Login lub e-mail Hasło   

Upadek eioby

Kiedy to nastąpi? Już niebawem.
Wyświetlenia: 789 Zamieszczono 02/03/2019

Nim to jednak się stanie muszą wypełnić się następujące proroctwa:

1 Liwa da zielonego plusa Pokrzywionemu.

2 Koriolan zrozumie, że RD w jego wersji nikogo tutaj nie interesuje.

3 Serpico zapomni o Izie.

4 Dyl Sowizdrzał wróci z obrączką na palcu.

5 Zdzisław Sadowski umieści swój artykuł w Top 100.

6 Zakrawarski przyjmie księdza po kolędzie.

7 Hamilton zagłosuje na artykuł Milorda.

8 Geb wygra wybory prezydenckie, pokonując w 2 turze niejakiego Krzysztofa Kononowicza.

9 Marcin Sz. stwierdzi, iż zamiast miło wibrować lepiej jest pójść z kumplami na piwo.

10 Świstak zmieni wyznanie i przejdzie do Latającego Potwora Spaghetti. 

11 Szubrawiec powie prawdę.

12 Kolo przyjedzie na zjazd eioby i wypije brudzia z Koriolanem i Pokrzywionym.

13 Henear napisze w końcu coś optymistycznego.

14 Skalna Wiedźma przyleci na miotle i zarekomenduje arty Lajli.

15 Jotko poleci do Szwecji na spotkanie z pewnym znanym poetą.

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2088
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 810
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 854
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1483
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1281
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 415
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 932
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 960
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 671
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 648
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 695
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 969
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1112
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 572
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 579
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

15 Jotko poleci...gdy słonko o północy zaświeci a skórwiarski opluje fizyka targając pod pachą do Polski St. Michnika. Zagrają wówczas fanfary, Admin się ujawni by Sadosiów błyskotliwych udupić jak sugeruje Hamilton nasz Stary...

@jotko49: " Zagrają wówczas fanfary, Admin się ujawni by Sadosiów błyskotliwych udupić jak sugeruje Hamilton nasz Stary..."-Admin nie ud-upi, bo Sadoś szczwany i nieg-upi! Dziewki w Połczynie uwodzi i admina za nos wodzi! Jak widzę artykuł z 3-ema głosami-daję jeszcze dwa, by poszedł do popularnych.Róbcie tak samo!

@szubrawiec: coś pomyliłeś, to nie admin udupi Sadosiów a Sadosie udupią sobie po 5 punktów. I będą lamentować, że nie ma ich w popularnych, a winny jest Ham bez rodziny.

Ogólnie to ... Nie ma co komentować :-)))
Eioba ... JUŻ DAWNO umarła ... Ma tylko pośmiertne drgawki jak bożonarodzeniowy karp :-)))

@Koriolan: a te 1 400 000 którzy tu zaglądają w wypiekami na twarzy co ma dziś do powiedzenia światu Koriolanek i krzywy Maniek to pikuś. Ta skromność cię kiedyś rozerwie i eksplodujesz.

@Koriolan: " Eioba ... JUŻ DAWNO umarła ... Ma tylko pośmiertne drgawki jak bożonarodzeniowy karp :-))) "-A skąd takie wnioski? Byłeś tutaj gdy kwitło tu życie? Cy tylko tak godos, bo wsyscy tok godojo?

@szubrawiec: O przepraszam! Koriolanek nie godo, Koriolanek wyraża siebie i swą wirującą w czasie i przestrzeni energetyczną świadomość. Po nasymu blebleble.

  Koriolan,  02/03/2019

@szubrawiec: cóż ...
Już dawno admin ... Zmniejszył ilość głosów do 5-6 by artykuł stał się popularny. Już nawet nie pamiętam ile było wcześniej ...
Mówi Ci to coś ?

@Koriolan:
A Tobie już dawno Bóg zmniejszył ilość włosów i szarych komórek haahaah ...............
Po prostu nie pisał artykułów, wtedy wejście do popularnych to mniejsza ilość głosów, tak było zawsze panie doktor kant.

@Koriolan: pamiętam czasy gdy trzeba było mieć min 20 punktów, by przejść do popularnych. Sadosiów musiałoby być z 50 - ciu.Zdzisław by z łóżka nie wychodził tylko zapładniał te emerytki z Połczyna by powiększyć rodzinę. A ty?

@Hamilton: "pamiętam czasy gdy trzeba było mieć min 20 punktów, by przejść do popularnych. "-Jesteś przekonany, że na pewno tak było? W którym to było roku? Przeglądam historię popularnych i w zasadzie w każdym roku znajduję arty, które zdecydowanie nie mają 20 punktów.Jak to wytłumaczyć?

@szubrawiec: musisz większej staranności włożyć w swe poszukiwania. Szukaj a znajdziesz jak mówi nasz wielki guru Koriolanek:
http://www.eioba.pl/page186
http://www.eioba.pl/page187
http://www.eioba.pl/page188
http://www.eioba.pl/page189

@Hamilton: Zajrzałem w te linki, które mi podesłałeś.2011 był chyba rokiem gdy eioba gościła najwięcej użytkowników, nie zmienia to jednak faktu, iż w każdym z tych linków znalazłem arty, które,tak jak pisałem wcześniej nie miały 20 punktów: http://eiba.pl/x http:/ ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: wybacz mi. Istotnie, po dokładnym wyliczeniu średnia wychodzi 18,7820727667 a nie 20. A dziś Zdziś wspierany liczną rodziną może wskoczyć przy 5 i beczy, że mu to nie wychodzi przeze mnie.

@Hamilton: Średnia niewielkie ma tu znaczenie, bo jeżeli niektóre arty były naprawdę dobre to tą średnią mogły zdecydowanie podnieść.Ale tu nie o to chodzi.Nie mówimy przecież o średniej, tylko o tym, ile trzeba było mieć głosów by wejść do popularnych(według Ciebie 20).Skąd zatem znalazły się tam artykuły z 14 głosami, nie mówiąc już o tym, że taki artykuł(z 14 głosami)ileś z tych głosów dostał zapewne jak już wszedł do tych popularnych.

@szubrawiec: aleś się przyp.... Nie o to chodzi. Co za różnica 14 czy 22. Dziś można w skrajnych przypadkach wejść z 4 pkt. Nie kumasz o co chodzi? Jak nie, to dajmy sobie spokój.

""Zakrawarski przyjmie księdza po kolędzie.""
Jesli napisles to w formie -science fiktion- to jest dobre.
Jesli jako realna rzeczywistosc to ......hmmmmm ?
Bo jesli tutejszy ksiadz wpadlby na pomysl dodatkowego zarabiania na pukaniu do drzwi
to urzad podatkowy oblozylby takim podatkiem, ze musialby sie zapozyczy aby to spacic.
W 1976 roku urzad podatkowy zabral p ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: To taka lista 15 cudów według szubrawca ;)

@zakrawarski: ty możesz spać spokojnie. Za te wklejone zdjęcia nic ci nie zrobią. A za kaleczenie języka polskiego dopiero mają karać w przyszłości. Jednak wielokrotnie zdiagnozowałeś chorobę psychiczną, to może być dla ciebie okolicznością łagodzącą i "nie musis sie zapozyczy aby to spacic".

@zakrawarski:
Głupszy się robisz z dnia na dzień, to było kiedyś, ona osiągnęła najwyższy próg podatkowy, jak już coś dajesz , dawaj całe, teraz pewnie są niższe, aczkolwiek wysokie, ktoś za socjalne państwa musi zapłacić i są to ci którzy płacą wysokie podatki, a na takich akurat zawsze narzekają osoby pokroju Krzywego, a nie ja.
Poza tym czego ode mnie wymagasz, znajomości podatków ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Jeśli jesteś tym za kogo się podajesz i faktycznie ktoś z twojej rodziny, kupował kościół jak był na sprzedaż jako nieruchomość, to uciekał z progu.Daj spokój już tymi Pcimiami.

@Serpico: 'W 1976 roku urzad podatkowy zabral powiesciopisarce Astrid Lindgren ( to ta od "dlugiej ponczochy) 103 % podatku'. Nie do końca zabrał, ale w kampani wyborczej wyszły na jaw szwedzkie absurdy fiskalne. Pisarka napisała autobiograficzną bajkę pt. "Pomperipossa w Świecie Pieniądza", w której opisała bezsens obowiązujących regulacji. Ówczesny minister finansów zarzucił autorce, że wtrąca s ...  wyświetl więcej

@Serpico: miałem znajomego, który w tych latach był z-cą dyrektora pewnej sporej firmy w Polsce i w ramach jakiegoś szkolenia spędził w Szwecji kilka tygodni. Zmywając gary w jakimś podrzędnym barze zarobił kilka razy więcej niż jako polski ówczesny socjalistyczny boss. Pewnie bardzo chętnie płaciłby te szwedzkie podatki.

@Hamilton:
Aha , czyli dziura w systemie podatkowym, nie pierwsza, nie ostatnia, po Zakrawarskim trzeba wszystko sprawdzać, jak po dziecku :)

@Serpico: on czyta, ale nie bardzo rozumie co czyta i stąd jego problemy. Przypadek tej pani uzmysłowił Szwedom pewien kretynizm modelu państwa opiekuńczego, bo skumulowały się wszystkie jego negatywne cechy. Wyciągnięto wnioski i skorygowano to. Wszystkie populistyczne rządy świata mają tendencje do zabierania i dawania, bo to sposób na rządzenie. U nas też idioci się cieszą z 500 plus, ale to je ...  wyświetl więcej

@Serpico: generalnie chodzi o to by stworzyć wrażenie, że władza coś daje. Niczego nie daje poza tym co zabierze i pomniejszy o koszty obsługi tego "daje". W praktyce z każdej stówki 80 trafia do potrzebujących a 20 do tych co się tym zajmują (urzędaski, poczta, banki, biura, telefony, samochody, gabinety, komputery, pieczątki itp.)

  geb  (www),  02/03/2019

@szubrawiec:
Toś mnie wysko ocenił!
Nie mam szans z Krzysztofem Kononowiczem (Piłsudskim).
Jest na Wikipedii, ma poparcie swoich, zagranicznych itd.
Konon, Żarłak, Bęben, Niżarłak, Nibęben, Shrek, Knur, Spaślak ma miliony łapek w górę i ma zasięgi You Tube w wielu krajach.
A ja, mam zamknięte konto na You Tube, bo nie spełniam oczekiwań polityki tegoż kanału. To ...  wyświetl więcej

@geb: " Nie mam szans z Krzysztofem Kononowiczem (Piłsudskim). 
Jest na Wikipedii, ma poparcie swoich, zagranicznych itd. 
Konon, Żarłak, Bęben, Niżarłak, Nibęben, Shrek, Knur, Spaślak ma miliony łapek w górę i ma zasięgi You Tube w wielu krajach. "-No tak, szczególnie Knur, Bęben i Nibęben są niebezpieczni.Nic to.Damy radę MATko.Pozdrawiam cieplutko ze Wschodniej Polski:-)

@geb: ' wśród Was, mam szansę na budowę Boskiego Państwa Polskiego'. No fakt na eioba 3 głosy poparcia na 107.587 zarejestrowanych tj. 0,00278 %. W tym kliement, który daje buzi każdemu i wszędzie. Ło Matko - moc z tobą. Już widzę te tłumy rozszlochanych niebosko Polaków kroczące za naszym bóstwem z Katowic w 2020 roku. Pozdrawam też cieplutko.

  geb  (www),  03/03/2019

@szubrawiec:
Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli,
przez Syna Twojego, a Pana Naszego!
***
@szubrawiec
Dziecko Boga Żywego, dziękuję Ci za odpowiedź i dawanie nadziei.
Ale muszę zapytać, skoro tak dobrze, znasz pana Krzysztofa pseudonimy, to czy nie popijałeś sobie wódeczki z tym panem, on też ze Wschodniej Polski?
*****
Zapraszam na sp ...  wyświetl więcej

@geb: jak będzie wódeczka albo inne tańsze winko to będą. A Zbigniew Sadowski dopiero poczęty zostanie w sanatoriumie w Połczynie. Na razie nie ma praw wyborczych i w skroplonej postaci wódeczki się jeszcze nie napije.

  KoLo,  03/03/2019

@geb: Hahaaaa..... Hahaaahahaahaa....
DOBRE!! Można umrzeć że śmiechu!

A na poważnie, to przestań spamować, bo dostaniesz blokadę.

@koLo: na blokadę bozia nie pozwoli.

  KoLo,  03/03/2019

@Hamilton: Bozi nikt nie będzie pytał o pozwolenie. Nawet ona może mieć wqr*a czytając te chore treści.

@geb: Witaj MATko, niestety nie miałem okazji poznać pana Krzysztofa Kononowicza osobiście i napić się z nim wódeczki.On z Białegostoku, ja z Lublinka.Co do spotkania w Szczecinie,będziemy w kontakcie.Pozdrawiam serdecznie.

Super .. na piwo bez alkoholu, rzecz jasna. Miłe proroctwa i pełne humoru .. jako i Ty jesteś nim wypełniony. Pozdrawiam Serdecznie

@noyes: Dzięki Marcin.Pozdrawiam, również serdecznie(mam cichą nadzieję, że mój wafelek Ba-Dyl tego nie widzi, bo gotów obu nas skarcić i smagnąć rózgą klawiatury, że my tu jakieś papatki, buziaczki i inne kizi-mizi)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska