Login lub e-mail Hasło   

KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://salon24.pl
Co to jest KOD Nikomu nie odbiera się wolności słowa, wręcz odwrotnie - przywraca się wolność słowa większości narodu, która była tego pozbawiony w kontekście manifestac...
Wyświetlenia: 229 Zamieszczono 10/03/2019

Co to jest KOD

Nikomu nie odbiera się wolności słowa, wręcz odwrotnie - przywraca się wolność słowa większości narodu, która była tego pozbawiony w kontekście manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji w Warszawie To KOD jako dawna część politycznych elit głównie o zabarwieniu lewicowym przywłaszcza sobie Polskę jako kontynuację aparatu komunistycznego.

Ktoś wygrał te wybory w sposób demokratyczny ktoś je przegrał. Ktoś jest większością, ktoś mniejszością. Oczywiście mniejszość ma swoje prawa. Nikt mniejszości praw ani nie odmawia, ani nie ma zamiaru odmawiać. Ale każdy kraj ma być rządzony z wolą większości, bo na tym polega demokracja, o to w tej demokracji chodzi, żeby wybierać i podejmować decyzje zgodnie z tym, co naród uznał za niezbędne do zrealizowania .

KOD to "część dawnych elit, kontynuacja aparatu komunistycznego"

Zdaniem wielu Polaków manifestujący w protestach KOD to "część dawnych elit, które przywłaszczyły sobie Polskę przez ostatnie 25 lat". Zaznaczył, że część z nich "to kontynuacja aparatu komunistycznego - bezpośrednio są to właśnie ci ludzie, albo ich najbliżsi".

Teraz krzyczą, że odbiera się Polsce wolność słowa. To nieprawda, nikomu nie odbiera się wolności słowa, wręcz odwrotnie - przywraca się wolność słowa większości narodu, która była tego pozbawiona. Mamy do czynienia z rodzajem buntu części dawnych elit przeciwko narodowi, przeciwko ludowi, który wygrał wybory.

Teraz, gdy lud i patrioci polscy wygrali, część tych elit zarzuca ludowi i patriotom, że bezprawnie korzysta z demokracji. Po prostu tym ludziom się coś pomyliło. Przypominają się im czasy okresu komunistycznego, kiedy powołując się na klasę robotniczą, rządzili przeciwko narodowi.

"Front patriotyczny skupiony wokół PiS"

Wielki ogólnopolski front patriotyczny skupiony wokół patriotów, którym los ojczyzny jest wartością najważniejszą tworzą ludzie, którzy przez dziesięciolecia walczyli, których rodzice "gnili w więzieniach" i byli skazywani na kary śmierci.  Demokracja została wywalczona dzięki wysiłkowi narodu, Kościoła i tych, którzy ginęli za Polskę wolną - Żołnierzy Wyklętych..

Nie damy się zakrzyczeć ani zaszantażować bez względu na to, czy robią to ci ludzie na ulicy, czy w Sejmie, czy też sięgają po "bratnią pomoc". Nawiązuję do tych sformułowań, które dzisiaj padły z ust polityków.Nawiązywanie do "bratniej pomocy" to nie jest w Polsce dobry kierunek myślenia wręcz przeciwnie czyżby KOD pragnie interwencji obcych na sił w Polsce - tak mówią polscy patrioci na kontr manifestacjach.

Komitet Obrony Demokracji raczej Komitet Obrony utraconych przywilejów, afer, ośmiorniczek i poniżania Polskiego narodu w każdej sytuacji to krzykliwy zlot elit minionej ekipy rodem z resortowych dzieci i komunistycznej poprzedniej niechcianej epoki. Przeminie  to zjawisko pod nazwą KOD tak szybko jak z krzykiem nastało.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1111
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 565
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 685
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 727
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 772
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 614
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 380
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 754
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Wolność słowa, ona jest dziś nawet większa, już każdy może powiedzieć co myśli i to w mediach publicznych, wystarczy że myśli on tak, jak nakazuje myśleć propaganda pisu, wystarczy, że mówi, że totalna opozycja… (awanturnikom politycznym mówimy nie – hasło PRLu, wróg musiał być i odpowiadał za stonkę i wszystko co było złe), bo wiadomo było, że... jest dobrze, a będzie lepiej (hasło PRLu) i że dob ...  wyświetl więcej

@milord36: hahahaha - tupnij nogą i nie daj się Lipski. Tylko sobie nóżek nie połam. Przebieraj nóżkami i kopiuj dalej. Bezmyślne zżynanie cudzych wypocin i plucie to chyba jedyna rzecz, która ci jako tako wyszła w życiu.

@milord36: w przyszłym miesiącu wujcio Adolfik będzie miał urodzinki. Gdzie w tym roku hajlujesz?

@Hamilton:
Zły artykulik o kolegach ? Wiem,wiem.

@Hamilton:
A teraz szybciutko do spanka !

@milord36: haha jak kliement na ciebie głosuje to znaczy, że ty i twoja debilna kopia cacy.
http://www.eioba.pl/kliementDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska