Login lub e-mail Hasło   

Zombi

Teoria Słowa
Wyświetlenia: 443 Zamieszczono 28/01/2019
"Spacerowałem ulicami, uśmiechałem się do siebie i śpiewałem piosenki ..."
 
*   *   *
Zombi - rodzaj choroby odbakteryjnej, zakażającej umysł człowieka. Nośnikiem choroby są słowa, generujące zakaźne bakterie.
 
Objawy: organiczna nienawiść, ludzki hejt nie podlegający żadnej argumentacji - ani racjonalnej, ani zdroworozsądkowej, ani ezoterycznej.
 
Formy choroby: postać larwalna - gdy zaczynamy akceptować kontradykcję pojęć, pełna - gdy potrzebujemy nienawiści innych, by własną nienawiść podtrzymywać.
 
*   *   *
Czy widzieliście kiedyś zombi? Są wśród nas, łatwo ich rozpoznać - to zacietrzewiony, przysłowiowo "bijący pianę" rozmówca, nie reagujący na to, co do niego mówimy. Znacie takich? Hermetyczni na wszelką argumentację - argumentacjo-odporni. Można im zarówno racjonalnie odpowiadać, jak śmiać się i płakać. Nic do nich nie przemawia, poza głosem własnym, który słyszą jakby byli zamknięci w szklanej pułapce nieświadomości ... Biedni i godni współczucia, bo nie potrafią z jaskini ciemności wyjść - aż tak boją się, by światło prawdy ich nie oślepiło … Boją się światła?
 
*   *   *
Co chce od nas zombi? - a że coś chce łatwo się przekonać, gdy próbujesz z nim rozmawiać. Ono chce, żebyśmy zwariowali z nienawiści i "toczyli z nim pianę" upodlenia. Czy jest to mu łatwo osiągnąć? - tak, usidlenie nas w nienawiści, nie sprawia mu problemu. Szybko bowiem wpadamy w głęboką studnię wewnętrznego rozdarcia, zagubienia i w konsekwencji cierpienia. Zombi właśnie na to czeka. Dla niego, największym sukcesem jest nasz upadek … a potem mając takiego usidlonego "pajaca", pociąga sznurkami, by każdy nasz ruch umysłu kontrolować i … nim swoją nienawiść odżywiać i podsycać.

*   *   *
Skąd się bierze zombi? Wielu myślicieli szuka przyczyny upadku moralnego świata. Rozmyślają, piszą, publikują i nie wiedzą … że za każdym ich słowem, kryje się śmiercionośna bakteria. Im bardziej świat technologicznie się rozwija, do perfekcji rozwijając formy komunikacji elektronicznej internetowej … tym bardziej choroba zombi się nasila. Nienawiść staje się dobrem powszechnym, na każdym forum, na każdej ułatwionej internetem komunikacji. Im więcej wymieniamy informacji tym bardziej zarażamy się generowaną słowem bakterią zombi. Kiedyś ludzie potrafili jedynie pisać listy … i choroba zombi, która jest po prostu hejtem, nie miała wtedy takiego zasięgu i rozpowszechnienia …

*   *   *
Jak się przed chorobą zombi chronić?

1. Jak ktoś nas atakuje nienawiścią, odpowiadać dobrym słowem, które jak woda święcona diabła - fatum nienawiści odrzuca.
2. Być optymistą, i każdą własną teorię (np, RD Koriolana), stosować na co dzień.
3. Gdy nie mamy już wyjścia, zapadliśmy w chorobę, zwróćmy się do Jezusa, który mówił nam tak: gdy uderzają w ciebie, nadstaw drugi policzek. Cierpienie, asceza, z czaru zombi może nas wyzwolić.
Prawa rządzące zombi dawno odkryli wyznawcy buddyzmu. To od nich dowiedziałem się, jak mogę się z obłędu nienawiści uratować. Źródłem zakażenia jest zawsze umysł, dlaczego? Bo właśnie w gąszczu neuronów, w umyśle zła myśl powstaje. Buddyści w swoich naukach zalecają odrzucenie umysłu i zejście ze swoją świadomością głębiej w okolice środka ciała i serca człowieka. Dlatego tak często namawiam do przysłowiowego wyrzucenia umysłu do śmietnika!
 
*   *   *
Zaufaj sobie - ale nie umysłowi! Posłuchaj serca. O tym mówi Biblia, która dzieli się na stary i nowy testament - nie bez przyczyny. Bo żeby zobaczyć dobro najpierw trzeba zło zobaczyć. Zatem nawet ci przepojeni nienawiścią zombi, są nam do czegoś potrzebni ...
 
*   *   *
Swoim przyjaciołom: Koriolanowi, Pokrzywionemu, Zakrawarskiemu, Hamiltonowi, Serpico, NoJes, Irinie, Remter, vivi, Sadowskiemu i Kostce (wraz z rodziną) i wszystkim tym, których ze swojej niedoskonałości umysłu (ha!) nie wymieniałem, ale sercem zawsze kocham, ten tekst poświęcam …
 
*   *   *
"Spacerowałem ulicami, uśmiechałem się do siebie i śpiewałem piosenki … o miłości!"

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 883
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 932
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1092
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 593
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 652
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 778
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 810
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 671
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 649
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 738
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 823
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 529
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 967
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 556
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 486
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

Kurcze, mam małe opóźnienie, ciągle czekam na tekst po wywiadzie, a potem jeszcze autoryzacja… dlatego wpuszczam Zombi. Pozdrawiam

@podobny: ŁAŁ, wywiad, autoryzacja. Jak mi powiesz, że sam pan Kostka był twoim interlokutorem to umrę z zawiści. Pewnie jutro się ukaże w porannym wydaniu eioba. Zdzisiu może być zazdrosny.

@Hamilton: Cieszę się, że ten temat wzbudza w Tobie takie zainteresowanie i zapewniam, że w swoich odpowiedziach starłem się być obiektywny.

@Hamilton: to w/g mnie głupawy humor ...
Może napiszesz coś ad artykuł ?
Może go choć ... Przeczytasz ?

@Koriolan:

"Czy widzieliście kiedyś zombi? Są wśród nas, łatwo ich rozpoznać - to zacietrzewiony, przysłowiowo "bijący pianę" rozmówca, nie reagujący na to, co do niego mówimy. Znacie takich? Hermetyczni na wszelką argumentację - argumentacjo-odporni. Można im zarówno racjonalnie odpowiadać, jak śmiać się i płakać. Nic do nich nie przemawia, poza głosem własnym, który słyszą jakby byli zam

...  wyświetl więcej

@Serpico: zobacz ... Siebie ...

@Koriolan:
Widzę, w założeniach RD, jest brak kłamstwa, ty kłamiesz, ja nie. Jesteś odporny na wszelką argumentację, razem jesteście, a wasze zapatrzenie z tego co piszecie to bardziej w jądra niż w serce.
Jeśli napiszę że wasze jądra narobiły wam życiowych problemów, to będzie hejt ? Narobiły, moje nie narobiły.

@Serpico: tak Cię ... Kochamy :-)))

@Koriolan:
Jasne, od poznania Vivi, zawsze jeździła po mnie, serdecznie nienawidziła także wszystkich ludzi którzy żyją bezproblemowo, dlatego że nie kreują sobie problemów, ładne piersi mojej byłej też jej nie odpowiadały, ale to ja się porównuje,to ja czekam na czyjeś upadki itd, ble ble ble ble ble ble ble.

Nadal tak jest, sądzisz że te jej gadanie o "biedach emocjonalnych" to ta

...  wyświetl więcej

@Serpico: z choroby zombie (nienawiści) faktycznie ciężko się wyrwać ...
Mi się nie udało przez 7 lat.
Dlaczego ?
Wszyscy wokół są chorzy ...
By znaleźć kogoś kto ROZUMIE, że jest chory ... To ze świeczką trzeba szukać ...
Mirek znalazł buddystów ... Miał szczęście :-)))

@Koriolan:
No ale ja was nie, od momentu jak byłem naiwnym chłopcem, dobrym z natury i robiło mi się przykro, minęło kupę czasu, czasu którego nie zmarnowałem.

Ja was nie nienawidzę, jesteście mi obojętni.

@Koriolan:
Jesteś zdesocjalizowany ? Jesteś, to stwierdzenie nie nienawiść.Łamałeś i łamiesz prawo ? Tak jak najbardziej, to też stwierdzenie.
To że wszyscy są "chorzy" w twoim mniemaniu, to urojenie, Mirek wysyła innych do psychologa, a on nie pamięta trzeźwego tygodnia i to już nie urojenie, tylko realia.

Spokojnie możesz wymyślić że komuś zazdroszczę codziennego pijaństwa.Będzie to twoje kolejne urojenie.

@Serpico: wydaje się, że mnie znasz i wiesz coś na mój temat ...
Ale czy na pewno ?
Czy znasz tylko chore słowa ?

  podobny,  29/01/2019

@Serpico: To fakt! Nie pozostaje mi nic innego jak tylko się powiesić … ale zanim to zrobię … wypiję jeszcze jednego kielonka - tym razem za Twoje zdrowie!

No okay niech będzie, z tym że po ewentualnej interwencji admina, nie za bardzo będzie kogo 'kochać".
To źle reagowałem w takim razie, miałem kochać wyzywanie mnie od kalek, kurew, grożenie, deprecjonowanie mojej wartości, przez ileś osób, niejednokrotnie dlatego że negowałem ich zakłamanie, alkoholizm, z którym się obnosili, narkotyki i takie tam pierdolety.
Jezus ... hm .. no tak nie bardzo mi się podoba wizja ukrzyżowania mnie.

@Serpico: hmm ...
Wydaje, że wyzywasz bo sam byłeś wyzywany.
Tylko kto tak naprawdę zaraził Cię nienawiścią ?
I kiedy ?

@Koriolan:
Nikt mnie niczym nie zarażał.Nie lubię alkoholików, to ludzie którzy nie funkcjonują normalnie, nie lubię, to nie jest nienawiść, zdesocjalizowanych ludzi też nie, to także nie nienawiść. Ludzi którzy wszystko w życiu spieprzyli dokumentnie i szukają winnych wszędzie ale nie w sobie, też nie lubię, ale to nie nienawiść.

Bardzo słabo mnie interesuje co robiłeś przez 7 lat, twoje depresje itd, mnie to nie OBCHODZI.

@Koriolan:
Wy byście podświadomie chcieli, żeby każdy był nasączony takimi doświadczeniami negatywnymi jak wasze, od rodziców alkoholików, po chore życiowe decyzje, nie każdy jest, to że to działa na nerwy, to nie nienawiść, po prostu działa na nerwy.

Wszystko, jest akurat odwrotnie, proszę pana.

W zasadzie to zaczyna działać na nerwy, dopiero przy robieniu z siebie znawców życia, znawców psychologii, znawców umysłu, wcześniej nie.

@Serpico: każdy może być nasączony CZYM CHCE.
Ja tylko pragnę by NIE ZARAŻAŁ na siłę innych tym czym jest nasączony.

@Koriolan:
Przestałem analizować co ty w ogóle chcesz, napisałeś dziś prawie 60 komentarzy około i 3/4 to totalny chaos i tym emanujesz, a z tego że ty nie chcesz żeby ktoś narzucał swoje opinie, to się można tylko pośmiać.
Robicie to akurat non stop, nie do końca potrafiąc je poprzeć sensownymi argumentami.
Nic, kompletnie nic nie widzę w tym co napisaliście dziś, sensownego, ...  wyświetl więcej

@Serpico: dlaczego opisujesz mnie, choć kompletnie mnie nie znasz ?
Może zaczniesz opisywać SIEBIE ?
Tego gościa (siebie) masz szansę poznać.

Masz dużo racji ...
Choć z kilkoma spojrzeniami się nie zgodzę.
Opiszę to z czym się nie zgadzam. Z resztą się zgadzam :-)))
.
Zamiast bakterii używam ... Energii.
Czyli zombie to choroba - energii.
Tak naprawdę to nie choroba a raczej rozwój.
Rozwój umysłu.
Gdy się rodzimy jesteśmy jak samochód w fabryce - bez oleju, benzyny, płynu hamulcow ...  wyświetl więcej

@Podobny:
Byłem zaskoczony, że coś się w Tobie przelało i ruszyłeś do przodu. Teraz już wiem co to spowodowało ... Buddyzm.
Świetnie ...
Piotrek Wróbel się ucieszy ... On też jest buddystą. To świetny facet :-)))

@Koriolan:
Wróbel się nie jest żadnym buddystą, tylko urojeniowcem, gdzie on jest zrzeszony ? Nigdzie nie jest.
Przypomniało mi się jak wymyślił że Jezus był w Tybecie i uczył się medytacji tam, a w tle jego opisy bójek i samosądów pod domem.

Dostanie wezwanie, to już nie będzie gadania o tym że u "nich" policji się nie wzywa, u "nas" normy obowiązują i się wzywa.

@Serpico: ciągle malujesz świat zewnętrzny i innych ludzi ...
Po co ?
Na zewnątrz nie ma niczego dobrego ... Tylko zombie.

@Koriolan: Koriolanek się nam dziś rozgadał zewnętrznie i wewnętrznie jak papuga na grillu.

@Hamilton: nie atakuję i nie obrażam nikogo bo nie chcę być ZOMBI.
.
A Ty dlaczego atakujesz ?
Chcesz by. ZOMBI ?
Lubisz to ?

@Koriolan: pragnę z całego serca by twe komentarze zamieniły wreszcie ilość w jakość. Ale to moje marzenie to mowa nienawiści i chamski hejt, który należy zwalczać kolejnymi tysiącami czerwonych komentarzy. Lubisz to?

@Hamilton: wiem ...
Czytałem artykuł Zakrawarskiego.
Tam są wyraźnie określone przez CIEBIE Twoje pragnienia i potrzeby ...

@Koriolan: nie interesują mnie. Wystarczy jak przeczytałem jakie są potrzeby firmy Scanska, Kopernika, Lema i Tołstoja i mi wystarczy na rok. A ty masz też lekturę na rok. Pełnogłowi wszystkich krajów łączcie się. Kiełbie we łbie to chyba cecha tych pełnogłowych, bo w pustym by się nie utrzymały.

@Koriolan: Ham jest juz goracy jeszcze kilka stopni i zacznie sie gotowac.
Jest ryzyko/szansa, ze wyparuje.

Podgrzewaj go !

@Koriolan: Wiecej "dziel wybranych Hama tu:
http://eiba.pl/1i

@zakrawarski: " Ham jest juz goracy jeszcze kilka stopni i zacznie sie gotowac."
No i będziemy mieli tu czajniczek z gwizdkiem ... ;)

"Zaufaj sobie - ale nie umysłowi"
.
Ja bym to określił - usuń w umyśle swoje przywiązanie do słów.
Działaj z serca :-)))

@Koriolan: "Ja bym to określił - usuń w umyśle swoje przywiązanie do słów. 
Działaj z serca :-))) "-Widzę to inaczej:-)"Serce jest zdradliwsze niż wszystko inne..."Jer.17:9,"Kto ufa swojemu sercu, jest głupi..." Prz.28:26.Pozdrawiam serdecznie:-)

@szubrawiec: Co według Ciebie oznacza ufanie sercu, bo pojęcie "serce" jest wielorako rozumiane ale niezbyt dokładnie omawiane ?
Dokładniej o którym sercu mowa ?
1.) Cielestne
2.) Duchowe ( bardziej rozumiane jako jaźń )
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)A%C5%84

@pokrzywiony: godne zaufania jest tylko serce cieleściaste z blaszką trzewną osierdzia surowiczego. W ostateczności serca z indyka w Lidlu. Ale musisz patrzeć na datę ważności do spożycia.

@szubrawiec: ech ...
To jesteś żona - zdaje mnie się :-)))
.
Witaj ponownie ;-)))
.
Pojęcie serca symbolicznego ewoluowało ...
W czasach biblijnych były to chyba ... Nerki.
"Badajcie jego umysł i nerki ..."
Mi chodziło o serce symboliczne połączone z PRAWDĄ :-)))

@pokrzywiony: Witaj Maniuś:-)Jam prosty chłopak z prowincji, nie znam się na tych jaźniach, egach, super egach i jeszcze innych dziwolągach.Wszystko tnę, golę i pojmuję brzytwą Ockhama.Serce to serce.Pozdrawiam:-)

@szubrawiec:
Witaj :)
Ja to też prosty chłopak, ale se tak myślę że te serce w kontekście Biblijnym oznacza zwierzęce instynkty. Może warto by było się dokładniej dopytać o co z tym sercem w Biblii chodzi zanim się głupot nie narobi z powodu niewłaściwego rozumienia ?

@pokrzywiony: serce w kontekście Biblijnym oznacza zwierzęce instynkty.?
To co oznacza litania do serca Jezusa znawco biblii?
http://sanctus.pl/index.php?gr(...)upa=265
Znów się wygłupiłeś orle jak glapa w zalotach.

@pokrzywiony: Serce w Biblii używane jest najczęściej w sensie przenośnym i oznacza wewnętrznego człowieka, jego pragnienia, emocje, namiętności, zamiary, poglądy, wyobrażenia, sposób rozumowania, etc.

@szubrawiec: Czyli wszystko to na czym opierają się odruchowe ( nieświadome ) działania ?

@pokrzywiony: No chiba tak:-)

@pokrzywiony:
"Ja to też prosty chłopak, ale se tak myślę że te serce w kontekście Biblijnym oznacza zwierzęce instynkty. Może warto by było się dokładniej dopytać o co z tym sercem w Biblii chodzi zanim się głupot nie narobi z powodu niewłaściwego rozumienia ?"

Coś w tym jest, zanim się zacznie usuwać ciąże, zostawi rodzinę, przerżnie kasę , spędzi 15 lat na randkach w necie, a na

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: i odruchowe ( nieświadome ) bleblania całymi dniami na eioba chiba też.

@pokrzywiony:
cytuję pokrzywiony :
"Ja to też prosty chłopak, ale se tak myślę że te serce w kontekście Biblijnym oznacza zwierzęce instynkty."

Warto także rozważyć, czym tak naprawdę był potop, może się potopili we własny kretynizmie ? W sumie jak zaczniecie usuwać wszystko z tych waszych "umysłów", to za dużo nie zostanie haahaahahaahaha.................

Widzisz, ni

...  wyświetl więcej

@Serpico: gdyby nie to, że taki pokrzywiony to byłby już na tym etapie rozwoju :
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)erectus

Jezus i Budda odkryli ... TO SAMO.
Posługują się tylko innymi ... Słowami :-)))

"Czego chce od nas zombi ?"
.
Tutaj ...
.
http://polimaty.pl/2015/07/kra(...)odnika/
.
Masz lepsze wyjaśnienie. Zombi to "pies ogrodnika" sam nie może zjeść ale innemu nie da.
.
Tu ważna uwaga ...
Wyjdziemy z choroby WSZYSCY RAZEM albo nikt.
Jednostkom na miliardy udaje się umknąć.

"... wyrzucenia umysłu do śmietnika "
.
Widzę to inaczej.
Problemem NIE jest umysł ale ... PRZYWIĄZANIE DO SŁÓW.
.
A więc nie pozbywamy się umysłu, słów ale ...
.
MYŚLENIA, że JESTEŚMY słowami.
.
Tylko tyle :-)))
Umysł, słowa i myślenie jest CUDOWNYM mechanizmem.
Błąd polega na myśleniu, że jesteśmy umysłem.
Jeste ...  wyświetl więcej

Ok ...
Świetny artykuł :-)))

"Zombi - rodzaj choroby odbakteryjnej, zakażającej umysł człowieka. Nośnikiem choroby są słowa, generujące zakaźne bakterie.

Objawy: organiczna nienawiść, ludzki hejt nie podlegający żadnej argumentacji - ani racjonalnej, ani zdroworozsądkowej, ani ezoterycznej.

Formy choroby: postać larwalna - gdy zaczynamy akceptować kontradykcję pojęć, pełna - gdy potrzebujemy nienawiści innych,

...  wyświetl więcej

"Zombi - rodzaj choroby odbakteryjnej, zakażającej umysł człowieka. Nośnikiem choroby są słowa, generujące zakaźne bakterie."
...
Myślę że to nie kwestia bakterii, a raczej wirusa.
A w dokładniejszym rozumieniu wirus jest błędem informacyjnym jaki się wkrada w system funkcjonowania organizmu. Wirus może się przenosić razem z informacją rozpowszechnianą w mediach, internecie, r ...  wyświetl więcej

"O tym mówi Biblia, która dzieli się na stary i nowy testament - nie bez przyczyny. Bo żeby zobaczyć dobro najpierw trzeba zło zobaczyć."-Zawsze zastanawiałem się nad dysonansem między starym a nowym testamentem.Trochę mi wyjaśniłeś.Dzięki.

  Koriolan,  09/02/2019

@szubrawiec: w/g mnie różnicą jest poziom.
ST opisuje czystość ciała.
NT opisuje czystość umysłu i ciała.
.
Jeśli weźmiesz drabinę Jakubowa to ST jest drugim stopniem a NT jest trzecim stopniem :-))))

@Koriolan: Choć serce i nerki były rzeczywiście używane w podobnym znaczeniu, to jednak nigdy nie były tożsame.Gdyby chodziło o to samo po cóż byłoby rozróżnienie, chociażby w Psalmie 7:9"Bóg poddaje próbie serce i nerki".Nerki symbolizują najskrytsze myśli i uczucia-zakamarki osobowości. Serce używane jest w sensie bardziej ogólnym. Dobra, dosyć tych mundrości:-)To nie żona, to ja, prawdziwa szubrawcza menda.Żona dała dyla...

  Koriolan,  09/02/2019

@szubrawiec: he he ...
Miałeś ją wyrzucić (rozstać się)
.
Co Cię tu przygnalo ?
Myślałem, że Ty już w rajskim ogrodzie ...
Dziewice rozdziewiczasz :-)))

@Koriolan: Stęskniłem się za eiobką:-)Aż miło popatrzeć na te małe wojenki, które tu prowadzicie.Ale coś nie widzę Ba-Dyla? Co z nim?

  Koriolan,  09/02/2019

@szubrawiec: zniknął pół roku temu ....
Wypróżniał się i wrócił do życia :-)))

  Koriolan,  09/02/2019

@szubrawiec: a jak tam Twoja wojenka ze ... Sobą ?

@Koriolan: o kuźwa to szubrawiec też jest be. Bo z Vivi też coś ci się nie układa. Pozostaje kzywy Maniek i zakrawarski.

@Koriolan: Mieszka we mnie zarówno doktor Jekyll jak i pan Hyde.Wojenka ciągle trwa.

@szubrawiec: czyli czarni Ci nie pomogli ?
Szkoda ...
Choć wiedziałem, że będzie im trudno ...
Jak sam się nie weźmiesz za robotę to ... Dupa zbita :-)))

@Koriolan: :-)))

@Koriolan: o kuźwa wygląda na to, że Koriol Janek pozbawiony ego zagryzie Koriol Janka pozbawionego ego. A winny będzie Ham.

cytuję :
"Zaufaj sobie - ale nie umysłowi! Posłuchaj serca. O tym mówi Biblia, która dzieli się na stary i nowy testament - nie bez przyczyny. Bo żeby zobaczyć dobro najpierw trzeba zło zobaczyć. Zatem nawet ci przepojeni nienawiścią zombi, są nam do czegoś potrzebni ..."
cytuję pokrzywiony:
"Ja to też prosty chłopak, ale se tak myślę że te serce w kontekście Biblijnym oznacza ...  wyświetl więcej

@Serpico: Maniuś z Koriolankiem nagęgali tu już tyle głupot, że 100 w tę i we w tę nie robi już żadnej różnicy.

Interesujące swoją drogą jest jedno, wam zawsze przychodzi do głowy Jezus, w sytuacji jak wam się "krzywda" dzieje, ale jak Mirek pijesz piwo, czy tam te whisky, oglądając japońskie porno, wtedy nie jest ci głupio że za takie rzeczy, w sensie grzechy, powiesili człowieka na krzyżu, masz wyjaśnienie, jestem tylko człowiekiem, popełniam błędy, nie wstydzę się ich itd ble ble ble ble ble.
Jezus by cię za to spoliczkował, każdego z was, za różne rzeczy. Jahve ? Ujujujuju .....

@Serpico: e tam - podobny zasłoniłby się grawitacją albo poszczuł bakteriami.

W Ameryce nie pisali listów, chyba że rzucali kamieniami z obrazkowym w siebie haahaa ..............
Nic nie wiedzieli o ST i NT, mieli spokój, jedli sobie bizony i nikt im tyłka nie zawracał że jedzą martwe zwierzęta i że to złe jest dla którejś czakry hahahaha ....
I tak mieli w sumie szczęście że maltretowali ich fizycznie tylko, ale to później, jak sobie "Bóg" o nich przypomniał ...  wyświetl więcej

@Serpico: gorzej jak umysł staje się śmietnikiem i harcuje na eioba.

cytuję podobny :
" nigdy nie wystarczało i nie wystarcza ...co różni mnie od Ciebie, który na swojej porażce pozostałeś … i jesteś w niej i … nic więcej."
http://eiba.pl/y6ekv

Serio ?

" ale nienawiść którą wcześniej miał do świata … teraz po wypadku, przybrała karykaturalne wymiary … myszka ściga swój włas

...  wyświetl więcej

Poczytasz sobie "książkę" o sobie, zapijaczony pajacu, powalcz jeszcze z hejtem i "wirami" w twojej chorej, zniszczonej głowie.
https://www.youtube.com/watch?(...)outu.be

SCHIZOL i to konkretny i od konkretnych rzeczy, to co ty pisałeś tu to makabra.

Żałosny typ, dzieci grają w gry przez ateizm, a dal

...  wyświetl więcej

"Trzymam za Ciebie kciuki! Ja nie miałem odwagi odmówić rodzicom. Oni wiedzieli lepiej co dla mnie jest dobre, chociaż sami brnęli we wzajemnej nienawiści, która pozostawiła straszliwą pustkę w moim wnętrzu.
Już wiesz. Urodziłaś się w społeczeństwie, które nie ma odwagi sprzeciwiać się religijnym zasadom bo - „co sąsiedzi powiedzą!”. Ale gdybyś urodziła się w społeczeństwie np. muzułmańskim ...  wyświetl więcej

cytuję podobny :
"Czy Ty wiesz, co Ty chcesz? Seks z Tobą byłby raczej żałosny, bo nie obył by się bez Twojego, wiecznie włączonego obserwatora. Bycie z Tobą na co dzień - przekleństwem - wiecznych: "to nie tak" i "czy ty mnie rozumiesz?". Najlepsza w Twoim wypadku byłaby perwersja, np. seks analny - bo to lubisz, choć przykrywasz najbardziej dzikie swoje chęci milionem słów, milionem słów, ...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/02/2019

cytuje pokrzywiony:
"@Ty to se lepiej wibrator kup, zamiast się onanizować czerwonym w necie. Co jak jeszcze cię ktoś chciał to lubiłaś na Indianina, a teraz to ci tylko czerwona masturbacja została. :)))))"
"
"Nie czekam, aż mi ktoś swą duszę da." ... Spadaj Genia, świat się zmienia coraz trudniej o jelenia. :)
Kto takiej zołzie chciałby dać duszę, pewnie jakiś desper ...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/02/2019

cytuję podobny :
"Jak zwykle ciamkasz koleś … żeby nie powiedzieć dosadniej: pierdolisz!"
http://eiba.pl/37w9p
"Ściana? To jesteś ty, w swoim wierszowanym betonie.:
http://eiba.pl/zdaxi

"To jest chuj jeden …

...  wyświetl więcej

  Serpico,  23/02/2019

Z góry przepraszam jeśli coś pominąłem, wyzywacie dość szybko i jest tego dużo, proszę o wybaczenie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska