Login lub e-mail Hasło   

Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie

wypowiedź na wp.pl, pewnego profesora (...) bardzo znamiennie oddaje moralny i logiczny chaos panujący nawet, a może zwłaszcza, w umysłach nominalnych autorytetów i ludzi władzy
Wyświetlenia: 277 Zamieszczono 20/03/2019

Minęły cztery dni od chwili zamieszczenia artykułu pt. Szaleństwo LGBT, ale okazuje się, że koniecznie trzeba coś dopowiedzieć w nieco innej sferze tej sprawy.

Zdecydowałem się na dodanie paru zdań, bo skłoniła mnie do tego wypowiedź na stronie wp.pl, pewnego profesora. Myślę, że bardzo znamiennie oddająca moralny i logiczny chaos panujący nawet, a może zwłaszcza, w umysłach nominalnych autorytetów i ludzi władzy, funkcjonujących w obecnych społeczeństwach Polski, Europy i świata.

Pan profesor wypowiedział się między innymi tak:   cytuję: "Z kolei homofobowie to często ludzie, którzy odczuwają jakiś nieokreślony lęk przed nieznanym, niezrozumiałym. Nie akceptują zmian kulturowych, nie pojmują, że są ludzie, którzy chcą i mają prawo żyć inaczej." koniec cytatu.

Skomentowałem komentowałem tę wypowiedź i chcę ten komentarz tu przytoczyć, zamiast układać zdania na ten sam temat od nowa. 

Oto on: "Coś się panu profesorowi pomieszało. Kto tu nie rozumie (jak nie homoseksualiści właśnie) że są ludzie, którzy chcą i maja prawo żyć inaczej?
Poza wszystkim co innego jest najgorsze. To mianowicie, że faceci na stanowiskach prezydentów miast podpisują porozumienia ewidentnie sprzeczne, czyli lekceważące i poniżające Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej.
Za takie coś Warszawiacy i Krakowianie powinni już po pięciu minutach wywlec takich urzędników z ratusza za uszy i kopnięciem w cztery litery wyprawić na wieczną, polityczną emeryturę.
Jak może to być, żeby ludzie na społecznych stanowiskach nie szanowali praw ustanowionych przez te społeczeństwa i obowiązujących w tych społeczeństwach?
Poza tym Konstytucja przewiduje nadzwyczajne procedury do natychmiastowego usuwania takich samozwańczych dyktatorów, więc na co czeka Sejm?
- Czy i posłów w takim razie nie powinien naród pogonić - skoro nawet nie zauważyli zniewagi podstawy prawnej państwa - i wymienić na właściwszych ludzi?
Czy podobne głosy w obronie legalnie istniejącego prawa i wołanie o wyrzucenie z przestrzeni publicznej tych, co je lekceważą i łamią, jest mową nienawiści, czy patriotycznym głosem rozsądku?
Kto, jak nie władza, która nie reaguje na łamanie prawa i/oraz sama je łamie, jest odpowiedzialna za podnoszenie się poziomu agresji i skółcenia w bezsilnym, oszukanym przez nią społeczeństwie?

Stało się rzeczą nagminną,  że władza jest podstępnie od społeczeństwa wyłudzana, kradziona. Dochodzą do  niej obecnie coraz częściej oszuści typu prezydenci Warszawy i Krakowa, czy aferzyści którzy osłaniali karuzelę podatku VAT. Gdy tylko dostaną stanowiska, wyłączają je samozwańczo spod prawa tego państwa i działają na własną rękę.  Wbrew temu prawu i wbrew narodowi, który to prawo ustanowił. I nie przecież po to, żeby jakieś miejscowe kacyki, tu czy tam, sobie nim tyłki wycierali. Tym bardziej nie po to, żeby jakieś lokalne Hitlerki go nie pomijały po to, żeby gnębić faszystowskimi ideologiami naród, który ich w dobrej wierze wybrał zgodnie z prawem i dla prawa, a nie dla jego łamania. Który to prawo ustanowił między innymi po to, żeby zabezpieczyć się przed takimi, jak oni.    

To słabość państwa niebroniącego własnego prawa sprawia, że takie małe Hitlerki, bezkarnie rządzą sobie, jak chcą. 

Oczywiście władzę wybiera naród, i ma taką, na jaką się zgadza.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1263
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1102
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 555
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 720
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 366
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 751
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@Hamilton: Znów to samo "rżnięcie głupa". Czy ja gdzieś napisałem, że ten profesor łamie konstytucję, czy że urzędnicy i politycy? Szkoda na pana czasu, panie Hamilton. Skończyliśmy, bo mnie już pan znudził.

@Wiesław Henryk Lipski: jeśli to są szczyty pańskiej merytorycznej dyskusji to w pełni się z panem zgadzam o bezcelowości dalszych zmagań pańskiego intelektu. Niech go pan szanuje i nie nadwyręża, bo obaj zanudzimy się na śmierć.

@Wiesław Henryk Lipski: rozumiem, że po wyborach pan Wiesław Henryk Lipski zweryfikuje kogo naród ma wyrzucić na zbity pysk a kogo zostawić. Będzie to zgodne z konstytucją, demokracją i uchroni nas przed 'hitleryzmem'. No i nie będzie ' skółcenia w bezsilnym, oszukanym przez nią społeczeństwie".

@Wiesław Henryk Lipski: "opinia tego profesora oddaje moralny i logiczny chaos panujący nawet, a może zwłaszcza, w umysłach nominalnych autorytetów i ludzi władzy." No, skoro tak to kto tu rżnie głupa panie Lipski? Ja to napisałem czy pan. Ten profesor wypowiada coś co legitymizuje rzekome łamanie prawa i konstytucji. I pan posługuje się logiką?

Polecam Szanownemu Panu lekturę na uspokojenie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)Godwina
Czuję zapaszek hipokryzję w pana argumentacji. Jest pan obrońcą konstytucji i demokracji co nie przeszkadza panu szkalować legalnie wybranych prezydentów miast. Jeśli tę władzę wyłudzili to pana obowiązkiem jest podzielić się swą wiedzą ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Ci panowie sami się tą wiedzą ze społeczeństwem i z organami ścigania podzielili, gdy z naruszeniem prawa podpisali porozumienie o treści prawnie niedopuszczalnej, bo mającej umożliwić indoktrynację polskich dzieci przez środowisko LGBT. Organem ścigania jest w tym przypadku m.in. sejm, który na pewno o tym słyszał. Po drugie spełniłem swój obowiązek przez opublikowanie tej, "niezauważo ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: i wszyscy się mylą poza szanownym panem ? Co za połączenie bystrości umysłu i wrodzonej skromności. Z tego wynika, że nawet skrajnie prawicowi prawnicy są głupsi od pana, który jak widać prawo zna tylko z widzenia. O ile mi wiadomo to te duże hitlerki też kiedyś podobnie reagowały na homoseksualizm jak szanowny pan.

@Wiesław Henryk Lipski: piszesz 'Skomentowałem komentowałem tę wypowiedź i chcę ten komentarz tu przytoczyć"
Ty autorze zadałeś sobie trud i przeczytałeś tę deklarację czy swoje arty i skomentowane komentarze opierasz na wiedzy z belek usłużnej preziowi telewizji?

Podczas odsiadki Stefan W. niemal codziennie dowiadywał się z telewizji, że politycy z Platformy Obywatelskiej kradli miliony i spotykało ich w związku z tym co najwyżej pogrożenie palcem.

Dodatkowo.

Stefan W., który jako nastolatek miał objawy budzące wątpliwości psychologów szkolnych, w więzieniu doznał halucynacji i został skierowany na leczenie psychiatryczne. Pobyt w szpitalu

...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: hahahaha - skoro pan Adam Jezierski odsyła nas do evergreena pana Adama Jezierskiego, który tak perfekcyjnie opisał problem to wszystko musi być jasne i proste.

@Hamilton:
Też tak sądzę.

@Adam Jezierski: wszyscy tak sądzą i dlatego tak ochoczo cię czytają. Twoje evergreeny są rozchwytywane.

@Hamilton: Skoro wywnioskowałeś, że winne są małe Hitlerki - to niech ci będzie. Trochę to zakrawa na paranoję, ale nie martw się, ja cię nie wydam.
W każdym razie zasada, że powtórne wejście na artykuł niczego nie zmienia, na "eiobie" nie działa, albo dzieje się coś innego. Ciągle nie wiadomo co to takiego, bo odkąd moderator zapadł się osiem lat temu pod ziemię, dotąd się nie odzywa.

@Wiesław Henryk Lipski: wchodziłem na artykuł 'Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie" dziesięciokrotnie i jak było 68 tak dalej jest.. To teraz nie wiem, czy te Hitlerki ci go blokują czy ten art jest słaby., bo sądząc po wnioskach musiał go pisać ktoś z objawami paranoi. Będę jednak lojalny i też cię nie wydam.

  awers,  24/03/2019

Szkoda baterii.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska