Login lub e-mail Hasło   

TSe - w oku cyklonu #2.

Teoria Słowa "podobnego" w moim ujęciu energetycznym, a dokładniej jak się żyje w oku cyklonu część 2.
Wyświetlenia: 271 Zamieszczono 20/02/2019

Wszystko jest energią ...
E = mc2
Energia jest jedną wielką Świadomością, która zmienia swoją postać i wiruje w przestrzeni, tworzy formy i rozbija je, ciągle w ruchu, ciągle w zmianie i ciągle w ... Życiu.
Bawi się i wibruje zmianami.

~

Co widzimy stojąc w oku cyklonu ?
Ogólnie, na pierwszy rzut oka po prostu wielki W-I-R. Wir zmian, poruszania się, teorii i praktyki, życia i śmierci. Widzimy jak ktoś się rodzi, ktoś umiera, ktoś idzie do pracy a ktoś inny wraca. Ogromny wir w którym zaczynamy dostrzegać zmęczenie ludzi. Zmęczenie tym wirowaniem i dziwi nas, że w oku cyklonu jesteśmy sami gdyż tylko tu możemy znaleźć spokój i ciszę. Ludzie próbują znaleźć coś stałego w tym wirze w dziwny sposób. Kobiety się malują by codziennie widzieć tą samą twarz w lustrze, by nie widzieć worków pod oczami że zmęczenia wirowaniem. Mężczyźni ćwiczą na siłowniach by codziennie moc policzyć tą samo ilość serii. Kupują nowe auta by ciągle mieć nowe, by nie widzieć siebie w starzejącym się zbyt mocno samochodzie.

"A Ty idąc w świat
Patrzysz w klejnot ten co dnia
Chociaż rozpacz już od lat
Wyziera z jego dna ( co dnia ) "


Vox "Szczęśliwej drogi już czas"
https://youtu.be/UU7SN7QeKMg

Inni ludzie inaczej starają się odnaleźć jakieś stałe punkty w tym ciągłym wirowaniu. Niektórzy sobie wmawiają, że nic nie wiruje inni wybierają sobie jakieś teorie i trzymają się ich do upadłego chcąc znaleźć coś stałego.
Nie widzą, że jedynie "puszczenie wszystkiego" i znalezienie się w oku cyklonu, jest jedyną metodą na znalezienie ciszy i spokoju.
Ale czy tu można znaleźć coś niezmiennego ?
TAK
W oku cyklonu można zobaczyć, poczuć i stać się PRZESTRZENIĄ w której wiruje wir. Tu można zobaczyć, że jedynie przestrzeń jest stała i niezmienna. Ona jest mocą, energią i Miłością - niezmienna, stała i niezniszczalna. To ona jest zyciem, Świadomością, początkiem i końcem wszelkiego ruchu i wirowania. Jest osnową, podstawą i jedynym składnikiem wszystkiego. Również Ciebie i mnie i wszelkich innych rzeczy. Jest jedyną PRAWDĄ i jedyną RZECZYWISTOŚCIĄ. Wszystko tworzy i o wszystkim decyduje. Bawi się tworząc formy poprzez oddzielenie ich sobą od siebie. Śmieje się i płacze, rodzi firmy i je kasuje, zmienia przekształca i kształtuje. Daje życie i go odbiera, ciągle wymyśla nowe formy i niszczy je, ciągle je porusza i obraca ... Ciągle tworzy WIR. Przestrzeń poruszyła wir, tworząc czas i przestrzeń wyznaczyła dzień w którym czas się zatrzyma a przestrzeń przestanie wirować.

To wszystko można zobaczyć w oku cyklonu.
Można też zobaczyć ... Siebie. Swoją iluzoryczną historię, której tak naprawdę nie ma. Można zobaczyć swoje życie jako kawałek wirującej przestrzeni. Jako wielki dar do ... ZABAWY.
.
Życie człowieka to zabawa w wirującej przez chwilę przestrzeni. Chwila to czas zagubienie się Świadomości przestrzeni wśród, zasłon i cieni. To zabawa w chowanego przed samą sobą.
.
Cierpienie ludzi to próba przewidzenia w którą stronę poruszy się wir, to próba zatrzymania wirowania, próba znalezienia punktu stałego, nieruchomego, niezmiennego. Ludzie cierpią od zawsze i nie widzą śmieszności swoich poczynań. Nawet w dzisiejszych czasach. Wymyślają teorie i kłócą się i sprzeczają by udowodnić ich prawdziwość ich niezmienność. Niektórzy nawet wyruszają na wojnę i zabijają innych by ich racja była bardziej stabilna, bardziej stała. Nie widzą, że WSZYSTKO podlega zmianie i wirowaniu, że nie ma znaczenia jaką teorie przyjmiemy i będziemy bronić. Ona i tak zmieni się, będzie wirować i umrze.
.
A więc czy jest jakiś sens w czymś ?
NIE
Choć ja najbardziej cenię ... ZABAWĘ.
Radość i śmiech :-)))

~

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1042
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1327
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1013
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1206
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 697
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 552
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 951
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1228
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1110
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 578
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 803
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1067
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 904
 
Autor
ArtykułJak ty możesz widzieć coś w oku cyklonu jak ty chyba nie bardzo już widzisz jakie bzdury tu wypisujesz wirujący Cyklopie z eioba.

Wszystko, co robi mój drogocenny, bezbłędny guru,
Bez względu na to, czym jest, jest dobre.
Wszystkie jego działania są doskonałe.

Niegodziwe czyny rzeźnika dokonane jego rękami
Są dobre i przynoszą bydlętom pożytek,
Ponieważ wypływają ze współczucia dla nich.

Kiedy jednoczy się on w nieobyczajnym spółkowaniu,
Jego właściwości wzrastają i pojawia

...  wyświetl więcej

Guru to guru, wszystko może i wszystko jest "uświęcone", a taki katolicki zwykły ksiądz nie może nawet k.. sobie posiedzieć w spokoju na katolickim forum, bo przylezie p... Wróbel, albo Koriolan, najpierw go sprowokuje, a potem zwyzywa.

Ksiądz ma być odpowiedzialny za krucjaty, a guru nie jest nawet odpowiedzialny za to że wydyma 30 uczennic, to jest okay, na dodatek okay wedle KSIĄG.

...  wyświetl więcej

@Serpico: łał nie wiedziałem, że Kong Trolle modlili się do Koriolanka już sto lat temu.

Serpico :
Widzę, że coś piszesz ...
Ale ponieważ głównie lubisz gnoic innych ludzi to tego nie czytam ...
Może innym razem ?

@Koriolan: Oni nie sa w stanie gnoic kogokolwiek !
Oni tylko rozrzucaja ........swój gnój !!!

@zakrawarski: Jednocześnie niszcząc portal, bo nie musieli go robić nie musieli za niego płacić ..., więc co tam uważają że mogą niszczyć ! Gołym okiem teraz widać jakie to są pasożyty.

@zakrawarski: w sumie masz rację :-)))
Dzięki.
Od teraz będę pisał ... "próbować gnoic innych" albo "obrzucać błotem innych".
Chodzi tutaj o to by jednak spokojnie i bez złości reagować na ich komentarze. Dawać im ODPÓR nie przyjmując do siebie ich złości i nienawiści i samemu tej złości i nienawiści nie siać :-)))

@pokrzywiony: masz rację.
Mam nadzieję, że np seta1212 też to w końcu zrozumie :-)))
Na ich zrozumienie na razie nie liczę :-)))

@zakrawarski: nie bądź taki skromny. Masz spore osiągnięcia w tym zakresie. Z tego coś tu rozrzucił kilka worków by się nazbierało. Firma Osram Licht AG chce byś został jej prezesem. .Dużo roboty nie ma. Wejdziesz osrasz i wyjdziesz a kasa leci. W sam raz coś dla ciebie.

@Koriolan: "obrzucać błotem innych".
Obrzucac s w o i m błotem innych !
Bo ich bloto to srodowieku bez ktorego oni nie moga istniec !!!
Ponizajac innych doznaja wrazenia, ze oni sami sa lepsi.
A to jest oczywistym nonsensem, bo jest odwrotnie
Przez te inwektywy dowodza tylko i wylacznie swoja ulomnosc , bo czego mozna dowiesc
obrazaniem innych ludzi ? Tylko i wylacznie wlasnej, prostackiej glupoty !!

@zakrawarski: ok
Będę pisał, że obrzucają innych swoim błotem ...
:-)))

@zakrawarski: popieram cię! Nie może być tak, że jeden nawali błędów w jednym tekście kilkanaście jak krowa na pastwisku, a inny napisze "źbło" i jest wyzywany przez takiego tępego prostaka od tarantelli, i każe się go bić "uprzenio przygorowny przedmiot jak: but, patelnia, łopata". A na dodatek go "rozparcelowć" bo on "byc ociążły".

@zakrawarski: nie wiem czy zauważyłeś, ale na eioba jest taki prostak który jak przeczyta pytanie "Przepraszam, a evergreeny są godne zaufania" dostaje pierdolca, cierpi za miliony i zachowuje się jakby miał owsiki w mózgu. Napisz coś na ten temat i wklej fotografia, czarno biała, z czasem już nieco wypłowiała z jego podobizna.

@zakrawarski: inni dowodzą swojej prostackiej głupoty, a ty dowodzisz swej inteligentnej i błyskotliwej bystrości. Przez 2 tygodnie nie potrafisz poprawić swych byków w tekście. Nawet tak prosta czynność przekracza twoje możliwości umysłowe. Do pouczania innych jednak się rwiesz jak świnia do koryta. Naprawę świata zacznij od siebie. Nie wstyd ci za tekst z taką ilością błędów pajacu:
http://eiba.pl/1l

@Hamilton: napisałeś parę komentarzy ale ponieważ głównie obrzucasz swoim błotem innych ...
To ich nie czytam ...

@Koriolan: jasne, a w każdym z tych komentarzy innych nazywam "skurwys..." na co ty byś sobie w życiu nie pozwolił, bo jesteś przewodnikiem i guru moralności na eioba żałosny hihihihi - hipokryto.

"Energia jest jedną wielką Świadomością" ..., a ja to widzę inaczej :) Według mnie energia jest nośnikiem świadomości, podobnie jak koń nosi jeźdźca który nim kieruje ... ;)

@pokrzywiony: może masz rację ale ja staram się dojść do samej "góry", co oznacza dla mnie jedną, jedyna rzecz.
Dokładniej napiszę Ci w następnym artykule ...
TSe - rozważania #1.
:-)))

@pokrzywiony: masz rację, chociaż ja inaczej to widzę. Według mnie nośnik świadomości jest tym jeźdzcem który nosi na grzbiecie konia, który nieustannie wiruje w cyklonie.

@Koriolan: ło matko - zanosi się na wielki cykl "Jednooki Cyklop w oku Cyklonu w samym środku wirującego Klopa".

@Hamilton: jakoś trzeba zrównoważyć ilość waszego chamstwa i prób gnojenia innych ...
Może ktoś coś zrozumie z moich artykułów ?
Wasze komentarze są jednostronne ... Nienawiść do innych ludzi ...

@Koriolan: Widzę, że coś piszesz ...
Ale ponieważ głównie lubisz wciskać kit to tego nie czytam ...
Może innym razem ?

@Hamilton: hi hi hi ...
Widzę, że coś niecoś zaczynasz rozumieć :-))))

@Koriolan: oto przykład dwustronnego komentarza twojego równie jak ty niepokalanego rycerza i małego, podłego dupka :
: pokrzywiony, 2 godz. temu ukryj komentarz -3 odpowiedz
( @Hamilton: "całe życie to robię i dlatego nikt mi nie rzuca kłód pod nogi"
Widzę okradając i niszcząc innych, taki to jesteś wspaniałomyślny teraz wszystko co skrywałeś w sobie wychodzi na jaw. ) Hihi - małe, tępe, podłe padalce pierdolące w koło, że ktoś ich gnoi..

@Hamilton: jeśli nazywasz kogoś dupkiem - oznacza to dla mnie, że brak Ci pewności siebie. Brak Ci wiedzy kim jesteś. Potrzebujesz się dowartościować ...
Ale w ten sposób nic nie osiągniesz. Widać to po tym, że musisz NA OKRĄGŁO kogoś flekować ... Bo jednorazowo nic nie daje. Ale i tak czujesz się źle :-)))
Bo coś Cię ZMUSZA do flekowania innych :-)))

@Koriolan: gdyby Cię nie zmuszało ... Tobyś tego NIE ROBIŁ ....

@Koriolan: a jak to jest z tymi ćwokami, którzy nazywają innych SKURWYSYNAMI panie eiobowy guru od moralności. Ci q...wa chyba mają nadmiar pewności siebie psychologu spod buddy..

@Hamilton: he he he ...
Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu :-)))
.
Pamiętaj, że nie zawsze byłeś taki jak teraz ...
Pamiętam gdy gnoileś tylko świstaka. Potem przyszedł tu Dyl i wyszło szydło z worka .... Z wielu worków :-))))

@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI.

@Hamilton:
http://eiba.pl/v79jg
Hamilton napisał:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

@pokrzywiony: :-)))

@Koriolan: ... :)))))

@pokrzywiony: a Hamilton napisał:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

@pokrzywiony: nie wiem czy wiesz ale Hamilton napisał:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

Hamilton:
Przestraszyłeś się, że będę pisał dużo artykułów ...
Bo nie zauważyłeś, że eioba ... OD TEGO jest.
Ty teraz generalnie obrzucasz innych błotem i myślisz, że po to eioba służy. Byś mógł próbować gnoic innych by trochę poprawić sobie swoje wyobrażenie o sobie
Od dłuższego czasu zwracamy Ci uwagę na Twoje błędne mniemanie ... Jak na razie bez skutku ...

@Koriolan: popatrz co Maniek do ciebie napisał a Hamilton napisał:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

@Hamilton: przepychanki są bez sensu ...
Tak z Twojej jak i z mojej strony, z pokrzywionego, serpico lub kogokolwiek innego ...
Czy nie widzisz ?

@Koriolan: przestraszyłem się bo ci zazdroszczę, że będziesz wirującym jak bąk Alberto Cwajsteinem fizyki której nie ma, bo nie miałeś jej w łóżku. I zwracasz mi żałosny chamie uwagę na moje błędne mniemanie, że nie jestem skurwysynem. I na razie bez skutku.

@Koriolan: ty już tak bełkoczesz pseudonaukowo, że jedynie krzywy Maniek, o mały włos absolwent szkoły podstawowej w Rybniczku może cię zrozumieć.

@Hamilton:
Hamilton napisał:
http://eiba.pl/u0ebl
"Mały, podły gnojku uważaj, bo za zniesławienie możesz beknąć. Jak ci rzucą te kłody pod te twoje krzywe nóżki to ci się zęby wyprostują."

@pokrzywiony: nie wiem czy wiesz, ale Hamilton napisał:
http://eiba.pl/u0ebl
"Mały, podły gnojku uważaj, bo za zniesławienie możesz beknąć. Jak ci rzucą te kłody pod te twoje krzywe nóżki to ci się zęby wyprostują."

@pokrzywiony: a Hamilton napisał:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

@Hamilton:
http://eiba.pl/v79jg
Hamilton napisał też:
"@Koriolan: " Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu ". Doprawdy? No to nazywam. Jesteście małe, tępe, podłe i chamskie gnojki. I to byłoby na tyle. A teraz twe łóśficone, pełne miłości i niewinne oczęta niech pokryją łzy i szoruj na skargę do admina. HIHI."

@pokrzywiony: Maniek napisz z łóśficunym skargę do admina, że od wielu miesięcy przekonujecie mnie, że jestem SKURWYSYN i ZŁODZIEJ a ja nie chcę się z wami zgodzić. Moje chamstwo jest n niedopuszczalne.

Pękamy ? Kasujemy artykuły z niewygodnymi komentarzami gdzie jest wyzywanie iluś osób przez twojego kolegę z real Piotra Wróbla, oraz także ciebie, panie walczący o kulturę i wolność słowa ? Czemu Wróblowi nie tłumaczysz że postępuje źle ? To nie jest jeden jakiś komentarz, to są tony wyzywania.

W takim razie lecimy dalej !
cytuję Piotr Wróbel
"Ksiadz zazwyczaj poza wyjatkami, nie jest wyzej na scieżce duchowej od wiernych. Czyli w miejscu które mozna by oznaczyć nr minus 1. Zaden wzor do naśladowania, w kwestii etyki, miłosci i madrosci ( poza wyjątkami)"

Serio ? Tylko wyjątki ?

"Tak na dobą sprawę gdyby nie sciaganie kasy, organizacja, logistyczna, wieczne

...  wyświetl więcej

Piotr Wróbel dalej., pokaz totalnej ignorancji i głupoty:
"Ateizm materialistyczny to już calkiem ciemna dupa i jak Kosciół to krok w tył od naprawy duchowej to ateizm materialistyczny, to już dwa kroki w tył."

Nie warto nawet chyba nic dodawać.

Piotr Wróbel:
"Ateistow nic nie trzyma, nawet wskazanja religijne. Tylko strach przed prawem. Ale skoro byli tacy cwani by z

...  wyświetl więcej

cytuję:
http://diamentowadroga.pl/dd27(...)rtnerek
"Ktoś powiedział mi wtedy, że powinienem najpierw przeczytać na temat buddyzmu coś wprowadzającego, mnie jednak życiorys tego słynnego jogina bardzo się spodobał. Nareszcie trafiłem na religię wolną od pruderii i moralizujących zakazów i nakazów. W jaki sposób działa ...  wyświetl więcej

Jeszcze pytanko, skoro rzeczy doczesne nie są ważne, to czemu Wróbel dał takie zaporowe ceny na jego obrazy co ?

I pamiętaj ! :
"W jaki sposób działa święty? Doprowadza 5000 partnerek do oświecenia przy pomocy miłości! W szkołach Diamentowej Drogi można znaleźć więcej takich przykładów, ale również w nich jogini tacy, jak Drugpa Kunlej są w równym stopniu popularni, co kontrowersyjn

...  wyświetl więcej

@Serpico: chyba nie do końca rozumiesz ludzi stojących w oku cyklonu ...
My lubimy się bawić ...
Malowanie obrazów to zabawa ...
A po ile się sprzedadzą ?
To nieważne ...
To nie jest ceną zaporowa ...
To taka cena by na ścianie nie wieszali jego obrazów jakieś neptki ...

@Serpico: to tak jak samochodem Veiron.
Nie chodzi o to by go każdy mógł kupić ...
Chodzi o to by sąsiad nie mógł sobie takiego kupić :-)))

@Koriolan:
Nie rozbawiaj mnie , krfytyk katolików, niezrzeszony promotor buddyzmu, malujący obrazy związane z religią katolicką, góral na krzyżu, faktycznie nie dla neptyków.
No no rzucaj nazwami aut, Krzywego będzie stać za 20 lat na kawałek ramki hahahaha .............

"Jego kłamstwa zwodzące nas,
Są jedynie zręcznymi środkami, którymi
Prowadzi nas na ścieżce

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Coraz bardziej opada zasłona tajemnicy ! A to akurat fun, faktycznie dobrze by było pójść z tym w real na ostro.
Pół wsi gdzie mieszka Wróbel, by miało ubaw po pachy.

dzenny Francuz, ho ho ........., swoją drogą w któreś fantazje wierzy ? Czekaj czekaj, wiem o co chodzi, on jest z jakiejś reinkarnacyjnej linii górali, od Francji, poprzez Tajlandię, aż do korzeni.

...  wyświetl więcej

@Serpico: z tą cena to oczywiście ... Żart :-)))
Ale nie bardzo rozumiesz wydźwięk tego obrazu ...
.
Budda i Chrystus przekazujący sobie mandarynkę ...
Poniżej krk zasłania oczy ze zgorszenia ...
Pomyśl trochę ...

@Koriolan:
Nasuwają się dwa pytania, co do samego buddyzmu, udajesz debila, czy jesteś debilem ? Na serio nie rozumiesz że jakiś gurujogin, najlepiej jak jest z linii "świadomie odrodzonych" w nowym ciele, może wszystko, wszystko co robi jest okay, może nawet orgie odwalać to jest okay, każde jego działanie ma go "oczyszczać " , po to żeby "nauczał" , mnichów, a mnisi już tak lekko nie mają ...  wyświetl więcej

@Koriolan: ŁAŁ - ty się zabrałeś za myślenie? Cały świat mi zawirował przed oczami, a Maniuś znów zobaczy wszystkie galaktyki wszechświata na jutubku.

@Koriolan:
Ty w ogóle nie rozumiesz czym jest buddyzm, to nie tylko same czakry i poziomy świadomości, ja rozumiem , bo myślę jak ludzie typu Hitchens, on nie warunkował mojego myślenia, przeczytałem książki jego i się okazało że myślę jak on,tylko jestem mniej wojowniczo nastawiony. Jednak przy takich zoranych łbach jak ten górski wieśniak, tak to górski wieśniak, on obraża, ja nie zamierz ...  wyświetl więcej

@Koriolan: "To nie jest ceną zaporowa ... 
To taka cena by na ścianie nie wieszali jego obrazów jakieś neptki ... "-No tak...A nauki Piotrowe?Też tylko dla majętnych?Czy dla gołodupców też?

@szubrawiec: Kori to taki Alberto Cwaistein i Picasso z Pueblos koło Beblos w jednym.

@szubrawiec: hi hi hi ...
Piotrowe w sensie stolicy Piotrowej to co łaska ale ... Nie mniej niż pińcet :-)))
Ale jak w sensie Wróblowej to tylko dla niebiednych ...
Bo biedni to z gołą dupą latają.
W sensie tylko za żarciem gonią i duchowość precz gonią.
Np jak serpo lub Hamilton :-)))

@szubrawiec: (żart)

@szubrawiec:
"-No tak...A nauki Piotrowe?Też tylko dla majętnych?Czy dla gołodupców też?"
Co rozumiesz pod pojęciem "gołodupiec" ?

@Koriolan: Zdzisław Andrzej Maria Joanna Elżbieta Grzegorz Sadowski się przemógł, uduchowił i ci się zrewanżował. Świątynia wiedzy duchowej zaczyna wirować.

@pokrzywiony: on pod pojęciem 'gołodupiec' najbardziej rozumie fraktale połączone z teorią słowa na odcinku energetycznym w wykonaniu zespołu tańca i pieśni "Wesołe Balbiny z eioba".

@Koriolan: jesteś tak dow-cipny, że musisz wężykiem podkreślić, że to żart. Najlepiej 3 razy. Ludzie, którzy na siłę chcą być dowcipni najczęściej wzbudzają tylko uśmiech politowania.

@Hamilton: ale się napisałeś ...
Znów obrzucasz swoim błotem innych ...

@Koriolan: jasne, ja się napisałem, a ty 7236 razy milczysz w swoich komentarzach
panie hihihi Hipokryciu wspomagany 4302 razy przez swojego powyginanego, chamskiego i pyskatego giermka.

@Hamilton: :-)))

@Koriolan: Koriolan - ))))))))))))))))))))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska