Login lub e-mail Hasło   

Kwantowa Teoria Słowa (4)

Teoria Słowa
Wyświetlenia: 132 Zamieszczono 05/03/2019
Przeciek z 5. wymiaru
 
Powszechnie sądzi się, że wszystko jest wiecznym drganiem wytwarzającym fale. Nauka wprowadziła prawa termodynamiki, które określają temperaturę ciała jako wynik drgań cząsteczek. Aby cząsteczka drgała potrzebne jest pojęcie energii. Nawet nasze myśli muszą mieć związek z drganiem materii i energią.
 
A tymczasem jest odwrotnie. To myśli są przyczyna drgania i energii. Kiedy nie ma myśli, nic nie drga - materia jest nieruchoma. Dopiero zaistnienie myślenia powoduje, że zaczyna ona drgać. Im bardziej myślimy, tym drganie materii staje się większe. Wiemy o tym chociażby doświadczając uczucia rozpalonej głowy, gdy bardzo intensywnie się nad czymś zastanawiamy. Bo myślenie wytwarza energię a jej widocznym efektem jest wzrost temperatury.
 
Tak więc najpierw była myśl, a z niej powstało drganie i energia. Zamiast teorii wielkiego wybuchu, powinna być zatem teoria wielkiej myśli, albo wielkiego pomysłu. W którymś momencie w naszej historii, w wyniku eksplozji potężnej myśli, jej materialna i świetlna postać zaczęła się rozprzestrzeniać tworząc nasz Wszechświat. Inflacja w pierwszych chwilach po wybuchu, która tłumaczy jednorodność obserwowanego świata, to wynik nagromadzenia ogromnej ilości myśli w jednym momencie i jednym punkcie przestrzeni.
 
No dobrze, ale skąd ta myśl się wzięła. Otóż ktoś (Bóg?) ma umysł zbudowany i działający w 5. wymiarze nie obserwowanym w naszym świecie. 5 wymiar jest bardzo malutki – mniejszy od rozmiaru Plancka. Z jakiejś przyczyny (zła dieta, papierosy, alkohol, stres itp.), ten ktoś miał mikrowylew – pękła mu żyłka w mózgu – i myśli z 5. wymiaru wylały się gwałtownie do naszej 3-wymiarowej przestrzeni + czas.
 
No i teraz najciekawsze – niewykluczone, że był to zwykły człowiek. Ale dla wszystkich wierzących, niech będzie to objaw mocy Boga.
 
Pozdrawiam.

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1052
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1162
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 720
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 652
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1006
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 828
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 737
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 707
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 878
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 600
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 571
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 526
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 897
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 982
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  05/03/2019

' Dopiero zaistnienie myślenia powoduje, że zaczyna ona (materia) drgać'.
Podobny a jak na przykład dostaniesz ciężką patelnią między oczy, przestajesz myśleć a patelnia ma to gdzieś i sobie drga. Hahahaha - brak myślenia nie oznacza, że nie można pisać artów na eioba. Jak widać można. Też pozdrawiam.

Nieźle to obmyśliłeś :-)))
Mnie np zastanawia takie pytanie.
Wszechświat waży ileś tam ton. Dużo ...
I jak taka masa może być ściśnięta w jednym punkcie ?
Z drugiej strony ciało człowieka bez problemu zamienia energię w materię i odwrotnie.
Gdyby przed wielkim wybuchem materia była w stanie energii to bez problemu by się zmieściła w punkcie. Ta cała masa wszechświata mogłaby być też ... W innej postaci niż masa lub energia.
Np w SŁOWIE ?

  Serpico,  05/03/2019

@Koriolan:
Faktycznie wypas, okazało się że Bóg chlał i jarał jak on, zaraz się okaże że był łysy.Wylew dopiero czeka na niego i boskie przejście.

To raczej nie może być człowiek w ludzkiej definicji człowieka. Poza życiem w większej ilości poziomów jest jeszcze kwestia Świadomości. Musiałbyś zdecydować czy nasz świat jest zbudowany w/g myśli tego Boga czy jako przypadek ?
Jeśli w/g jego Świadomości to jego intelekt musi być sporo potężniejszy od naszego.
.
Tym niemniej jestem za tym, że nasz trójwymiarowy świat jest od ...  wyświetl więcej

  Serpico,  05/03/2019

@Koriolan:
Tak się zastanawiam, kiedy do was dotrze że wasze pisanie, nie nadaje się nawet na opowiadanie SF , sprzed 200 lat hahahaha
Wygląda trochę jakbyście w ogóle nie wiedzieli co się w około was dzieje, nie wspominając o przeczytaniu czegokolwiek :).

  Hamilton,  05/03/2019

@Serpico: nie mów tak, Koriolanek to bardzo wykształcony i oczytany człowiek. W dzień pisze, a w nocy czyta to, co w dzień napisał. I nam nieustająco rozwija.

  Serpico,  05/03/2019

Po pierwsze nadałeś Bogu cechy męskie i założyłeś że będzie chlał i jarał aż do mikrowylewu ( myślenie życzeniowe, masz nadzieje że cię krew nie zaleje całkiem) , po drugie brak elementu japanese porn , dodaj że oglądał kreskówki z futanari i mu wyrosły od tego cycki.
Wiesz co to funatari ? Ty wiesz świnko hahaa ..

  Serpico,  05/03/2019

https://www.youtube.com/watch?(...)WXcziaY
Mało znany fizyk, musisz z nim przedyskutować wasze teorie.Podobno pracuje dla NASA i projektu "Jajko"

  Hamilton,  05/03/2019

@Serpico: zespół fizyków kwantowych rośnie. To znany fizyk jądrowy.
https://www.youtube.com/watch?(...)UcFL2sA

@Hamilton: https://www.youtube.com/watch?(...)UcFL2sA ... lepsza wersja serpica chyba ewoluował od ostatniego filmiku na którym tańczył kankana ... :))))))))))

@pokrzywiony: dostaniesz buzi za swą kreatywność. Wykapany Maniuś :
https://www.youtube.com/watch?(...)nkpiG0Y

@Hamilton: Też byś chciał, ale ona karaluchów nie całuje.

  Hamilton,  06/03/2019

@pokrzywiony: i dlatego ty jeszcze żyjesz, a ona ma o kilka zwojów w mózgu więcej od ciebie i nie drze dzioba na swoją właścicielkę : "ty pierrrrrd.... szmato, nawet pies cie d.....ć nie che" .

  Serpico,  06/03/2019

@pokrzywiony:
Ja bym się nie cieszył, on wygląda lepiej niż ty hahahaha ......... i to dużo lepiej haahah i bardziej wysportowany hahahahah .......
Lujek się pocieszył, graty podejścia.

  Hamilton,  06/03/2019

@Serpico: nie mów tak o Maniusiu. On też jest wysportowany. Jeździ na trójkołowym rowerku i ma siodełko odbite na rzyci. On zakłada rybnickie towarzystwo cyklistów jeżdżących bez powietrza w kołach. Czesław Lang ma im zorganizować wyścig "Do Klopsztangi i zarozki nazod".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska