Login lub e-mail Hasło   

„Ponętność młodości”

Aby swoją młodość najdłużej zachować Trzeba z młodymi ciągle obcować
Wyświetlenia: 922 Zamieszczono 23/01/2019

Młodość, uroda, luz i swoboda

To zawsze się wszystkim podoba

Czy jesteś młody, czy jesteś stary        

W kobiecie szukasz według tej miary

 

Jak doświadczenie przegra z naiwnością            

Tak i dojrzałość przegrywa z młodością

To jędrność ciała tak nas urzeka

Młody czy stary na młódkę czeka

 

 

To młodość kręci nasze poczynania

Na nic obrona i nasze starania

Jak się obronić przed darem młodości

Jak nie postradać swej drogiej wolności

 

Choćby z niejednego jadł człowiek pieca

Nic tak jak młodość nas nie podnieca

Tak jak namiętność rządzi naszym życiem                                                          

Tak nasycenie nie chroni przed piciem

 

Aby swoją młodość najdłużej zachować

Trzeba z młodymi ciągle obcować

Znać ich pragnienia, spełniać marzenia

A czasem przyjąć ich punkt widzenia   

Podobne artykuły


9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 699
15
komentarze: 136 | wyświetlenia: 2348
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1037
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1879
11
komentarze: 20 | wyświetlenia: 940
10
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1057
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1330
7
komentarze: 160 | wyświetlenia: 428
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2086
19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 3626
9
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1247
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 326
9
komentarze: 147 | wyświetlenia: 522
8
komentarze: 12 | wyświetlenia: 540
 
Autor
Artykuł  Serpico,  23/01/2019

Weź swoje teksty, na jakiś portal literacki stricte i spytaj o ocenę, jak cię ocenią, to zdasz sobie sprawę czemu masz tu odrzucenia.Nie ma. nie było i nie będzie obowiązku pisania tekstów, pewnie lepiej nic nie pisać, niż pisać rzeczy jak ty.
Admin i właściciel to jedna osoba, to nie jest hiper portal, zablokowana jest w tej chwili możliwość tworzenia nowych kont, przez was pewnie, przez t ...  wyświetl więcej

Tak, przyznaję, jestem hejterem. Tyle złego przeze mnie wydarzyło sie na Eioba. Tylu wartościowych autorów, musiało odejść przez moją nienawiść, zawiść i głupotę. Właściwie, to się dziwię, że administrator moją obecność wciąż jeszcze toleruje (?!) A może ... administrator lubi hejterów, bo to czemuś służy - odsłonom, które zarabiają na reklamach?

Jeśli tak, to jeszcze jeden dowód na wszech

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  23/01/2019

@podobny: a grawitacja? Zapomniałeś o wszechpotężnej roli grawitacji na portalach i o pożyczkach. Bakterie też mogą w tym maczać palce. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o grawitację, bakterie i pożyczki które rozmnażać.

  Hamilton,  23/01/2019

O kuźwa ponętny i troskliwy Zdzisiu w ciągu pół godziny zagłosował na siebie 5 razy w obawie o portal. Hahaha - jak się pośpieszy wieczorową porą to może przeskoczy niezauważony. Spry CIULA jak mało kto. A od Hamiltona się odpierwiastkuj cwaniaczku z miodem w uszach.

  Hamilton,  23/01/2019

Ten portal upada, bo dobrzy jak patrzą na wyliniałe i nadęte dwie miernoty głosujące ciągle i bezczelnie z lewych kont na siebie mają tego dosyć. Z tamtych portali gdzie mieliście te 'miliardy' czytelników was wywalili na zbity pysk za podobne zachowania a tu czujecie się bezkarni. Myślę, że do czasu.

  Hamilton,  23/01/2019

Widzisz Zdzisek do czego doprowadziłeś? Z jednym głosem podobnego, który głosuje "na złość mamie" i 30 odsłonami art przeskoczył do popularnych. Tak niszczysz tępy grafomanie eiobę.

  Hamilton,  23/01/2019

Zdzisek i kto tu będzie pisał? Każdy z nas musi 'zarobić' 5 punktów a ty nie. Tobie i twoim pociotom się q...wa należy jak świniom koryta, bo jesteście dużą rodziną. W dodatku niszczycie ludzi, którzy wam w niczym nie zawinili jak banda kretynów. Ja na pewno tu nie napiszę już niczego oprócz komentarzy dopóki was nie wypierdolą na zbity ryj. I mogę być zbanowany. Ja sobie znajdę zajęcie. Mam to gdzieś. To co robicie jest poniżej wszelkich standardów.

Nie należę do rządzących ani trolli.
Ale lubię jak normalni ludzie walczą z gnojami typu serpico, ham-iltona, jotkami, gnojstykami, itd.
Kiedyś Piotr Wróbel walczył samotnie, potem ja a potem Tojfel.
Każdy sam ...
Wróbel odszedł, Tojfel odszedł stąd ...
Ja zostałem by pomóc w walce z trollami i hejterami .,.
Ot taka ułańska fantazja ...
Ułani wymar ...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/01/2019

@Koriolan:
Że ty się jeszcze nie zmęczyłeś haahahaa, jakie odszedł jak oni dostali permy z marszu , a Tojfla konto używaliście wspólnie hahaaa ........
Piszesz te kity już z 300 tny raz, masz dreszcze emocji ? Już mi się nawet nie chce ciebie ani wyzywać ani deptać, bo ty leżysz na glebie i kwiczysz, sam się na niej położyłeś.
Waleczny .. AHAHAH "nie chce mi się pracować" ot w ...  wyświetl więcej

  Serpico,  24/01/2019

@Koriolan:
Koszmarny się robisz, 300 razy kity , w życiu skrzywdziłeś dokładnie wszystkich w około, Ułan, ojciec prlowski oficer. Przecież to koszmar jest ..........
Razem jesteście koszmarni.
Takie coś jak ty nie będzie wiecznie pisać że ja jestem gnojem, jesteś zbudowany z tłuszczu i gówna, najgorszego obleśnego rodzaju.

  Hamilton,  24/01/2019

@Koriolan: nazywali cię 'ułan' z powodu krzywych nóg. Zapomniałeś, bo mózg zamienia ci się w wazelinę. Tak się dzieje jak inteligencja biega między uszami i nie ma się o co oprzeć. Przybij sobie uszy gwoździami do podłogi. Czasem pomaga.

@Hamilton:
Ostatni ułan Rzeczypospolitej-techniczny bonus-mongolski Kułan (Equus hemionus) .https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)jatycki
Gdy człek w kłamstwie życiowym do końca się zamota, CV w rozterce wyciągnie choćby z błota. ;-))

@jotko49: he he he ...
Fajne Częstochowskie rymy ...
Daj jeszcze trochę ...
Może w jakimś artykuliku ?
:-)))

  Serpico,  24/01/2019

@Koriolan:
Piotr Wróbel, ikona i synonim walki.... z rzeczywistością. Domorosły bodhisatwa i Strażnik Dharmy, oraz gniewna postać buddyzmu.Realnie, zwykły pół patologiczny góral, z wybitymi siekaczami, pilnujący Owiec, czyli tak zwany Strażnik Owiec.

Wróbla to powinni wywalić z laickiej jak ciebie, zresztą tam chyba też już przestał gderać, rozpisywać o tym jak mu wybito zęby, albo

...  wyświetl więcej

@Koriolan: Cytuje powyższy artykuł: "Przemiana Hamiltona Starszego dokonała się pod wpływem Dyla Sowizdrzała. Nie wiem czy pamiętacie, jak po naszym zarejestrowaniu Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał (admin zablokował mu konto) zalali nas falą niewybrednego, obelżywego hejtu. Rozumiem powody Hamiltona Starszego, bo oto na jego podwórku (gdzie rządził niepodzielnie), pojawiła się mocna konkurencja. ...  wyświetl więcej

@Andrzej Maria Sadowski: najbardziej to zazdroszczę ci podglądania pobożnych emerytek sikających na pielgrzymkach. I dlatego wypowiedziałem ci Zdzichu wojnę, szukając popleczników wśród niepiśmiennych hejterów" . A te 265 odsłonek całej rodziny budzi we mnie taką żłość, że spać ze śmechu nie mogę.

@Andrzej Maria Sadowski: tak ...
Pamiętam te czasy :-)))
Masz rację choć ja uważam, że największą rolę w przemianie ham-iltona wzięła jego ludzką, czyli świńska naturą. Chodzi o to, że każdy w środku ma fabrykę gówna i musi to gówno wyrzucać. Wyraźnie to było widać po Dylu, ktory miał fazy. Jak mu życie dokopało to przychodził tu i wyrzucał swój gnój. I tak kilka razy.
Hamilto ...  wyświetl więcej

  Serpico,  25/01/2019

@Koriolan:
A te ?
cytuję Andrzej Maria Sadowski :

"podobny, gdzie jesteś, bo twój głos jest zawsze na wagę złota. A przez g-ą ViVI. która ciągle kreuje się najmądrzejszą i odrzuca artykuły (wstyd), mój ciekawy artykuł nie może wejść do popularnych. A może ktoś inny mi dopomoże, chociażby na złość VIVI. Z góry dziękuje."
http://eiba.pl/37cry

@Zdzisław Sadowski: Gratulacje z okazji uzyskania 160 tys. odsłon w eioba.pl. A razem jako rodzina, uzyskaliśmy już 265 tys. odsłon, brawo!.

  Hamilton,  24/01/2019

@Andrzej Maria Sadowski: łał - Zdzichu jak bym miał 265 tys. odsłon to bym zjadł własne pośladki po bawarsku z musztardą i ketchupem z rodziną i z chlebem oczywiście. Wymodliłeś to na pielgrzymkach w toi toi. Szczecin oszalał. Podobno na Kasprowym kwiaty zakwitły, a w Zakopanym ukazał się Jozin z Barzin.

Zadajmy sobie podstawowe pytanie: Czy liczba odsłon, to merytoryczny problem wpływający na to, kto - i czy w ogóle - eiobę czyta? Albo: Czy wielokrotne konta przyczyniły się w jakimkolwiek stopniu do obniżenia poziomu portalu? To tylko tematy pozorne. Jeśli ktoś lubi liczyć odsłony i informować o tym ogół - to wyłącznie jego sprawa! Nie ma to nic wspólnego z ideą przewodnią eioby, a rozdrapywane jest jedynie przez małostkowych ludzi typu Hamilton.

  Hamilton,  25/01/2019

@podobny: zastosuję się do twoich zaleceń i od jutra albo będę jak idiota głosował na wszystko, co się nawinie albo jak szaleniec odrzucał w zależnościi od pogody. Też chcę być wydoroślały tak jak ty.

@podobny: mi też liczenie odsłon a nawet multi konta nie przeszkadzają. Nie podoba mi się to ale raczej jest obojętne.
Natomiast bardziej niepodobna mi się pisanie o kimkolwiek obraźliwie, chamsko i wulgarnie zwłaszcza jak jest to wylew brzydkich słów ... LAWINOWY i niepowstrzymany.
TO właśnie nie podoba mi się u naczelnych trolli ham-ilton i serpico ...


1. W związku z często powtarzającymi się aktami mowy nienawiści na eioba.pl, prosimy o przestrzeganie w tym zakresie regulaminu, a w szczególności § 8, pkt.5, "Zasady korzystania z serwisu", który zabrania wykorzystywania Serwisu, w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym, (zakazuje się stwierdzeń) obrazujących lub propagujących przemoc, nienawiść, dyskryminację (ras ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: Jak zwykle 10 z pierwszych artykułów z "popularnych" ma mniej odsłon niż ty w "oczekujących".. Od razu widać kogo chcą czytać użytkownicy eioby.pl, a głupi niepiśmienni hejterzy, ciebie odrzucają.

  Hamilton,  27/01/2019

@Andrzej Maria Sadowski: Od razu widać kogo chcą czytać użytkownicy eioby.pl tylko o tym jeszcze nie wiedzą. Podobno kiedyś Balbina Sadlowsky Kostka w XIX wieku miała jeszcze więcej odsłon w internecie.

  Hamilton,  27/01/2019

@Andrzej Maria Sadowski: ja mu też gratuluję. Proszę go poinformować, że jak jego artykuł ma 10 odsłon to w Zakopanem wiśnie zakwitają, a na murach Jasnej Góry w Częstochowie ukazuje się Jozin z Bazin. A potem już wszyscy szaleją ze szczęścia.

@Andrzej Maria Sadowski: Na powyższym artykule, Zdzisław Sadowski ma więcej odsłon niż 12 z 16 pierwszych artykułów z "popularnych", a jeden z czterech z większymi odsłonami ma ich więcej tylko o 8 odsłon (do połknięcia). Słusznie Zdzisław proponował, by artykuły z 200 odsłonami w "oczekujących", były promowane bezpośrednio do "popularnych". To by było o wiele sprawiedliwsze, niż wyimaginowane punkty.

  Hamilton,  27/01/2019

@Zbigniew Kostka: ja mam lepszą propozycję. W związku z tym, że artykuły rodziny Sadowskich i Kostków cieszą się tak oszałamiającą popularnością zgłaszam wniosek do admina by z urzędu kierował wszystkie do popularnych i do działu "Artykuł miesiąca" z adnotacją ile milionów odsłon mógłby mieć w wiadomosci.pl, interia.pl i dupelek.pl wg badań statystycznych pracowni Kostka & Kostka gdyby was stamtąd nie wywalili.

  Hamilton,  28/01/2019

@Zbigniew Kostka: jak przeczytałem, że po to napisałem na prima aprilis ten art
http://eiba.pl/5łaściciel-eioba-pl.http:
by poczuć się właścicielem eioba i cenzorem to doszedłem do wniosku, że ty musiałeś się kopać z osłem już w kołysce, że mnie tak sprytnie rozszyfrowałeś.

@Zbigniew Kostka: powyższy artykuł uzyskał ponad 200 odsłon, dlatego powinien automatycznie przejść do "popularnych". To byłaby najlepsza weryfikacja artykułów.

@Eliza Kostka: też jestem za takim sposobem weryfikacji artykułów "oczekujących", nie ma chyba lepszego sposobu, dopóki to niepiszący hejterzy decydują o przejsciu artykułu do "popularnych". Dobrze wiecie, że moglibyśmy zablokować każdy artykuł. Dlaczego tego nie robimy, bo cos nas różni od niepiszących hejterow - wrodzona kultura i sprawiedliwość.

  Hamilton,  29/01/2019

@Elżbieta Sadowska: tak się cieszymy i jesteśmy wdzięczni. Hahahahaha - następnym razem uratujecie życie Hamiltonowi, przestaniecie mnie kopać po 5 minutach a przecież moglibyście z całą rodziną godzinę a nawet dwie.

  Hamilton,  29/01/2019

@Eliza Kostka: wszystkie arty Kostki które uzyskają 10 odsłon będą w popularesach i dziale "Artykuł miesiąca". Admin mi to obiecał. A arty grafa von Sad mają iść prosto do nieba.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska