Login lub e-mail Hasło   

Sekretarka kończy pracę.

Drukuje raport, wyłącza laptopa, idzie do wyjścia. Nagle drogę blokuje jej prezes. Zamyka drzwi, rzuca ją na kanapę, zaczyna ją całować i rozbierać. Zszokowana kobieta opiera si...
Wyświetlenia: 622 Zamieszczono 27/03/2019

 Drukuje raport, wyłącza laptopa, idzie do wyjścia. Nagle drogę blokuje jej prezes. Zamyka drzwi, rzuca ją na kanapę, zaczyna ją całować i rozbierać. Zszokowana kobieta opiera się, woła o pomoc. Prezes uderza sekretarkę w twarz i grozi jej, że jak się nie zamknie to ją zabije.

Nagle do gabinetu wchodzi policjant, zaalarmowany niepokojącym hałasem.
- Co tu się dzieje! - pyta groźnie.

Kobieta wyswobadza się spod swojego oprawcy i zdaje policjantowi raport:
- Jak dobrze że pan przyszedł! Tak jak pan widział, obecny tu prezes firmy ,,LEWATEX", Jan Nowak, molestował mnie, pobił, próbował zgwałcić i groził mi, że...
- Moment, moment - gwałtownie przerwał jej funkcjonariusz.
- Czy pani właśnie podała jego nazwisko?
- No tak, Jan Nowak.
- I nazwę prywatnej firmy, której ów mężczyzna jest właścicielem?
- No przecież mówię! Firma ,,LEWATEX".
- No pięknie... A CZY PAN JAN N., PREZES FIRMY ,,L.", WYRAZIŁ ZGODĘ NA TO, ŻEBY PUBLICZNIE PODAWAŁA PANI JEGO DANE W ROZMOWIE ZE MNĄ?!
- Co...?!
- No wyraził czy nie! Głucha jesteś?
- No nie wyraził, ale...
- Czyli podaje pani jego dane obcym ludziom, wykrzykując je tak, że słychać w całym budynku, zupełnie nie zważając na przepisy RODO i prawo do prywatności pokrzywdzonego?
- Panie, CO PAN PIEPRZYSZ! Przecież on próbował mnie...
- MASZ PRAWO MILCZEĆ, PIER****NA BANDYTKO. Jesteś aresztowana. Będziesz miała wytoczony proces za upublicznianie wizerunku pokrzywdzonego bez jego zgody, i zapłacisz mu za to odszkodowanie. No już! Idziemy! A pana bardzo przepraszam za tę sytuację. Czy pomóc panu podciągnąć spodnie?

----

Taka fikcyjna wersja wydarzeń, w której osoba wykazująca czyjeś przestępstwo musi prosić o zgodę tej osoby na wykazanie jej przestępstwa i uzgodnić z nią kwotę zapłaty za tę informację - śmieszy Cię, albo szokuje?

Mam nadzieję, że tak samo będzie Cię szokować bardzo prawdopodobna sytuacja, która może zaistnieć dzięki uchwalonej dzisiaj - głosami między innymi posłów Platformy Obywatelskiej - ustawie ACTA 2. Sytuacja, w której profile takie jak mój, mogą - wiele na to wskazuje, są przesłanki by podejrzewać, że właśnie tak się to potoczy - być zmuszone prawnie do tego, by PROSIĆ ,,Wyborczą" i TVN o ZGODĘ na zdemaskowanie ich kolejnych kłamstw i manipulacji.

Aby unijna dyrektywa weszła u nas w życie, musi zgodzić się na nią Sejm. Głosując na Platformę - czyli partię głosującą ZA cenzurą - sam sobie zaciśniesz pętlę i knebel.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba
 
 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1263
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1101
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 554
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 720
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 366
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 751
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski wsadzą cię za ujawnianie, że milord36 kopiuje cudze teksty, ale zawsze możesz się tłumaczyć, że to wina PO i Tuska, że niczego innego nie potrafisz jako ukryty na prawicy komuch i bolszewik PRL owskiego Pagartu..Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska