Login lub e-mail Hasło   

Bracia.

David Reimer urodził się (z bratem bliźniakiem) w roku 1965. Podczas zabiegu obrzezania, lekarz popełnił błąd, w wyniku którego chłopiec... stracił penisa. Trag edia i ko...
Wyświetlenia: 366 Zamieszczono 23/03/2019
 
 
Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie

David Reimer urodził się (z bratem bliźniakiem) w roku 1965. Podczas zabiegu obrzezania, lekarz popełnił błąd, w wyniku którego chłopiec... stracił penisa.

Tragedia i koszmar. Co robić? Traf chciał, że rodzice widzieli w telewizji wystąpienie postępowego doktora Johna Money'a, ojca pojęcia ,,gender role", który przekonywał, że zmiana płci to żaden problem. Pojechali więc do doktora, podjęli nowatorską terapię, chłopcu usunięto jądra, nafaszerowano hormonami i wychowano jako dziewczynkę. Uff, sytuacja opanowana. Kapitan Lewica znowu uratował świat.

Do czasu.

Nagle okazało się, że David - wychowywany jako Brenda - podświadomie wyczuwał, że coś tu nie gra. Natura ludzka upomniała się o swoje prawa. Okazało się, że człowiek to nie plastelina, której można dowolnie dokleić penisa albo piersi i określać mu płeć według własnego kaprysu, bawiąc się w Boga.

,,Brenda" sikała na stojąco, interesowały ją wyłącznie chłopięce zabawy, a lalki leżały i się kurzyły. Im większymi dawkami hormonów próbowano chłopca faszerować, tym bardziej chłopięca natura dziecka dawała o sobie znać. W pewnym momencie rodzice poddali się i wyjawili mu prawdę. Mając 14 lat postanowił, że pora skończyć to szaleństwo. Stracił penisa, ale to nie uczyniło z niego dziewczyny, wiedział o tym, czuł, że tak się nie da.

Wolał zaakceptować prawdę o sobie jako o mężczyźnie bez męskich narządów płciowych, niż żyć w kłamstwie jako kobieta, którą nie jest.

Po latach wyszły na jaw szokujące metody, jakimi doktor John Money próbował zmuszać 6-letniego wówczas chłopca do przyjęcia kobiecej tożsamości. Rozbierał obu bliźniaków, pokazywał im zdjęcia i filmy pornograficzne (!), a nawet zmuszał ich do... symulowania seksu. Miało to pomóc im zrozumieć różnice płciowe między nimi.

Po tych chorych zabiegach na dziecięcym umyśle, Money występował przeciwko demonizowaniu pedofilii. Nakazywał rozróżniać pedofilię sadystyczną od emocjonalnej, i przekonywał, że ta emocjonalna opiera się na miłości a nie pożądaniu.

Jak ludzkie króliki doświadczalne zniosły te pionierskie eksperymenty lewackiego doktora (którymi, bez podawania szokujących szczegółów, bardzo chętnie dzielił się w swoich publikacjach i za które zyskał światową renomę)?

Brat bliźniak Davida, Brian, cierpiał na schizofrenię i depresję. W 2002 roku znaleziono go martwego, przedawkował antydepresanty, prawdopodobnie było to samobójstwo.

David? Nigdy nie pozbierał się po postępowych eksperymentach, jakim go poddano, po kuracji hormonalnej, pedofilskich zabiegach doktora ani tragicznej śmierci bliźniaka.

W 2004 roku podjechał pod warzywniak, zatrzymał auto, wyjął strzelbę i zakończył 39-letni koszmar, zafundowany mu najpierw przez konowała, który go okaleczył, a potem przez postępowego, genderowego rewolucjonistę, który potraktował go jak doktor Mengele swoich pacjentów w obozach koncentracyjnych.

A sam doktor Money?

Odebrano mu koncesję, publicznie potępiono, skazano na infamię i zamknięto w więzieniu.

Żartowałem.

W 2002, między samobójczą śmiercią jednego i drugiego bliźniaka, odebrał prestiżowe wyróżnienie imienia Magnusa Hirschfelda, przyznawane przez Niemieckie Towarzystwo Badań Społeczno-Naukowych dotyczących Seksualności. Wyróżnienie przyznawane za...

,,nadzwyczajne osiągnięcia w dziedzinie nauki o seksie".

Instytut Kinsey na uniwersytecie w Indianie, do dziś przyznaje studentom nagrody jego imienia.

---

Zamiast epilogu, cytat z postępowego doktora Johna Money'a, wypowiedziany w latach 90-tych, a więc wiele lat po przeprowadzeniu eksperymentów na bliźniakach.

,,Gdybym zobaczył 10-letniego chłopca, którego intensywnie pociąga erotycznie mężczyzn mający ponad 20 lub 30 lat, jeśli ten związek jest wzajemny, to w żadnym razie nie nazwałbym tego sytuacją patologiczną."

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1319
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1164
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 728
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 604
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 796
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 722
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 824
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 435
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tak pokręcone, nielogiczne, a całościowo bezsensowne, jak strzelanie z armaty do muchy, ale dwudziesty wiek i obecny potwierdził, że nie ma takich bzdur, które by nie mogły okazać się prawdą, i faktycznie w angielskiej Wikipedii jest biografia Johna Moneya i opis tego przypadku. A nadal wydaje się to bez sensu.

@Janusz Nitkiewicz: Dlaczego bezsens ?
Coraz więcej spotyka się dowodów na to że ludzki organizm, nie jest jedynie poruszającą się skorupą ale że jest w nim umieszczone coś więcej, coś w rodzaju dobrze przemyślanego software ( systemu programów ), a mózg to nie jedyny komputer zawiadujący tą skorupą. Czasem jakiś przypadek sprawia że software z hardware są nie zgodne i mamy okazje obserwowa ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Link mówi o uszkodzeniu mózgu i dziwnym działaniu/odbieraniu działania ręki, a tu jest inny przypadek. Oczywiście rozumiem naukowca, który chciał sprawdzić czy niemowlakowi da się na stałe zmienić wewnętrzną płeć, pakując go kobiecymi hormonami. Dziwi mnie brak odpowiedzialności takiego naukowca, że nie zrobili dzieciakowi nowych narządów płciowych i kikutem sikał na stojąco. I najwa ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz:
"Dziwi mnie brak odpowiedzialności takiego naukowca, że nie zrobili dzieciakowi nowych narządów płciowych i kikutem sikał na stojąco."
...
Niestety naukowców z takim nastawieniem jest większość, działają na zasadzie zrobię jak mi pasuje i popatrzę co z tego będzie. Niewielu potrafi wyciągać wnioski na podstawie nieinwazyjnych obserwacji zgromadzonych, dawni ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: też mi smutno, że naukowcy nie korzystają z twoich nagromadzonych latami doświadczeń i marnują czas. Na twoim miejscu zgłosiłbym to do prokuratury.

@pokrzywiony: "Domontowanie siusiaka, było by o wiele prostsze niż przestrajanie całego organizmu w inną płeć ...", też tak myślę i powinno to być zrobione na koszt lekarza/szpitala w którym chrzaniono zabieg, więc dlaczego rodzice się na to zgodzili? Pewnie się tego nie dowiemy, ale stawiam, że normalni to oni, nie byli.

@Janusz Nitkiewicz: Może dla eksperymentu na którym jeszcze zarobili, zrobili z dzieciaka królika doświadczalnego i wyrządzili mu krzywdę. Pewnie podobnych historii jest wiele tylko oficjalnie się o takich eksperymentach nie mówi, bo z samej natury są obrzydliwe. Rozumie eksperymentować na różnych technologiach, ale na żywych i w dodatku rozumnych istotach ? To brak szacunku do Życia jako całości, nie tylko życia w pojęciu okresu łączącego narodziny i śmierć danego organizmu.

@pokrzywiony:
Ja gdzieś słyszałem o kolesiu, na którym testowali radomskie i stołową, a później zrobili z niego avatar do śpiewów ptaków z youtube hahahaha ...................., faktycznie nieludzkie hahahaha ......................
Zapomnieli mu wyciąć jądra, choć i tak nie działały haha ...........

Podobno został kolarzem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska