poczytaj arty Iriny i zajmij się czakrami.
Najwięcej z kobiet, rozmawiała z nim Vivi, dziwne to nie jest, bo przecież ona ma "projekty", obec ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: czego ty nie umieszczasz z przytupem i ...wyłazi ci pustogłowie z bezsensownym wielosłowiem.
zakrawarski, dzień temu ukryj komentarz -1 odpowiedz

Nowe produkcje Hama.... tu !
http://www.eioba.pl/index.php/(...)lang,pl
"ZANIM POWIESZ CZY NAPISZESZ.....POMYSL" - haha - to przecież twoja dewiza.

seta: Zanim powiesz czy napiszesz : "ZANIM POWIESZ CZY NAPISZESZ.....POMYSL"
to .....P O M Y S L.....!!!!!

@zakrawarski: "ZANIM POWIESZ CZY NAPISZESZ.....POMYSL" to .....P O M Y S L.....!
To twoje kolejne pustosłowie to wynik demencji czy pustogłowia? Bo ty nie myślisz ani przed napisaniem ani po napisaniu, bo roi się od literówek i błędów w przeszłości i teraźniejszości. W udzielaniu dobrych rad jesteś "miszcz".

@zakrawarski: oni niestety myślą ...
Ale tylko jak dopieprzyć drugiemu ...
I TU jest cały problem. Gdyby nie myśleli tony se siedzieli w domu starców ...

@Koriolan: take jak ty 'tony' to se siedzom na portalu zamiast doma. A zakrawarski prosił "pomysl zanim napises". I znowu nic. Ileż ten biedak może radzić bęcwałom, a te bedo swoje. ' tony se siedzieli w domu starców' zamiast temi tonami pieprznąć cię w te przemondrzłom łepetynke.

@Hamilton: ja pierdolę ...
Super komentarz ...
Seta powinien się zesrać z radości nad Twoim inteligentnym komentarzem.
:-)))

@Koriolan: nie wiem czy zauważyłeś, ale spora grupa użytkowników sra na widok waszych komentarzy. Z reguły na czerwono i to od dawna. Imponujący wkład w rozwój portalu..

@Hamilton: hi hi hi ...
Nie zauważyłeś, że ja sram na czerwone :-)))
I na to co myślą inni użytkownicy portalu o mnie :-)))
Choć lubię podpuszczać serpico ... Rzadziej Ciebie :-)))

  Serpico,  25/01/2019

@Koriolan:
Pisałeś o moim wypadku, podejściu do życia itd, z twoim zestawem genów gdzie byś był po czymś takim ? Własnie dlatego mam twoje podpuszczanie gdzieś, jesteś nikim życiowo, intelektualnie, o wyglądzie nawet nie wspomnę.
Ale chcesz być kimś w necie. Powodzenia.
Zrozum wreszcie że tacy jak ty są od wykonania tego co tacy jak ja mówią, mówię o samych predyspozycjach, pr ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2019

@Koriolan: nie zaskoczyłeś mnie niczym, bo ludzie pozbawieni honoru nie wiedzą czym jest wstyd. Naplują ci w twarz, a ty hi hi też się będziesz cieszył i chwalił, że jesteś uwielbiany. Taka wasza uroda. I dlatego nie pozostało ci nic innego jak pisać o sobie z 'wyższością'

@Hamilton: ech ...
I to jest Twój słynny dowcip ?
Biedny seta ...
.
Widzisz ...
Jak świnie kwiczą to NIE HONOR się wyciąga tylko pół litra.
Bo sąsiad świniobicie zaczął ...
Czasem się przy tym człowiek gnojem ubabrze ...
Ale jaka potem szynką jest dobra :-)))

  Hamilton,  25/01/2019

@Koriolan: kwiczysz tu 6461 razy od 15 czerwca 2016 roku i ani spyrki z tego ani krupnioków. A do w_cipny jesteś jak ginekolog po trzech udarach i zapaleniu opon mózgowych.

Zagłosowałem na artykuł, żeby "wspiął się w górę" i żeby jak najwięcej czytelników przekonało się na czym kołtuństwo polega.

Jednocześnie dziękuję autorowi artykułu, za użyczenie miejsca na szerszą wypowiedź.
Pozdrawiam!

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: sądzę, że oceniany jesteś tu dość sprawiedliwie, tak jak na to zasługujesz. Czyżby schlebianie człowiekowi, pozbawionemu 'zasad moralnych' jakim jest seta nagle stało się twoim nowym sposobem na uczciwe i normalne życie? Przecież nienawidzisz tego typu ludzi i ich twórczości HIPOKRYTO.

@Hamilton: Jak zwykle pełzniesz w stronę hejtu … Lubię poezję, a szczególnie lubię, gdy człowiek jest poezją, a nie tylko wierszokletą, czyli rzemieślnikiem od ciosania wersów. Twoje kondolencje przyjmuję, ale zastanów się stary satrapo … ilu ludzi nauczyłeś nienawidzić …?

Prawdopodobnie najpierw wszystko zaczęło się jeszcze w Twoim dzieciństwie (reminiscencja w art. Rudy). Potem w rewanżu

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: widać, że znów miałeś przykre spotkanie z grawitacją. A potem te nieznośne halucynacje i nadinterpretacje. Spróbuj ten swój żal przekierować w swoją stronę. Będzie z tego jakaś korzyść, bo znów z zapałem ruszysz do głosowania na co popadnie hurtowo i uratujesz portal przed upadkiem. I już się nie zapożyczaj, bo jak będziesz wyglądał wielokotnie zapłodniony przez tego anderssona co mieć i dać a nie chce lichwać.

@Hamilton: To ty masz jakieś halucynacje: nie mam pojęcia o jakim Anderssonie mówisz. Starzejesz się i nic na to nie można poradzić … mylą ci się fakty … Ja głosuję/głosowałem na wszystko, żeby uratować eiobę! Mój cel był niezależny od twoich dolegliwości … szczególnie w interpretacji.

W ogóle rozmowa z tobą nie przedstawia żadnej wartości, więc jako bardziej anty-chamski … ją zaprzestanę, ku twojej przestrodze.

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: coś podobnego. Podobny daje przestrogi. Umieram ze strachu na dachu.
Ocenione artykuły: 2026 Zarejestrowano: 02/05/2017
Podobny - hurtowe głosowanie na co się tylko da. Komu komu, bo idę do domu. Jako jedyny byłeś zbanowany za głosowanie na spam pożyczkowy, a ty o tym nie wiesz kolejny moralny fundamencie eioby..

  Serpico,  25/01/2019

@podobny:
Wy macie jakąś tendencję do żałowania innych, jeden rozwód, drugi rozwód, rozpidziej życiowy, dzieci z matkami zostały, królowa jest tylko jedna, 4 rozwody. Czego o was nie powiedzieć, to akurat życie osobiste macie przynajmniej takie sobie. Ale zawsze żałujecie innych.
Swoim się zajmij, załatwiliście swoim dzieciom zryte psychiki do końca ich dni, lepiej o tym pomyśl, jak ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: seta ma 1819 komentarzy przez 7 lat, przeczytało go 3 x więcej czytelników niż całą rodzinę Sadosiów, nikomu nie powiedział przykrego słowa, ale jest faszystą, bo tak chce kilku idiotopodobnych durniów szczekających tu 10 razy głośniej i obficiej z pianą na swych menelskich pyskach.

@Hamilton: pomyliłeś się dziadku ...
Piana wściekłości Ci mózg zalewa ...
Faszystą jest gnojstyk. Zresztą z konkretnego powodu ...
Uznał, że obświnianie ludzi to tylko efekt uboczny jego słusznej teorii :-)))
Ale wy lubicie przekręcać ...
Nie pierwszy i nie ostatni raz :-)))

  Serpico,  25/01/2019

@Koriolan:
Wałkujesz jedno zdanie gnostyka, będąc synem Prl-owskiego oficera, który ci załatwił odroczenie z wojska, co ci nie przeszkadzało i pewnie zniszczył REALNIE ileś osób, ale masz dużo do powiedzenia o niszczeniu ludzi.
Do końca swoich nędznych dni będziesz robił, to o czym piszecie? Czyli naświetlał innych zachowanie, czy też ich życia, będąc tym czym jesteś ?

Napisa

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2019

@Koriolan: nie mylę się, umiesz czytać ze zrozumieniem?, mam wątpliwości ale spróbuj wytężyć mózgownicę i poczytaj :
podobny, 8 godz. temu ukryj komentarz -1 odpowiedz
@Hamilton: Język nienawiści i w konsekwencji cały raban z odrzucaniem artykułów, jest efektem właśnie twojego podłego działania. Jak na mieniącego się inteligencja człowieka, stosujesz krytykę i atak nie merytoryczny - ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2019

@Koriolan: Hahahahaha - Hamilton stosuje atak personalny. Idiotopodobni są tak wrażliwi, że nigdy by sobie na coś takiego w życiu nie pozwolili. Taki podobny by się szybciej zagryzł niż kogoś zaatakował. O krzywym Mańku i tobie nawet nie wspomnę. Jesteście mieszaniną głupoty i hipokryzji.

  Hamilton,  25/01/2019

@Serpico: nikt Dyla nie zbanował, widocznie doszedł do wniosku, że nie ma już ochoty na nieświeży plankton. I ma średnią odsłon prawie 2 x większą niż te nasze ziejące blaskiem knota dwa pajace.
http://www.eioba.pl/gwizdun/articles


1. W związku z często powtarzającymi się aktami mowy nienawiści na eioba.pl, prosimy o przestrzeganie w tym zakresie regulaminu, a w szczególności § 8, pkt.5, "Zasady korzystania z serwisu", który zabrania wykorzystywania Serwisu, w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym, (zakazuje się stwierdzeń) obrazujących lub propagujących przemoc, nienawiść, dyskryminację (ras ...  wyświetl więcej

@podobny: na pewno nie wiesz o tym, powineneś :
(Hamilton do pokrzywionego): "gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też."

@seta1212:
Tak się zachwycasz dowcipem Hamiltona to Ci wkleję jego wypowiedź.
Może Ci umknęła ... Pozachwycaj się :
.
.
Hamilton, godzinę temu ...
"zakrawarski gdyby nie było Vaticanu i Hamiltona byś był skazany na pisanie dramatycznyczno-teatralnych artów o sralniach i moczu pijalniach. A tak masz jakiś kontakt ze światem. Coś sobie mojego powklejasz i wegetujesz, ale przynajmniej z dala od smrodu.

@Koriolan: no przecież ciebie nie cytuje w swoim artykule. Nawet tam nie możesz trafić ze swoim czerwonym dorobkiem. Czyżbyś mi Znuf Za zdrodźil ? .Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska