Login lub e-mail Hasło   

Przesłanie

zwykłego polskiego chłopca z małej białoruskiej wsi.
Wyświetlenia: 2.852 Zamieszczono 29/01/2019

17 stycznia minęła 15 rocznica śmierci Czesława Niemena.

Coś chyba chciał nam wszystkim przekazać. I to coś jest  tak cholernie aktualne do dziś mimo upływu czasu:

 

Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż
mieści się wiele zła.
I dziwne jest to,
że od tylu lat
człowiekiem gardzi człowiek.
Dziwny ten świat,
świat ludzkich spraw,
czasem aż wstyd przyznać się.
A jednak często jest,
że ktoś słowem złym
zabija tak, jak nożem.
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.
Nie! Nie! Nie! Nie!
Przyszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.


Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.


Nie! Nie! Nie! Nie!
Nadszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.

a to jedno  z pierwszych  nagrań.

Dziwny jest ten świat

Podobne artykuły


20
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2904
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 955
386
komentarze: 337 | wyświetlenia: 416395
32
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3117
16
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2514
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15272
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 73297
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 916
52
komentarze: 78 | wyświetlenia: 70383
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6037
 
Autor
Dodał do zasobów: Hamilton
Artykuł

Powiązane tematy

  podobny,  29/01/2019

Niemen był super! - nie tylko w skali głosu jakim dysponował, ale w umiejętności przekazu swojej (i naszej) rozpaczy, z powodu fali nienawiści przed jaką świat stoi.

@podobny: hahahaha - chyba po raz pierwszy się w pełni zgadzamy. Tak 3mać, zamiast k**wa mać.

  podobny,  29/01/2019

@Hamilton: Tak trzymać! … pozdrawiam.

@podobny:
https://www.youtube.com/watch?(...)Zwpmufw
Niemen bez wchodzenia do popularnych ma 10 milionów odsłóniów na youtube.
Szkoda, ze nigdy nie dowie się, że dzięki Hamiltonowi i rodzince Sadowskich uzyskał 165 odsłoniów na eioba.pl.

http://eiba.pl/1b
Artykuły w internecie publikują zawodowi dziennikarze,dziennikarze amatorzy i blogerzy. Komentują głównie "anonimowi" komentatorzy.

Te grupy w znacznym stopniu pokrywają się i nie są to grupy zbyt liczne. One sprawiają wrażenie bardzo licznych, ponieważ podlegają „inflac

...  wyświetl więcej

  seta1212,  29/01/2019

Potraktujmy waszą rozmowę jako szansę na epokowe porozumienie ...:)

  Hamilton,  29/01/2019

@seta1212: Idący na wojnę z chamstwem Sadosie ustami swojej rzeczniczki Elizy Kostki wolą nienawiść. Hahahaha - nieżyjący 'złodziej odsłon' Czesław Niemen też ich wystraszył.

@Hamilton: My też wstawiliśmy, kilkanaście (kilkadziesiąt) tekstów (artykułów), na których nam zależało (aby poznało je więcej użytkowników w "popularnych"), jednak ze względu na twoją i twoich klonów (zauszników), niepiśmiennych hejterów akcję odrzucania naszych artykułów stało się to niemożliwe. Możemy się tylko odpłacić 10 procentami waszych odrzuceń.. Chyba że wycofacie wasze odrzucenia, a my wycofamy swoje i możecie sobie nas bojkotować.

  Hamilton,  29/01/2019

@Zbigniew Kostka: mam cię w ..... Z głupkami i terrorystami się nie negocjuje. Nie mnie odrzucacie. Sami sobie wystawiacie świadectwo własnej głupoty. Spodziewam się co najmniej sześciu odrzuceń.

@Zbigniew Kostka: tu Hamilton, tu Hamilton, mam propozycję wyjścia z impasu. Ja wam głosik i wy mnie po głosiku i razem będziemy w popularesach. Hahahahahaha. Załóżcie sobie straganik odsłon na łóżeczku polowym albo w nocniczku pajace.

@Zbigniew Kostka: wy już jesteście tak zaślepieni w swej nienawiści, że jak przepiszę "Ojcze nasz...." to też odrzucicie i będziecie wieszać na mnie psy. Na razie tchórze wysłaliście do odrzuceń swoje klony. ? A potem zobaczycie.

@Zbigniew Kostka: zrezygnujcie tylko na miesiąc z głosów tej pozostałej czwórki i zobaczycie gdzie będziecie jak wystartujecie z poziomu zwykłego użytkownika eioba. Stać was na to ? Wątpię. I dlatego jesteście małymi, zapyziałymi i tchórzliwymi miernotami.

@Hamilton:
Hamilton: "@zakrawarski: a które święta masz na myśli, bo tymi 'prezentami' zasrywasz eiobę od prima aprilisa 2013 roku wesołku. I jezdeś s tego dómny jak paff." do artykułu
...
Hamilton: "@milordzik: kogo dziś obesrasz a na kogo się tylko wyrzygasz gnido? " do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską

@Hamilton: Widzę, że się zdenerwowałeś (4 komentarze), głupio tak na dzień dobry dostać kilka odrzuceń. seta1212 o mało się nie załamał, po 2-uch, odrzuconych artykułach, ty się denerwujesz z powodu drugiego, a co byście powiedzieli, gdyby tak was ciągle seryjnie odrzucali (bez względu na treść tekstu - artykułu), na przykład jak nas. Myślę, że "wychodzilibyście z siebie". Dlatego nie dziwcie się ...  wyświetl więcej

@Zbigniew Kostka: masz rację ...
Jotko i kolo robią to samo np Zakrawarskiego.
.
A wystarczy PROSCIUTKA ZASADA :
.
Nie czytam, nie oceniam, nie komentuję tego co mnie nie interesuje.

  Hamilton,  30/01/2019

@Zbigniew Kostka: a ja się dziwię adminowi, że was toleruje. Kilka lewych kont i stosowanie wściekłej odpowiedzialności zbiorowej to wystarczające powody by was potraktować tak, jak to z wami zrobili na wiadomosci i interia. Tam was po prostu wywalili.

@zakrawarski: milordzik jest orędownikiem skrajnej prawicy i kopiuje najbardziej nienawistny szajs jaki wymyślą. . Jest już twoim dobrym kolegą? Masz kręgosłup moralny jak reszta 'rycerstwa'. Sami swoi.

Niemen nawolywal do porozumienia miedzy ludzmi.
Najwiekszy -ninawistny- usiluje ukryc swoje nienawistne usposobienie w jego blasku !!!
A oto kila faktow !!!
http://eiba.pl/1i

@zakrawarski: No i Hamiltonowi cała zasłona dymna jaką wokół siebie rozpylił opadła. Dobra robota, zdemaskowałeś szkodnika. :)

@pokrzywiony: on nie miał nigdy zasłony.
Po prostu seta to jego stary koleś, żadna nowiną że się popierają ...
Podobnie jak my ...
Tylko, że my popieramy się po drugiej stronie płotu :-)))

@Koriolan: Myślę że seta1212 już się zorientował w czym rzecz i daje do zrozumienia Hamiltonowi że nie tędy droga na swój subtelny sposób. Więc nie ma sensu się na Secie wieszać, z tej strony płotu też trzeba uważać by nie przegiąć w drugą stronę. Właściwie nie jest źle z aktywnych hejterów został tylko Hamilton i serpico, no i parę minusatorów w tle, a popierdywanie jotko49 jest właściwie niezauważalne, więc nie ma sensu "strzelać do komara z armaty". ;)

@pokrzywiony: niestety ...
Wydaje mi się, że seta1212 uważa iż Hamilton jest ok a my jesteśmy Ci źli. Nie widzi, że popierając chamstwo sam staje się CHAMEM. I na dodatek jest winny rozsiewania chamstwa.
.
Sorry ...
Jestem zły od czasów Dyla. I nawet nie na Dyla tyłka na nieświadomych popieraczy ... Wtedy Hamiltona i serpico i Skalną ...
A teraz seta1212 ...
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: "zorientowanie się" to uświadomienie, to rozwój.
Myślisz, że seta1212 się rozwinął ?

@pokrzywiony: początkowo chcialem się ogrzać w blasku twojego przesłania:
"pierd**na szmato, nawet pies cie d***ć nie che".
Wybacz, ale doszedłem do wniosku, że nie osiągnąłem jeszcze odpowiedniego poziomu i nie jestem godzien naszych zgromadzonych tu rycerzy walczących bohatersko z chamstwem.

@zakrawarski: jestem na rozdrożu, bo nie wiem kto jest bardziej obiektywny w swoich ocenach, zakrawarski czy niejaka Balbina z Sadłowskich.? Jak się dowiem to ci wyślę sms i powiadomie cię o tym sms na eioba, tak jak to mają w zwyczaju niepokalani rycerze walki z chamstwem. Po co to robią ? Tego nie wiem, ale chyba dlatego, że mają pełne głowy. Ja pustogłowy wiem, że mam sms'a bez zaglądania na eioba. Tak marzę też być wysoko inteligentny choć w połowie.

"Nadszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie."
.
Autor tego artykułu Hamilton tak rozumie słowa Niemena :
.
Hamilton: "@zakrawarski: do twoich 'sraczy' mu ociópinkie brakóje, ale ta sama pulka w katgori wsoko yntligentny.
.
Więcej takiego zrozumienia tutaj ...
.
...  wyświetl więcej

  Serpico,  30/01/2019

@Koriolan:
Cytuję Pokrzywiony:
" Nie pierdol zasrany kabotynie, najpierw grozisz, potem wprowadzasz w błąd, Jako redaktor powinieneś umieć pisać jasno, ja jako dyslektyk nie muszę ale też nie wyśmiewam innych. I jak jest coś nie jasne staram się jak mogę wyjaśniać. A ty ciulu, jeszcze wciskasz że twoje kłamstwa to prawda, faryzeusz jesteś i tyle ! Jak Polska uchowała takich redaktoró ...  wyświetl więcej

@Serpico: bo zakrawarski ma jedno oko na Maroko a drugim obserwuje firme Scanska, która słynie w świecie z czyszczenia literki A. Mam nadzieje ze wklei ten 'komenataża" do swojegowego dziela zycia.

@Koriolan: napisz zaraz, że twórcą dzieła 'sracze' jest Hamilton i nie zapomnij napisać, że wygoniłem Vivi z eioba, a 16 letniej Werce nie daję żyć, zakrawa będzie świadkiem koronnym, Sadosie przysięgną w sądzie na swoje odsłony a krzywy Maniek się rozpłacze, bo przypomni sobie groźby swojego karalucha, że jak nie zgasi światła to mu karaluch nogi z odwłoku powyrywa..

@Hamilton: nie za specjalnie interesuje mnie przeszłość.
Używam cytatów Twoich by pokazać, że w tym "ciętym dowcipie" przekroczyłeś granice dobrego smaku, chamstwa i gnojenia innych ...
Tylko tyle. Seya1312 tego nie zauważył.
A Ty zauważyłeś ?
.
Ja zauważyłem, że kopiowanie waszych wpisów zwiększa ilość chamstwa na eioba ale niektórzy nie widzą problemu póki ICH piwnicy woda nie zaleje ...
Taki los ...

@Serpico: najlepsze jest to, że rycerski Maniuś beczał, że musiał odprowadzać ponad połowę zarobku na ZUS. Dałem mu link do kalkulatora wynagrodzeń i Maniek potem pomstował na urzednika ZUS, który mu rzucał kłody pod nogi. Teraz okazuje się, że liczyliśmy razem jakieś odchyłki procentowe. Jego odchyłka od normy jest niepoliczalna, ale widoczna gołym okiem.

Umieszczenie tego wielkiego artysty w smieciach Hamiltona, to jest naduzycie i profanacja Niemena !
Dlatego odrzucam !!

@zakrawarski: nie dziwię ci się. Jak masz okazję to się zemścisz. Mnie to zwisa. Dziwi mnie, że tak profanujesz swą przezacną osobę i zaglądasz w moje arty i kolekcjonujesz moje komentarze.

@zakrawarski: i nie licz na odwet. Nie odrzucałem ci artów i nie będę odrzucał. Przeciwnie zagłosuje na 3 twoje ostatnie. Sam pisałeś, że każdy daje to co ma najlepszego w sobie. Tak przynajmniej przetłumaczyłem twoje "daja co maja" rycerzu niepokalany.

@Hamilton: Objawy grypopodobne jak po RD-e, można leczyć, jak się chce...
żart...OMMMMM ;-))

Chowanie sie za plecami Niemena to podlosc !

@zakrawarski: eee ... Bez przesady ...
Każdy się chowa jak umi ...
Niemen miał fajne kapelusze ...
Jan Maria Rokita ... Też ...
Przez kapelusz wyleciał z polityki :-)))
Może to przypomnisz Zakrawarski w arcie ?

@zakrawarski: wiem, postaram się odpokutować i zamaluję na czerwono w nocy wszystkie ą,ę,ć,ł,ó,ś,ź,ż w moim mieście i nie spocznę niczym Skanska. A na złość Hamiltonowi odmrożę sobie jeszcze uszy, nabawię się platfusa i grzybicy stóp.
A co wy zrobicie dla tego portalu Rycerze Niepokalani.

@Koriolan: każdy 'umi', a tobie wystarczy pokazać byle kapelusz i już nic nie 'umisz' oprócz ględzenia.

@Hamilton: umi - to cytat z filmu.
Kiedyś pokazałem to co Ty teraz.
Skalna zwiała migiem i do tej pory jej nie ma.
Wtedy zrozumiałem, że TEGO nie chce umić.
Teraz próbuję powiedzieć to Tobie i serpo ...
.
GNOJENIE ludzi jest gównianym zajęciem ...
.
Ale nie umiem wam tego przekazać ...

  Serpico,  30/01/2019

@Koriolan:
Tyle zauważasz, a czemu proszę pana tego nie widzisz ? :

"Kłamać też trzeba umieć, Izabello. Są na tym portalu jeszcze i ci, którzy pamietają, o co poszło i te wspaniałe multikonta, grożenie w prywatnych mailach i nasyłanie na mnie nieciekawych ludzi w internecie. Na wszelki wypadek mam zachowany ten mail od ciebie i paru innych. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie odśwież

...  wyświetl więcej

  Serpico,  30/01/2019

@Koriolan:
Powiedz mi jakby to było, gdyby to było odwrotnie ? Co ? Wiesz że namawiali innych do "piętnowania Skalnej" .
Na przykład ją :
http://www.eioba.pl/sylwia32/page7

Pewnie nawet jej nie pamięta pani Vivi, ani tego o co prosiła ją na gg.A ja pamiętam, taka pamięć.

Zawsze mnie zastanawiało co wam ta Skalna

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  30/01/2019

@Koriolan: jeśli rozmawiasz z debilem, kabotynem, faszystą, mordercą niewinnych dzieci, śmierdzielem, gnojem, złodziejem, oszustem i bandytą chorym psychicznie i pustogłowym to musisz być rycerzu bez skazy przygotowany, że może być trochę mniej miło niż się spodziewasz.

@Hamilton: zawsze jestem przygotowany ...
I niespecjalnie mi przeszkadza jak dowcipkujesz czy nawet mnie gnoisz.
Przeszkadza mi jak robisz to TOTALNIE ...
Wszystkich prawie i wszędzie.
Gdy na przykład ktoś poprosi byś przestał a Ty masz to gdzieś i Napier**sz dalej.
TO jest dla mnie chamstwem, hejtem i trollowanie.
Dogryzanie mi mam wpisane w opcję pobytu tutaj ...

@Hamilton: " jeśli rozmawiasz z debilem, kabotynem, faszystą, mordercą niewinnych dzieci, śmierdzielem, gnojem, złodziejem, oszustem i bandytą chorym psychicznie i pustogłowym to musisz być rycerzu bez skazy przygotowany, że może być trochę mniej miło niż się spodziewasz."
...
Skoro już tak się fajnie przedstawiasz, to może byś się zastanowił czy warto w takiej formie tkwić ?

Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.

Nie! Nie! Nie! Nie!
Nadszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wykorzystywanie tych slow przez kogos kto sam obrzuca otoczenie swoimi fekaljami
to falsz, obłuda, zaklamanie i szczyt hipkryzji ! A wszystko aby jakos wybielic samego siebie !!

@zakrawarski: wydaje mnie się, że Hamiltona w Mienie bardziej niż slowa, podnieca ... Kapelusz.
.
W końcu wie co pisze do ludzi ...

  Hamilton,  30/01/2019

@zakrawarski: nie unoś się tak, bo ci jakaś żyłka pęknie i nieszczęście gotowe. A Piotr Zyla po zmianie nazwiska z pomoca ci już nie skocy.

  Hamilton,  30/01/2019

@Koriolan: a jak byście wszyscy rycerze solidarnie i w kupie na złość Hamiltonowi nabawili się hemoroidów. To by było coś. Lokalna prasa na pewno o tym napisze na pierwszych stronach.
"Rycerze Niepokalani eioba pozują do zdjęć pokazując swe rany odbytu nabyte podczas ataku oskrzydlającego".
"Pełnogłowy zakrawarski przez pomyłkę nabawił się hemoroida na czole".
"Koriolanek przygnieciony kapeluszem namaszczany olejkami świętemi walczy o piękne życie w szpitalu".

  Hamilton,  30/01/2019

@Koriolan: co to jest " w Mienie "? Napoljeonku Bonaparsteku eioba. Tak mądre słowa zakrawarski łapie w lot niczym młot, ale są też pustogłowi i niekumaci.

@Hamilton: w Mienie to w Niemenie ...
Mój smartfon nie lubi Niemena ...

@Hamilton: no nie Ci będzie ...
Nazwijmy to Twoim starym ciętym dowcipem ...
Nie gnoisz innych ...
Potrafisz ...

  Hamilton,  30/01/2019

@Koriolan: aha, to smartfony są odpowiedzialne teraz za wtórny anafabetyzm. Pewnie szwedzki ten twój smartfun. Ale nie Ci być nawet Miecia. Ważne, że życie jest piękne.

@Hamilton: ech ...
Nie rozumiesz dowcipu ...
Wolisz, żebym napisał iż to wina wiśniówki ?

  Hamilton,  30/01/2019

@Koriolan: naględzileś tylko dziś kilkadziesiąt razy i cierpisz, że nie ma ochów i achów. Ja nie jestem klakierem. Mańka zaangażuj, albo z Kostką pogadaj. Za punkta będzie ci bił brawa na stojąco. Tyle, że Sadosie za darmo nie kochają. Tam kalkulatory odsłon są czerwone z obliczeń, co się von Sadowi opłaca a co nie.

@zakrawarski: a słuchać Niemena mogę, czy też muszę cię prosić o zgodę? Przez eioba, listownie czy sms wystarczy. Poskarż się do admina, że cię wykorzystałem piosenkarsko.

@Hamilton: cofnąć Cię do oczekujących, czy okazać litość, a może wyciągnąć rękę do zgody?

@Elżbieta Sadowska: Niewczesna propozycja pielgrzymkowego gieroja, spuszczonego z przydrożnego Toi-Toia...heh

  Henear,  05/02/2019

@Henear: https://youtu.be/EH2mnnu9vRA
Wiedziałem że jesteście narcystyczni... ale żeby piosenki o sobie tworzyć?

@Elżbieta Sadowska: już ci powiedziałem Zdzisiu, że z idiotami i terrorystami się nie negocjuje. Banan i na drzewo.

@jotko49: o ile dobrze pamiętam to w tym toi toi srała Juliusz Andrzej Maryja Joanna Elżbieta Balbina Sadłowska z domu Kostka z otwartą przyłbicą i opuszczonymi gaciami kropiona wodą święconą przez księdza proboszcza .

  ibolya,  02/02/2019

Zostanę dziś z muzą Niemena, też przesłanie...https://www.youtube.com/watch?(...)AM-ZzsU

  pwz  (www),  05/02/2019

To jest utwór, który podróżując przez czas w ogóle się nie starzeje. I wciąż inspiruje ludzi - nie tylko w Polsce: https://youtu.be/E-7y1q8EXLw?t=286

@pwz: No tak masz rację … ale my tu na eioba wiemy, dlaczego "dziecko" Hamiltona to napisało - by zatuszować hejt, który w nim siedzi. Fałsz hipokryzji jak płaszcz szczelnie otula denność myśli … piszącego.

@podobny: tak ...
:-)))

  Hamilton,  05/02/2019

@Koriolan: hahaha - nie naróbcie w kalesonki z tej waszej jedynie słusznej racji.

O kuźwa! A skąd was Sadosiów się tyla wzięło? Alem się uśmiał.Widzisz Dziadku, po co było zadzierać z fordanserem z Połczyna ahahaahaaaa

@szubrawiec: Trafna uwaga!. Witam z powrotem!.

  Hamilton,  15/02/2019

@Zdzisław Sadowski: no widzisz Zdzisku mam 7 odrzuceń i nie beczę, a ty średnio 2-3 odrzucenia, 5 pkt od siebie samego i ledwo, ledwo wkulosz te swoje wypoty do popularesów albo i nie. A nabeczysz się przy tym jak ten na pastwisku z dzwonkiem na szyi. Hahahaha - jak będziesz miał 15 pkt to sobie odgryziesz chyba pośladki z zachwytu nad sobą a Kostka wypełni sobą twoją kiszkę stolcową.

@hamilton pisze :
"@Koriolan: to już te osficune nie odróżniają się od tych nieośficunych dupków ? "
Cóż ...
Ja piszę o znaczeniu słowa brat lub jak w moim komentarzu istota, sens, esencja człowieka lub człowieczeństwa ew istota mężczyzny. Trochę wiąże się to ze słowem biblijnym brat
Ze swej istoty wszystkie istoty (stworzenia) są sobie równe. Ta prawda została odkryta już tysiące lat temu ale na tym świecie wciąż pokutuje zdanie odwrotne ...

  Hamilton,  16/10/2019

@Koriolan: nie ściemniaj cwaniaku, to nie ja pisałem o nieoświeconych dupkach. A teraz będziesz sobie hipokryto wycierał otwór gębowy Biblią.

@Hamilton: upss ... Pogubiłem się ?
Twierdzisz, że słowa między cudzysłowami nie są Twoimi słowami ?
.
No to poczytaj tutaj (trzeci komentarz od góry komentarzy).
Co napisałeś ....
Twierdzisz, że Hamilton to nie Ty - ham-ilton ?

  Hamilton,  16/10/2019

@Koriolan: ty się ciągle gubisz. Trzeci komentarz od góry należy do podobnego. Ty Kori ciśnij do tej Gierkowej z reklamacją. Niedowidzisz, niedosłyszysz i takie są efekty, że narobiłeś plotek jak stara baba.

@Hamilton: sorry ...
Faktycznie nie wstawiłem linku do Twojej oryginalnej wypowiedzi ...
Przepraszam i do czytania Twoich komentarzy zapraszam ...
Trzeci od góry komentarz ...
http://eiba.pl/u0x42
.
Początek brzmi tak ...
"
@Koriolan: to już te osficune nie odróżniają się od tych nieośficunych dupków ? .... "

  Hamilton,  16/10/2019

@Koriolan: no kuźwa Kori przecież to ty ciągle uważasz, że te ośficune są lepsze niż te nieośficune. To po jakiego grzyba jęczysz. Ty nie jęcz tylko wal na rynek się chwalić i śficić czerwoną tabliczką na czerwonym czole.

@hamilton napisał ...
" @Koriolan: o kurde Kori to atomy dzisiaj nie są iluzją ? Wczoraj jeszcze były
'Paczaj' jak te stałe się szybko zmieniają."

Tutaj ...
http://eiba.pl/v7sdi

@hamilton: atomy są iluzją a tak dokładniej definicja, umową między ludźmi, że coś co nie istnieje będziemy nazywać "atomem". Tak samo nie istnieje złość czy nienawiść. To tylko nazwa pewnego zachowania, pewnego sposobu myślenia ...
Trolle nie istnieją ...

  Hamilton,  17/10/2019

@Koriolan: hahaha - ty Kori załóż portal www.hamiltonnapisal.pl. A teraz poskarż się Secie i innym.

@Hamilton: no nie ...
Dlaczego uważasz, że ja się skarżę ?
Mi wcale nie przeszkadza, że jesteś trollem i heiterem i że seta1212 tego nie widzi ...
Teraz już mi nawet nie przeszkadza, że inni tego nie widzą ...
Bawię się pokazując co widzę na eioba ...
Nikt nie musi widzieć tak samo, choć przyjemnie mi jest gdy pokrzywiony i podobny mnie rozumieją ...
Nie ma mowy o żadnym skarżeniu ...

@Hamilton: "Ciągle się rozwijasz i ciągle jesteś do dupy. Hahaha - żyj Kori, bo najważniejsze w życiu jest życie za darmo przy korycie. "
He he he ...
Mówi to facet, który co miesiąc odbiera emeryturę ...
Niezły hipokryta :-)))
Dodatkowo spekuluje na Forex nazywając to pracą ...
Nic dziwnego, że nie może się pozbyć swej nienawiści i złości i musi ciągle kpić i pisać o kimś innym ...
Bo wstydzi się swojego życia i swoich w nim osiągnięć ...

@Hamilton: "używaj równań Maxwella"
Mógłbym ...
Ale normalni ludzie nie rozumieją wzoru e=mc²
Czy może być prostszy wzór ?
Nawet jak im się napiszę e=m to i tak nie zrozumieją ...

@hamilton napisał :
"@Koriolan: raz mówisz, że lubisz zarośnięte a innym razem, że niezarośniete, a owce co na to ? Niech zgadnę. Pukają się w czoło ?"
E nie ...
Raz się strzygą - a drugi raz nie ...

@serpi napisał :
"fizyka optyczna to dla ciebie black magik, zresztą fizyka w ogóle to dla ciebie black magik."
Ech ...
W liceum dostałem piątkę z fizyki optycznej ...
Bo 6 wtedy nie było :-)))
Wiem, że masz hyzia na punkcie wykształcenia bo zamiast się uczyć wlazles po pijaku pod tramwaj. To i masz hyzia na punkcie picia ...
Zwłaszcza mojego :-)))
...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie mam hyzia i nie po pijaku, ale już mi się nie chce sceenów robić, choć na wszelki wypadek machnę, gdybym był pijany to byłaby moja wina, zapuszczony ślepy niby tłusty kombinatorku.
A co masz robić ? Ja mam życie i cele, a ty jesteś tlustym zachlanym, na własne życzenie rozpieprzonym dokumentnie nikim, pomiotem który się nie nadaje do wiązania mi butów, ta świadomość je ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/10/2019

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało się że prawdziwa Miłość to nie seks. Można mieć w sobie Miłość i Miłość do kogoś mimo, że ten ktoś uprawia seks z kimś inn ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/10/2019

@Koriolan:
Jesteś menelem, twoje picie jest piciem menela, co mnie to obchodzi, zwykły tłusty menel w ciuchach których bym nie założył nawet do sprzątania.
Na dodatek ta obleśna łysa zdeformowana czaszka i gały rozwalone, syf, kiła i mogiła.
Howgh.
https://www.youtube.com/watch?(...)8YHT9mE

@Serpico: "Ja mam życie i cele"
No musisz mieć ... Nie dotarłeś jeszcze do pierwszej bazy ...
Ja już wygrałem ten mecz ... Leżę sobie i odpoczywam :-)))
A cel mam jeden ... Miło sobie żyć :-)))

@Serpico: nie ...
Aż tak wielkiego pustoleta nie potrzebuję ...
Mam dużego i nie muszę go powiększać :-)))
(Ad link do YT)

  Serpico,  17/10/2019

@Koriolan:
Nie działają te durne gadki, jesteś chłamem, jedna z gorszych padlin jakie w życiu widziałem, ty nie masz celu, jesteś zerem które wywaliła żona z chaty a dzieci się wypięły, tylko prawnie muszą się teraz tobą zajmować.
Pospinaj się , niewiele to ci da.

@Serpico: widzę, że się zaczynasz denerwować i robisz błędy...
Dobrze króliczku ... Dam Ci spokój misiu ...
Miłego wieczoru ...

  Serpico,  17/10/2019

@Koriolan:
Grubas nadajesz się do rozmów z juhasami Wróbla, wszyscy dokładnie z twoją rodziną włącznie, na ciebie leją, ja już nie mam miejsca gdzie się odlać.

Jesteś jak muszla klozetowa, która jest już pełna, wysikam się to będzie moczo-powódź.

Wiesz jaki jest problem ? Problem polega na tym że ja nie jestem kurwiszonem z netu, obleśnym jak ty i nie da się mnie okłamać i ten problem zostanie.

Nie toleruje takich jak ty i nie zamierzam tego zmieniać.

@hamilton pisze :
" Najlepsza jest medytacja po posiadach przy wiśniówce zakończona obfitym porzygiem. Każdy buddyń ośficuny jak ta lala bez przednich zębów"
Tutaj ...
http://eiba.pl/vt84w
.
Piszesz o nas bo nie masz swojego życia wewnętrznego ...
.

  Hamilton,  19/10/2019

@Koriolan: hahaha - ale dzięki temu, że nie uczestniczę w posiadach buddyniów mam przednie zęby i nie mam kartki na czole z ilością komentarzy.

@Hamilton: tak ...
Ale z zębami czy bez wkrótce umrzesz ...

  Hamilton,  19/10/2019

@Koriolanku hahaha - mógłbyś w przybliżeniu podać datę kiedy zamierzasz mnie zagryź z tej miłości ? Wolałbym się przygotować.

@Hamilton: Twoja nienawiść powoduje, iż myślisz, że ja Cię zamierzam skrzywdzić.
Nic podobnego ...
Ja myślę tylko o porażce Twojego ego, czyli o Twojej naturalnej śmierci. Gdybym był w mocy dodałbym Ci drugie sto lat.

  Hamilton,  19/10/2019

@Koriolan: ty sam siebie krzywdzisz. Kiedy ty się rozwijasz duchowo jak całymi dniami uprawiasz bezsensowny ślinotok i zaprzeczasz sam sobie kilkanaście razy na dobę. Wystawiasz się na pośmiewisko i masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie.

@Hamilton: hmm ...
Co Ci przeszkadza gdy sam siebie krzywdzę i wystawiam na pośmiewisko ?

  Hamilton,  19/10/2019

@Koriolan: hmm - to wystawiaj się do upadłego ale się nie skarż i nie pierdol co ci ham napisał. Hahaha - ponoć ośficyni obuchem są ponad wszystko! Jak na haku w ubojni.

@Hamilton: nie skarżę się a jedynie POKAZUJĘ, co do mnie piszesz i przypuszczam DLACZEGO.
Dyl, Wróbel, ja, Tojfel, pokrzywionym, podobny i inni udowodnili, że użytkownicy eioby mają słaby wzrok i poczucie człowieczeństwa ...
Nie widzą co robił Dyl a Ty to powtarzasz. Na szczęście Wróbel przewidział pustkę na eioba, która teraz każdy może dostrzec ...
Nie potrafią dostrzec Twoj ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19/10/2019

@Koriolan:
Ty grubcie, co to ma być ? Sobota i tylko 6 godzin ? Skandal, gdzie te czasy że cisnąłeś 12 godzin to samo, gdzie te czasy ..... HAHAAHAAHAHAHAHAHAA...............

Pokrzywionym i podobnym, podobny tak miły pan, jak jest już tak nawalony że ledwo pisze, to jest miły.

"Próbka nauczania Wróbla, kolegi Koriolana.
Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33

...  wyświetl więcej

  Serpico,  19/10/2019

@Koriolan:
https://www.youtube.com/watch?(...)d3aDMGA

Love me tender, love me sheepies, never let me go, for my sheepies, i love you and i always will.

Piosenka dla Wróbla.Gdzie są obrońcy zwierząt ? To nie miłość, to orgie seksualne ze zwierzętami , a w tle nielegalne alkohole !

@hamilton pisze :
"@Koriolan: hahaha jak już tak zapanujesz nad tymi myślami to dochodzisz do wniosku, że w 'życiu najważniejsze jest życie?' Czy wcześniej zanim pomyślisz ?"
Tutaj ...
http://eiba.pl/vt84w
.

@Koriolan: nie ważne czy wcześniej czy później i tak w życiu najważniejsze jest Życie.
A w Twoim życiu CO JEST najważniejsze ?
Nienawiść ? Kpina ?

@Koriolan:
Generalnie mam pomysł, skoro za mało, nie ma sensu się z tobą użerać kłamco, tylko trzeba cię wypromować hahaha ...............w Sandomierzu ! HAAAHAHA......
Cacy idea :), pewnie i tak już wszyscy za plecami i prosto w twarz mają ubaw z twoich dzieci hahaah ..........a teraz dojdzie ;

-Kaśka, twój ojciec z jakimiś góralem, proponują sex ze zwierzętami zakonnicom. W

...  wyświetl więcej

@hamilton: "@Koriolan: ty byś sobie nie pozwolił na taki błąd dzieląc ludzi na ośficunych piszących o sobie z wyższością i nieośficunych głupków. Hahaha - bo tyś osficuny już w piaskownicy łopatką między kulki."
.
Ogólnie masz rację, choć ja nie dzielę ludzi na oświeconych i nie. Mój podział 97% - 3% jest tylko podziałem poglądowym, pokazującym ile ludzi rozwija się duchowo. Tak nap ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  28/10/2019

@Koriolan: ale nie wszyscy buddyniami.

@Hamilton: cóż ...
Nie masz w tym względzie wyboru ...

  Hamilton,  28/10/2019

@Koriolan: tak powiedział Budda a te słowa Buddy narodziły się w deklu Koriolanka.

@Hamilton: witajcie chłopaki ... "00" ...

@serpo: XXX
Coś już mnie nie straszysz swoim kapowaniem na policję ...
Skopali Ci w końcu tyłek ...
Fajnie ...

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
Jeszcze nawet nie byłem na policji, nie będę się z tobą użerał możesz o tym pomarzyć, masz pod artykułem Marcina, zrób tak jeszcze 3 razy.

Zrób a zobaczysz serię artykulów na wasz temat.Ja cię nie straszę ja ci mówię co będzie, a będzie to co Wróbel robił łącznie z tym, a potem napiszę jeszcze do nich :
https://www

...  wyświetl więcej

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
Dodać z Benedyktynów ? Skopali tyłek ? Masz próbkę, to będzie w artykułach + screeny.
To już u wujka google jest, jeszcze 3 razy napisz coś o Wróblu, trzy razy spróbuj wyciągać od kogoś dane, a będzie wszystko razem.

Z Lacikiej cię usunęli za nieautoryzowane kwestowanie, będziesz wszystko razem, jeszcze trzy razy, to sobie Wróbel poszczeka i powarczy, pogrozi i pog

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  28/10/2019

@Koriolan: hahaha - nie musisz podawać tego waszego logo '00'. Po czerwieni ciebie i Mariolka rozpoznajemy z łatwością.

@Serpico: hi hi hi ...
Do benedyktynów mnie jeszcze nie przyjęli, to i nie mogli usunąć ...
Ale kapujesz dalej na tej policyjnej stronie, czy Cię zbanowali ?

@Serpico: jesteś paskudny typ ...
Dlatego nie masz dziewczyny ...

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
1.Użeranie, jakakolwiek forma dyskusji= nie.

Co to znaczy że ty możesz za Wróbla "autentyczność" świadczyć ? Co to znaczy że ty określasz czy ktoś jest "prawdziwy" ? Zrób sobie konto gdzieś, napisz po kolei dokładnie kim jesteś i tam próbuj się z kimś spotkać, nikt się z tobą nie spotka, a ja nie będę się z tobą użerał.

No... nie takie, dać link ? Właśnie dlatego

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Zdecydowanie nie dla dyskutowania i zdecydowanie nie będę już linków wstawiał, będą artykuły zbiorcze
cytuję Koriolan:
" ja stosuję bardzo prostą weryfikację. Gadam z kimś przez internet, potem przez telefon, aż wreszcie spotykam się z kimś osobiście. W bezpośredniej rozmowie widzę kim ktoś jest i w zależności od tego wierzę mu lub nie.
Rozmowy przez mail i n ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Spotkałem się z netu parę razy, z różnymi ludźmi ,w tym z gier, każda osoba przed spotkaniem wiedziała dokładnie kim jestem, gdzie pracuję, gdzie mieszkam, ile mam lat itd.
Paskudne to jest to co ty robisz, czyli podawanie tylko ochłapu informacji o sobie, a wyciąganie od ludzi danych o nich, poza tym nie jest portal od tego typu rzeczy, nie są i nigdy nie były wasze spotk ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Osoby które się spotykały ze mną spotykały się z człowiekiem, gdzie na wstępie wiedziały z kim się spotkają, przynajmniej w pewnym stopniu, znały moje dane, wiedziały czym się zajmuje, wiedziały gdzie mieszkam, uczciwie, nie takie coś :
cytuję Koriolan:
" Hi hi ...
Nie znasz mnie ...
Nie jestem miły :-)))
Jestem tańczący z duszami :-)))
T ...  wyświetl więcej

@Serpico: jesteś ostatnio strasznie upierdliwy ...
Jakbyś miał miesiączkę ...
Więc nie chce mi się czytać Twoich komentarzy ..
Czy można coś na to poradzić ?

@Hamilton: 12666 ...
Fajna liczba ...

@Koriolan:
Oj nie, dopiero będę, zrób jeszcze parę podjazdów i zobaczysz jak bardzo, jeszcze parę podjazdów, a z kobietami mnie nie rozbawiaj. Jaka kobieta się spotka z kimś kto wygląda jak ty, nie pracuje , robi dokładnie nic, siedzi w necie na paru portalach, na części wyzywa z takimi jak masz wyżej czyli Wróbel, w międzyczasie stara się umówić z innymi pisząc jakieś bzdety o tańczących z ...  wyświetl więcej

@Serpico: "Oj nie, dopiero będę ..."
O to mi chodziło ....
Że dopiero będziesz miał miesiączkę ...
To znaczy że masz pms ...
Pre Menstrual Stress ...
Czy jakoś tak ...

@Koriolan:
Wczoraj coś pisałeś że moja matka to kurwa i sypiała z listonoszem jak ojciec był w pracy, swoją partnerkę masz wyżej, tylko już nie będzie żadnych pyskówek, porobię arty, łącznie razem, wstawię i tyle.

Ciesz się dalej, pisz, zrób trzy podjazdy, a cię tak wypromuje że policja to się wami zajmie z AUTOMATU, a teraz zejdź mi już z oczek.

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało się że prawdziwa Miłość to nie seks. Można mieć w sobie Miłość i Miłość do kogoś mimo, że ten ktoś uprawia seks z kimś inn ...  wyświetl więcej

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
Plus to i jeszcze z 20 rzeczy, których już powtarzał nie będę :
cytuję Koriolan
@zakrawarski: bracie ...
Dlaczego mówisz w mowie nienawiści ?
.
Wystarczy, że napiszesz w jakich godzinach pracujesz w kopalni.
Z Polski jeżdżą busy. Wyślę Ci ile zechcesz tego napitku.
Pięć litrów ?
Dziesięć ?
W jakich godzinach ?
...  wyświetl więcej

  Serpico,  28/10/2019

@Koriolan:
Arty i niech ludzie patrzą i czytają, tyle, narka, 3 podjazdy
Zapominasz o jednej ważnej rzeczy, napisałeś to wszystko sam, po to by ludzie czytali, pomogę ci, ALTRUISTYCZNIE.
3 podjazdy.
Pisanie o Wróblu, to samo, tylko jeszcze cięższy kaliber.Nie pozwolę na to robisz.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska