Login lub e-mail Hasło   

Odbiór myśli z Kosmosu

Teoria Słowa
Wyświetlenia: 108 Zamieszczono 13/03/2019
Człowiek odbiera proto-myśli, nieustannie nadchodzące z kosmosu. W czasie podróży wokół środka Galaktyki, Słońce wraz planetami, zakreśla helisę*. Wirujący układ ciągnie za sobą przestrzeń - efekt przewidziany teorią Einsteina i potwierdzony doświadczeniem**. Małe zawirowania przestrzeni, podobne do zawirowań powietrza, są neutralizowane na powierzchni obiektów grawitacyjnych - takich jak Ziemi. Natura utylizuje je m.in. poprzez umysł człowieka, wykorzystując ich energię do tworzenia myśli. Proto-myśli wypełniają cały Wszechświat - i wszystkie zapisane w nim myśli, są dostępne umysłowi człowieka. Każdy umysł ma inne uformowanie - wynikające z genetyki, wychowania, oddziaływania zewnętrznego - a więc potrafi odbierać inne myśli.
 
W artykule*** zamieszczonym m.in. w "Independent" (13/03/2019), naukowcy poddali badaniu umysły aktorów, odgrywających różne role. Okazało się, że utożsamianie się bohaterem, np. ze sztuki "Romeo i Julia" Szekspira - wywołuje określone uaktywnienia jak i zablokowania części mózgu. Badanie widma MRi ujawniło, że gra aktora nie jest tylko zwykłą, nawet perfekcyjną deklamacją tekstu, ale w istocie następuje częściowe przeistoczenie jego osobowości. W czasie gry, aktor niejako odbiera myśli innej postaci - przeistacza się w nią. Czy zatem nie jest to odbiór myśli, zapisanej już wcześniej w Kosmosie?
 
Można wpływać na strukturę własnego umysłu, rozszerzając zakres i rodzaj odbieranych myśli. Można wpływać na jego kształt do tego stopnia, że odbierane zapisy proto-myśli całkowicie zmienią sposób wypowiadania się, a więc i osobowość. Układ neuronów, rozkład i kształt kory mózgowej - wpływają na rodzaj odbieranej informacji. W przypadku aktorów, o wyćwiczonych mózgach, pozwalają odgrywać role realistycznie, wzbudzające podziw widowni i krytyków sztuki.
 
Zatem … ćwiczmy umysł, tak samo jak ćwiczy się mięśnie, by móc odbierać kosmiczne zapisy, nieograniczonego oceanu myśli … Boga.

* https://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU
** https://pl.wikipedia.org/wiki/Gravity_Probe_B
*** https://www.independent.co.uk/news/science/actor-brain-scans-mri-acting-romeo-juliet-shakespeare-neuroscience-a8819891.html

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1060
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1168
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 724
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 656
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1010
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 831
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 740
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 710
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 881
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 604
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 573
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 529
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 905
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 998
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 486
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Być może myśli Boga odbieramy z mikrofalowego promieniowania tła, co jest widziane jak biały szum elektromagnetyczny którym jest wypełniony kosmos ? Może odbieramy to z czym się zestrajamy ( utożsamiamy ), a w tym szumie jest zarejestrowane i udokumentowane wszystko co się wydarzyło i prawa istniejące od zawsze z których odradzają się wszechświaty ( taka kosmiczna biblioteka wszech czasów ) ?
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: chyba nie da się tego rozstrzygnąć, choć pomysł że szumy tła to mierzalny efekt akaszy jest świetny :-)))
Ale na razie chyba - za mało danych :-)))

@Koriolan:
"Ale na razie chyba - za mało danych :-)))"
...
Nie tak do końca, miałem styczność z algorytmami dzięki którym wydobywa się konkretne informacje z przestrzeni szumów tła, ba nawet współczesna kryptografia opiera się na kodowaniu informacji w przestrzeni szumów.
Wiec ta koncepcja wcale nie jest taka zwariowana jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. :)
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: nie mówię, że Twoja teoria jest zła tylko, że za mało o tym wiem i naukowcy wiążą promienie tła z wielkim wybuchem a nie z istnieniem proto-myśli :-)))

@Koriolan: Z tym że interpretacja promieniowania mikrofalowego tła nie specjalnie pasuje do koncepcji pozostałości po wielkim wybuchu. Bo gdyby tak miało być to równomierny rozkład tego promieniowania w przestrzeni tej koncepcji przeczy, bo to by musiało być wiele wybuchów porozrzucanych w przestrzeni by móc wyjaśnić jego równomierny rozkład. Ale naukowcy z tego promieniowania próbują odczytać jak ...  wyświetl więcej

Nieźle to wszystko opisujesz ...
Przy czym ja widzę to trochę pod innym kątem. Ja utrzymuję mniej więcej kierunek na upraszczanie teorii, czyli pamiętam o brzytwie Okhama.
I tak ...
Umysł jest jeden ale poszczególne części określane tutaj jako umysły indywidualne są jedynie "wydzielone". To lepiej tłumaczy zdolności aktorów, którzy "rozpuszczają" granice i przemieniają swoją ...  wyświetl więcej

Potwierdza to Twoje przejście do 4-go wymiaru, gdzie poczułeś spokój. To zmieniło Twoja osobowość na osobowość ...

Ćwiczenie umysłu to ... RD - rozwój duchowy.
Jak pisałem RD to OTWIERANIE osobowości, pozbywanie się zaciemnień, czyli indywidualnych przywiazań do rzeczy ze świata zmysłowego. Wtedy umysł indywidualny robi się "pusty" i może "napłynąć" do niego Umysł Boga.
Opisując to statycznie ...
Oddzielona część Umysłu pozbywa się granic oddzielenia i łączność z resztą Umysłu się poprawia :-)))

@Koriolan: "Ćwiczenie umysłu to ... RD - rozwój duchowy. "
...
... tylko że spożywanie alkoholu i wyrzucanie z siebie emocji za pośrednictwem paplaniny tym ćwiczeniom nie sprzyja.
Z ćwiczeniem umysłu jest jak z ćwiczeniem mięśni, jeśli robi się to źle można sobie zrobić krzywdę.

  geb  (www),  18/03/2019

@podobny:
Dziecko Boga Żywego
Nie znam języka angielskiego mimo, że w szkole średniej był obowiązkowy (rosyjski i angielski).
Co tam stoi w tym YT linku coś podał?
Bo nie wiem jak ocenić ten artykuł.

pozdrawia "MAT ka"
http://www.raj.org.plDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska