Login lub e-mail Hasło   

Wir proto-myśli

Teoria Słowa
Wyświetlenia: 140 Zamieszczono 10/03/2019

1. Umysł człowieka nigdy nie jest spokojny. W każdym momencie życia docierają do niego proto-myśli, które ściąga z przestrzeni potencjał grawitacyjny. Proto-myśli wpadają w postaci wiru, w ukształtowany wzorcami słów umysł - wywołując typowe dla nas zwroty i skojarzenia. Proto-myśli są eterem, w którym zanurzony umysł, wciąż odbiera energię do myślenia - stąd myśli natręctwo.

Jednakże w każdym procesie odbioru, energia wiru stopniowo maleje aż do momentu zaniku w środku mózgu (obszar szyszynki). Proto-myśli, przebiegają przez bruzdy, w których następuje indukcja (powstawanie) słów, aż do ich dolnych zagłębień (rowków) - stąd mamy rozdzielność słów, ponieważ odstępy pomiędzy bruzdami, powodują odstępy między słowami. Całość przebiegu myśli, kontroluje zatem grawitacja, a konkretnie, jej stopniowy zanik wewnątrz mózgu.


2. Przebieg linii słów pisanych w wypowiedzi (dowolnej), obrazuje przebieg kolejnych obrotów wiru proto-myśli, które dokonują obrotu 360 stopni, z każdym przyczynowo-skutkowym następstwem myśli. Dlatego, tak ważne jest myśli puentowanie - innymi słowy, zamykanie pełnego obrotu myślenia. Myśli nie dokończone, nie spuentowane, nie dokonują pełnego obrotu wiru i pozostają jakby "zawieszone"


3. Bardzo dobrym przykładem pełnego, zamkniętego "obrotowania" myśli, jest poezja - której rytm wynika z potrzeby zamknięcia pełnego obrotu wiru proto-myśli. Istnieje w nas - a szczególnie u osób wrażliwych na odbiór Wszechświata - potrzeba "zamykania" myśli, w czasie, gdy wir, stopniwo przetacza się i zanika w środku umysłu (okolice szyszynki).

4. Jeszcze bardziej widoczne to jest w przypadku rytmicznej muzyki (i tańca), gdy wprost czujemy potrzebę, otwarcia i zamknięcia frazy - od toniki, poprzez subdominantę i dominantę … by z powrotem do toniki powrócić - a więc zamknąć kołem - obrotem o 360 stopni - to co spirala proto-myśli, dążąca do szyszynki w nas i w naszym odbiorze świata - wymusza.

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1052
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1162
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 720
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 652
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1006
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 828
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 737
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 707
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 878
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 600
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 571
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 526
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 897
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 982
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Całość przebiegu myśli, kontroluje zatem grawitacja, a konkretnie, jej stopniowy zanik wewnątrz mózgu".
To by się zgadzało. Ta grawitacja cię chłopie zabije. Na razie masz poważne kłopoty z myśleniem. I teraz nie wiem, czy wysłać cię w kosmos, by zatrzymać te szkodliwe procesy, czy wsadzić w F16 i poddać przeciążeniom grawitacyjnym by klepki wróciły ci na swoje miejsce.A może wystarczyłaby ...  wyświetl więcej

Astrologia do swoich obliczeń korzysta z czasu i współrzędnych geograficznych, na potrzeby wyznaczanie pewnych predyspozycji danego człowieka. Możliwe że stan pola grawitacyjnego na rozwój i ukształtowanie mózgu mają jakiś wpływ. Nie bez powodu starożytni Astrologowie kojarzyli położenie planet w kosmosie z losami ludzkimi.

@pokrzywiony: przed wynalezieniem zegara sprężynowego nie istniało pojęcie współrzędnych geograficznych. Zegar taki zbudował Christiaan Huygens około roku 1657, ale ..... starożytni korzystali z czasu i współrzędnych geograficznych i coś wyznaczali. Hahaha - no i Maniuś astrolog z kolegami teraz pisze pierdoły na eioba i wyznacza trendy i kierunki światowej nauce.

@pokrzywiony: hahaha jak starożytni namierzyli cyrklem z bambusa
Współrzędne geograficzne
Szerokość: 50°05′49″N
Długość: 18°32′30″E
to rodziły się zawirowane proto geniusze z Rybniczka, kury zanosiły się ze śmiechu i robiły sobie jaja z eteru między bruzdami na czole.

@Hamilton: " przed wynalezieniem zegara sprężynowego nie istniało pojęcie współrzędnych geograficznych. Zegar taki zbudował Christiaan Huygens około roku 1657, ale ..... starożytni korzystali z czasu i współrzędnych geograficznych i coś wyznaczali."
No jasne Hamilton wszechwładny ustalił że przed 1657, ludzie nie odmierzali czasu bo nie było zegarków, a nie mieli zegarków bo do komunii nie ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Przecież nie napisał o odmierzaniu czasu, jesteś kmiotem i tak siedzisz i starasz sobie udowodnić że jest inaczej, Astrologia to pseudonauka.

To lepiej poczytaj, nie widziałem :
http://eiba.pl/5

Jezus jako Edyp i to aktywny.Bez sensu go kusili, skoro sypiał z matką.

@pokrzywiony:
"Astrologowie korzystają z najnowszych osiągnięć nauki czyli współrzędnych geograficznych i czasu."
HAHAAHAHA i wyznaczają "ludzkie losy" na bazie współrzędnych ? Też mogę być, nawet bez, gdzie na peryferiach Moskwy, ktoś otwiera butelkę taniej wódki, takie same rzeczy dzieją się w Anglii nieraz hahahaha

@pokrzywiony: zegar słoneczny i wahadłowy nie spełniały warunków by odmierzać czas na statkach. Aby wyznaczyć współrzędne potrzebny był przyrząd pomiaru czasu niezależny od miejsca pobytu obiektu. Twoja przerośnięta inteligencja nie jest w stanie tego pojąć, więc proponuję abyś zajrzał na jutubka czy tam czasem jakieś nowe ptaszki nie ćwierkają albo ktoś nie uderzył młotkiem w cymbały i podzielisz się z nami swoimi wrażeniami.

@Hamilton: Dawne zegary sprężynowe i wahadłowe też wielu oczekiwań jeszcze nie spełniały, ale na ich pomiarach polegano bo tylko takimi dysponowano, zawsze było to lepsze od kierowania się na widzimisię czy też jak kto woli "intuicje", "przeczucie", itp ...
Metody odmierzania czasu i synchronizowania czasu też ewoluowały i ciągle jeszcze się rozwijają, by powstał system GPS musiano sobie po ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: do momentu wprowadzenia siatki współrzędnych nawigacja oparta była jedynie na obserwacji gwiazd. W sytuacjach kiedy niebo było niewidoczne żeglarze byli bezradni. Dopiero pomiar czasu na statkach w połączeniu z pomiarem szybkości spowodował rewolucję w nawigacji. Starożytni mieli sprężynowe zegarki z chińskich sklepów za 4 złote? Ty naprawdę jesteś aż tak głupi, że tego nie rozumiesz?

@Hamilton: "W sytuacjach kiedy niebo było niewidoczne żeglarze byli bezradni." ... bzdura.
https://latarnie.com.pl/index.(...)rskich/
http://www.latarnie.pl/
Właściwie idea systemu latarni morskich został udoskonalony do systemu GPS.

@pokrzywiony: Jasne takie latarnie stały na morzu co 100 metrów, albo były widoczne z odległości 1000 kilometrów zwłaszcza we mgle. - Od razu Maniuś widać, że ten GPS bez ciebie by nie powstał. Na szczęście mamy geniusza z oscyloskopem na holzgas z Rybniczka koło Paruszowic i się udało.

@Hamilton: Rzecz w tym że ty kompletnie nie rozumiesz o czym rozmawiamy, ale dzielnie próbujesz tu brylować stary bufonie. To że sobie poczytasz o paru faktach z historii to jeszcze nie czyni cię mądrym.
Mądrość na umiejętności składania tych faktów w harmonijną całość się opiera, a nie na bezmyślnym cytowaniu i zgrywaniu mądrali uzurpującego sobie prawo do pomiatania innymi.

@pokrzywiony:
Ja wiem, o wpływie latarni morskich na ludzkie losy, zapisane w gwiazdach, odczytywane za pomocą, o tego nie wiem hahaahhahhaha
Na kształtowanie mózgu większy wpływ mają dwie paczki radomskich i wódka niż grawitacja hahhahah
Co akurat widać :)

Ty i składanie czegoś w całość, oj .... ojejejejeejejej.

@pokrzywiony: z takimi jak ty geniuszami nie mam szans. Mam nadzieję, że GPS zostanie wreszcie zastąpiony przez te latarnie, a ty będziesz ten cały szeryf latarników latał w kosmosie z zapałkami w zębach. Bez tych latarni morskich cały ruch na morzu by zamarł. I znów musiałbyś ratować świat przed katastrofą astrologu.

@Hamilton: Przed ludzką głupotą, a zwłaszcza tą którą tu reprezentujesz ratunku nie ma. Przed taką głupotą to nawet Bóg ludzi nie uchroni.

@pokrzywiony:
No widzisz, taki głupi człowiek, a nie ma układu nerwowego wywalonego w kosmos od chlania i jarania.
Sam się ochronił.

@pokrzywiony: masz rację, hahaha - twój szacunek do Boga też jest imponujący matołku. Kto by pomyślał - jeden zwój w mózgu a tyle inwencji. Od jutra będziesz najlepszym kolegą zakrawarskiego i razem będziecie skandować "nima Boga, nima Boga" bo nie uchronił nas przed głupotą.

@Hamilton: Ja uważam że Bóg jest i to jest dla mnie oczywiste, jednak ta różnica przekonań nie powoduje żebym zaraz Zakrawarskiego kwalifikował do swoich przeciwników. Mnie się z nim dobrze rozmawia, różnica przekonań sprawia że jestem ciekaw jego punktu widzenia. W przeciwieństwie do ciebie gdzie ty za każdy najdrobniejszy błąd gotów jesteś toczyć wieloletnie krucjaty przeciwko swoim adwersarzom.

@pokrzywiony: Maniek ty zrób dwa pomiary czasu. Weź kajak i zabierz zegar wahadłowy i smartfona. Popływaj pół dnia i porównaj wskazania. Hahaha - zobaczysz, że smartfona trzeba wyrzucić. Maniuś gdybyś ty wiedział gdzie ja mam te twoje cenne wskazówki jak mam żyć.

@pokrzywiony: Maniuś nie można z siebie robić idioty i żądać by cię traktowano poważnie. To tak jakbyś zjadł ciastko i chciał mieć ciastko. I tu różnica przekonań nie ma nic do rzeczy. Przecież ja ci nie piszę komentarzy.

@pokrzywiony:
Wy prowadzicie krucjaty tego typu :
https://www.youtube.com/watch?(...)PUbyB4I

To trochę gorzej hahaaha

A dla mnie oczywiste jest. że Bóg którego istnienie jest dla ciebie oczywiste, nie miał wpływu na twoje losy zapisane w gwiazdach, gdyby miał, to jest robienie sobie jaj hahahaha, taki czarny hu

...  wyświetl więcej

@Serpico: Hahaha - może Maniuś też chce być kobietą, mieć dzieci i załapać się pincet plus. Trójka i ma więcej niż renta. No i te uroki cierpienia w ciąży.

@Hamilton: Nie pierdol mi głupot, do pomiaru prędkości poruszającego się statku czy samolotu na potrzeby nawigacyjne są potrzebne dwa pomiary czasu i położenia geograficznego. Pomiary prędkość względem wody czy względem powierza w nawigacji się średnio sprawdzały, oczywiście pomiary względem powietrza czy wody są stosowane do dzisiaj i dokonuje się ich na potrzeby oszacowania ilości potrzebnego pa ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Dla niego rzeczy które są oczywiste, oczywiste nie są, a rzeczy które nie są oczywiste, oczywiste są i w tym momencie można zamykać "temat", zamknąć, klucz wywalić hahahah :)

@pokrzywiony:
A po co ? Powinni się łączyć z ponadczasową "świadomością Boga" i tak lecieć, albo płynąć i tak właśnie odlecieliście i popłynęliście hahhahahaha
Tacy kolesie jak ty, się w ogóle nie sprawdzali w żadnym okresie dziejów ludzkości hahaha

@pokrzywiony: no tak, masz rację, pomiary względem wody i powietrza zastąpiono z czasem pomiarem względem oleju we łbie co skutkowało większą ilością latarni na nieboskłonach mórz i oceanologów z zacięciem astrologicznym w funkcji frazeologicznych związków z naturą Gibraltaru w wiekach średnich. A to przyznaję odbiło się na wątrobie Krzysztofa Kolumba który nie chciał wyjść za mąż za Niemca, które ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
"Jesteśmy sami w Jajku Kosmicznym.
Nie było żadnego lądowaniu na Księżycu, czy na Masie."
Zapamiętaj to ! I nie gadaj więcej o obrotach ! hahahhahaah
http://www.fronda.pl/forum/zie(...)39.html

Nasza kochana pani, "zaatakowała" Frondę :)

Nasza Ona Mat Ka ! A nie Frondy :((
HAHAAHA

@Serpico: ło matko óczeni mnożą siem jak króliki. To i Maniek bedzie magyster albo inny docent.

@Hamilton: Dalej pierdolisz głupoty, pomiar czasu bez pomiaru precyzyjnego położenia gwiazd niczego nie wnosił.
Precyzyjny pomiar czasu wspomagał dokładność w określaniu też położenia statku, a nie go zastępował. Tak czy inaczej pomiar czasu do nawigacji został wprowadzony ze względu na dokładność. Ale tacy idioci jak ty potraficie jedynie pierdolić o tym co przeczytacie i kompletnie nic ni ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Serio na wyspę ? A czemu ? Pachnie faszyzmem wyspiarskim hahhah .............
Tytan rozwiązań :).
Z twoim debilnym charakterkiem to się nadajesz tylko na post PRL i ZUS, gdzie ty byś się odnalazł, jak nawet języka byś nie potrafił się nauczyć ?

@pokrzywiony:
A że tak się dopytam, o co ci w ogóle chodzi ? Już nawet nie wiesz o co ci idzie w tej chwili, chciałeś udowodnić chyba że Astrologia od dawna sklasyfikowana jako pseudonauka, miała sens, tylko jakoś nie widzę dowodu ?

@pokrzywiony: hahaha - ci co sobie tak świetnie radzą wyciągają łapy po rentę by nie zdechnąć z głodu. Kto cię będzie utrzymywał i za co jak ci co płacą na ciebie podatek będą na tych wyspach gamoniu. A co ty tu rozwiązałeś ofermo na eioba. ? Sznurówki w realu muszą ci emerytki zawiązać a mądrujesz się jak podpity hawkingsonek spod biedabronki.

@Hamilton: Co kurwa w omawianym tu temacie, ma do tego moja renta ?. Jak kurwa masz coś do mnie tchórzliwy zasrańcu przyjedź do Rybnika, to ci zasadzę takiego kopa w dupę że ci gówno resztki mózgu razem z deklem wyrwie. Nie masz nic do powiedzenia potrafisz jedynie ubliżać, w realu byś już dawno zrozumiał żeś nie lubiany cham.
Poza jedyny swój wymiar bluzgania nie wyjdziesz, bo to wykracza ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Tyle ma że jest między innymi na brak wykształcenia, panie mędrzec. Oh .. fighter :)

@pokrzywiony: ' Historia nawigacji przestrzennej, też ma za sobą pewną ewolucje i nie spadła tak odrazu z nieba, jak to się niektórym wydaje'. Odkrycie tysiąclecia panie astrolog. Co by ta bidna ludzkość bez ciebie zrobiła. Hahaha - ty jesteś niezwykle lubianym chamem. Wręcz uwielbianym. Za mądrość, ślachetność, maniery, uczciwość, roztropność, erudycję i ....... wysokom kurturem osobistom w połączeniu z mega yntelygencją wrodzoną i nabytą. Przy tobie każdy jest debilem.

@Serpico: "Tyle ma że jest między innymi na brak wykształcenia, panie mędrzec. Oh .. fighter :)"
...
I jak zwykle się mylisz mam pismo że mam przyznaną rentę ze względu na przepracowane i udokumentowane lata pracy z których została wyliczona jej wysokość, a nie że jak to twierdzisz na brak wykształcenia.
Renta inwalidzka nie ma nic wspólnego z wykształceniem, to ty se tak inte ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Ma wtedy miała, teraz nie ma, nie ucz mnie proszę cię :) , po prostu nie możesz wykonywać pracy fizycznej, a takie jest twoje wykształcenie, zawodowe, to jest w tej chwili margines społeczeństwa.
To akurat ty chcesz zafałszować obraz, tak jak Koriolan.

Po pierwsze nic wam się nie chciało ze sobą zrobić, po drugie, nikt by z wami nie chciał rozmawiać ze względu n

...  wyświetl więcej

@Serpico: Niestety jesteś głupi i trzeba cię uczyć, a skoro nie przyjmujesz nauk to trzeba cię tresować byś społecznie szkodliwy nie był.

@pokrzywiony:
Tresować to może Koriolan dzieci, zresztą to robił, a ty nie masz kogo tresować, takich jak ty jest kupę, szczególnie w necie.
Ja się sam uczyłem, sam zarabiałem itd , dlatego że chciałem i dlatego jestem w zupełnie innym punkcie niż ty.

Akurat wy jesteście szkodliwi i to na paru polach i społecznie i dla państwa jako takiego, łącznie z całym zestawem ludzi od pierdół typu kosmici i innych.

@Serpico: " ... takich jak ty jest kupę, szczególnie w necie. "
..., a tacy jak ty to kupa szczególnie w necie. :))))))))))

@pokrzywiony:
A tak te groźby idą do akt, to co napisałeś wyżej to groźby.Na poważnie się ciesz że nie mam czasu, bo bym wam załatwił przyglądnięcie się waszym aktom, nie chodzi o gołe tyłki.Powinni i ustawić do pionu. I co by było wtedy ? Zacząłbyś grac pokrzywdzonego przez los ?

@pokrzywiony: z tak genialnym umysłem jak twój możesz studiować jednocześnie w ostatniej klasie podstawówki i pierwszej gimnazjum. Po roku miałby dwa fakultety i rentę specjalną premiera RP za osiągnięcia naukowe albo stypendium do szkoły specjalnej troski. .

@Serpico: Twoje też idą do akt, po za tym to nie jest groźba bo jej spełnienie jest uwarunkowane wolą oponenta. :)))))))
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i też nie potrafisz interpretować okoliczności, boś gamoń ( podobno wykształcony gamoń ).

@pokrzywiony:
Nikt z tobą nie będzie rozmawiał , bo nie wyglądasz, nie umiesz wprowadzić nawet samodyscypliny, nic kompletnie sensownego nie umiesz.
Moje niby z czym ? Już się skończył wojownik ? Nic nie potrafisz sam zrobić, nawet tu jesteś miernym dupowłazem i kombinatorkiem, nie cierpię takich.

@Serpico:
"Nikt z tobą nie będzie rozmawiał , bo nie wyglądasz, nie umiesz wprowadzić nawet samodyscypliny, nic kompletnie sensownego nie umiesz. "
...
... hehe, to po co ze mną gadasz ? Sam sobie przeczysz, gamoniu.

@pokrzywiony:
Gadam ? Śmieję się z twoich pomysłów, ciężko to nazwać rozmową , jakby do tego mam prawo ;)

@pokrzywiony: hahaha - co to jest uwarunkowanie wolą oponenta ?

@Serpico: To sobie korzystaj póki co, zanim cie w klatkę nie wsadzą i nie zaczną batem tresować. :)))))))))

@pokrzywiony:
Jasne jasne , jesteś najgorszym typem z możliwych, słaby fizycznie, słabe psyche, bazujący na innych ludziach, koszmar, do tego dobiłeś ten koszmar alk i fajkami.
Intelektualnie jest hm, no jest jak jest hahah ........., lepiej nie będzie na pewno :)

@pokrzywiony: a kiedy cię z tej klatki wypuszczają, że jesteś tak radośnie podniecony? Kaganiec na wszelki wypadek sobie zostaw, bo możesz zęby stracić i głębia uśmiechu ci się nieestetycznie powiększy.

@pokrzywiony:
Okay będę korzystał , ty w tym czasie możesz zacząć udawać kolesia "typ leader" i napisać kolejną łzawą story, czemu takim nie zostałeś, będzie krótka, "wszyscy mieli mnie w dupie i traktowali pobłażliwe" hahaha

@pokrzywiony:@Hamilton: "Jak kurwa masz coś do mnie tchórzliwy zasrańcu przyjedź do Rybnika, to ci zasadzę takiego kopa w dupę że ci gówno resztki mózgu razem z deklem wyrwie". No to są niewątpliwie groźby karalne.
https://www.youtube.com/watch?(...)WF18Hw4
Ja zgłoszam na policję, że nie mogę do końca życia jechać do Rybnika. Screen zrobiłem, bo ty jesteś jak widać już zdolny do wszystkiego.

@pokrzywiony:
Nawet co do renty pomieszałeś hahhaahha, renty na tamte czasy, były na brak zdolności do wykonywania zawodu, przy danym schorzeniu, jakie ty bzdury piszesz to się w głowie nie mieści, ludzie na wózkach kończą prawo, pisałem ci kiedyś że znam taką osobę i pomagają osobom niepełnosprawnym w AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ, skoro jesteś taki hiper inteligentny, to powinieneś wtedy spokojni ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Aaaa tak , to że uważam że renta to ostateczne rozwiązanie i byłoby mi w ogóle głupio się starać o rentę, dopóki mogę normalnie funkcjonować, a mogę i to robię, to czyni mnie jednostką szkodliwą społecznie.
HAAHHAHAAHAHA

Czasem wkurzasz płaczem, czasem jesteś śmieszny do bólu, właśnie mnie rozbolało hahhaa

@pokrzywiony:
Ta , ile lat gniłeś z tym wykresem złota ? 3 ? hahahahhaha
Jesteś genetycznie spaprany, najgorsze że słabo dociera że każdy ma swoje miejsce, no i niestety kolesie po samej zawodówce mają także.
Tak jak niedoszli doktoranci inf :)

@pokrzywiony:
Ty masz tu tyle głupich występów że głowa mała, kiedyś był koleś który próbował zrobić coś w stylu ściąga.pl , to mu zacząłeś zadawać pytania o reformę edukacji i tak się ciągnie to wszystko razem haahaah
A potem jesteś niesamowicie zaskoczony że ktoś się z tego śmieje.

Wy po prostu macie skopane charaktery i tyle :)

@pokrzywiony:
Ładna ładna , ma połowę subów, PorozmawiajmyTV hahahhahhhahah , czyli tej tv, dla oszołomów, dopytaj ją czy krytyka oszołomów to tez toksyczne ? hahahhaha
Taki żałosny typek a tak się rzuca :)

Aaa jeszcze dopytaj czy mogę się śmiać z ludzi którzy uważają że żyjemy w jajku, albo że ziemia jest płaska, a "niebo" to projekcja z NASA.

A potem zatop się w modlitwie o rozum hahha

@Serpico: Ta ładna dziewczyna gada o takich typach jak ty, ale z perspektywy osobistych relacji. Taka jest twoja osobowość i ona wynika z twoich tu zachowań.
Więc sobie posłuchaj w jaki sposób jest widziane twoje zachowanie.

@pokrzywiony:
Co ty pierdolisz, akurat miałem zryty charakter do kobiet :), za co generalnie zapłaciłem , takie życie haaah
Czyli de facto za bardzo się rozczulałem :)
Ja jestem narcystyczny ? Tak sobie, ja jestem konkretny, to co innego :).

Jakaś nadwrażliwa chyba, albo gra, no miejmy nadzieje że nie trafi na kolesi z dwie lewymi łapami, to może ją wybić z rytmu hahah

@Serpico: "akurat miałem zryty charakter" ... nadal masz i to jest twoje prawdziwe kalectwo, nie niski wzrost czy jakieś pozostałości po wypadku.

@pokrzywiony:
Już widzę jakby miała być twoją partnerką, dostała by szału w dwa dni hahahahhahaa

@pokrzywiony:
Nie , teraz mam dobry, teraz ja się liczę :) a co do związków, pisałem parę razy, nie jestem typem frajera, który będzie zap... na to co pani wymyśliła w swoim życiu i zjebała, a większość jakie poznam w moim wieku singielek to takie panie :).
Niech inni orają, całując smak 10 ków penisów, no nawet w sumie więcej hahaa

Max Serpico, mówię jak jest !

@pokrzywiony:
Co ty pieprzysz człowieku to twoje, idź powiedz Putinowi że jego wzrost powoduje kalectwo, Miedwiediewowi też możesz wspomnieć :) , tak zbiegu.

Mózg, liczy się mózg, a ja go mam i to duży :)

Kotek na poważnie nie skacz :) , z wypadkiem też nie, z moimi obrażeniami , byłbyś trupem, ale doprowadziłeś do stanu trup bez tego.

@pokrzywiony:
Pozostałość to przeszczep skóry, który ciebie by zabił.No niestety, jesteś odpadem genetycznym.

@pokrzywiony:
Udowodnij chłopcze w real że jesteś taki ą ę . Zrobisz to ? Niee ..... bo jest too late, ale pisać o ludziach śmiecie, umiesz.Cały wasz płaski zestaw, to ludzie wywaleni dokumentnie z kolein życia.
Ale do was nie dociera że nie macie moralnego prawa do NICZEGO.

@pokrzywiony:
Nigdy nie miałem kompleksów na punkcie wzrostu, nigdy nie miałem kompleksów na punkcie kutasa, a gdybym miał zaczynać życie od nowa, postawiłbym całkiem na siebie. Wiesz czemu ? Bo wtedy jest OKAY, a ja lubię jak jest OKAY.
Okay ? :)))

W żadnym innym społeczeństwie nie macie racji bytu, żaden, jeden najgorsza praca w innym.
Nie bądźcie śmieszni i żałośni.

@pokrzywiony:
Podobny pisze o Angielkach, że są otyłe, oczywiście bzdura, że rzyga na ich widok itd, a taka Angielka, jest na przykład księgową w Tesco i wydaje na kosmetyki dwie jego pensje i ma w dupie teorie słowa i pomysły z wpływem grawitacji na ukształtowanie mózgu.
Oraz jego także
Howgh

@Serpico: Od mojego ostatniego komentarza jaki do ciebie napisałem, napisałeś do mnie 7 komentarzy o sobie i o tym jaki ja jestem. Obiektywnie ujmując wprost, masz problem z beretem. Ja nie muszę niczego udowadniać znam swoją wartość i drogę dokąd zmierzam. Piszę do ciebie dzisiaj akurat trochę z grzeczności i trochę dla tych milczących czytelników w tle. Nie interesuje mnie twoja opinia na mój temat, zresztą jest mi znana bo przecież zanudzasz mnie nią już od kilku lat.

@pokrzywiony:
TY NIE MASZ WARTOŚCI, nie masz, zaprzepaściłeś, nie świeć mi twoimi ocenami, bo znów zaczniesz jęczeć i się chować.
A kogo interesuje twoja opinia na mój temat ? Ja wiem z kim piszę, tak jak wiem kim są Koriolany, Jasie i panowie profesorowie od czakr.

To zmierzaj, w międzyczasie możesz przestać pisać bzdury.Ja mam problemy ? Nie tak dawno mi pisałeś że będę dźw

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Nawet z rentą i z orzecznictwem pieprzysz bzdury, kiedyś pisałeś że ci dokumentację medyczną zgubili, oh , tej nie zgubili.
Jak tu więcej ludzi było, to byłeś zamknięty na trzy spusty, albo ci zamykali buzię racjonalni kolesie, poza tym ty tu jesteś znacznie dłużej i to bez przerwy, a ja miałem kilkuletnią, ty żyjesz tym portalem, co ja akurat mam w dupie.

@pokrzywiony:
Gdzieś tu widziałem pana co bił dzieci hahaahaha ....................... a teraz pisze że miał żonę, firmę, dzieci, obecnie ma zryty beret i kochankę, a dzieci odzyskuje hahaaha

Poniekąd pisał że alkoholiczka, ale co tam, luzik, tak się budzi świadomość, albo rozmywa ego, albo budzi ego i rozmywa świadomość.
W każdym razie, rozmyta historia. Natomiast twoja histeria nie hahahaah

"Proto-myśli są eterem, w którym zanurzony umysł, wciąż odbiera energię do myślenia - stąd myśli natręctwo."
Widzę to trochę inaczej.
Owszem, proto-myśli tworzą eter ale umysły mają różne masy. Użyjmy tu dokładniejszego określenia - ego. Ego to część umysłu, który składa się z nagromadzonych w czasie życia poglądów, teorii, myśli, zaciemnień, domniemanych krzywd i złości. Im tego je ...  wyświetl więcej

@Koriolan: rozszerzyłem swoją wypowiedź tutaj ...
.
http://eiba.pl/5

.

  Serpico,  11/03/2019

@Koriolan:
A natręctwa myślowe nie obejmują natrętnych myśli o ego ?

  Hamilton,  11/03/2019

@Koriolan: wyślij Koriolanowi smsa albo list polecony.

"a więc zamknąć kołem - obrotem o 360 stopni - to co spirala proto-myśli, dążąca do szyszynki w nas i w naszym odbiorze świata - wymusza."
.
To odpowiada na pytanie dlaczego wszyscy są ... SZUKAJĄCYMI.
Chcemy po prostu wykonać pełen obrót ....
Wyjść z Boga, pożyć i powrócić do Boga.
Lub inaczej ...
Być głębia oceanu, poruszyć się falą i powrócić do głębi ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska