Login lub e-mail Hasło   

Co to jest SEKS-POLITYKA?

Mamy z seks-polityką do czynienia wtedy, jeśli osoby za polityków uchodzące fascynują się siusiakami (nie tylko własnymi) i szerzej - sprawami seksu (który do szcz...
Wyświetlenia: 104 Zamieszczono 08/02/2019


Mamy z seks-polityką do czynienia wtedy, jeśli osoby za polityków uchodzące fascynują się siusiakami (nie tylko własnymi) i szerzej - sprawami seksu (który do szczególnie regulowanych przez parlament nie należy, ale jeśli Biedroń objąłby władzę, to z dnia na dzień to się zmieni). Oto próbka.
B. tow. Marek Belka o b. tow. Jerzym Hausnerze:
"Piwotalny właśnie on jest, ku*** mać... A patrz, jak on się temu ch***wi podoba, że on jest piwotalny" - mówił o Hausnerze szef NBP Marek Belka w restauracji "Sowa i Przyjaciele".
"Grawitacją on tylko dodaje i myśli, że ma dłuższego" - mówił Belka o Hausnerze.
Towarzysze siusiaki mierzą sobie co jakiś czas, czy co? Podglądają się przy pisuarach?
I dalej: "Ja nie mam żadnego problemu, ja w jakiejś radzie mogę być zastępcą, bo mam naprawdę długiego ch..., a on nie ma. I w związku z tym musi go sobie sztukować" - mówił Belka.
To samo mamy po obu stronach (?) barykady. Radek Sikorski to też niezły seksista. Oto jego niezapomniane dialogi z Janem Kulczykiem:
"Radosław Sikorski: A ty lubisz gorzką czekoladkę?
Jan Kulczyk: Czemu zaraz gorzką? (śmiech)
Radosław Sikorski: Zjawiskowa ta twoja stewardessa.
Jan Kulczyk: Taka moja Dorota szaleje, kurcze, one to wyczuwają.
Radosław Sikorski: jak to mówią angielscy gentlemani: nie zrzuciłbym z końca członka".
"Radosław Sikorski: Drobne błędy popełnił wiesz: przyjechała jakaś straszna biurwa z NIK-u…
Jan Kulczyk: Jakąś rezydencję remontował, tak?
Radosław Sikorski: Jakaś p**da wiesz, taka, zamiast ją dowartościować, przep*****lić jak trzeba, to dał jej jakieś biuro…
Jan Kulczyk: I napisała?
Radosław Sikorski: I się zemściła, suka, i cale ministerstwo miało kłopoty z tego powodu… a trzeba było się poświęcić".
Nic dziwnego, że współmierni takim poziomem, znudzeni parlamentarzyści jako "wziatkę" biorą usługi seksualne, zagryzając je "po czynnościach" fasolką po bretońsku (może stąd ten "smród z gęby"?). A dla wigoru pożerają wcześniej szczaw z mirabelkami. Powinno im się za karę zsiadłe mleko do tego podawać.
Nowo kreowany na "polityka" Robert Biedroń - znany z tego, że... (nie, to byłaby mowa nienawiści), ale wystarczy mu odjąć egzotyczną identyfikację płciową i ponownie będzie nieznany, w 2012 r. jeszcze jako poseł "Rucha Palikota" (była kiedyś taka partia!) powiedział: "Leszek Miller jest sztandarowym seksistą w polskiej polityce, którą to łatkę sam sobie dokleił swoimi wypowiedziami na temat kobiet". Trudno powiedzieć, co Biedroń (jako specjalista od łapania pałki) może wiedzieć o kobietach i skąd takie spostrzeżenia u preferenta rodzaju męskiego, ale odnotujmy to tu dla porządku.
Przykładów jest oczywiście więcej, ale kto by się w tym wszystkim babrał?
https://www.youtube.com/watch?v=p2oVIf33Il8&t=26s

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1473
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1629
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1058
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1008
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 889
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 970
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 813
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 603
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 816
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Tawariszcz Lipski a jak się nazywa nadmierne zainteresowanie siusiaczkami ministrantów? SPORT ŚWIĘTOJEBLIWCÓW? W końcu politycy ślubów czystości nie składają.

Długodystansowiec ks. Jankowski te dyscypliny sportowe uprawiał przed mszą świętą a potem temi świętymi ręcamy rozdawał wiernym komunię świętą.

@Hamilton:

Tawariszcz Lipski hehe... dobre. Jak o sobie powiesz obłudniku ?

@milord36: tawariszcz Lipski wy tyle nie gadajcie tylko kopiujcie. Na wykopie już skopiowałeś? Tam ci też cienko idzie. Harujesz jak dzik i ..... kicha.

@milord36: wy tawariszcz Lipski charyzme macie, wicie, tłumy wicie porywacie, wicie, wy daleko mogecie zajść wicie, rozumicie. Jak by was tak rzucić na odcinek propaganda, wicie, to wy tawariszcz Lipski mogli być nawet wicie zastępcą sołtysia. Nie mówie wicie od razu, ale z czasem. Nie mówie tyż duża wieś, wicie, ale jakiś przysiółek na kresach. Kto wi. Kariera polityczna przed wami wicie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska